Modem Router VPN – Zapewnij prywatność urządzenia łączności

Ponieważ świat staje się coraz bardziej zaludniony urządzeniami podłączonymi do Internetu, zdecydowanie musisz dowiedzieć się więcej o modemach routerów, które zasilają ich łączność i umożliwiają korzystanie z ich możliwości.

Modemy i routery to różne urządzenia, ale teraz możesz również uzyskać do nich dostęp jako jedno urządzenie znane jako Modem Routery, które łączą funkcjonalność obu. Urządzenia te mają niesamowite możliwości i możesz je jeszcze bardziej wzmocnić za pomocą Best VPN.

Podsumowanie przewodnika po modemie

 1. Co to jest modem?
 2. Co to jest router?
 3. Specyfikacje routera modemu
 4. Dlaczego potrzebujesz VPN na modemie routera??
 5. Modem Router VPN
 6. Różnica routera modemu
 7. Co to jest router bezprzewodowy?
 8. Połączenie VPN routera z modemem
 9. Modem linii optycznej
 10. Omiń ograniczanie przepustowości Internetu na routerze za pomocą VPN

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak to się robi i jakie korzyści zyskuje VPN na routerze modemowym, przeczytaj ten obszerny przewodnik na temat routera modemowego VPN.

Modem-Router-VPN

Co to jest modem?

Większość osób jest zdecydowanie zdezorientowana tym urządzeniem i pyta, co to jest modem? Modem to urządzenie / urządzenie peryferyjne, które pełni funkcję modulacji i demodulacji danych.

Aby po prostu odpowiedzieć na pytanie, co to jest modem, koduje on informacje cyfrowe, dzięki czemu przesyłanie go jako lekkiego sygnału na duże odległości jest o wiele łatwiejsze. Dekoduje również informacje po przybyciu, dzięki czemu dane można odzyskać w ich oryginalnej formie.

what-is-a-modem

Ten transfer jest konieczny, ponieważ komputer rozumie tylko sygnały cyfrowe, gdy sygnał jest przesyłany przez Internet w formie analogowej. Modem usprawnia ten proces, działając jako agent, w przypadku gdy ten transfer w postaci sygnału następuje w razie potrzeby.

Co to jest router?

Jeśli nadal nie masz’Jeśli wiesz, co to jest router, pozwól nam go zdefiniować. Router zasadniczo robi to, co sugeruje jego nazwa, tj. Kieruje pakiety danych przychodzące z Internetu do różnych urządzeń istniejących w domu / biurze. Istnieją w zasadzie dwa różne typy routerów: mały router domowy / biurowy i router biznesowy. Małe routery do domu i biura są powszechnie używane, dlatego będziemy trzymać się dyskusji o tym tutaj.

what-is-a-router

Bardziej powszechnym zrozumieniem tego, czym jest router, jest to, że jest to punkt dostępu, którego potrzebujesz tylko wtedy, gdy masz więcej niż jedno urządzenie. Modem to wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do Internetu połączenie VPN do jednego urządzenia. Gdy liczba urządzeń wzrośnie z jednego, potrzebny jest router, aby rozproszyć połączenie internetowe z tymi dodatkowymi urządzeniami.

Specyfikacje routera modemu

W dawnych czasach modem i router występowały jako dwa osobne urządzenia, ale ponieważ można je teraz połączyć w jeden fizyczny produkt, który oferuje funkcje obu urządzeń, routery modemowe stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników Internetu.

Teraz rzadko można znaleźć modemy i router jako dwa oddzielne urządzenia w wielu domach i biurach, dlatego zamiast zadawać pytania, takie jak router, należy zrozumieć, że teraz routery są wbudowane w modemy.

Dlaczego potrzebujesz VPN na modemie routera??

Sieci VPN zapewniają anonimowość w Internecie i gwarantują prywatność danych użytkowników i szybko stają się niezbędne dla wszystkich użytkowników, którzy chcą bezpieczniej łączyć się z Internetem.

Nowoczesne sieci VPN szyfrują twoje pakiety danych i przekazują je za pomocą bezpiecznego protokołu, aby nikt nie mógł węszyć w twoich prywatnych pakietach danych i zachować ochronę przed wścibskimi oczami władz państwowych, hakerów, dostawców usług internetowych, złodziei danych wśród innych zagrożeń online.

