NordVPN dla Androida: Instrukcja instalacji dla Android TV Box

Gdy osoby szukają aplikacji VPN, aby spełnić określone wymagania, starają się uzyskać jak najwięcej obiektywnych informacji. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, który szuka odpowiedniego dostawcy, być może spotkałeś niesławnego, skoncentrowanego na prywatności dostawcy z Panamy, NordVPN.

Jako jedna z najbardziej znanych usług ochrony prywatności w branży, otrzymuje pochwały w prawie wszystkich aspektach. Ten przewodnik koncentruje się na ofertach NordVPN na Androida. Aby uzyskać bardziej kompleksową perspektywę, możesz nawet przeczytać tę recenzję NordVPN, która zajęła nam cały BestVPN.co cały dzień do analizy i napisania.

Contents

Recenzja NordVPN na Androida

Przeglądanie aplikacji na Androida było dość łatwe, ponieważ dosłownie obejmowała ona wszystkie aspekty oferowania maksymalnej wygody swoim klientom. Oprócz pięknego i prostego projektu, aplikacja jest co najmniej dość intuicyjna, a ta usługa VPN działa płynnie do odblokowywania stron internetowych i usługi VoD, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo. Inne zalety korzystania z NordVPN na Androida:

 1. Pomiń irytujące reklamy – Jedną z najgorszych rzeczy w eksplorowaniu Internetu w dzisiejszych czasach jest nadmierne ładowanie irytujących / krzykliwych reklam, które nieustannie Cię wyskakują, wyskakując na ekranie. NordVPN oferuje funkcję CyberSec, która automatycznie blokuje niechciane wyskakujące okienka, automatyczne odtwarzanie reklam i inne materiały – pozwalając cieszyć się płynnym przeglądaniem. Blokowanie reklam i modułów śledzących przyspiesza nawet ładowanie!
 2. Ochrona przed wirusami / złośliwym oprogramowaniem – Dzięki włączonej funkcji CyberSec masz pewność, że otrzymujesz maksymalną ochronę przed modułami śledzącymi, złośliwym oprogramowaniem, wirusami, kontrolą botnetów i innymi zagrożeniami cybernetycznymi mającymi na celu zhakowanie urządzenia i kradzież danych osobowych. Użytkownicy otrzymują nawet dobre zabezpieczenia od DDoS (rozproszona odmowa usługi), przerywając komunikację między serwerem kontrolnym botnetu a zagrożonym zasobem.
 3. Bezpieczeństwo przed niebezpiecznymi stronami internetowymi – Chociaż Internet znacznie się rozrósł na przestrzeni lat, nadal istnieje spora szansa, że ​​natkniesz się na podejrzane / niebezpieczne strony internetowe, które oszukańczo oszukują użytkowników za pomocą phishingu i innych zagrożeń cybernetycznych. Funkcja CyberSec regularnie skanuje adresy stron internetowych w poszukiwaniu popularnych list odtwarzania, co zapewnia bezpieczeństwo przed fałszywymi witrynami internetowymi, które mają na celu nakłonienie Cię do zakupu lub ujawnienia danych osobowych.
 4. Chroni Twoją tożsamość cyfrową – Dzięki ścisłej polityce zerowych dzienników NordVPN, funkcjom takim jak ochrona przed wyciekiem DNS, automatyczny przełącznik zabijania oraz protokoły, takie jak DoubleVPN i cebula przez VPN – VPN jest obecnie jedną z najbezpieczniejszych usług na rynku. Możesz mieć pewność, że Twoja tożsamość pozostaje anonimowa przez cały czas, nawet podczas odblokowywania usług VoD lub przesyłania pirackich treści za pośrednictwem nieoficjalnych / aplikacji innych firm / SaaS.
  Jak skonfigurować VPN na Samsung Galaxy S6

NordVPN dla Androida

Pobierz NordVPN na Androida

Pobieranie NordVPN na urządzenie z Androidem nie wymaga nauki o rakietach. Użytkownicy zazwyczaj mają dwie opcje uzyskania aplikacji. Pierwszym z nich jest po prostu udanie się na https://nordvpn.com/download/, przewinięcie w dół i kliknięcie linku do Androida. Drugi to odwiedzić Google Play Store, wpisz “NordVPN” na pasku wyszukiwania i naciśnij “zainstalować” przycisk. Oba procesy nie zajmują 2-3 minut!

