İPhone için Ücretsiz VPN – Gerçekten Çalışan iOS Cihazları için En İyi Uygulamalar

Popüler algılamanın aksine, Apple cihazlarının diğer cihazlar kadar güvenli hale getirilmesi gerekir. Çoğu iPhone kullanıcısı, siber güvenliklerini çevrimiçi olarak korumama hatası yapar ve cihazları içeri girdiğinde fiyatı öder. Günümüz siber bilgisayar korsanları, MITM saldırıları, mızrak kimlik avı, kötü amaçlı bağlantılar vb.Dahil olmak üzere son derece kurnaz yollar kullanıyorlar..

İPhone’unuzu bu tür tehditlere karşı korumanın en iyi yolu bir VPN almaktır. Ancak çoğu kullanıcı, en iyi VPN’i seçerken, ücretsiz olanları seçmeye çalışır. Ücretsiz hizmetler, premium hizmetlere kıyasla daha cazip olduğu için anlaşılabilir, ancak bunlar güvenli?

Pek değil. Ücretsiz VPN hizmeti çoğunlukla çok güvenli değildir, çünkü gelirlerini abonelik ücretlerinizden almıyorlarsa, alt satırlarını doldurmak için başka yollar kullanmaya çalışacaklardır..

Birçok ücretsiz VPN’in kullanıcı verilerini sattığı, kullanıcı cihazlarını zorladığı ve bunları botnet ağında düğüm olarak dağıttığı, bu tür hain faaliyetler arasında kullanıcı bant genişliğini ele geçirdiği bilinmektedir..

Yani, bir iPhone VPN için gidiyorsanız, ücretsiz olanları en güvenilmezdir. Bununla birlikte, Mac VPN’ler çok güvenlidir ve genellikle ücretsiz olanlarda bulunmayan birçok farklı işlev sunar. İzin Vermek’onları daha ayrıntılı olarak keşfeder.

Eksiklikler yok’burada bitmiyor. İPhone için VPN Uygulaması kılavuzumuza bakarsanız, ücretli olanların tamamen farklı bir evrende nasıl çalıştığı hakkında, Android için Ücretsiz VPN gibi ücretsiz meslektaşlarından daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Contents

Ücretsiz bir iPhone VPN Ne Yapabilir’t Yap?

Ücretsiz VPN’ler kazandı’Premium olanlarla aynı değil,’verilmiş, ancak bu farkın nasıl göze çarpan olabileceği hakkında bir fikrin var mı??

İşte Free VPN’inizin kazandığı şeylerin bir özeti’t Yapabilecekleri:

 1. Ücretsiz VPN’ler’t Yüksek hızlar sunar.
 2. Ücretsiz VPN’ler’t Genellikle sınırsız bant genişliği sunar.
 3. Ücretsiz VPN’ler’yeterli sayıda sunucunuz yok.
 4. Ücretsiz VPN’ler’t OpenVPN protokolünü destekler.
 5. Ücretsiz VPN’ler genellikle’Askeri sınıf şifrelemeye sahip değil.
 6. Ücretsiz VPN’ler Netflix ABD vb. Gibi coğrafi kısıtlamalı akış sitelerinin engellemesini kaldıramaz.
 7. Ücretsiz VPN’ler’Çin’de iyi çalışıyor.
 8. Ücretsiz VPN’lerin DNS veya WebRTC sızıntıları olabilir.
 9. Ücretsiz VPN’ler genellikle Torrent’i destekleyemez.

VPN Özellikleri ve Ekstralar

Ana amacı trafiğinizi şifrelemek ve IP konumunuzu maskelemek olmasına rağmen, VPN birçok yönden size yardımcı olur.

Öncelikle herhangi bir ülke sunucusunu seçebilirsiniz ve oradaymışsınız gibi görünecektir. Örneğin,’Almanya’dayız ancak şu web sitesine bağlanmanız gerekir:’yalnızca Umman’da erişilebilir, Umman’a bağlanır’s sunucusu erişmenize izin verecek.

Bir VPN ayrıca, bir öldürme anahtarı, çift sekme ve yüksek düzeyde şifreleme gibi birçok güvenlik özelliğinin yanı sıra ISS hız azaltmasından kurtulmanıza yardımcı olur..

2023’da Gerçekten Çalışan iPhone için Hangi Ücretsiz VPN?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Ücretsiz hizmetler en güvenilir değildir, bu nedenle üstün performans ve güvenlik istiyorsanız yalnızca ücretli hizmetlere gitmenizi öneririz..

Ancak, yine de Ücretsiz olana gitmek istiyorsanız, iPhone’unuz için alabileceğiniz birkaç güvenlik sağlayıcısı.

TunnelBear

TunnelBear Review 2023Muhtemelen orada en güvenli ücretsiz servis olan iPhone için ücretli bir VPN arıyorsanız Tunnelbear ilk önce gidecek olanıdır..

Kısa süre önce gizlilik politikasını güncelledi ve daha önce kullanıcılara yaptığı kayıt miktarını azalttı ve çok daha anonim oldu. Şimdi öyle değil’t Kaydolduğunuzda adınızı toplamayın, hizmete ömür boyu bağlantılarınızı da kaydetmez.

Bununla birlikte, ücretsiz hizmetle ilgili kısıtlamalar çok fazladır, ancak bir kullanıcıya ücretsiz planda her ay sadece 500 MB bant genişliğine izin verilir.

Ancak, ücretli planlara geçerek bunları istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Onların en iyi planı yıllık anlaşma size sadece 4,99 $ / ay.

