3 geriausi „NetGear Router“ VPN namų vartotojams

Daiktų interneto (daiktų interneto) amžius jau yra ir jis reikalauja geresnio & spartesnį ryšį su energija, didžiulį elektronikos pasirinkimą, kurio jau nebėra “protingas”. Dabar viskas internete: televizoriai, laikrodžiai, telefonai, šaldytuvai, ištisi namai, automobiliai ir net plaukų šepetėliai. Tačiau dauguma namų vartotojų įstringa, kai reikia pasirinkti galingą maršrutizatorių, kuris sujungtų įvairius išmaniuosius elektronikos įrenginius ir patiria rimtų ryšio problemų..

Toliau pateiktame straipsnyje apžvelgsime 3 populiariausius puslapius „NetGear“ maršrutizatoriaus vpn kurie yra būtini namams ir turi daugybę išmaniųjų įrenginių, kuriems reikalingas nuolatinis ryšys. Nors yra daugybė kitų gerbiamų prekių ženklų, siūlančių puikiausias greitesnių VPN paslaugas, mes konkrečiai panagrinėsime „NetGear“ dėl šio gaminio siūlomų jungčių ir serverių pasiekiamumo.

Sąmoningai vengiau įrenginių specifikacijų, kurios nebus prasmingos ne technikos išmanantiems vartotojams. Aš apibendrinau svarbius aspektus, kurių reikia, tai ne maršrutizatorių apžvalgos straipsnis, o supaprastintas vadovas, padedantis namų vartotojams pasirinkti geriausią belaidį „NetGear“ maršrutizatorių vpn.

Contents

Geriausias „NetGear Router“ VPN 2023 m

Ne kiekvienas VPT teikėjas siūlo palaikymą maršrutizatoriams’net nesiūlo pasirinkimo. Tai’Neįmanoma tinklalapyje išvardyti beveik 45 VPN tiekėjų, kurie teikia gerą palaikymą maršrutizatoriams, todėl pasirinkau tik 3 patikimiausius, draugiškiausius ir greičiausią VPN, kuriuos galite naudoti su savo maršrutizatoriumi.

 1. „ibVPN“ (nematomas naršymo VPN)

Rumunijoje esantis „ibVPN“ yra vienas nepakankamai vertinamas vardas VPN pramonėje, visų pirma dėl selektyvaus prekės ženklo aprėpties serveryje. „ibVPN“ maitina daugiau nei 100 serverių tinklas 43 šalyse, populiariose vietose, įskaitant JAV, JK, Vokietiją, Nyderlandus, Rumuniją, Singapūrą ir dar daugelį kitų..

„netgear“ maršrutizatorius vpn

Išskyrus puikias abiem darbalaukiams skirtas programas & mobilųjį „ibVPN“ labai lengva konfigūruoti maršrutizatoriuose su gidais & mokymo programos, skirtos DDWRT, Pomidorų, NAS Synology ir „Sabai Tech“ maršrutizatoriams. Kadangi aš išbandžiau tai su senesniu „NetGearNighthawk“, „ibVPN“ veikia su bet kuriuo maršrutizatoriumi, turinčiu „OpenVPN“ ar PPTP protokolo palaikymą..

Puikus „ibVPN“ aspektas yra prekės ženklas’kainų planavimo planai, kuriuose yra kažkas visiems. Didelis paslaugų pasirinkimas, apimantis „torrent“ VPN planą, verslo planą ir „viskas įskaičiuota“ Ultimate pigiausią vpn planą. Galite naudoti paslaugą vienu metu 5 įrenginiuose kartu su oficialiomis programomis, o ją galite naudoti iki 10 įrenginių, sukonfigūravę maršrutizatorių.

„ibvpn netgear nighthawk“ maršrutizatoriaus VPN testas

Dėl teikėjo tai viena mėgstamiausių VPN paslaugų’nėra jokių užduodamų klausimų, nėra nieko, ką paslauga išsaugotų savo serveriuose. Kainos taip pat yra palankios piniginėms, leidžiančios užsisakyti galutinį planą už 42 USD per metus, suteikdamos puikų privatumo priemonių pasirinkimą..

