بررسی 12VPN

صلاحیت قضایی هنگ کنگ
قیمت 5.99
سرورها 25
سیاههها نه
رمزگذاری AES 256 ، OpenVPN ، SSTP ، IKEv2 ، IPSec و PPTP
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت نه
در چین کار می کند آره
توصیه شده  آره
سایت اینترنتی 12vpn.net
سازگاری

12VPN با یک نام کاملا جالب برای یک سرویس VPN ، ارائه دهنده ای است که پناهنده است’تاکنون سهم منصفانه ای از نظرات خود را بدست آورده اید.

آی تی’یک سرویس کوچک ، مستقر در هنگ کنگ است و مطمئناً مانند بهترین ارائه دهندگان VPN شما نیست. با این حال ، کوچک نیست’اصلاً با بد بودن برابر باشید ، زیرا بعضی اوقات حتی مبهم ترین خدمات می تواند از طریق عملکرد و اهداف آنها برای اطمینان از حریم شخصی کاربران آنلاین تعجب آور شود..

و آن’s من به سمت تجزیه و تحلیل سرویس و جنبه های مختلف آن رفتم تا به کاربران اطلاع دهم که دقیقاً چه انتظاری از این ارائه دهنده دارند.

بررسی 12VPN

بنابراین ، در اینجا بررسی جامع من از 12VPN با نقد های دقیق در مورد قیمت گذاری ، برنامه ها ، امنیت و موارد دیگر توسط BestVPN.co است!

بررسی امنیتی 12VPN

اول از همه ، یک VPN باید به هر قیمتی از حریم خصوصی اطمینان حاصل کند و هرگز نمی تواند کاربر را در اختیار کاربر قرار دهد’نگهبان پایین. و علی رغم معرفی ویژگی ها و قابلیت های چشمک زن ، امنیت هنوز هم مهمترین لنز است که از طریق آن VPN داوری می شود.

ویژگی های امنیتی 12vpn

12VPN از رمزگذاری رمزگذاری کلاس AES 256 در سطح استاندارد صنعتی استفاده می کند و همچنین از پروتکل های اصلی مانند OpenVPN ، SSTP ، IKEv2 ، IPSec و PPTP پشتیبانی می کند که قطعاً یک بسته امنیتی محکم است..

با این حال ، با وجود این پیشنهادات امنیتی ، 12VPN’سیاست ورود به سیستم در غیاب آن آشکار بود. ارائه دهنده هیچ اشاره ای به آن در طول سایت نمی کند ، که به عنوان VPN عجیب است’شفافیت در مورد سیاست ورود به سیستم برای دستیابی به امنیت در حال گذراندن آن بسیار مهم است.

اگر هیچ سیاستی برای ورود به سیستم در سایت موجود نباشد ، نمی توانم به آن رتبه امنیتی کاملی بدهم. عادت زنانه.

12VPN’بررسی زیرساخت سرور

این ارائه دهنده یک سرور بسیار محدود با تنها 14 مکان شامل کشورهایی مانند ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، ژاپن ، سنگاپور ، اسپانیا ، فرانسه ، هلند ، سوئیس ، اسرائیل ، هنگ کنگ ، سوئد ، ترکیه و آلمان ارائه می دهد. اما در مقایسه با سرورهای PureVPN یا سرورهای VPN Surfshak این میزان بسیار کم است ، زیرا آنها بیش از 500 سرور در 100+ منطقه ارائه می دهند.

12VPN کاملاً در خدمت به مشتریان چینی متمرکز است ، بسیار عالی است زیرا بسیاری از VPN ها که تمرکز خود را بر روی بازار ندارند اما در واقع عملکردی مثال زدنی برای آن ارائه می دهند..

سرورهای آن در کشورهایی مانند ژاپن و هنگ کنگ ، نشانگر این واقعیت هستند که 12VPN به دلیل نزدیکی سرور ، قصد دارد با سرعت بیشتری به مشتریان چینی ارائه دهد..

