Surfshark Vs IPVanish Srovnání 2020

Surfshark vs. IPVanish

Přestože je Surfshark relativně nová služba, díky své řadě funkcí dostupných za přijatelné ceny si vydobyla reputaci za to, že je šelmou v rozpočtu..

IPVanish většinou zůstal pod radarem, přestože je na trhu od roku 2012, což vzbuzuje zájem o to, jak dobře funguje jako služba.

Se spolehlivou službou VPN, která se v roce 2020 stane digitální nezbytností, je zde BestVPN.co’s podrobné srovnání obou služeb ve 12 kategoriích, aby se vaše rozhodnutí usnadnilo!

Zdůrazňuje

Surfshark IPVanish
 1. 1040+ serverů v 61+ zemí
 2. Dostupné dynamické / statické adresy IP
 3. Neomezené simultánní připojení
 4. Aplikace pro všechny platformy / zařízení
 5. Ověřené zásady bez protokolů (auditované)
 1. 1300+ serverů v 75+ zemí
 2. Dostupné vyhrazené adresy IP
 3. 10 Současná propojení
 4. 256bitové šifrování AES
 5. 7denní záruka vrácení peněz

Ceny a slevy

Surfshark IPVanish
Předplatné období 1 měsíc 1 měsíc
1 rok 3 měsíce
2 roky 1 rok
2 roky
Speciální nabídka 83% sleva na plán 24 měsíců 66% sleva na dvouletý plán
Nejvyšší cena za měsíc 11,95 $ 5,00 $
Nejnižší cena za měsíc 1,99 $ 3,25 $
Jednoroční cena 71,88 $ 39 dolarů
Záruka vrácení peněz 30 dní 7 dní

Surfshark je dražší možností na meziměsíční bázi. Pokud se uživatelé rozhodnou pro měsíční tarif, mohou očekávat, že budou vysílat 11,95 $ měsíčně.

Cena se však výrazně snižuje na 1,91 $ a celkem 45,84 $, pokud se uživatelé rozhodnou pro dvouletý plán, znamenalo 83% slevu.

Naopak si uživatelé mohou vybrat IPVanish a očekávat, že prostřednictvím svého měsíčního platebního plánu zaplatí pouze 5,00 $ měsíčně. Pokud se uživatelé rozhodnou jít na roční plán, tak’Nakonec zaplatím 39 $ na 3,25 USD.

Pokud nejste s výkonem spokojeni, Surfshark vám poskytuje 30denní záruku vrácení peněz. Na druhou stranu IPVanish nabízí uživatelům pouze 7denní záruku.

Získejte tento nejlepší obchod pro Surfshark: Ušetřete 83% za speciální dvouletou akci

Získejte tento nejlepší obchod pro IPVanish: Ušetřete 66% z jejich dvouletého plánu

Funkce

Surfshark IPVanish
Simultánní propojení Neomezený 10
Aplikace operačního systému Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
Ruční instalace zařízení Set-Top boxy, směrovače a Linux Některé směrovače
Split Tunneling Ano (všechny aplikace) Ano (pouze Android)
Doplňky zdarma Podpora Shadowsocks, Hacklock, Blindsearch, NoBorders Mode, TrustDNS Rozšíření prohlížeče pro Chrome a aplikace pro telefony Windows

Surfshark stojí nad hlavou a rameny nad IPVanish, pokud jde o inovativní funkce, které posilují uživatele’ anonymita a bezpečnost online.

Obojí je plně kompatibilní s Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Chrome a Firefox. Surfshark však přidal podporu pro televizory Fire a Apple TV.

Nemluvě o tom, že dokonce najdete aplikace, které pracují s Xbox One a Nintendo Switch, což je docela užitečné, přinejmenším pro publikum hráčů!

Surfshark také nabízí podporu Shadowsock, funkci Hacklock (nástroj pro únik dat pro ochranu před krádeží identity), BlindSearch, režim NoBorders (pro přístup v Číně) a další.

IPVanish nemá žádné takové nejmodernější funkce. Navíc, zatímco Surfshark podporuje neomezené simultánní připojení, IPVanish je omezen na pouhých deset připojení.

Odblokování schopností

Surfshark IPVanish
Netflix Ano Ne
Hulu Ano Ne
Sky Go Ano Ano
Amazon Prime Ano Ne
BBC iPlayer Ano Ne
břišní svaly Ano Ano
CBS Ano Ano
NBC Ano Ano
ITV Ano Ano
Kanál 4 Ano Ano

Surfshark představuje explicitně výkonnou možnost, pokud jde o odblokování obsahu. Obdržel jsem výjimečné možnosti obcházení omezení a zákazů VPN.

Může uživatelům pomoci obejít jakákoli omezení uložená na Netflixu, BBC iPlayeru, Prime Video, Hulu, Voot, Hotstar a dokonce i neslavném Disney Plus.

Navíc díky celé řadě serverů může odemknout jakýkoli geo-omezený obsah z různých zemí. IPVanish, na druhé straně, nemůže odblokovat tyto streamingové weby.

