PureVPN vs HideMyAss Srovnání 2020

PureVPN vs HideMyAss

Kde PureVPN stojí vysoký jako slavný “pojistné” Síť VPN v tomto odvětví je HideMyAss oblíbenou volbou mezi laiky, a to především díky svému chytlavému jménu.

Která služba je lepší? Chcete-li to zjistit, přečtěte si tuto podrobnou srovnávací analýzu PureVPN vs. HideMyAss, kde budu posuzovat oba poskytovatele z několika klíčových aspektů:

Zdůrazňuje

PureVPN HMA VPN
 1. 2 000+ serverů v 140 zemí
 2. Dostupné vyhrazené adresy IP
 3. 5 Současná připojení
 4. Aplikace pro všechny platformy / zařízení
 5. Zásady bez protokolů (auditováno společností AltiusIT)
 1. 1 000+ serverů v 190 zemí
 2. Šifrování AES-256-GCM
 3. Bezkontaktní připojení
 4. 30denní záruka vrácení peněz
 5. Efektivní systém zabíjení zabíjení

Ceny a slevy

PureVPN HMA VPN
Předplatné období 1 měsíc 1 měsíc
1 rok 1 rok
2 roky 3 roky
Speciální nabídka 73% sleva na dvouletý plán 67% sleva na tříletý plán
Nejvyšší cena za měsíc 10,95 $ 9,99 $
Nejnižší cena za měsíc 2,91 $ 3,99 $
Jednoroční cena 49,92 $ 71,88 $
Záruka vrácení peněz 31 dní 30 dní

Přestože PureVPN nabízí více funkcí, technologií a funkcí pro odblokování, má po porovnání s HMA VPN tendenci být levnější možností..

Hongkongský poskytovatel nabízí plány tří různých dob trvání. Měsíc začíná na 10,95 $, což je o 2 $ méně, než je průměrné ceny v tomto odvětví.

Jednoletý plán stojí 4,16 $ / měsíc, celkem tedy minimálně 49,92 $. Pro nejlepší hodnotu však doporučuji jít na PureVPN’s 2leté předplatné.

Tento plán začíná na rozpočtu 2,91 $ / měsíc. Jako takový zaplatíte pouze 69,84 $ za celkem 24 měsíců, což z něj činí jednu z nejlevnějších VPN.

Na druhou stranu HMA VPN začíná svůj měsíční tarif za 9,99 $. Nicméně, podobně jako PureVPN, nabízejí slevy na dlouhé předplatné.

Například jednoletý plán začíná na 5,99 $ / měsíc, což vám dává 50% slevu. Výsledkem je, že platíte 71,88 $ za 12 měsíců, což je o 21 $ dražší než PureVPN.

Tříletý plán vám poskytuje 67% slevu a snižuje měsíční ceny na 3,99 $ / měsíc, účtováno jako 143,64 $. To je extrémně nákladné pro low-end služby!

Pokud jde o peníze zpět’Pokud jde o obavy, PureVPN nabízí 31denní záruku vrácení peněz. Mezitím HMA VPN nabízí 30denní vrácení peněz, což je o den méně.

Získejte tento nejlepší obchod pro PureVPN: Ušetřete 73% na jejich dvouleté speciální

Získejte tento nejlepší obchod pro HideMyAss: Ušetřete 67% na jejich dvouleté speciální

Funkce

PureVPN HMA VPN
Simultánní propojení 5 5
Aplikace operačního systému Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a Routers
Ruční instalace zařízení Linux, směrovače, set-top boxy Směrovače, televizory a další
Split Tunneling Ano (všechny aplikace) Ano (všechny aplikace)
Doplňky zdarma Oficiální addon Kodi, blokování reklam, malware-scanner, rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox Přepínač Smart Kill, IP Shuffle, ochrana proti úniku, ochrana DDoS

HideMyAss VPN a PureVPN nabízejí dobrý seznam pokročilých funkcí. To uživatelům umožňuje využívat lepší anonymitu / zabezpečení při průzkumu internetu.

U obou poskytovatelů máte vyhrazené aplikace pro Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Mozilla Firefox, Google Chrome, Fire TV, Android / Apple TV.

Přesto PureVPN získává výhodu oproti HMA VPN tím, že nabízí nativní doplněk pro Kodi. Nemluvě, poskytovatel dokonce nabízí manuální nastavení průvodce a předkonfigurované směrovače.