 1. Privatus interneto ryšys (PIA VPN)

PIA VPN yra ne tik vienas seniausių VPN vardų pasaulyje, bet ir vienas iš patikimiausių. JAV įsikūręs teikėjas garsėja savo didelės spartos serverių tinklu, kuris atblokuoja mėgstamų vaizdo įrašų transliaciją, muziką & radijas ir kitos geografiškai apribotos internetinės paslaugos. „PIA VPN“ siūlo didžiulį 3300+ serverių tinklą 25 šalyse, puikų aprėptį teikia JAV. Privati ​​interneto prieiga yra buvusi PCMag redaktorė’s Pasirinkta VPN paslauga, be to, kad skaitytojas yra įvertintas, rekomendavo VPT per tom’s aparatinė įranga 2015 m.

„pia netgear“ maršrutizatorius vpn

PIA VPN yra suderinamas su visais maršrutizatorių modeliais, palaikančiais „OpenVPN“ ir PPTP protokolus. Taip pat galite sukonfigūruoti paslaugą naudodamiesi iliustruotomis mokymo priemonėmis palaikymo centre arba tiesiog susisiekdami su vienu iš palaikymo atstovų tiesioginiuose pokalbiuose ar el. Paštu. PPA serveriai yra optimizuoti siūlyti Gigabito spartą torrentams, srautiniam perdavimui ir didelių duomenų perdavimui..

Laikoma viena iš prieinamiausių aukščiausios kokybės greitųjų VPN paslaugų pasaulyje, „PIA VPN“ siūlo savo metinį planą, kaip įsigyti labai taupių 39,95 USD. „PIA VPN“ siūlo nuostabų paketą, apimantį 3 pritaikymo protokolus, nemokamą SOCKS tarpinį serverį, šliuzus 5 žemynuose, neribotą prietaiso ryšį per maršrutizatorius, skelbimą & kenkėjiškų programų blokatorius, be suderinamumo su DDWRT, „pfSense“ ir „Tomato“ maršrutizatoriumi. Peržiūrėkite mūsų išsamią PIA VPN apžvalgą tinklaraštyje.

  8 La mejor VPN para la escuela para desbloquear sitios web y juegos

 1. VyprVPN

„VyprVPN“ yra privatumo pramonės legenda, iš dalies todėl, kad yra vienas iš labiausiai patyrusių VPT tiekėjų. Šis prekės ženklas taip pat nenuilstamai veikia internetines privatumo teises. „VyprVPN“ siūlo 700+ turbo greičio serverius 50-yje šalių su puikiu palaikymu srautams, transliacijai, žaidimams, ftp prieglobai ir kitoms pralaidumo reikalaujančioms paslaugoms.

„vyprvpn netgear“ maršrutizatorius vpn

Visada prieinamas palaikymas ir puikus suderinamumas tarp platformų daro „VyprVPN“ idealų pasirinkimą tiems, kurie nori minimalios sąveikos su patobulintais VPN nustatymais. Nors programas galima naudoti visose pagrindinėse operacinėse sistemose („Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“), „VyprVPN“ taip pat galima sukonfigūruoti per maršrutizatorius.

„VyprVPN“ taip pat veikia per DDWRT, OpenWRT, ASUSWRT&NAS Synology maršrutizatorių galite nustatyti naudodami oficialius paslaugų teikėjo vadovus’s svetainė. Be tų, „VyprVPN“ taip pat galite sukonfigūruoti bet kuriame maršrutizatoriuje su PPTP arba „OpenVPN“ palaikymu. Tiems, kurie nori atsisiųsti torrentus, taip pat galite naudoti „VyprVPN“’„Chameleon Protocol“ parašas, pagrįstas „OpenVPN“ technologija.

„VyprVPN“ nėra lengvai prieinama paslauga, atsižvelgiant į labai brangius kainų planus ir prekės ženklas neteikia jokių grąžinamųjų išmokų. Tačiau kartu su jų paslaugomis gaunamas puikus 3 dienų nemokamas bandymas, kurį galite naudoti, norėdami įvertinti paslaugą, tada nutraukti, jei jos nėra’t darbas. Visiškai įkeltas metinis planas kainuoja milžiniškus 80 USD, norint užsisakyti vienkartinį mokėjimą.

Tačiau „VyprVPN“ siūlo puikių savybių, įskaitant namų valdomų serverių tinklą, sukurtą vietoje & valdomos programos, išskirtinis žaidimų palaikymas, įvairūs saugos protokolai, iš kurių galima rinktis, palaikymas visą parą, visą parą, „VyprDNS“ ir dar daugiau. „VyprVPN“ prisijungia daug informacijos apie jus, todėl saugokitės prieš registruodamiesi.