Pokud jde o odblokování VoD, IPVanish nemá v nabídce nic mimořádného. Většina webových stránek, které jsem navštívil, mi dala “Chyba zjistila VPN / proxy,” což bylo docela frustrující.

Čína

Čínští Netizens vždy hledají služby, které uživatelům umožní odblokování v rámci země nebo přístup k místnímu obsahu z Číny kdekoli na světě.

“Velký Firewall” přijímá různé technologie, jako jsou služby Blackholing VPN, otrava DNS, únos DNS a filtrování IP, což ztěžuje tento úkol.

Tam, kde IPVanish nedokázala poskytnout žádné pobídky ani jednomu publiku, Surfshark bývá docela působivý, zejména pro ty, kteří mají bydliště v zemi..

Nabízí čínský web pro zrcadlení, který umožňuje jednotlivcům stahovat / instalovat své aplikace. Současně poskytuje “NoBorders” režim.

Tento režim aktivuje Sursfhark’s zamlžené servery, které transformují provoz VPN na pravidelný provoz HTTP, aby obešly geo-omezení v Číně.

Neexistuje však podpora pro ty, kteří chtějí koupit VPN do Číny, jako je PureVPN, která nabízí 12 vyhrazených čínských serverů pro přístup k místnímu obsahu..

Uživatelé v Číně si mohou stáhnout Surfshark ze své vyhrazené čínské stránky zde: https://shark-cn.com/

Nastavení a rozhraní

Surfshark IPVanish
Průvodce automatickým nastavením Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Výběr hlavního umístění Seznam Seznam
Stránky zvláštních nastavení Ano Ano
Mobilní přátelské Ano Ano

Surfshark podporuje všechny hlavní platformy používané na stolních i mobilních zařízeních. Seznam speciálních funkcí pouze zvyšuje celkovou přitažlivost poskytovatele VPN.

Uživatelské rozhraní má výrazně jemné barevné schéma, které usnadňuje oko. Jeho navigační panel, stejně jako celkové GUI, je neuvěřitelně snadné používat.

Doba odezvy pro připojení k serveru nepřesahuje 10 sekund a poskytuje stabilní připojení na pozadí během celého použití.

Streamovací režim surfshark

IPVanish má kompaktnější a sofistikovanější rozhraní. I když to nemusí být nutně špatná věc, může být pro amatéry trochu skličující.

Navigační panel je poměrně nepřehledný a nenabízí stejný minimalistický pocit jako jeho konkurent.

Existují však některé základní funkce, jako je blokování přístupu k LAN nebo použití split tunneling, které mohou uživatelé považovat za atraktivní.

IPVanish Setup Interface

Severs a Performance

Surfshark IPVanish
Země serveru 61 51
Celkový počet serverů 1040+ 1300+

To je jedna z mála kategorií, kde se zdá, že konkurence je trochu tvrdá. Surfshark má v současné době servery ve více než 60 zemích s více než 1040 servery.

Ve srovnání s tím má IPVanish více než 1300 serverů ve více než 50 zemích. Protože však Surfshark má větší počet umístění serveru, je pravděpodobné, že odemkne více obsahu ve srovnání s IPVanish.

Rychlost

Surfshark IPVanish
Ztráta rychlosti 10,1% 25%

Chtěli jsme vidět nejlepší způsob, jak posoudit obě služby’ tvrzení o rychlosti bylo vyzkoušet si je pomocí analýzy rychlosti.

Oba jsme pracovali na úkolech, jako je procházení, streamování, stahování, hraní a torrentování jejich připojením k náhodným serverům při připojení 100 Mb / s..

Surfshark zaznamenal průměrnou rychlost 89,9 Mbps při nahrávání a stahování, což naznačuje ztrátu 10,1%. Podobně IPVanish zaznamenal rychlost 75 Mbps, což prokazuje ztrátu významného 25%.

Bezpečnostní

Surfshark IPVanish
Protokoly VPN L2TP, IPSec, IKEv2, Shadowsocks, OpenVPN PPTP, L2TP, OpenVPN
OpenVPN Data Encryption AES-256 AES-256-GCM
OpenVPN Control Channel Encryption RSA-2048  RSA-2048
Maskovací technologie Stínové ponožky OpenVPN zmatek
Zabezpečení aplikace Zabijte Switch, Wi-Fi, DNS / WebRTC / IP Leak Protection Zabijte Switch
Stav DNS TrustDNS Soukromé DNS

Surfshark se silně spoléhá na protokol IKEv2. Je to “výchozí” možnost na všech zařízeních, kromě toho, že uživatelé mají možnost konfigurovat OpenVPN na všech platformách.

Kromě toho je šifra AES-256-CBC první šifrování poskytované na datovém kanálu při použití stejné šifry s výměnou klíčů TLS pomocí šifrování RSA-2048.

IPVanish má na druhé straně téměř stejnou konfiguraci. Je dodáván se šifrováním AES-256-GCM. Přepínač kill však neposkytuje ochranu proti úniku WebRTC nebo IP.

