Modemo maršrutizatoriaus VPN – užtikrinkite savo ryšio įrenginio privatumą

Kadangi pasaulis vis labiau apgyvendinamas prie interneto prijungtų prietaisų, jūs tikrai turite daugiau sužinoti apie maršrutizatorių modemus, kurie palaiko jų ryšį ir suteikia galimybę naudotis jų galimybėmis.

Modemai ir maršrutizatoriai yra skirtingi įrenginiai, tačiau dabar juos galite pasiekti ir kaip vieną įrenginį, vadinamą modemo maršrutizatoriumi, kuris sujungia abiejų funkcijas. Šie įrenginiai turi nuostabias galimybes ir jūs galite dar labiau juos sustiprinti naudodami geriausią VPN.

Contents

Modemo maršrutizatoriaus vadovo atnaujinimas

 1. Kas yra modemas?
 2. Kas yra maršrutizatorius?
 3. Modemo maršrutizatoriaus specifikacijos
 4. Kodėl jums reikia VPN maršrutizatoriaus modeme?
 5. Modemo maršrutizatoriaus VPN
 6. Modemo maršrutizatoriaus skirtumas
 7. Kas yra belaidis maršrutizatorius?
 8. Modemo maršrutizatoriaus VPN ryšys
 9. Optinės linijos modemas
 10. Aplenkite maršrutizatoriaus interneto droselius, naudodami VPN

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip tai daroma ir kokie pranašumai atsiranda VPN naudojant modemo maršrutizatorių, tada perskaitykite šį išsamų modemo maršrutizatoriaus VPN vadovą..

Modemas-maršrutizatorius-VPN

Kas yra modemas?

Daugelis žmonių yra tikrai supainioti su šiuo prietaisu ir klausia, kas yra modemas? Na, modemas yra jungiamasis įrenginys / periferija, atliekantis duomenų moduliavimo ir demoduliacijos funkcijas.

Norėdami paprasčiau atsakyti į klausimą, kas tiksliai yra modemas, jis užkoduoja jūsų skaitmeninę informaciją taip, kad ją daug lengviau perduoti kaip lengvą signalą dideliais atstumais. Jis taip pat dekoduoja informaciją atvykus, kad būtų galima nuskaityti duomenis pradine forma.

kas yra -modemas

Šis perdavimas yra būtinas, nes kompiuteris supranta tik skaitmeninius signalus, kol signalas perduodamas internetu analogine forma. Modemas supaprastina šį procesą veikdamas kaip agentas, kai šis perdavimas signalo pavidalu įvyksta, kai reikia.

Kas yra maršrutizatorius?

Jei vis tiek don’Norėdami žinoti, kas yra maršrutizatorius, tada leiskite mums jį apibrėžti. Maršrutizatorius iš esmės daro tai, ką rodo jo pavadinimas, t. Y. Nukreipia duomenų paketus, gaunamus iš interneto, į skirtingus įrenginius, esančius jūsų namuose / biure. Iš esmės yra du skirtingi maršrutizatorių tipai: mažas namų / biuro maršrutizatorius ir verslo maršrutizatorius. Dažniausiai naudojami maži maršrutizatoriai namuose ir biure, todėl mes stengsimės apie tai čia diskutuoti.

kas yra maršrutizatorius

Dažniau suprantama, kas yra maršrutizatorius, kad prieigos taškas, kurio jums reikia tik tada, kai turite daugiau nei vieną įrenginį. Modemas yra viskas, ko jums reikia norint gauti internetą VPN ryšys per vieną įrenginį. Kai įrenginių skaičius padidėja nuo vieno, reikalingas maršrutizatorius, kad interneto ryšys pasklistų prie tų papildomų įrenginių.

Modemo maršrutizatoriaus specifikacijos

Senesnėmis dienomis modemas ir maršrutizatorius buvo du atskiri įrenginiai, tačiau nuo tada modemo maršrutizatoriai tapo vis labiau paplitę tarp interneto vartotojų, nes nuo šiol juos buvo galima sujungti į vieną fizinį produktą, siūlantį abiejų įrenginių funkcijas..

  3 geriausi „NetGear Router“ VPN namų vartotojams

Dabar daugelyje namų ir biurų retai rasite modemų ir maršrutizatorių kaip du atskirus įrenginius, todėl užuot uždavę tokius klausimus, kaip maršrutizatorius, turite suprasti, kad dabar maršrutizatoriai yra įmontuoti modemuose..

Kodėl jums reikia VPN maršrutizatoriaus modeme?

VPT teikia anonimiškumą internete ir garantuoja vartotojų duomenų privatumą. Jie greitai tampa būtini visiems vartotojams, norintiems prisijungti prie interneto saugesniu būdu..

Šiuolaikiniai VPT šifruoja jūsų duomenų paketus ir perduoda juos saugiu protokolu, kad užtikrintų, jog niekas negalėtų užsiblokuoti jūsų privačiuose duomenų paketuose ir kad jie liktų apsaugoti nuo smalsių vyriausybės institucijų, įsilaužėlių, IPT, duomenų vagys akių, be kitų grėsmių internete..