Pokud jde o současné připojení, obě služby podporují vícenásobné přihlášení pouze na 5 zařízeních. Nastavení aplikací je však poměrně snadné a nekomplikované.

Pokud jde o další funkce, PureVPN nabízí NAT Firewall, Split Tunneling, blokování Ad / Tracker, IPv6 Leak Protection, Port Forwarding, DDoS Protection a vyhrazené IP.

HMA VPN na druhé straně poskytuje uživatelům přístup k funkcím, jako je Smart Kill Switch, IP Shuffle, Leak Protection, DDoS Protection a Split Tunneling.

Odblokování schopností

PureVPN HMA VPN
Netflix Ano Ne
Hulu Ano Ne
Sky Go Ano Ne
Amazon Prime Ano Ne
BBC iPlayer Ano Ne
břišní svaly Ano Ne
CBS Ano Ne
NBC Ano Ne
ITV Ano Ne
Kanál 4 Ano Ne

Mnoho webových stránek s recenzemi a samotný poskytovatel tvrdí, že HMA pracuje pro odblokování streamovacích platforem a obcházení geografických omezení nebo zákazů VPN.

Nic nemůže být dále od pravdy, protože moje testy na jejich serverech odhalily, že žádný z nich nepracuje hladce pro odblokování populárních VoD na trhu..

Na druhou stranu PureVPN byla mnohem úspěšnější v obcházení geo-omezení na Netflixu, BBC iPlayeru, Hulu, Amazonu Prime, Voot, Hotstar a dokonce i Disney Plus.

Všechny její aplikace jsou vybaveny “populární webové stránky” nabídka, která obsahuje seznam všech slavných streamovacích platforem, jako jsou výše uvedené. Jednoduše klikněte na ikonu služby, kterou chcete odblokovat.

Nejlepší část ze všeho: tato nabídka je k dispozici také pro Chrome a Mozilla a umožňuje uživatelům odblokovat i Netflix přímo z prohlížeče!

Čína

Čína nebere blokující VPN zlehka a “Velký Firewall” používá četné technologie a algoritmy pro zastavení obyvatel / expatů z používání jednoho.

Bohužel, HMA VPN nedokáže nabídnout žádné výhody ani jednomu publiku. Poskytovatel ze Spojeného království neposkytuje přístup k zrcadlené webové stránce ani čínské servery.

Na druhou stranu PureVPN pracuje pro: ty, kteří chtějí VPN pro přístup k Číně pro přístup k místnímu obsahu, a pro ty, kteří v zemi potřebují funkční VPN.

Poskytovatel je jediným jménem v oboru nabízejícím 12 čínských serverů (6 v Pekingu a 6 v Šanghaji). Zároveň nabízí aplikace, které fungují v dané zemi.

V současné době je však seznam omezen pouze na Windows, MacOS a Android. To je však stále docela úspěch, protože mnoho sítí VPN selhává při poskytování přístupu v Číně!

Nastavení a rozhraní

PureVPN HMA VPN
Průvodce automatickým nastavením Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, Android, iOS
Výběr hlavního umístění Seznam Seznam
Stránky zvláštních nastavení Ano Ano
Mobilní přátelské Ano Ano

PureVPN je jedním z mála poskytovatelů na trhu, který podporuje téměř všechny platformy / zařízení, včetně Xbox One, PS4, Nvidia Shield a dokonce Nintendo Switch.

Pokud jde o uživatelské rozhraní, jejich aplikace jsou poměrně snadno použitelné a intuitivní, které uspokojí jak uživatele nováčků, tak technologických uživatelů VPN, kteří se mohou pochlubit elegantním a čistým designem..

Jako další motiv, PureVPN’Aplikace má dokonce možnost změny portu, která pomáhá obcházet geo-omezení a zákazy VPN v zemích s přísnými zákony.

Mobilní aplikace mají také stejnou sadu funkcí, ale mají obvykle odlišný vzhled. Oni se mohou pochlubit tmavší design a uživatelské rozhraní, ale ten, který je neuvěřitelně uživatelsky příjemný.

PureVPN Mac App

Ve srovnání s PureVPN se neslavná HMA VPN pyšní širším rozhraním a stylem. Jejich aplikace pokrývá alespoň polovinu obrazovky na stolních počítačích / noteboocích.

