NordVPN dla komputerów Mac – 3-minutowy przewodnik instalacji dla początkujących użytkowników

Panamski dostawca zyskuje na popularności z dnia na dzień, będąc najlepszym wyborem w zakresie doskonałej prywatności / anonimowości w Internecie. NordVPN dokłada wszelkich starań, aby stworzyć przyjazne dla użytkownika, łatwe w użyciu i spójne doświadczenie na wszystkich swoich urządzeniach wsparcia, w tym na platformach Windows, iOS, Android, Linux. Użytkownicy są witani przyjemnym i estetycznym niebieskim interfejsem, zbudowanym wokół mapy wyświetlającej dostępne lokalizacje serwerów. Aplikacja NordVPN na komputery Mac również nie zawiedzie, co można zobaczyć w tym przewodniku i naszej recenzji NordVPN tutaj.


Recenzja NordVPN dla komputerów Mac

Na pierwszy rzut oka aplikacja NordVPN dla komputerów Mac wygląda / jest identyczna z odpowiednikami w systemach Windows i Linux. Używa tych samych kreskówkowych okrętów podwodnych i statków w projekcie, a także standardowy niebieski kolor. Jednak dopiero wtedy, gdy całkowicie poznasz wersję macOS, znajdziesz kilka wyjątkowych zawijasów. Na przykład zamiast mapy widocznej bezpośrednio w aplikacji na komputery Mac, ukryta lewa taca przesuwa się w celu odsłonięcia pełnej listy serwerów.

Jeśli chodzi o łatwość obsługi, uważamy, że aplikacja jest bardziej responsywna i interaktywna niż klient Windows. W zależności od bieżącej lokalizacji duży przycisk u góry szybko połączy Cię z najbliższym serwerem. Jeśli jednak chcesz samodzielnie zmienić lokalizację, wybierz dowolny kraj z mapy lub kliknij lupę w prawym górnym rogu.

NordVPN dla komputerów Mac

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja z powodzeniem zapewnia takie same wrażenia z NordVPN, jakich można oczekiwać na innych platformach. Jedynym problemem jest to, że niektóre funkcje nie są tak widoczne dla użytkowników. Możesz oglądać Tora tylko przez VPN, podwójne szyfrowanie i wyspecjalizowane serwery strumieniowe, stosując określone filtry do widoku listy lub klikając na “opcje” na dole ekranu wyszukiwania.

Informacje o obciążeniu serwera są również niedostępne w kliencie VPN. Pod względem funkcji blokady sieci aplikacja Windows zwykle uniemożliwia wszystkim aplikacjom internetowym wysyłanie / odbieranie informacji. Jednak w wersji macOS masz możliwość ręcznego wyboru aplikacji, które mają otrzymać to leczenie. Dlatego łatwo jest nam stwierdzić, że z niektórymi trafieniami i chybami aplikacja NordVPN pozostaje niesamowita w użyciu jak zawsze (nawet na Macu)!

NordVPN Mac Podręcznik instalacji

Jeśli chodzi o konfigurację NordVPN na platformie Mac, użytkownicy mają dwie opcje: pobierz / zainstaluj aplikację bezpośrednio ze strony internetowej lub przejdź do sklepu iTunes Store. Inną opcją jest kliknięcie tego łącza i natychmiastowe pobranie pliku .PKG. Inni użytkownicy, którzy nie są zainteresowani wersją kliencką, mogą również ręcznie skonfigurować komputer Mac, instalując Tunnelblick, pobierając pliki serwera .ovpn z NordVPN, wprowadzając swoje dane uwierzytelniające i ciesząc się z korzystania z usługi VPN bez żadnych kłopotów.

NordVPN Mac Podręcznik instalacji

Pobierz NordVPN Client na komputery Mac

Znalezienie linków do pobrania dla klienta NordVPN dla komputerów Mac nie wymaga żadnej wiedzy o rakietach. Witryna zawiera odpowiednie informacje i linki do wszystkich przydatnych zasobów. Możesz odwiedzić tę stronę, aby uzyskać bardziej dogłębną recenzję aplikacji wraz z linkiem do pobrania. Dla użytkowników, którzy chcą rozpocząć pobieranie i instalację, sprawdź ten link w sklepie iTunes?

Pobierz NordVPN Client na komputery Mac

NordVPN IKEv2 Mac (ręczna metoda połączenia)

 1. Pobierz certyfikat IKEv2 na komputer Mac, klikając tutaj.
 2. Otwórz certyfikat z “Pliki do pobrania” folder bezpośrednio.
 3. Na “Dodaj certyfikaty” pojawi się wyskakujące okienko. Kliknij “Dodaj”.
 4. Wybierz “Zdobyć informacje” po kliknięciu prawym przyciskiem myszy głównego urzędu certyfikacji NordVPN.
 5. Kliknij “Zawsze ufaj” obok “Podczas korzystania z tego certyfikatu”.
 6. Wprowadź dane uwierzytelniające do laptopa Mac i kliknij OK.
 7. Kliknij na “jabłko” ikonę, a następnie wybierz “Preferencje systemu”.
 8. Wybierz “Sieć” opcję, a następnie kliknij “+” Ikona.
 9. Wprowadź następujące dane wejściowe: VPN, IKEv2 i NordVPN (IKEv2).
 10. Znajdź ustawienia serwera i dostępny adres do połączenia tutaj.
 11. Kliknij “Ustawienia uwierzytelnienia” i wprowadź dane uwierzytelniające NordVPN.
 12. Uderz w “Połączyć” i ciesz się używaniem NordVPN dla komputerów Mac.

Często zadawane pytania dotyczące NordVPN na komputery Mac

Jeśli chodzi o korzystanie z NordVPN dla komputerów Mac, wielu użytkowników może napotkać zapytania dotyczące aplikacji. BestVPN.co wymienia wszystkie często zadawane pytania dotyczące klienta Mac.

Jaki jest najlepszy darmowy VPN dla komputerów Mac?

Po przeprowadzeniu dogłębnej analizy na ponad 80 dostawcach, którzy obejmują usługi freemium VPN, można śmiało stwierdzić, że obecnie TunnelBear, Windscribe i Speedify są najpopularniejsze dla komputerów Mac. Chociaż musisz znosić ścisłe ograniczenia danych, korzystanie z takich sieci VPN niekoniecznie jest złe dla odblokowywania witryn z ograniczeniami geograficznymi w celu uzyskania dostępu do zlokalizowanych treści. Przeczytaj szczegółowo 7-dniową bezpłatną wersję próbną NordVPN na komputery Mac.

Jak usunąć NordVPN z mojego komputera Mac?

Usunięcie NordVPN z urządzenia Mac nie wymaga żadnych badań rakietowych. Musisz postępować zgodnie z tą samą procedurą, aby odinstalować inne aplikacje innych firm. Po prostu przejdź do “Znalazca” menu i przejdź do “Aplikacje”. Następnie wybierz aplikację, którą chcesz usunąć, wrzucając ją do kosza lub klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając “Przenieść do kosza” opcja. Opróżnij kosz, aby zakończyć proces!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże użytkownikom uzyskać bezstronną opinię na temat aplikacji NordVPN, a także proces jej konfiguracji na urządzeniach Mac, abyś mógł cieszyć się najwyższym poziomem anonimowości / prywatności w Internecie. Niezależnie od tego, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, nie wahaj się komentować poniżej. Podziel się tym przewodnikiem z innymi, którzy również potrzebują maksymalnej ochrony na swoich platformach Mac!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me