سایر سرورها معمولاً به آمریکای شمالی و اروپا متمرکز شده اند. یک تعجب جالب اینجاست که 12VPN ترکیه را به عنوان یک سرور محل ارائه می دهد که می تواند به مشتریان خاورمیانه اجازه دهد تجربه بهتری داشته باشند. این سرور همچنین با نزدیکتر شدن ترکیه به چنین کشورهایی ، کاربران اروپای شرقی را تسهیل خواهد کرد.

مکان های سرور 12vpn

یک ناامیدی عمده در اینجا این بود که 12VPN بهترین NetPlix برای Netflix USA نبود و VPN فقط در 23 بار فقط 2 بار از بین رفت که مطابق با استانداردها نیست.

12VPN’بررسی طرح قیمت گذاری

این ارائه دهنده به طور کلی سه نوع برنامه ارائه می دهد و جزئیات آنها به شرح زیر است:

 • برنامه ماهانه: 10.99 دلار در ماه
 • برنامه نیمی از سال: 8.99 دلار در ماه (53،95 $ یک بار صورتحساب)
 • برنامه سالانه: 5.99 دلار در ماه (71.88 دلار یک بار صورتحساب)

برنامه های قیمت گذاری 12vpn

با توجه به تجربه صنعت من ، قیمت 12VPN نسبت به ویژگی ها و کارایی هایی که ارائه می دهد بسیار گران قیمت است. قیمت های آن برای معاملات ماهانه و نیم ساله تقریبا با ExpressVPN قابل مقایسه است که شاید در حال حاضر بهترین قیمت در تجارت باشد.

وقتی خدمات شما نسبت به آن بسیار کوچکتر باشد ، نمی توانید قیمت خود را به اندازه رهبر صنعت شارژ کنید. VPN نیست’اصلاً بد است ، چه’خوب نیست ، حتی برای خود ارائه دهنده ، قیمت گذاری است. بهترین برنامه معامله سالانه است و با مبلغ 5.99 دلار در ماه می آید که قابل قبول است اما اگر کاربر بتواند با مبلغ مشابهی از آن استفاده کند ، هزینه NordVPN را دریافت می کند ، چرا برای 12VPN می رود؟ فقط نمی کند’معنی.

من 12VPN را توصیه می کنم که قیمت های خود را حداقل برای 1.5 دلار در هر طرح به ارمغان بیاورد’قیمت های ماهانه اگر بخواهد مارک خود را برای مشتریان بالقوه جذاب تر کند.

12VPN ضمانت 14 روزه پس انداز پول را به شما پیشنهاد می دهد ، بنابراین مطمئناً می توانید به این خدمات اختصاص دهید که بتوانید آن را برای خودتان امتحان کنید ، بدون این که شانس بازگشت پول خود را در صورت فقط خرج کردن نداشته باشید.’آن را دوست دارم.

روش های عمده پرداخت شامل Debit / Credit Card ، PayPal ، UnionPay و Bitcoin (برای کاربران ناشناس) است. گزینه ها محدود به نظر می رسد اما یک روش پرداخت ویژه چینی را نیز برای کاربران چینی ارائه می دهد ، در نتیجه نکات عمده ای را برای چنین ویژگی عالی کاربر گرا به دست می آورد..

برنامه های Client 12VPN

در امروز’در جهان ، یک VPN اگر بخواهد به مخاطبان گسترده تری ارائه دهد ، باید چندین برنامه مشتری ارائه دهد’زیرا کاربران مدرن می توانند از انواع دستگاههای مورد نیاز امنیت استفاده کنند.

12VPN فقط بسته اصلی برنامه Client را فقط با ویندوز ارائه می دهد. برنامه Mac ، iOS و Android علاوه بر برنامه افزودنی مرورگر برای Mozilla و Chrome در دسترس است.

برنامه های مشتری 12vpn

من برنامه مشتری Windows را بررسی کردم و باید بگویم که این بخشی است که ارائه دهندگان دیگر از 12VPN چیزهای زیادی برای یادگیری دارند.