Być może sieci VPN najlepiej nadają się do modemów routerów, ponieważ jeśli zainstalujesz i VPN na tym urządzeniu, wszystkie twoje urządzenia są automatycznie trasowane przez bezpieczne i wysoce bezpieczne połączenie, eliminując w ten sposób potrzebę osobnej konfiguracji VPN na każdym urządzeniu.

modem-router-specs

Sieci VPN oferują obecnie wiele dodatkowych korzyści, poza bezpieczeństwem, stają się coraz bardziej przydatne, aby umożliwić użytkownikom dostęp do stron z ograniczeniami geograficznymi, np. Korzystając z VPN, możesz uzyskać dostęp do Netflix US, nawet jeśli jesteś obecnie w Japonii.

Modem Router VPN

Nie każda sieć VPN jest wystarczająca dla routera z modemem, ponieważ musi zapewniać odpowiednią funkcjonalność, która odpowiada wymaganiom routera z modemem. Te funkcje obejmują obsługę nieograniczonej przepustowości, wiele jednoczesnych połączeń, najlepsze standardy szyfrowania, zerowe zasady rejestrowania, świetne wsparcie między innymi. Top 3 sieci VPN, które zapewniają dokładnie te funkcje i nie tylko:

ExpressVPN - idealny wybór dla routera modemowego

Uznana w branży nazwa ExpressVPN to idealny wybór dla routera modemowego, ponieważ oferuje ponad 2000 globalnych serwerów, obsługę szybkiego czatu na żywo, szyfrowanie klasy wojskowej, dedykowane instrukcje obsługi routera i wiele więcej.

EpressVPN-for-modem-router

Ich najlepszy plan kosztuje obecnie 99,95 USD na rok’Wartość subskrypcji, w tym 30 okres próbny.

Czytać: Expressvpn Apple TV Podręcznik instalacji

NordVPN

Oferując ponad 4000 serwerów jako modemowy router VPN, NordVPN ma niezwykłe referencje jako bezpieczny VPN. Zapewnia dodatkowe elementy bezpieczeństwa, zapewniając między innymi takie funkcje, jak Double VPN, Onion over VPN. W przypadku modemów routerów dostępne są proste instrukcje instalacji, do których można uzyskać dostęp z repozytoriów rozwiązywania problemów lub kontaktując się z obsługą czatu na żywo.

Nord-VPN-dla-modemu-routera

Trzyletnia subskrypcja u tego dostawcy kosztuje raz 79,00 USD. Sprawdź jego kompatybilność z Netflix na tym blogu nordvpn Netflix.

PrivateInternetAccess

Jedna z najlepszych sieci VPN routerów z modemem do przesyłania strumieniowego i odblokowywania treści z ograniczeniami geograficznymi, PIA może zapewnić wyjątkowo bezpieczną łączność z wieloma urządzeniami. Oferuje dedykowane pobieranie torrent wsparcie, możliwość obejścia ograniczania przepustowości, złośliwe oprogramowanie i blokowanie reklam, wiele bram VPN itp.

PrivateInternetAccess-for-modem-router

Posiada 3597 serwerów w 30 krajach w dobrze rozwiniętej sieci infrastruktury serwerów.

Ceny zaczynają się od 6,95 USD miesięcznie, a abonament 24-miesięczny kosztuje 69,95 USD rozliczany jeden raz.

Różnica routera modemu

Tak jak wspomniano wcześniej, modem jest urządzeniem, które moduluje i demoduluje sygnały z cyfrowego na analogowy i odwrotnie, aby umożliwić znacznie płynniejszy transfer sygnałów między Internetem a urządzeniem uzyskującym do niego dostęp. Z drugiej strony router służy tylko do rozproszenia przychodzącej łączności internetowej z wieloma urządzeniami. Działa jako fizyczny punkt dostępu. Różnica routera modemowego jest dla większości nieco myląca, więc mamy nadzieję, że to im wyjaśni.

różnica modem-router

Ale teraz ludzie nie są myleni z pytaniami takimi jak router lub modem, ale czym jest router modem? Aby więc im to łatwo wyjaśnić, router modemowy jest teraz także pojedynczym urządzeniem fizycznym z wbudowanymi funkcjami obu tych urządzeń, co znacznie ułatwia użytkownikom ich wdrożenie i korzystanie z nich..

