Kaip naudotis „PureVPN“ – išmokite juos naudoti mažiau nei per 2 minutes

„PureVPN“ yra viena iš konkurencingiausių paslaugų VPN pramonėje, visada siekianti pranokti savo kolegas beveik visais aspektais, kurie gali apimti geriausią VPN paslaugą..

Daugiausiai darbo, kurį šioje srityje atliko tarnyba, tikrai siūlome kliento programoms, turinčioms kuo daugiau įrenginių ir OS. Nuo pačios „Firestick“ programos iki „Android VPN“ programos, „PureVPN“ beveik prikalė juos visus, nes mes‘išsamiai aprašėme mūsų grynojo VPN apžvalgoje.

Bet jei vis dar esate šiek tiek susirūpinęs dėl to, kaip lengva jais naudotis, tada nerašykite’nesijaudinkite, čia yra mūsų aiškus vadovas, kaip naudoti „PureVPN“, kartu su beveik visų galimų klientų programų diegimo vadovais, jų funkcionalumo ir našumo apžvalgomis ir dar daugiau!

Kaip naudoti PureVPN sistemoje Windows

„PureVPN“ „Windows“ klientas turi dizaino elementų, kurie jaučiasi tarsi pasiskolinti iš „CyberGhost“, ypač “Pasirinkite režimą” Dalis.

Be to, beveik visos funkcijos yra lengvai prieinamos iš pagrindinio kliento ekrano.

Geriausia dalis apie „PureVPN“’„Windows“ klientas yra tas, kad su kiekviena funkcija visada yra potekstai, trumpai paaiškinantys, ką ši funkcija tiksliai veikia. Tai yra vienas žygdarbis, kai „PureVPN“ yra pagirtinas, nes tai palengvina maksimalų patogumą vartotojui.

Čia’kaip galite naudoti jų klientą ir visas jo funkcijas:

 1. Kartą jūs’nusipirkote „PureVPN“’abonementą, galite atsisiųsti „Windows“ klientą iš savo svetainės čia. (Failo dydis: 32,8 MB).kaip naudoti purevpn
 2. Spustelėkite atsisiųstą failą ir prasidės diegimo procesas (gali reikėti įvesti administratoriaus teises, jei jūsų sistemą riboja jūsų IT).
 3. Kai diegimas bus baigtas, klientas atsidarys automatiškai.
 4. Norėdami pasirinkti serverį, galite naršyti po “Šalys” Variantas arba “Miestai” Pasirinkimas.
 5. Spustelėkite norimą serverio tikslą ir klientas prie jo prisijungs automatiškai.
 6. Krumpliaračio formos piktograma kliento viršuje, dešinėje, gali patekti į nustatymų ir papildomų funkcijų meniu juostą, taigi, jei ne’nepatinka jiems dabartinėje būsenoje.

kaip naudoti purevpn ant langų

Kaip naudoti „PureVPN“ „iPhone“ / „Mac“ / „iOS“ / „iPad“

PureVPN’„Mac“ programa yra gana panaši į „Windows“ programą ir jos naudojimo procesas taip pat yra tas pats.

Bet iš to, ką patyriau apžvelgdamas „Mac“ programą ir kitus, ji šiek tiek reaguoja ir yra greitesnė nei „Windows“.

Kaip naudoti „PureVPN“ „iPhone Mac Mac iOS iPad“

Jei norite užsiprenumeruoti „PureVPN“ ir naudojate jį „Mac“ įrenginyje, tada čia’ką jums reikės padaryti:

 1. Pirkite „PureVPN“’abonementas pirmiausia norint suaktyvinti jūsų sąskaitą
 2. Dabar atsisiųskite „Mac“ programą iš jų svetainės
 3. Kai atsisiuntimas bus baigtas, pereikite prie diegimo
 4. Dabar „Mac“ klientas atsidarys automatiškai
 5. Įveskite savo vartotojo kredencialus, ty vartotojo vardą ir slaptažodį
 6. Pasirinkite vietą, prie kurios norite prisijungti, ir dabar bus užmegztas ryšys su tuo serveriu
 7. Pagrindinis pagrindinis ekranas dabar parodys, kad klientas yra prijungtas, todėl galite lengvai pradėti naršyti naudodami VPN’įtaką jūsų interneto ryšiui
 8. Norėdami pasiekti bet kurias nustatymų parinktis, spustelėkite krumpliaračio formos piktogramą

„PureVPN“ šiuo metu to nedaro’nesiūlys savo gimtosios „iOS“ programos, tačiau netrukus ji bus prieinama atsižvelgiant į oficialią tarnybos poziciją.

„purevpn ios“ programa

tačiau vis tiek galite naudoti „PureVPN“ „iOS“ įrenginiuose nustatydami jį įkeldami į šoną.

Šiuo atžvilgiu jis siūlo du metodus: L2TP sąrankos procesą ir „iKev2“ sąranką, tačiau aš rekomenduočiau jums atlikti „iKev2“ sąranką, nes ankstesnis sąrankos procesas yra gana nesaugus..