Ir galbūt VPN geriausiai tinka maršrutizatorių modemams, nes jei diegiate ir VPN naudojate šiame įrenginyje, visi jūsų įrenginiai yra automatiškai nukreipiami per saugų ir labai saugų ryšį, taip pašalinant poreikį konfigūruoti VPN kiekviename atskirame įrenginyje atskirai..

modemo-maršrutizatoriaus-specifikacijos

Šiais laikais VPN teikia daugybę papildomų pranašumų, be saugumo, jie tampa vis naudingesni, kad vartotojai galėtų patekti į geografiškai ribotas srautinio perdavimo svetaines, pvz. naudodamiesi VPN galite pasiekti „Netflix US“ net tada, kai esate Japonijoje.

Modemo maršrutizatoriaus VPN

Ne kiekvienas VPN yra pakankamai geras jūsų modemo maršrutizatoriui, nes jis turi užtikrinti reikiamas funkcijas, atitinkančias jūsų modemo maršrutizatoriaus įrenginio reikalavimus. Šios funkcijos apima neriboto pralaidumo palaikymą, kelis vienalaikius ryšius, geriausius šifravimo standartus, nulio registravimo politiką, puikų palaikymą be kitų. 3 populiariausi VPN, teikiantys būtent šias ir dar daugiau funkcijų:

„ExpressVPN“ – puikus pasirinkimas modemo maršrutizatoriui

Pramonėje įsitvirtinęs „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas modemo maršrutizatoriui, nes siūlo daugiau nei 2000 pasaulinių serverių, greitą tiesioginių pokalbių palaikymą, karinio lygio šifravimą, specialius maršrutizatoriaus palaikymo vadovus ir daugybę kitų..

„EpressVPN“ - modemo maršrutizatorius

Šiuo metu geriausias jų planas kainuoja 99,95 USD’verta prenumeratos, įskaitant 30 bandomųjų laikotarpių.

Skaitykite: „Expressvpn Apple TV“ Sąrankos vadovas

„NordVPN“

Siūlydamas daugiau nei 4000 serverių kaip modemo maršrutizatoriaus VPN, „NordVPN“ turi nepaprastus prisijungimo duomenis kaip saugų VPT. Tai suteikia papildomų saugumo elementų, teikdama tokias funkcijas kaip „Double VPN“, „Onion over VPN“. Maršrutizatorių modemams yra nesudėtingi diegimo vadovai, kuriuos galite pasiekti iš trikčių šalinimo saugyklų arba susisiekę su tiesioginio pokalbio palaikymo tarnyba..

  8 La mejor VPN para la escuela para desbloquear sitios web y juegos

Maršrutizatorius modemui „Nord-VPN“

Trejų metų prenumerata pas šį paslaugų teikėją kainuoja 79,00 USD, nuskaičiuojama vieną kartą. Patikrinkite „netflix“ suderinamumą šiame „nordvpn netflix“ tinklaraštyje.

„PrivateInternetAccess“

Vienas iš geriausių modemo maršrutizatoriaus VPN, skirtas srautiniam turiniui ir riboto geografinio turinio transliavimui ir atblokavimui, PIA gali užtikrinti nepaprastai saugų ryšį su jūsų keliais įrenginiais. Tai siūlo skirti torrent atsisiųsti palaikymas, galimybė apeiti pralaidumo diapazoną, kenkėjiškas programas ir skelbimų blokatorius, kelis VPN šliuzus ir tt.

„PrivateInternetAccess-for-modem“ maršrutizatorius

Jis turi 3597 serverius 30 šalių, išsidėsčiusiame serverių infrastruktūros tinkle.

Kainos prasideda nuo 6,95 USD / mėn., O 24 mėnesių planas kainuoja 69,95 USD / sąskaitą vieną kartą.

Modemo maršrutizatoriaus skirtumas

Kaip jau minėta anksčiau, modemas yra įrenginys, moduliuojantis ir demoduliuojantis signalus iš skaitmeninio į analoginį ir atvirkščiai, kad būtų galima žymiai sklandžiau perduoti signalus iš interneto į jį ir jį pasiekiantį įrenginį. Kita vertus, maršrutizatorius yra tiesiog naudojamas norint išsklaidyti gaunamą interneto ryšį keliuose įrenginiuose. Tai veikia kaip fizinis prieigos taškas. Modemo maršrutizatoriaus skirtumas daugumai kelia painiavą, todėl tikimės, kad tai jiems paaiškins.

modemo-maršrutizatoriaus skirtumas

Tačiau dabar žmonės nėra painiojami su tokiais klausimais kaip kas yra maršrutizatorius ar kas yra modemas, bet kas yra modemo maršrutizatorius? Taigi, norint juos lengvai paaiškinti, „Modem Router“ dabar taip pat yra atskiri fiziniai įrenginiai, turintys abiejų šių įrenginių galimybes, todėl vartotojams yra daug lengviau juos įdiegti ir iš jų gauti naudos..