Geriausi „2023 NetGear“ maršrutizatoriai

Taigi, kuris yra geriausias „NetGear“ maršrutizatorius? Ši analizė priklauso nuo daugelio veiksnių, kuriuos aptarsime vėliau. Remiantis populiariomis apžvalgomis ir analizėmis internete, reikėtų atsižvelgti į šiuos „NetGear“ maršrutizatorius, kai turite skirtingus pagrindinius poreikius, pavyzdžiui, žaidimus, didelės raiškos transliaciją, torrentų atsisiuntimą ir daugybės išmaniųjų įrenginių prijungimą..

 1. „NetGear NightHawk X4S“ (D7800)

„NightHawk X4S D7800“ yra X4 R7500 modelio atnaujinimas ir gali pasigirti ypač greitais perdavimais, be kitų nuostabių savybių. „X4S D7800“ buvo sukurtas didesniems parametrams, pavyzdžiui, namams, kuriuose yra daug vartotojų, kurie transliuoja vaizdo įrašus, atsisiunčia laikmenas, jungia intelektualius nešiojamus daiktus, bendrauja per VoIP ir žaidžia internetu.

Įterpta to, kas vadinama MIMO (Keli įvestys, keli išėjimai) technologija „X4S R7800“ yra spartesnė ir siūlo praplečiamą ryšio diapazoną, palyginti su „NetGear“’pigesni maršrutizatoriai. Tai ypač gerai, kai turite įvairių prietaisų, naudojančių skirtingas radijo dažnių juostas. Įrenginiai gali veikti netrukdydami vienas kitam’s ryšys, gaunantis maksimalų galimą pralaidumą.

3 geriausi „NetGear Router“ VPN namų vartotojams

Būdamas aukštesnio lygio maršrutizatoriumi, „X4S“ turi VDSL2 modemą, kad galėtumėte jį naudoti vietoj savo teikėjo’s modemas / maršrutizatorius. „X4S“ taip pat turi du USB 3.0 prievadus su eSATA (Išorinis serijinis pažangių technologijų priedas), integruotas, kad galėtumėte lengvai pasidaryti atsarginę duomenų kopiją naudodami maršrutizatorių arba padaryti jį tinklo disku.

Žaidėjams ir transliacijos vartotojams patiks tai, kad jie gali sukonfigūruoti „QoS“ (paslaugų kokybės kokybės) planavimo planą, kad užtikrintų pastovų pralaidumo srautą įvairioms jų veikloms, tokioms kaip „Netflix“, „CounterStrike“, „DOTA 2“, „HBO Now“ ir kt., Kai naudojamos daugiau kaip 5 GHz radijo juostos. X4S buvo išbandytas ir siūlo nepaprastą greitį, artimą 71Mbps, 2,4GHz radijo dažnių juostos greitis yra labai menkas, nors artimas 15Mbps.

  Modemo maršrutizatoriaus VPN - užtikrinkite savo ryšio įrenginio privatumą

X4S jokiu būdu nėra maršrutizatoriaus dizaino viršūnė. Ji yra nepatogi ir pateikiama su tikrai sena vartotojo sąsaja, sudėtinga pradedantiesiems ir per pasenusi ekspertų vartotojams. Kaina tarp dosnaus 270 ir 300 dolerių (atsižvelgiant į tai, iš kur jūs perkate), „NetGear X4S“ yra idealus žaidėjams, srautinės transliacijos gerbėjams ir namų ūkiams, turintiems daugiau nei 15 išmaniųjų įrenginių.

 

 1. „AC-1900 NightHawk Smart WIFI Router“ (modelis R7000)

Idealiu namų maršrutizatoriumi, kurį vadina CNET ir „PC Mag“, R7000 maitina jo puikus 1 GHz procesorius, todėl jis yra vienas greičiausių „NetGear“ maršrutizatorių, veikiančių 802.11ac radijo dažnių juostoje. VPN vartotojams „R7000“ yra gera žinia, nes siūlo ir „OpenVPN“ serverį, ir palaikymą trečiųjų šalių programinės įrangos, tokios kaip DDWRT. Maršrutizatorius taip pat yra puikus žemesnių variantų pasirinkimas žaidžiant internetinius žaidimus ir HD vaizdo įrašų srautinius perdavimus’tai puikus pasirinkimas „torrent“ atsisiuntėjams.

AC-1900 taip pat galima prijungti prie išorinės saugyklos, kad būtų sukurtos atsarginės duomenų iš jūsų prietaisų atsargos. Tai puikus pasirinkimas „Apple“’„Time Machine“ atsarginių kopijų kūrimo technologija. „IxChariot“ atliktas bandymas padarė išvadą, kad maršrutizatorius gali perduoti 444,8 Mbps per 2,4 GHz ir 315,2 Mbps per 5 GHz dažnių juostą – ne pats geriausias pramonėje, bet pakankamai geras.

