NordVPN na iPhone’a – Jak skonfigurować NordVPN na urządzeniach z systemem iOS

ja’omówiliśmy już wszystkie szczegóły dotyczące najlepszych dostawców VPN z NordVPN’kompleksowa recenzja 2019. Jednak wciąż są użytkownicy, którzy chcą konkretnych informacji dotyczących aplikacji na iPhone'a / iPada.

Aby podać pełne informacje na temat NordVPN’s iOS, I’stworzyliśmy ten szczegółowy przewodnik po iOS. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące aplikacji i jej wydajności na różnych urządzeniach z iOS i platformach streamingowych, takich jak kompatybilność Nordvpn Netflix.

Należą do nich niesławne modele 7, 8, X i ich modele Plus. Jeśli więc chcesz uzyskać informacje o NordVPN na iPhone'a, jesteś we właściwym miejscu. Kontynuuj czytanie poniżej!

BestVPNco’s Eksperci zajmują się najlepszą analizą aplikacji VPN na iPhone'a, przeczytaj 3-minutowy przewodnik po szczegółowe badania.

NordVPN dla iPhone X / 8/8 Plus / 7 Recenzja

Testowałem NordVPN iOS na wszystkich najnowszych wersjach iPhone'a. Ku mojemu zdziwieniu nie było znaczących zmian ani różnic, niezależnie od używanego modelu iOS.

Uruchomienie aplikacji daje dostęp do tego samego interfejsu mapy, co innym klientom. Jednak w porównaniu z Androidem mapa iOS jest raczej łatwiejsza w użyciu i umożliwia nawigację w celu wyboru serwera.

Użytkownicy mogą również płynnie powiększać i pomniejszać obraz, zwiększając łatwość obsługi aplikacji. Nie doświadczyłem żadnych opóźnień ani problemów z łącznością, co jest rzadkim widokiem dla użytkowników iOS.

Tam jest “Szybkie połączenie” opcja dostępna, jeśli chcesz natychmiastowej anonimowości. W tym samym czasie programiści dodali “Kraje” opcja, której brakuje w aplikacji na Androida.

W wersji na Androida przesuń palcem w górę, aby uzyskać dostęp do lokalizacji. Mimo to nie masz dostępnego “Region” menu, które znajduje się w wersji iOS.

Oznacza to, że możesz bezpośrednio wybrać serwer amerykański w Los Angeles, Seattle, Bostonie, Filadelfii, Detroit i wielu innych miastach. To zdecydowanie działa na korzyść użytkowników iPhone'a 7/8 / X / Plus.

NordVPN na iPhone'a

Jednak tam, gdzie są pozytywne, spotkałem też pewne negatywy. Rozczarowanie okazało się, że lista serwerów specjalnych jest krótsza niż wersje na Androida i Windows.

Jedyne dostępne opcje dla użytkowników iPhone'a 7/8 / X / Plus to: P2P / Udostępnianie plików i Cebula przez VPN. Nie widziałem żadnych dedykowanych adresów IP ani serwerów DoubleVPN, z którymi można by się połączyć.

Programiści ograniczyli także dostęp użytkowników iOS do kilku ważnych funkcji, takich jak Obfuscated Servers (do odblokowywania stron / usług w Chinach), automatyczne połączenie, kontrola protokołu TCP / UDP lub CyberSec (który pomaga w filtrowaniu złośliwego IP).

Jednak po wgłębieniu się w sprawę doszedłem do wniosku, że nie jest to problem z NordVPN. Jest to problem dotyczący iTunes’ zasady bezpieczeństwa.

Sklep z technicznego punktu widzenia ogranicza możliwości różnych aplikacji. Jest to dość podobne do tego, jak Google Chrome atakuje aplikacje VPN na całym świecie.

Na przykład popularna przeglądarka usuwa aplikacje VPN, które są wyposażone w blokery reklam / modułów śledzących, ponieważ nie spełniają ich wytycznych dla społeczności.