Únikové testy

Chcete-li provést spolehlivé a nestranné vyšetřování, jak bezpečné jsou tyto dvě aplikace; testy těsnosti byly provedeny na obou s použitím šesti různých nástrojů:

Úniky požadavků WebRTC a HTTP:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
Netěsnosti DNS:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
Netěsnosti IPv4 / IPv6 a Torrent IP:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

Není divu, že jak IPVanish, tak Surfshark prošly testy s létajícími barvami, anonymizující všechny důležité osobní údaje, které vás chrání 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.!

Soukromí

Surfshark IPVanish
Hlavní sídlo Britské Panenské ostrovy Spojené státy
Protokoly připojení Žádný Žádný
Protokoly aktivit Žádný Žádný
Informace o registraci Emailová adresa Emailová adresa
Anonymní platba Metody Monero, Dash, Gridcoin, Apple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin Žádný

Surfshark se jeví jako nesporně lepší volba, protože jeho centrum operací je na Britských Panenských ostrovech. To znamená, že žádné agentury pro dohled nad očima nebo sdílení dat č. 5/9/14.

Surfshark neudržuje žádné spojení ani činnost a podporuje všechny významné kryptoměny, které přenášejí vaše finanční soukromí na digitální hranici.

Kromě toho byl Surfshark plně auditován společností Cure53, aby bylo zajištěno, že žádné záznamy nebudou uchovávány v žádném tvaru nebo formě.

Na druhou stranu, IPVanish se sídlem ve Spojených státech je citlivý na všechny druhy dohledu, sledování, sledování a nedávno pomohl z vnitřní bezpečnosti.

Udržuje úplný protokol připojení bez jakékoli podpory pro jakoukoli formu kryptoměny.

Konfigurace

Surfshark IPVanish
Přidělení adresy Sdílené / statické Sdíleno
Statické adresy IP 6+ míst Žádný
Ochrana DDoS Ano Ano
NAT Firewall Ano Ano

Pokud jde o IP adresy, nabízejí obě VPN naprosto odlišné konfigurace. Surfshark nabízí svým uživatelům možnost používat dynamické i statické IP.

Tyto sídlí na více než 6+ místech rozložených po různých zemích. IPVanish však postrádá jakýkoli přístup ke statickým IP, což je docela alarmující.

Obojí z NAT Firewallu zajišťuje dešifrováním záhlaví paketů žádný nežádoucí příchozí provoz. IPVanish však musí vylepšit své nabídky!

Služby zákazníkům

Surfshark IPVanish
Video průvodce Ano Ano
Prohledávatelná znalostní báze  Ano Ano
Telefonická podpora Ne Ne
E-mailová podpora Ano Ano
Průměrná doba odezvy e-mailu 31 minut 55 minut
Podpora vstupenek Ano Ano
Podpora živého chatu Ano Ano

Surfshark’Zákaznická podpora se stala v oboru VPN něčím srovnávacím. Jsou vřelí a profesionální v tom, jak vyřizují žádosti.

Bez ohledu na to, jak obecná nebo technická otázka může být, tým zpracovává každý dotaz profesionálně a zůstává neustále v kontaktu, aby se zeptal, jestli mám jiné problémy.

IPVanish nemá vyhrazenou prohledávatelnou databázi, což ztěžuje, než by mělo být najít relevantní informace o službě.

Neexistují žádné návody k videu ani takové, které ztěžují posouzení toho, jaké rozhraní nebo funkce lze očekávat, jakmile uživatelé produkt zakoupí.

Surfshark

Otázka Počáteční doba odezvy Počet e-mailů Otázka zodpovězena
Je Surfshark vhodný pro Android? 25 minut 1 Ano
Funguje Surfshark s Netflixem? 39 minut 1 Ano
Mohu použít surfshark na více zařízeních? 20 minut 1 Ano
Jak aktivovat zmatek na Surfshark? 27 minut 1 Ano

IPVanish

Otázka Počáteční doba odezvy Počet e-mailů Otázka zodpovězena
Proč sídlí společnost IPVanish v USA (člen pěti očí)? 30 minut 1 Ano
Je IPVanish dobrou volbou pro hraní her? 42 minut 1 Ano
Funguje IPVanish s Netflixem a dalšími VoD? 37 minut 1 Ano
Jak získám vrácení peněz od IPVanish? 52 minut 1 Ano

Vítěz: Surfshark

Surfshark je vítěz

Na konci tohoto vyčerpávajícího duelu překonává Surfshark svého konkurenta v každém oddělení. Jednoduše řečeno, nabízí uživatelům lepší hodnotu za své peníze.

Neexistuje žádný důvod, proč byste se neměli rozhodnout pro Surfshark, protože patří mezi top kategorie v každé kategorii, což z něj dělá jednoho z nejlepších poskytovatelů VPN na současném trhu.

Похожие статьи

 • PureVPN vs HideMyAss Srovnání 2020

  Kde PureVPN stojí vysoký jako slavný “pojistné” Síť VPN v tomto odvětví je HideMyAss oblíbenou volbou mezi uživateli laiků, zejména kvůli svému chytlavému jménu....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me