Pobieranie PureVPN – aplikacja na iOS jest już dostępna

Pomimo pewnych rażących wad, jak widać w naszym przeglądzie PureVPN, dostawca pozostaje dość popularny pomimo wielu recenzji VPN, a wielu użytkowników nadal uważa go za jedną z najlepszych usług VPN w branży.


I czy na jedno z nich nie ma innego pytania, na które możesz odpowiedzieć, jak możesz go użyć raz’zdecydowałem się na subskrypcję, to zupełnie inna sprawa. Wielu użytkowników jest zdezorientowanych, jak mogą pobierać różne aplikacje klienckie PureVPN na swoje urządzenia, ale tam’nie ma powodu, by być. Aplikacje klienckie można łatwo pobrać i używać. Aby dowiedzieć się więcej, jak to zrobić, przeczytaj ten przewodnik na temat pobierania PureVPN 2019:

Pobierz za darmo PureVPN

Wszystkie PureVPN’Aplikacje klienckie można pobrać bezpłatnie, a łącza do nich umieszczane są na ich stronach internetowych na dedykowanych podstronach. Musisz jednak kupić PureVPN’subskrypcja na ich użycie.

Pobierz PureVPN dla systemu Windows

Że’jest normalne, prawda? Ponieważ każdy dostawca’Czy klient jest dostępny na swojej stronie internetowej do pobrania za darmo? Niezupełnie tak.

Wielu dostawców w branży don’umożliwiają pobieranie klienta, chyba że wykupisz subskrypcję i bezpieczny dostęp do jego strefy członkowskiej. Ale PureVPN nie jest taki.

Czy w wersji PureVPN do pobrania za darmo? Odpowiedź brzmi: NIE!

PureVPN nie’t oferuje jakąkolwiek bezpłatną usługę VPN, ale tutaj’s najbliższy, który do tego dojdzie:

Pobierz za darmo Purevpn

 1. Możesz kupić 3-dniowe konto próbne za 2,5 USD rozliczane jednorazowo ze wszystkimi funkcjami
 2. Skorzystaj z jego 31-dniowej polityki zwrotów jako zabezpieczenia, aby poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli dasz’podoba mi się usługa lub jej wydajność:

Kiedyś ty’skorzystałem z jednej z tych dwóch opcji, aby zacząć od usługi tutaj’jak możesz pobrać ich klienta Windows i wypróbować go za pomocą usługi na pulpicie:

 1. Otwórz PureVPN.com i przewiń w dół do dolnej części strony
 2. Na dolnym pasku, w kategorii Produkty kliknij “Aplikacja Windows”
 3. Kliknij “Pobierz VPN” aby kontynuować
 4. Teraz kliknij “Pobierz aplikację PureVPN” rozpocząć proces pobierania
 5. Po pobraniu pliku kliknij go, aby rozpocząć proces instalacji
 6. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające użytkownika (będą one dostępne tylko dla ciebie’kupiłem subskrypcję) i połącz się z serwerem, a PureVPN zacznie działać

Kompilacja aplikacji klienckiej to 7.0.2 i jest ona kompatybilna z prawie wszystkimi wersjami systemu Windows po Windows XP.

Pobierz PureVPN na komputery Mac

Proces pobierania aplikacji Mac jest prawie identyczny jak pobieranie aplikacji Windows.

pobierz purevpn dla Mac

Oto krótkie przypomnienie, w jaki sposób można go pobrać i skonfigurować w mniej niż 3 minuty:

 1. Odwiedź PureVPN.com i przejdź na dół strony głównej
 2. W kategorii Produkty kliknij “Mac VPN”
 3. Na następnej stronie, na którą zostałeś przekierowany, kliknij “Pobierz VPN” a następnie kliknij “Pobierz aplikację PureVPN”
 4. Rozpocznie się proces pobierania
 5. Po zakończeniu kliknij plik i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przejść przez proces instalacji
 6. Zauważ, że będziesz potrzebować nazwy użytkownika i hasła, aby klient mógł działać (będziesz potrzebować PureVPN’konto subskrypcyjne do tego celu)

PureVPN’Aplikacja Mac jest kompatybilna tylko z systemem Mac OS X 10.10.0 i nowszym.

Pobierz PureVPN na Androida

Aplikacja na Androida jest prawdopodobnie najłatwiejsza do pobrania z całej puli’Muszę nawet odwiedzić PureVPN’stronę internetową, aby się z tym pogodzić.

Pobierz Purevpn na Androida

Jeśli ty’Kiedykolwiek korzystałeś z telefonu lub urządzenia z Androidem, będziesz wiedział, że wszystkie aplikacje, które mają być na nim używane, można łatwo pobrać ze sklepu Google Play, a PureVPN nie różni się tutaj.

Pozwól, że przeprowadzę cię przez łatwy proces pobierania i instalacji PureVPN’s klient Androida tutaj:

 1. Otwórz sklep Google Play
 2. Przejdź do paska wyszukiwania i wpisz “PureVPN”
 3. Wyniki pojawią się tutaj, ale bądź ostrożny, ponieważ w Play Store PureVPN jest wiele podróbek. Poszukaj tego, który’opracowane przez “GZ Systems” jak to’jest autentyczny
 4. Stuknij w “zainstalować” a aplikacja Android PureVPN zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana w twoim systemie
 5. Po zakończeniu urządzenie powiadomi Cię o tym i poprosi o otwarcie
 6. Stuknij w “otwarty” i aplikacja zacznie działać
 7. Aby przejść dalej, musisz mieć PureVPN’s nazwa użytkownika i hasło do konta (w tym celu musisz kupić abonament PureVPN)

Pobierz Crack za pomocą PureVPN

Poszukuję PureVPN’plik crack do korzystania z usługi za darmo? Nigdy tego nie rób.

Dlaczego? Że’s, ponieważ do tego celu nie jest dostępne autentyczne crack.

Jeśli przeszukujesz Google, by go znaleźć, najprawdopodobniej pobierzesz plik, który udawał autentyczny plik crack, ale w rzeczywistości był pułapką, która rozprzestrzenia złośliwe oprogramowanie lub wirusy w twoim systemie.

Ja nie’Zalecam narażenie systemu i cennych danych na ryzyko, aby zaoszczędzić kilka dolarów.

Wniosek

PureVPN jest dość łatwy do pobrania i używania z większą liczbą aplikacji klienckich niż większość innych dostawców w branży.

Ale oprócz tej luki w dostawcy’Jeśli chodzi o arsenał aplikacji klienckich, radzą sobie całkiem dobrze na innych platformach, a aplikacje klienckie są dostępne także dla niszowych platform, takich jak Firestick i Kodi..

Wystarczy wziąć ten przewodnik jako podręcznik, w jaki sposób pobrać PureVPN w prosty sposób, a będziesz gotowy do pracy, jeśli’zdecydowaliśmy się na subskrypcję usługi za kilka minut.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me