Jak skonfigurować NordVPN na urządzeniach iOS (iPhone i iPad)

Konfiguracja NordVPN na iOS nie jest nauką o rakietach. Proces jest właściwie dość prosty, podobnie jak pobieranie / instalowanie dowolnej innej aplikacji na iOS.

  1. Subskrybuj do dowolnego odpowiedniego planu z NordVPN, klikając tutaj.
  2. Udać się do sklepu iTunes i Szukaj dla “NordVPN” na pasku nawigacyjnym.
  3. Kliknij na pierwszej opcji, a następnie trafienie “zainstalować” przycisk.
  4. Czekać do zakończenia procesu pobierania i instalacji.
  5. Uruchomić wniosek i “Zaakceptować” wyskakujące okienka, które wymagają uprawnień.
  6. Wchodzić nazwa użytkownika i hasło ustawione podczas subskrypcji NordVPN.
  7. Cieszyć się używając VPN do odblokowania VoD, torrentowania NordVPN lub do ukrycia Twojej tożsamości.

NordVPN iOS Chiny

Ponieważ chiński rząd rozprawia się z usługami VPN, znalezienie takiego, który faktycznie DZIAŁA na kontynencie, może być zadaniem. Mieszkańcy i emigranci odwiedzający kraj mają dostęp tylko do kilku nazwisk. Większość tych dostawców jest zwykle zatwierdzana przez rząd.

Oznacza to, że nie chronią one Twojej prywatności i mogą rejestrować wszystkie informacje o sesji / połączeniu, utrudniając Ci prawo do prywatności w Internecie. NordVPN istnieje obecnie jako jedyny dostawca na rynku, a drugim jest ExpressVPN, który oferuje wsparcie chińskim użytkownikom.

Uruchomili specjalną chińską stronę. Wystarczy odwiedzić http://nord-for-zh.com/ i postępować zgodnie z instrukcjami pobierania NordVPN na iOS. To powinno pomóc ci ominąć “Wielka zapora ogniowa”, dzięki czemu możesz nadal korzystać z ulubionych zagranicznych aplikacji / usług w kraju.

Więcej informacji znajdziesz w przewodniku China VPN.

NordVPN Obfuscated Servers iOS

Jak wspomniano wcześniej, podczas przeglądania aplikacji NordVPN iOS na iPhone'a 7/8 / X / Plus zauważyłem, że brakuje wielu funkcji. Obejmowało to menu Obfuscated Servers.

Nie oznacza to jednak, że nie można ich używać. Jeśli masz laptopa, możesz znaleźć tę funkcję w aplikacji na Maca lub Windows. Po prostu aktywuj go dla stron, które Twoim zdaniem wymagają dodatkowego bezpieczeństwa.

Po zakończeniu spróbuj połączyć się z dowolnym z serwerów wymienionych poniżej. Zapewniają one lepszą wydajność i anonimowość użytkownikom w Chinach lub obcokrajowcom odwiedzającym ten kraj.

Stany Zjednoczone # 2440-2451, 3057-3058, 3167-3170, 3279-3280, 3282-3283, 3286;
Singapur # 132-133, 138-139, 141-150;
Francja # 280–285, 295–302;
Japonia # 135, 150-164;
Holandia # 253.

Podsumowanie

Po tym doszedłem do końca przewodnika NordVPN na iPhone'a. Mam nadzieję, że dostarczy Ci niezbędnej wiedzy na temat aplikacji iOS i jej użytkowania na urządzeniach iPhone 7/8 / X / Plus.

Niezależnie od tego, jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy, nie wahaj się upuścić komentarza poniżej. Odpowiem osobiście.

Zachęcamy również do dzielenia się spostrzeżeniami w tym przewodniku z innymi użytkownikami poszukującymi konkretnych informacji o NordVPN i jego kompatybilności na urządzeniach z iOS. Miłego dnia!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me