ساده ، به راحتی قابل جستجو و بدون کلاینت VPN با چیزهای ناخوشایند که از طریق هر فعالیتی اعم از تعویض سرور گرفته تا ویژگی های تغییر کاربری ، نسیم می یابد. بله ، ارائه دهندگان عمده برای داوطلبان VPN داشبورد چشمک زن خود را ارائه می دهند اما برای یک تازه کار و تازه کار خیلی فهمیده اند.

هیچ گونه نشت مهمی در ارتباط DNS از اتصال برنامه مشتری ویندوز گزارش نشده است.

پس از بررسی کامل جنبه های اصلی سرویس ، برای بهبود عملکرد سرویس ، باید موارد منفی را ذکر کنم ، یعنی مشکلات مربوط به سرویس که باید در اسرع وقت اتو شود ، برای بهبود عملکرد سرویس:

طرفداران

 • حالا ، بگذار’نگاهی به مثبتی بیندازید:
 • در طول تست 35 ساعته این VPN تقریباً صفر شکست وجود دارد که حیرت انگیز است
 • برنامه مشتری سبک و پاسخگو است
 • پروکسی Socks5 برای علاقه مندان به جریان است
 • بدین ترتیب Shadowsocks در دسترس است و باعث می شود این سرویس در هنگام انفجار از طریق فایروال Chines بهتر عمل کند

منفی

 • سرعت قابل قبول است اما به سرعت چشمگیر نیست ، که باعث می شود بارگیری و پخش مشکل گاهی مشکل ایجاد کند
 • بنابراین وب سایت بسیار ناخوشایند در کنار هم قرار گرفته است ، بنابراین حرکت کاربران را از طریق آن دشوار می کند.
 • خط مشی ورود به سیستم به هیچ وجه ذکر نشده است
 • در صورت خرابی سرویس ، سوئیچ Kill موجود نیست و در نتیجه کاربران را به خطر می اندازد
 • پشتیبانی Netflix یک glitch و isn نیست’قابل اعتماد
 • ارائه دهنده همچنان به عنوان حالت اصلی مکاتبات با نمایش داده های کاربر ، از پشتیبانی ایمیل گیر کرده است. یک ویژگی چت زنده قابل توجه تر خواهد بود.

نتیجه

12VPN همانطور که ممکن است تاکنون قضاوت کرده اید یک سرویس بزرگ نیست و حتی برخی از ایرادات آن نیز وجود دارد ، با این حال ، ویژگی های امنیتی آن در صدر خط است یعنی بدون خرابی ، بدون نشت DNS ، هیچ گونه نشت IPV6 در بین دیگران نیست. علاوه بر این ، این سرویس یکی از گزینه های مناسب برای کاربران چینی VPN است.

من 12VPN را توصیه می کنم که بر پیشرفت ها تمرکز کند زیرا پتانسیل عظیمی در آن وجود دارد تا بتوانید در 3-4 سال آینده با بهترین ها در آنجا باشید..

Похожие статьи

 • IVPN Review 2020

  صلاحیت جبل الطارق قیمت 8.33 سرور 3152 سیاهههای مربوط بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله در چین کار می کند بله توصیه می شود بله وب سایت...

 • AirVPN Review 2019

  AirVPN شاید دارای برچسب شایسته ای در کل صنعت VPN باشد. این سرویس را از طریق این کلمات تعریف می کند “هوا برای تنفس واقعی...

 • بررسی آنونین VPN

  صلاحیت سیشل قیمت 3.99 $ / ماه (یک سال برنامه) سرور 150+ در 32 کشور جهان سیاهههای مربوط به رمزگذاری AES-256 Unblocks Netflix بله تورنتینگ بله کار می کند...

 • بررسی تونل خصوصی 2020

  صلاحیت قضایی ایالات متحده قیمت 3 دلار در ماه (36 دلار در برنامه سالانه) سرور 22 سرور در 12 کشور جهان سیاهههای مربوط به محافظت از اطلاعات حساس برای رمزگذاری 14 روز...

 • VPNBaron Review 2019

  صلاحیت صلاحیت رومانی قیمت 5.54 $ سرورها 13 گزارش بدون رمزگذاری رمزگذاری OpenVPN / L2TPIKEv2 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله این نسخهها کار میکند در چین توصیه نمی شود...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me