Router ExpressVPN – Podręcznik konfiguracji / konfiguracji 2020

Niezależnie od tego, czy jesteś dziennikarzem, który chce ukryć swoją tożsamość, czy też zakładasz nową firmę, która wymaga sieci lokalnej do bezpiecznego i wygodnego udostępniania danych, posiadanie spersonalizowanego routera ExpressVPN może być bardzo przydatne.

Zapewnia bezpieczniejsze, bardziej niezawodne i spójne korzystanie z Internetu, a jednocześnie działa na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa Twojej rodzinie, jeśli angażują się w P2P / Torrenting lub po prostu chcą, aby ich informacje były bezpieczne przed złodziejami tożsamości, złośliwym oprogramowaniem i wirusami..

Ten przewodnik zawiera wszystkie potrzebne informacje na temat dostawcy’router. Aby uzyskać bardziej kompleksową analizę, sprawdź tę recenzję ExpressVPN!

Co to jest router VPN?

Jeśli masz podstawową wiedzę na temat Internetu, możesz wiedzieć, że lokalni dostawcy usług internetowych instalują w domu routery Wi-Fi, które przekazują pakiety danych między nimi a sieciami komputerowymi – zapewniając w ten sposób dostęp do Internetu, monitorując jednocześnie całą aktywność.

Większość tych standardowych routerów Wi-Fi ma funkcje konfiguracyjne, które obsługują funkcję VPN-pass through. Użytkownik ręcznie loguje się za pomocą oprogramowania zainstalowanego na zdalnym urządzeniu, które przekazuje połączenie przez router i dodany najlepszy serwer VPN.

Z drugiej strony wbudowane routery VPN są bardziej zaawansowaną wersją standardowego Wi-Fi, która umożliwia użytkownikom korzystanie z silnych połączeń na poziomie sprzętowym. Eliminuje to potrzebę indywidualnych instalacji oprogramowania, ponieważ oprogramowanie jest już fabrycznie wyposażone w intuicyjną aplikację.

Możesz skonfigurować aplikację w dowolnym momencie, zmieniając porty, protokoły i szyfrowanie. Router zapewnia również jednoczesny dostęp do usługi VPN na wszystkich urządzeniach za jednym razem, niezależnie od tego, czy jest to komputer, tablet, smartfon czy telewizor Smart TV, gwarantując maksymalną anonimowość!

  NordVPN dla Androida: Instrukcja instalacji dla Android TV Box

Powody, dla których warto zainwestować w router VPN

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z korzyści płynących z inwestowania w tani router VPN, dopóki go nie dostanie i nie odczuje oszczędności, łatwości użytkowania, niezawodności i bezpieczeństwa! Poniżej przedstawiamy kilka ważnych powodów, które mogą Cię przekonać do uzyskania routera VPN (szczególnie dla osób tworzących własną konfigurację dla małych firm).

  • Zmniejsza całkowite koszty IT, tworząc lokalną sieć do udostępniania danych
  • Poprawia niezawodność połączeń zdalnych (gwarantując bezpieczny transfer danych)
  • Ułatwia bezproblemową współpracę pracowników, którzy regularnie podróżują
  • Tworzy oszczędzający czas proces biznesowy dla partnerów, pracowników i klientów!

Instrukcja konfiguracji routera ExpressVPN 2018

Jeśli oglądanie pirackich filmów lub pobieranie plików przez P2P / Torrenting jest powszechne w twoim domu, możesz stale martwić się o swoją cyfrową prywatność. W końcu, nawet jeśli jedno urządzenie zostanie przyłapane na przesyłaniu strumieniowym lub pobieraniu pirackich treści, musisz zapłacić wysokie grzywny DMCA.

Instrukcja konfiguracji routera ExpressVPN 2018

Aby tego uniknąć, użytkownicy decydują się na skonfigurowanie routera VPN z dedykowanym adresem IP. Niektórzy dostawcy oferują własne niestandardowe routery, takie jak ExpressVPN. Teraz możesz ręcznie skonfigurować własny router lub kupić go od Ekspertów routerów we FlashRouters.

ExpressVPN Flash Router

Oprogramowanie sprzętowe routera ExpressVPN

Dla tych, którzy wybiorą bardziej zaawansowany technologicznie sposób, musisz najpierw sflashować obecny router, aby pozbyć się starego oprogramowania układowego, a następnie zainstalować nowy. Ten proces obejmuje zalogowanie się na konto ExpressVPN, klikając “Skonfiguruj ExpressVPN”, a następnie wybierz model routera, aby pobrać oprogramowanie wewnętrzne.

Oprogramowanie sprzętowe routera ExpressVPN

Po ponownym uruchomieniu / flashowaniu routera konieczne będzie zainstalowanie wcześniej pobranego oprogramowania ExpressVPN. W zależności od używanego modelu proces będzie się odpowiednio różnić. Niektóre routery mogą ładować nowe oprogramowanie układowe, podczas gdy inne wymagają bardziej szczegółowego procesu. Po zakończeniu uzyskasz dostęp do ExpressVPN’s menu routera.

  NordVPN Linux - jak skonfigurować NordVPN w systemie Linux za pośrednictwem Network Managera

Konfiguracja routera ExpressVPN

Tak wygląda menu aplikacji routera ExpressVPN, w którym możesz nawet wybrać urządzenia, które powinny być chronione przez konfigurację Opcje VPN na lewym pasku bocznym. Przewiń w dół do Ostatnio podłączonych urządzeń i włącz lub wyłącz ochronę.

Router ExpressVPN - Podręcznik konfiguracji / konfiguracji 2020

ExpressVPN Asus Router

Jeśli chodzi o oferowanie obsługi routerów klientom, ExpressVPN zdecydowanie robi więcej. Dostawca udostępnia niestandardowe aplikacje ExpressVPN dla Asus RT-AC56 (U / R / S), Asus RT-AC68U i Asus RT-AC87U. W przypadku ręcznej konfiguracji innych routerów Asus możesz sprawdzić ten przewodnik w ExpressVPN.

Często zadawane pytania dotyczące routera ExpressVPN

Jak zaktualizować router ExpressVPN?

Proces aktualizacji nie wymaga żadnej wiedzy o rakietach. Użytkownicy muszą tylko odwiedzić https://www.expressvpn.com/latest#router i wybrać żądany model. Po zakończeniu kliknij “Pobierz oprogramowanie wewnętrzne” i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji, aby dokończyć aktualizację.

Jakie routery obsługują VPN?

Prawie wszystkie routery DD-WRT obsługują konfigurację i konfigurację VPN. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące różnych modeli routerów, możesz sprawdzić routery Flash. Tutaj możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat najlepszych routerów VPN Wi-Fi, jednocześnie otrzymując wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów!

Podsumowanie

Dzięki temu dochodzimy do końca instrukcji routera ExpressVPN, która powinna pomóc użytkownikom w konfiguracji VPN na routerze ręcznie lub bezpośrednio od dostawcy. Jeśli napotkasz jakieś problemy / problemy, don’wahaj się przed dodaniem komentarza poniżej. Zachęcamy również do podzielenia się przewodnikiem ze znajomymi / członkami rodziny, szukając trwałego rozwiązania pozwalającego uzyskać pełną anonimowość w Internecie!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me