İndir: TunnelBear Ücretsiz iOS Uygulaması

Sıcak Nokta Kalkanı iPhone, iPad ve tüm iOS Cihazlar için

Hotspot Shield-incelemeBu, Tunnelbear’a kıyasla ücretsiz bir hizmet olarak daha cömerttir, 15 ülkedeki sunucular arasında seçim yapma, askeri sınıf şifreleme ve daha fazlası ile korunma seçeneği sunar..

Hotspot kalkanı VPN endüstrisinde eski bir isim ve yıllar boyunca kullanıcı güvenini ve güvenilirliğini kazanıyor.

Ayrıca her gün 500 MB bant genişliği sunar, bu da her ay ücretsiz hizmette yaklaşık 15 GB veri sınırı oluşturur. Ancak kazandın’Premium’a geçmeyi planlamıyorsanız çoklu oturum açma veya sohbet desteği gibi diğer birçok özelliğe erişemezsiniz.

Bu hizmetin Ücretsiz sürümü reklamlar tarafından desteklenmektedir.

İndir: HotSpot Shield Ücretsiz iOS Uygulaması

Windscribe iPhone ve iPad için

İPhone için Ücretsiz VPN - Gerçekten Çalışan iOS Cihazları için En İyi Uygulamalar

Bir başka güvenli ücretsiz VPN olan Windscribe biraz yenidir, ancak doğal olarak istikrarlı performans cephesinde mükemmeldi.

Kullanıcılarının her ay 10 GB ücretsiz bant genişliği yaşamalarına izin verir, ancak bu tweet’i alırsanız bu sınırı 15 GB’a çıkarabilirsiniz..

Ücretsiz sunucuya 8 sunucu konumu dahildir, ancak kazanılan hızlar’Hizmetin premium sürümünde olabildiğince hızlı veya optimize edilebilir.

İndir: Windsribe Ücretsiz iOS Uygulaması

Ücretsiz Kullanabileceğiniz Ücretli Olanlar

Tamamen ücretsiz olanların yanı sıra, planlarını ödemeden önce performanslarını öğrenebilmeniz için hizmetlerini sınırlı bir süre boyunca ücretsiz olarak kullanmanıza izin veren premium sağlayıcılar da vardır..

İPhone ve tüm iOS Cihazlar için NordVPN

NordVPN - Gizlilik Odaklı Panama SağlayıcısıBu sağlayıcı tarafından ücretsiz VPN’lerin kullanıcılara sunabileceğinden çok daha fazla 5300’den fazla sunucu sunulmaktadır. Ayrıca, çift VPN, kill switch, VPN üzerinden Soğan, vb. Gibi inanılmaz güvenlik özelliklerine sahiptir..

Ücretsiz deneme teklifiyle NordVPN’i tam 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. E-postanızı girmeniz yeterlidir, servisi kullanabileceğiniz tüm özelliklerle kullanabilirsiniz..

İndir: Resmi NordVPN iOS Uygulaması

İPhone ve tüm iOS Cihazlar için ExpressVPN

ExpressVPN - Mükemmel Yönlendirici Uyumluluğuna Sahip Çok YönlüExpressVPN uygulamasına rağmen’t NordVPN gibi ücretsiz bir deneme sunma, tam 30 gün boyunca geçerli olan soru sorulmamış bir geri ödeme politikası sunarak size hizmeti test etmek için bolca zaman verir.

Bu, eşsiz hızlar, inanılmaz engelleme özellikleri, mükemmel sohbet desteği, ultra güvenli gizlilik koruması ve çok daha fazlası ile muhtemelen şu anda dünyadaki en iyi VPN’dir..

Ücretli planı $ 8.32 / ay (Yıllık abonelik fırsatı).

İndir: Resmi ExpressVPN iOS Uygulaması

İPhone’da VPN Kurulumu – Adım Adım Kılavuz

İstemci yazılımı yani VPN sağlayıcınız tarafından sunulan IOS için özel bir uygulama kullanıyorsanız iPhone’da VPN ayarlamak gerçekten kolaydır. Sadece iTunes mağazasından indirin ve ödeyin:

 1. Uygulama, kullanıcı kimlik bilgilerinizin daha fazla ilerlemesini gerektirir (kaydolduğunuzda veya kaydolduğunuzda ve normal olarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi eklediğinizde her sağlayıcı tarafından sunulur)
 2. Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra giriş yapın.
 3. Giriş yaptıktan sonra istediğiniz sunucuyu seçin.
 4. Hangisi olursa olsun sınırsız akış ve güvenliğin tadını çıkarın’yeniden arıyorum.

İPhone’umda elle nasıl VPN ayarlarım?

Eğer yapmazsan’iPhone’unuzdaki resmi uygulamayı almak istemiyorsanız, her zaman yan yükleyebilirsiniz. Ancak, tüm ayarları kendiniz yapmanızı gerektirdiğinden, yandan yüklemenin uygulamayı almaktan çok daha karmaşık olduğunu unutmayın. Hala ilerlemek istiyorsanız, biz’iPhone VPN’leri hakkında ayrıntılı kılavuzumuzda iPhone’da bir VPN kurmak için birden fazla yandan yükleme yönteminden bahsetmiştik.

Mümkün mü?? VPN Kullanarak iPhone için Ücretsiz İnternet

Kesinlikle hayır! VPN yalnızca verilerinizi şifrelemek ve sizi saldırıya ve diğer bu tür güvenlik açıklarına karşı korumak için kullanılabilir.

Paketleme

Yukarıda önerdiğimiz ücretsiz VPN sunucularını kullanırsanız, ücretsiz alan adının iPhone kullanıcılarına sunduğu en iyi özelliklere ve güvenliğe erişebildiğinizden emin olabilirsiniz..

Bizim için herhangi bir yorumunuz veya öneriniz varsa, bunları aşağıdaki yorum bölümümüze eklemekten çekinmeyin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me