3 geriausi „NetGear Router“ VPN namų vartotojams

„R7000“ siūlo USB 2.0 lizdą priekyje ir USB 3.0 lizdą gale, leidžiantį prie jo prijungti išorinius HDD ir naudoti tinkle. „NetGear Genie“ vartotojo sąsaja tiesiog palengvina viską – nuo maršrutizatoriaus konfigūravimo iki standžiųjų diskų konfigūravimo ir bendro tinklo naudojimo. „Genie“ sąsajos įtraukimas yra tai, ką gydytojai nurodė pradedantiesiems, bus naudingiausia.

Atsižvelgiant į našumą, R7000 kaina yra 190 USD – 200 USD (atsižvelgiant į tai, iš kur jūs perkate) & jo siūlomas stabilumas yra labai patrauklus pirkinys namų vartotojams. Tačiau kyla problemų dėl jo diapazono, todėl dėl kliūčių dideliame rajone ryšys gali nukentėti.

 1. AC1750-Smart WIFI maršrutizatorius (modelis R6400)

„SmallNetBuilder“ įvertintas 1-asis maršrutizatoriaus našumo rodiklis. „R6400“ yra puikus dviejų juostų sprendimas namams, kuriuose yra keli žaidimų ir transliacijų vartotojai. Naudodamas savo „BeamForming +“ technologiją, maršrutizatorius gali padidinti savo signalą tolyn nuo jo. Taip, tai yra idealus sujungimo sprendimas didelėse vietose ir perpildytuose nustatymuose, kuriuose yra daugiau nei 5 vartotojai.
3 geriausi „NetGear Router“ VPN namų vartotojams

Dėl savo 3 antenų ir „BeamForming +“ R6400 gali palaikyti tris krypčių srautus, numatydamas juos maksimaliai. „R6400“ taip pat siūlo USB 2.0 & USB 3.0 lizdas, kad galėtumėte prijungti spausdintuvą prie savo tinklo kartu su HDD, esančiu 3.0 lizde, naudoti kaip tinklo laikmenos kietąjį diską.

„R6400“ taip pat siūlo „AirTime“ žinomumas technologija, užtikrinanti, kad jūsų didelės spartos įrenginiai gautų nuolatinį duomenų srautą, o senesniems lėtesniems įrenginiams taip pat teikiama pirmenybė gauti duomenis pagal jų galimybes. Daugybė atsiliepimų apie Tomą’„Vadovas“, „CNET“ ir „PCMag“ nustatė, kad R6400 yra geriausias „NetGear“ maršrutizatorius, užtikrinantis ir didelius nuotolinius ryšius..

„NetGear“ taip pat įterpė savo „Genie Router Management“ vartotojo sąsają į įrenginį, kad užtikrintų, kad pradedantieji, tarpiniai ir pažengusieji gali lengvai konfigūruoti maršrutizatorių ar pritaikyti jį savo noru. „Genie“ vartotojo sąsaja leidžia lengvai konfigūruoti pirmą kartą ir konfigūruoti VPN paslaugas R6400 maršrutizatoriuje. „NetGear Genie“ taip pat siūlo išsamią tinklo statistiką, įskaitant gaunamą & siunčiami duomenys, įrenginiai & programas, naudojančias įrenginį, ir slaptažodžius & vartotojo vardai, naudojami tinkle.

Mano nuomone, atsižvelgiant į funkcijas, „NetGear R6400“ yra vienas iš labiausiai prieinamų ir geriausių pigių „NetGear“ maršrutizatorių. Šiuo metu galite įsigyti R6400 140–150 USD priklausomai nuo to, kur perkate maršrutizatorių.

  8 La mejor VPN para la escuela para desbloquear sitios web y juegos

Kas yra „NetGear“ maršrutizatoriai su VPN perdavimu?

Tai’dažnas klausimas, kurio užduoda dauguma naujų maršrutizatorių savininkų ir VPN vartotojų, skaitydami savo įrenginių specifikacijas. Leisti’Pažvelkite į šią koncepciją žingsnis po žingsnio, kad ją būtų lengva suprasti.