Modemo maršrutizatorius kaip vienas įrenginys sumažina netvarką ir pašalina komplikacijas, kurios gali kilti, kai šie du įrenginiai gali būti naudojami atskirai, kad būtų galima prisijungti prie interneto ir tarp įrenginių.

Kas yra belaidis maršrutizatorius?

Belaidis maršrutizatorius yra būtent tai, ką rodo jo pavadinimas. Viskas, ką jis daro, yra tai, kad suteikiama galimybė belaidžiu būdu prijungti įrenginius prie interneto. Jis geriausiai tinka šiuolaikiniams nešiojamiems įrenginiams, tokiems kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kt., Užtikrinantys neįtikėtiną prieigą ir didžiulį mobilumą.

kas yra bevielis maršrutizatorius

Modemo maršrutizatoriaus VPN ryšys

VPN nustatymas modemo maršrutizatoriuje yra šiek tiek sudėtingas procesas, nes rinkoje yra daugybė modemų maršrutizatorių variantų ir tipų, kurių kiekvienas turi skirtingą konfigūraciją ir todėl norint sėkmingai sėkmingai naudoti visiškai unikalų sąrankos procesą. sukonfigūruokite jame esantį VPN.

„ExpressVPN“ yra vienas iš tokių paslaugų teikėjų, siūlantis specialius kiekvieno maršrutizatoriaus sąrankos vadovus, kad būtų lengviau konfigūruoti jų VPN bet kuriame modemo maršrutizatoriuje. Norėdami daugiau sužinoti apie šį procesą, galite peržiūrėti mūsų VPN ryšio vadovas.

  3 geriausi „NetGear Router“ VPN namų vartotojams

Optinės linijos modemas

Tai yra skirtingo tipo modemas, kuris dekoduoja ir užkoduoja optinius signalus į elektroninius signalus ir atvirkščiai. Jis yra labai skirtingas ir sudėtingas, palyginti su labiau paplitusiomis, kurios naudoja varines laidines laikmenas, tokias kaip DSL, telefono modemus ir kt..

Optinis linijos modemas leidžia pasiekti interneto greitį, kurio neįmanoma pasiekti naudojant kitus, įprastesnius modemus, tačiau jie nėra taip populiariai naudojami kaip įprasti modemai namų ir mažesnių biurų aplinkoje. Dažniausiai didelės ir karinės organizacijos naudoja optines linijas, taigi optines linijas.

Aplenkite maršrutizatoriaus interneto droselius, naudodami VPN

Daugelio interneto vartotojų atjungimas nuo interneto yra didelis išjungimas, nes dėl to sumažėja greitis ir tokiu būdu sugadinama bendra patirtis, nes interneto vartotojui neleidžiama užsiimti intensyvia duomenų tvarkymo veikla, pavyzdžiui, „Torrenting“ ir „streaming“..

Didžiąją interneto atjungimo dalį kontroliuoja IPT arba interneto paslaugų teikėjai, tačiau galite tai gana lengvai apeiti naudodami maršrutizatoriaus VPN. Tai įmanoma todėl, kad kai naudojate VPN, jūsų interneto paslaugų teikėjui beveik neįmanoma patikrinti jūsų duomenų paketo, kad būtų galima patikrinti, koks krovinys yra jo nešiojamas, tokiu būdu leisdami jums sulaužyti greičio apribojimus..

Jei ir jūs patiriate šią problemą, tai yra štai kaip galite apeiti maršrutizatoriaus interneto trosą naudodamiesi VPN:

 1. Prisiregistruokite naudodamiesi geriausiu maršrutizatoriaus VPN tiekėju, pavyzdžiui, „ExpressVPN“
 2. Gaukite vartotojo kredencialus, t. Y. VPN vartotojo vardą ir slaptažodį
 3. Nustatykite savo maršrutizatoriaus VPN (priklausomai nuo maršrutizatoriaus, sąrankos vadovai gali skirtis ir nėra vienodumo), todėl geriausia pereiti prie „ExpressVPN“.’svetainėje ir pasirinkite savo maršrutizatorių, kad leistumėte vadovautis tinkamais sąrankos veiksmais
 4. Kai jūsų maršrutizatoriuje sukonfigūruotas VPN, mėgaukitės visu savo maršrutizatoriaus greičiu!

Išvada

Šiuolaikiniai maršrutizatoriai yra nuostabus technologinis tobulumas, nes jie leidžia sujungti modemų ir maršrutizatorių galimybes į vieną įrenginį. Privalumai neturi’Tai nesibaigia, nes jie taip pat suteikia daug daugiau galios užtikrinant didesnį greitį ir gali palaikyti kelis įrenginius, užtikrindami jiems nepertraukiamą interneto ryšį santykinai lengvai.

Jei norite maksimaliai išnaudoti savo modemo maršrutizatorių, įsitikinkite, kad naudojate jame esantį VPN, kad galėtumėte apeiti pralaidumo diapazoną, atblokuoti geografiškai apribotas srautines svetaines, apsaugoti slaptus duomenis keliuose įrenginiuose ir, svarbiausia, garantuoti savo anonimiškumą ir privatumą internete.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me