Nelze tedy považovat za uživatelsky přívětivý. Nejlepší aplikace mají minimalistický design, ale splňují všechny aspekty snadného použití, které u HMA není k dispozici.

Mezi aplikacemi pro stolní počítače a notebooky a chytré telefony není příliš viditelný rozdíl, protože jejich barevné téma, dostupnost a navigace jsou do značné míry totožné.

Jen velikost klientů VPN se liší zařízení od zařízení a platforma-platforma. Například rozšíření prohlížeče se mohou pochlubit minimalističtějším vzhledem.

Rozhraní HMA Pro VPN

Servery

PureVPN HMA VPN
Země serveru 140+ 190+
Celkový počet serverů 2 000 1 000+

Ve srovnání s PureVPN nabízí britská HMA VPN více v “serverové země”. Ve skutečnosti jejich síťová infrastruktura patří mezi největší.

Máte přístup k více než 1 000 serverům ve více než 190 zemích po celém světě. Tento vysoký počet serverů vede k rovnoměrné distribuci uživatelů na různých serverech.

Na druhou stranu se PureVPN chlubí více “počet serverů”. Má 2 000+ serverů ve 140+ zemích po celém světě, což je docela úspěch.

Rychlost

PureVPN HMA VPN
Ztráta rychlosti 9% 29,28%

Pro lepší představu o výkonu obou poskytovatelů jsem provedl rychlostní analýzu. Tento proces vyžadoval testování různých serverů od obou poskytovatelů v nesčetných aspektech.

V testech holých rychlostí při připojení 100 Mb / s se PureVPN podařilo doručit průměrně 91 Mb / s při nahrávání a stahování, což naznačuje ztrátu rychlosti 9%.

Na druhou stranu HMA VPN dosáhla průměrné rychlosti průměrné rychlosti 70,72 Mbps. To znamená ztrátu rychlosti vyšší než 29,28%, což není vhodné pro žádného uživatele VPN!

Bezpečnostní

PureVPN HMA VPN
Protokoly VPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN OpenVPN, PPTP, IKEv2 / IPSec
OpenVPN Data Encryption AES-256-CBC AES-256-GCM
OpenVPN Control Channel Encryption RSA-4096 RSA-4096
Maskovací technologie Žádný Žádný
Zabezpečení aplikace Zabijte spínač a ochranu před únikem Zabijte spínač a ochranu před únikem
Stav DNS Soukromé DNS Soukromé DNS

PureVPN podporuje velké množství protokolů. Patří mezi ně PPTP, L2TP, IKEv2, SSTP a OpenVPN (TCP a UDP), které uživatelům poskytují svobodu volby.

Ve výchozím nastavení však PureVPN používá protokol OpenVPN na všech zařízeních, s výjimkou zařízení iOS, která používají protokol IKEv2 pro vyšší rychlosti a zabezpečení.

Pro šifrování poskytovatel používá šifrování AES-256-CBC s ověřováním hash HMAC SHA1 pro datový kanál, což je docela působivé a vysoce zabezpečené.

Mezitím používá šifru AES-256-CBC s autentizací hash HMAC SHA384 a šifrováním handshake RSA-4096 pro řídicí kanál.

HMA VPN na druhé straně podporuje protokol PPTP, IKEv2 / IPSec a OpenVPN na všech svých zařízeních. Ve výchozím nastavení používají všechny její aplikace OpenVPN.

K šifrování v systému Windows a Android používá AES-256-GCM spojený s autentizací SHA-256 a nejsilnějším 4096bitovým RSA klíčem pro handshaking.

V počítačích Mac a iOS používá HMA stejnou šifru Galois Counter Mode, ale s IKEV2 / IPSec, protože poskytuje uživatelům lepší rychlosti a výkon.

Únikové testy

Pro lepší představu o zabezpečení aplikace jsem provedl test těsnosti na PureVPN a HMA VPN. Proces zahrnoval použití 6 různých nástrojů ke kontrole;

Úniky požadavků WebRTC a HTTP:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
Netěsnosti DNS:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
Netěsnosti IPv4 / IPv6 a Torrent IP:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

HMA VPN i PureVPN dokázaly vyčistit testy ze 6 různých výše uvedených nástrojů a neodhalily naše původní informace o IP, DNS nebo WebRTC.