Pobierz NordVPN na Androida

Jak skonfigurować NordVPN dla Androida

Jeśli chodzi o konfigurację NordVPN dla Androida, masz dwie opcje: skorzystaj z usługi VPN ręcznie lub za pośrednictwem aplikacji. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, wykorzystujesz ten sam poziom bezpieczeństwa. Chociaż masz większą swobodę konfigurowania i dodawania dodatkowych warstw zabezpieczeń, jeśli wybierzesz trasę ręczną. Poniżej omówimy oba procesy, aby ułatwić Ci podejmowanie decyzji!

Konfigurowanie oficjalnej aplikacji NordVPN

 1. Idź do NordVPN’oficjalną stronę internetową i zapisz się na odpowiedni plan.
 2. Pobierz aplikację na Androida ze strony internetowej lub sklepu Google Play.
 3. Po zainstalowaniu wprowadź poświadczenia dla zarejestrowanego planu.
 4. Naciśnij przycisk logowania, aby uzyskać dostęp do funkcji VPN.
 5. Przejdź do ustawień i włącz “CyberSec” dla zwiększenia ochrony.

Jak skonfigurować NordVPN dla Androida

Ręczne konfigurowanie NordVPN za pośrednictwem OpenVPN Connect

 1. Otwórz przeglądarkę i pobierz stąd pliki konfiguracyjne NordVPN .ovpn.
 2. Przejdź do sklepu Google Play i pobierz / zainstaluj OpenVPN Connect.
 3. Po zainstalowaniu uruchom aplikację i dotknij przycisku menu.
 4. Wybierz “Import” i znajdź pobrany wcześniej plik konfiguracyjny .ovpn.
 5. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło do swojego konta NordVPN. Hit connect!

NordVPN Android nie działa

NordVPN Android TV Box

Jedną z najlepszych rzeczy związanych z rejestracją w NordVPN jest to, że zawsze masz pewność uzyskania zgodności na wielu urządzeniach / sprzęcie. Obcinacze sznurków, obgadujący i maniacy filmów / programów telewizyjnych mogą odetchnąć z ulgą, wiedząc, że istnieje także aplikacja NordVPN na telewizory z Androidem! Można go pobrać zarówno w Google Play Store, jak i Amazon App Store.

  NordVPN Linux - jak skonfigurować NordVPN w systemie Linux za pośrednictwem Network Managera

NordVPN Android TV Box

Najlepsze oferty NordVPN na Androida

Jako jedna z najbardziej znanych usług VPN na rynku, wiele osób szuka najtańszej VPN. Po dokładnej analizie na oficjalnej stronie internetowej i wielu innych forach / społecznościach dowiedzieliśmy się, że obecnie nie ma żadnych specjalnych ofert dla Androida. Jednak nadal możesz zdecydować się na specjalną roczną ofertę, która daje ogromną zniżkę w wysokości 41%, obniżając miesięczne koszty z 11,95 USD do 6,99 USD (rozliczane 83,88 USD co 12 miesięcy).

nordvpn-pricing-plan

NordVPN dla błędów / problemów z Androidem

Podczas korzystania z NordVPN dla Androida możesz czasami napotkać pewne błędy / problemy, które wymagają pomocy. Poniżej omówiliśmy typowe problemy i ich najlepsze rozwiązania.

NordVPN Android nie działa

Istnieje wiele powodów, dla których NordVPN dla Androida może nie działać płynnie. Rozłączenie z Internetem lub niedostępność serwera w różnych protokołach są jednak często głównymi przyczynami. Upewnij się, że Twój Internet jest podłączony, aby rozwiązać problem. Jeśli nic więcej nie działa, rozważ ponowne zainstalowanie aplikacji.

Nie można połączyć NordVPN dla Androida

Problemy z łącznością mogą wynikać z braku odpowiedniego uwierzytelnienia aplikacji NordVPN na Androida. Upewnij się, że zezwalasz na dostęp do wszystkich funkcji NordVPN. Jeśli nadal nie działa, rozważ rozwiązanie problemu z połączeniem internetowym.

Podsumowanie

Po spędzeniu około 3 do 4 godzin na ocenie wydajności i funkcji aplikacji NordVPN na Androida można śmiało powiedzieć, że otrzymujesz wielką anonimowość i prywatność w Internecie. Istnieje wiele funkcji zwiększających Twoje bezpieczeństwo, a aplikacja oferuje także niesamowitą kompatybilność z telewizorami z Androidem. Przeprowadziliśmy również test szczelności WebRTC i DNS, ale nie mogliśmy znaleźć luk w zabezpieczeniach.