Kaip naudotis „PureVPN“ „Android“

„PureVPN“ vartotojams geriausias „vpn“ klientas iš visų siūlomų paslaugų yra „Android“ klientas.

Švarus, patobulintas ir ypač lengvai naudojamas pradedantiesiems, „PureVPN“ skirtas „Android“ klientas yra apkrautas visomis geriausiomis funkcijomis, kurias gali pasiūlyti ši paslauga..

kaip naudotis purevpn android

Išmokite juo naudotis atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Eikite į „Google Play“ parduotuvę ir ieškokite “PureVPN”
 2. Kai gausite „PureVPN“’„Android“ programą paieškos rezultatuose spustelėkite „atsisiųsti“ ir diegimas bus vykdomas tuo pačiu metu
 3. Nuo to viskas nesunku, nes norint prisijungti reikės įvesti įgaliojimus ir programa atsidarys„purevpn android“ programos pasirinkimo režimo parinktis
 4. Atidarykite serverių sąrašą ir bakstelėkite bet kurį miestą / šalį / vietą, prie kurios norite prisijungti
 5. Dabar bus pradėtas ryšys„purevpn android“ programa
 6. Norėdami pakeisti bet kurį esamą parametrą arba pasiekti bet kurią papildomą funkciją, tiesiog bakstelėkite krumpliaračio formos piktogramą, esančią kliento viršuje, dešinėje

„purevpn“ nustatymų meniu „Android“ programoje

Kaip naudoti „PureVPN“ su „FireStick“

„PureVPN“ yra viena iš tų, kurios pasirinko keletą VPN paslaugų, siūlančių savo „Firestick“ kliento programą.

Ši nišinė programa buvo specialiai sukurta, nes „PureVPN“ pozicijas rinkoje užima kaip VPT, kuri geriausiai tinka ugniagesiams, tenkinantiems įvairius srautinio perdavimo poreikius, ir yra viena iš populiariausių srautinio perdavimo įrenginių tarp šių dienų vartotojų..

kaip naudoti purevpn ant ugniažolės

Jei norite naudoti šią programą „Firestick“, turite bent jau iš pradžių suprasti, kaip „FireTV“ platforma veikia ir veikia.

Čia’Kaip įdiegti ir naudoti „PureVPN Firestick“ programą savo „FireTV“ įrenginyje:

 1. Pirmiausia paleiskite „FireTV“ ir eikite į “Programos” Skyrius
 2. Dabar eikite į kategorijas > Naudingumas
 3. Ieškoti “PureVPN”
 4. Tiesiog spustelėkite “parsisiųsti” o diegimas pasibaigus atsisiuntimui įvyks automatiškai
 5. Dabar pamatysite pranešimą, kuriame sakoma, kad „PureVPN“ dabar įdiegtas
 6. Eiti į “Mano programėlės” ir slinkite žemyn, kad pasirinktumėte “PureVPN”
 7. Dabar bus paleista programa
 8. Dabar klientas pareikalaus įvesti prisijungimo duomenis, kai spustelėsite “Jau turite paskyrą” (Tam iš anksto turite įsigyti „PureVPN“ prenumeratą)
 9. Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį ir spustelėkite “Prisijungti”
 10. Slinkite, norėdami pasirinkti vietą, prie kurios norite prisijungti, ir bakstelėkite ją, kad pradėtumėte ryšio procesą
 11. Dabar „PureVPN“ bus prijungtas, kad būtų galima atblokuoti daugumą srautinių transliacijų svetainių

PureVPN’„Firestick“ programa yra gera, tačiau jei norite ištirti kitas galimybes teikėjų atžvilgiu ar net atsisiųsti tam tikrą paslaugą, tada mes’Išsamiai tai aprašėme mūsų „VPN for Firestick“ vadove.

Išvada

„PureVPN“ nuveikė daug darbo, kad padėtų vartotojams lengvai naudotis beveik visomis įrenginių platformomis. Taip, taip nėra’Šiuo metu neturite „iOS“ programos, tačiau kitos programos yra sukurtos naudojant keletą gerų funkcijų, kuriomis vartotojai gali pasinaudoti.

Paslauga turi tam tikrų problemų, pavyzdžiui, prisijungimo vėlavimą, kurį ji turi baigti, kad jo kliento programos veiktų ir reaguotų daug labiau atitinkančiomis vartotojo lūkesčius, tačiau, be to, programos yra beveik savaime suprantamos ir bet kuris naujokas gali atsisiųskite ir naudokite juos be didelių problemų.

„PureVPN“ taip pat siūlo didelę trikčių šalinimo ir diegimo vadovų saugyklą, kuri gali padėti vartotojui nustatyti savo programas bet kurioje platformoje. Nuo vaizdo įrašų iki teksto gidų, „PureVPN“’Vartotojams netrūksta pasirinkimo sužinoti apie paslaugą’klientai iš.

Jei praeityje turėjote problemų su paslauga ar jos klientų programomis arba jei jose yra kažkas, kas jums atrodo geriau, palyginti su panašiomis kitų teikėjų programomis, praneškite mums apie juos toliau pateiktame komentarų lauke..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me