Soukromí

PureVPN HMA VPN
Hlavní sídlo Hongkong Spojené království
Protokoly připojení Žádný Žádný
Protokoly aktivit Žádný Žádný
Informace o registraci Emailová adresa Emailová adresa
Anonymní platba Metody Různé kryptoměny Žádný

Pokud jde o soukromí, je rozhodování o vítězi ve skutečnosti snadný úkol. PureVPN má své sídlo v trezoru v Hongkongu, zatímco HMA VPN má sídlo ve Velké Británii.

Jak asi víte, Spojené království je zakládajícím členem aliance Five Eyes Alliance, která se věnuje sdílení zpravodajských informací zavedením povinných zákonů o hromadném sledování a uchovávání údajů..

Proto nemusí být dobrá možnost přesně se zaregistrovat s HMA, přestože tvrdí, že jsou “nulové protokoly” poskytovatel. Budou muset vyhovět své zemi’zákony!

Toto bylo ověřeno za dvou okolností; jeden zahrnující případ obtěžování, který vedl k zatčení pachatele poté, co HMA předal klády.

V jiném případě společnost HMA odhalila osobní údaje jednoho ze svých zákazníků, Cody Kretsingera, člena obviněného z hackování Sony Pictures.

Konfigurace

PureVPN HMA VPN
Přidělení adresy Sdílené / statické Sdíleno
Statické adresy IP 8+ zemí Žádný
Ochrana DDoS Ano Ne
NAT Firewall Ano Ano

Kde PureVPN podporuje sdílenou / statickou síťovou infrastrukturu, HMA VPN se drží tradičního sdíleného systému IP adres.

To je docela problematické, protože statické adresy IP slouží v odvětví VPN důležitému účelu. Umožňují uživatelům přístup k citlivým bankovním informacím a přístup k jejich sítím LAN.

Naštěstí pro vás má PureVPN statické IP adresy v 8 a více zemích. Patří k nim USA, Velká Británie, Austrálie, Kanada, Německo, Malta, Hongkong, Singapur.

Vyhrazené IP adresy PureVPN

Zákaznická podpora

PureVPN HMA VPN
Video průvodce Ano Ano
Prohledávatelná znalostní báze  Ano Ano
Telefonická podpora Ne Ne
E-mailová podpora Ano Ano
Průměrná doba odezvy e-mailu 39 minut 30 minut
Podpora vstupenek Ano Ano
Podpora živého chatu Ano Ano

PureVPN a HMA VPN nabízejí dobrou podporu prostřednictvím více kanálů. Patří mezi ně prodej vstupenek, e-mail, živý chat, časté dotazy, databáze znalostí a videoprůvodci.

Protože e-mailová podpora je pro mnohé stále volbou, provedl jsem malou zkoušku na dobu odezvy. To bylo jen proto, abychom viděli, jak proaktivní jsou jejich zástupci zákazníků.

Níže naleznete statistiky obou poskytovatelů na základě čtyř různých otázek. Průměrná doba odezvy PureVPN je obvykle 39 minut a HMA 30 minut!

PureVPN

Otázka Počáteční doba odezvy Počet e-mailů Otázka zodpovězena
Je PureVPN dobrý pro Torrenting? 25 minut 1 Ano
Funguje PureVPN s Netflixem? 39 minut 1 Ano
Mohu nainstalovat PureVPN na LibreELEC 50 minut 1 Ano
Jak nastavit PureVPN na Firestick? 44 minut 1 Ano

HideMyAss

Otázka Počáteční doba odezvy Počet e-mailů Otázka zodpovězena
Jak silná je HMA VPN? 35 minut 1 Ano
Kolik stojí HideMyAss? 27 minut 1 Ano
Funguje HMA s Netflixem? 22 minut 1 Ano
Jak si mohu koupit HMA VPN? 33 minut 1 Ano

Vítěz: PureVPN

PureVPN je vítěz

Po porovnání obou poskytovatelů je bezpečné říci, že PureVPN je vítězem. VPN, přestože je neuvěřitelně cenově příznivá, stojí všestranně.

Tváří v tvář bez problémů s odblokováním platforem, jako je Netflix, se může pochlubit dobrým počtem serverů, pracuje v Číně a dokonce nabízí vyhrazené adresy IP. Stručně řečeno, je to skvělá služba ke koupi!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me