Router modemowy jako jedno urządzenie zmniejsza bałagan i kończy komplikacje, które mogą wystąpić, gdy te dwa urządzenia mogą być używane osobno w celu umożliwienia połączenia internetowego między urządzeniami i między nimi.

Co to jest router bezprzewodowy?

Router bezprzewodowy jest dokładnie tym, co sugeruje jego nazwa. Wszystko, co robi, to to, że zasila możliwość bezprzewodowego łączenia urządzeń z Internetem. Najlepiej nadaje się do nowoczesnych urządzeń przenośnych, takich jak smartfony, tablety itp., Zapewniając niewiarygodną łatwość dostępu i ogromną mobilność.

what-is-a-wireless-router

Połączenie VPN routera z modemem

Konfigurowanie sieci VPN w routerze modemowym jest skomplikowanym procesem, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele odmian i typów routerów modemowych, przy czym każdy z nich ma inną konfigurację, a tym samym wymaga całkowicie unikalnego procesu konfiguracji. skonfiguruj na nim VPN.

ExpressVPN jest jednym z takich dostawców, który oferuje dedykowane instrukcje konfiguracji dla każdego typu routera, aby ułatwić konfigurację sieci VPN na dowolnym routerze modemowym. Aby dowiedzieć się więcej o tym procesie, możesz zobaczyć nasze Przewodnik połączenia VPN.

Modem linii optycznej

Jest to inny typ modemu, który dekoduje i koduje sygnały optyczne na sygnały elektroniczne i odwrotnie, i jest bardzo różny i złożony w porównaniu z bardziej rozpowszechnionymi, które wykorzystują media z drutu miedzianego, takie jak DSL, modemy telefoniczne itp..

Optyczny modem liniowy umożliwia osiągnięcie prędkości Internetu nieosiągalnych przez inne, bardziej konwencjonalne modemy, ale nie są one tak popularne, jak konwencjonalne modemy w domach i mniejszych biurach. Przeważnie duże organizacje i organizacje wojskowe używają linii optycznych, a zatem optycznych modemów liniowych.

Omiń ograniczanie przepustowości Internetu na routerze za pomocą VPN

Ograniczanie przepustowości Internetu jest dużą przeszkodą dla wielu internautów, ponieważ obniża prędkość, a tym samym psuje ogólne wrażenia, uniemożliwiając internautowi angażowanie się w działania wymagające dużej ilości danych, takie jak torrentowanie i przesyłanie strumieniowe.

Większość ograniczania przepustowości Internetu jest kontrolowana przez dostawców usług internetowych lub dostawców usług internetowych, ale można to dość łatwo obejść za pomocą routera VPN. Jest to możliwe, ponieważ gdy korzystasz z VPN, prawie niemożliwe jest, aby Twój dostawca usług internetowych sprawdził Twój pakiet danych w celu sprawdzenia rodzaju obciążenia, które go przenosi, umożliwiając w ten sposób przełamanie ograniczeń prędkości.

Jeśli ty również masz ten problem, oto jak obejść ograniczanie przepustowości Internetu na routerze za pomocą VPN:

 1. Zarejestruj się u Najlepszego dostawcy routera VPN, takiego jak ExpressVPN
 2. Uzyskaj poświadczenia użytkownika, tj. Nazwę użytkownika VPN i hasło
 3. Skonfiguruj VPN na routerze (w zależności od routera instrukcje konfiguracji mogą się różnić i nie ma jednolitości, więc najlepiej przejść do ExpressVPN’s i wybierz router, aby umożliwić przeprowadzenie odpowiednich kroków konfiguracji
 4. Po skonfigurowaniu VPN w routerze ciesz się pełną prędkością na swoim routerze!

Wniosek

Nowoczesne routery to cuda techniki, ponieważ pozwalają łączyć możliwości modemów i routerów w jednym urządzeniu. Zalety don’kończą się tam, ponieważ zapewniają one znacznie więcej mocy, aby zagwarantować większe prędkości i mogą obsługiwać wiele urządzeń, zapewniając im nieprzerwaną łączność z Internetem ze względną łatwością.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości routera z modemem, upewnij się, że korzystasz z VPN, aby ominąć ograniczanie przepustowości, odblokować witryny z ograniczeniami geograficznymi, chronić wrażliwe dane na wielu urządzeniach, a przede wszystkim zagwarantować Twoja anonimowość i prywatność w Internecie.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me