Pagrindinis VPN uždavinys yra sukurti saugų “nuo tasko iki tasko” ryšys per viešą ar privatų tinklą, kad būtų galima saugiai pasiekti įrenginius, serverius ar duomenų bazes atokioje vietoje. Puikus pavyzdys yra tai, kai naudodamiesi VPN galite pasiekti savo darbo kompiuterį keliaudami ar atostogaudami. Atminkite, kad norėdami pasiekti savo darbo kompiuterį naudodamiesi VPN, maršrutizatorius turi leisti VPN jungtims pereiti per jį, kad galėtų susisiekti su kitais įrenginiais internetu..

Daugelyje maršrutizatorių yra įdiegta technologija, vadinama NAPT arba tinklo adresų protokolo vertimu, kuri leidžia keliems įrenginiams dalytis interneto ryšiu per maršrutizatorių. Vienas NAPT aspektas yra tai, kad jis visiškai blokuoja VPN srautą. Ši schema parodo maršrutizatorių be VPN ir be jo..

„netgear“ maršrutizatoriaus VPN praėjimas

Parodyti VPN perdavimo svarbą. Vaizdas maloniai „LinkSys“

Šiuo tikslu gamintojai taip pat įtraukia tai, kas vadinama ‘VPN leidimas’funkcija jų maršrutizatoriuose. VPN praėjimas leidžia užšifruotam VPN srautui patogiai pereiti kelvedį ir prisijungti prie nuotolinio tinklo. „NetGear“ pateikia tinkamą vadovą, kaip sukonfigūruoti suderinamuose maršrutizatoriuose naudojamus VPN leidimus, ir išsami informacija apie modelius, kurių nereikia’t palaikyti šią funkciją.

NetGear Router VPN neveikia klaida / problemos

Norėdami įsitikinti, kad iš šio prekės ženklo gaunate geriausią produkto ir paslaugų kokybę, „NetGear“ siūlo išsamų svetainės palaikymo skyrių, kad jūsų maršrutizatorius veiktų tuo atveju, jei jam kiltų įvairių problemų. Galite peržiūrėti oficialų palaikymo puslapį, oficialų „NetGear“ bendruomenę arba susisiekti su palaikymo tarnyba. Atminkite, kad internetinė palaikymo paslauga skirta tik klientams, galiojantiems garantijoms ir verslo klientams.

„NetGear Router“ VPN programa, skirta „Android“

„NetGear“ siūlo puikią oficialią programą „Google Play Store“, skirtą „Android“ vartotojams:

„NetGear Genie“ vartotojo sąsaja yra nauja sąsaja, siūloma visiems maršrutizatoriams& prekės ženklo gaminami modemai. „NetGear Genie“ „Android“ programa suteikia lengvą būdą įrenginių savininkams valdyti, stebėti ar taisyti namų tinklątiesiogiai iš savo išmaniojo telefono. Galite pasiekti visą savo „NetGear“ maršrutizatorių’s bruožai judant aplink namą ar biurą. Įrengtas naudojant „Android“ išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, kurį galite pasiekti

 1. Belaidžio ryšio nustatymai,
 2. Tinklo žemėlapis,
 3. Tiesioginė tėvų kontrolė,
 4. Svečių prieiga,
 5. Eismo matuokliai,
 6. Mano laikmena ir
 7. Daugybė kitų funkcijų.

Taip pat galite valdyti namų tinklą, medijos srautą iš tinklo disko, spausdintuvus, mobiliųjų įrenginių prijungimą naudodami QR kodus. Atminkite, kad programa veikia tik su atrinktais „NetGear“ maršrutizatorių modeliais, kuriuos galite rasti „NetGear Genie“ programos aprašyme „Google Play“ parduotuvėje..

Trumpai tariant

Tikiuosi, kad aukščiau pateiktos geriausios „NetGear“ maršrutizatorių santraukos jums bus naudingos ieškant naujo maršrutizatoriaus / modemo jūsų namams. Nors aš apibendrinau įrenginių apžvalgas, taip pat pridėjau atitinkamų apžvalgų nuorodų, taigi, jei esate patyręs vartotojas, galite geriau suprasti ir maršrutizatorių specifikacijas..

Jei praleisčiau ką nors ar norėtumėte, kad peržiūrėtumėte kitą maršrutizatoriaus prekės ženklą, praneškite man apie tai žemiau esančiame komentarų skyriuje. Palikite atsiliepimų ir komentarų, kad galėčiau patobulinti kitą 3 populiariausių tinklaraščių sąrašą. Nepamirškite bendrinti ir prenumeruoti naudodamiesi socialiniais mygtukais.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me