Jak korzystać z PureVPN – Naucz się ich używać w niecałe 2 minuty

PureVPN jest jedną z najbardziej konkurencyjnych usług w branży VPN, zawsze starając się prześcignąć swoich rówieśników w prawie każdym aspekcie, który może obejmować najlepszą usługę VPN.


Najwięcej pracy wykonanej przez serwis w tym zakresie zdecydowanie dotyczy oferowania aplikacji klienckich dla jak największej liczby urządzeń i systemów operacyjnych. Od swojej własnej aplikacji Firestick do aplikacji Android VPN, PureVPN prawie je przybił, tak jak my‘szczegółowo omówiliśmy w naszym przeglądzie Pure VPN.

Ale jeśli nadal obawiasz się, jak łatwe są w użyciu, to nie’nie martw się, oto nasz ostateczny przewodnik na temat korzystania z PureVPN wraz z instrukcjami instalacji dla prawie wszystkich dostępnych aplikacji klienckich, recenzjami dotyczącymi ich funkcjonalności i wydajności i nie tylko!

Jak korzystać z PureVPN w systemie Windows

Klient Windows PureVPN ma elementy projektu, które wydają się być mocno pożyczone od CyberGhost, zwłaszcza “Wybierz tryb” Część.

Poza tym prawie wszystkie funkcje są łatwo dostępne z ekranu głównego klienta.

Najlepsza część o PureVPN’Klientem systemu Windows jest to, że zawsze są podteksty, a każda funkcja wyjaśnia w skrócie, co dokładnie robi ta funkcja. To jedno osiągnięcie, w którym PureVPN jest godna pochwały, ponieważ zapewnia maksymalną łatwość obsługi.

Tutaj’jak możesz korzystać z jego klienta i wszystkich jego funkcji:

 1. Kiedyś ty’kupiłem PureVPN’W ramach subskrypcji możesz pobrać ich klienta Windows z ich witryny tutaj. (Rozmiar pliku: 32,8 MB).jak korzystać z purevpn
 2. Kliknij pobrany plik, a proces instalacji się rozpocznie (może pojawić się monit o wprowadzenie uprawnień administratora, jeśli Twój system jest ograniczony przez IT).
 3. Po zakończeniu instalacji klient otworzy się automatycznie.
 4. Aby wybrać serwer, możesz albo przeglądać “Kraje” Opcja lub “Miasta” Opcja.
 5. Kliknij preferowane miejsce docelowe serwera, a następnie klient połączy się z nim automatycznie.
 6. Ikona w kształcie koła zębatego w prawym górnym rogu klienta może zabrać cię do ustawień i paska menu funkcji dodatkowych, dzięki czemu możesz dostosowywać rzeczy tutaj, jeśli nie’lubię je w ich obecnym stanie.

jak korzystać z purevpn w systemie Windows

Jak korzystać z PureVPN na iPhone / Mac / iOS / iPad

PureVPN’Aplikacja na Maca jest dość podobna do aplikacji na Windows i proces jej używania jest również taki sam.

Ale z tego, czego doświadczyłem w swojej recenzji aplikacji na Maca i innych, jest ona nieco bardziej responsywna i szybsza niż jej odpowiednik dla systemu Windows.

Jak korzystać z PureVPN na telefonie iPhone Mac iOS iPad

Jeśli chcesz zasubskrybować PureVPN, a następnie używać go na urządzeniu Mac, to tutaj’co musisz zrobić:

 1. Kup PureVPN’Subskrypcja najpierw aktywuje twoje konto
 2. Teraz pobierz aplikację Mac z ich witryny
 3. Po zakończeniu pobierania przejdź do instalacji
 4. Klient Mac otworzy się teraz automatycznie
 5. Wprowadź dane uwierzytelniające użytkownika, tj. Nazwę użytkownika i hasło
 6. Wybierz lokalizację, z którą chcesz się połączyć, a połączenie z tym serwerem zostanie teraz zainicjowane
 7. Główny ekran główny pokaże teraz, że klient jest podłączony, dzięki czemu można łatwo rozpocząć przeglądanie w sieci VPN’wpływ na połączenie internetowe
 8. Aby uzyskać dostęp do opcji ustawień, kliknij ikonę koła zębatego

PureVPN obecnie nie działa’oferuje własną natywną aplikację na iOS, ale wkrótce będzie dostępna zgodnie z oficjalnym stanowiskiem serwisu.

aplikacja purevpn ios

jednak nadal możesz używać PureVPN na urządzeniach z iOS, konfigurując go poprzez ładowanie boczne.

Oferuje dwie metody w tym zakresie: proces konfiguracji L2TP i konfigurację iKev2, ale zaleciłbym przejście na konfigurację iKev2, ponieważ poprzedni proces konfiguracji jest stosunkowo niezabezpieczony.

Jak korzystać z PureVPN na Androidzie

Dla użytkowników PureVPN najlepszym klientem VPN dostępnym z całej oferty usługi jest klient Android.

Czysty, usprawniony i niezwykle łatwy w obsłudze dla początkujących klient Androida dla PureVPN jest wyposażony we wszystkie najlepsze funkcje, które usługa ma do zaoferowania.

jak korzystać z purevpn na Androidzie

Naucz się go używać, wykonując następujące czynności:

 1. Przejdź do sklepu Google Play i wyszukaj “PureVPN”
 2. Kiedy otrzymasz PureVPN’s w aplikacji na Androida w wynikach wyszukiwania, kliknij pobierz, a instalacja odbędzie się jednocześnie
 3. Od tego momentu jest to łatwe, ponieważ wystarczy zalogować się, aby się zalogować, a aplikacja się otworzypurevpn opcja wyboru trybu aplikacji na Androida
 4. Otwórz listę serwerów i dotknij dowolnego miasta / kraju / lokalizacji, z którą chcesz się połączyć
 5. Połączenie zostanie teraz zainicjowaneAplikacja na Androida purevpn
 6. Aby zmienić dowolne istniejące ustawienie lub uzyskać dostęp do dowolnej dodatkowej funkcji, wystarczy dotknąć ikony w kształcie koła zębatego w prawym górnym rogu klienta

Menu ustawień purevpn w aplikacji na Androida

Jak korzystać z PureVPN z FireStick

PureVPN to jedna z niewielu wybranych usług VPN, która oferuje własną aplikację kliencką Firestick.

Ta niszowa aplikacja została specjalnie opracowana, ponieważ PureVPN pozycjonuje się na rynku jako VPN, który najlepiej nadaje się do firestick spełniających wszelkie potrzeby związane z przesyłaniem strumieniowym, jest obecnie jednym z bardziej popularnych urządzeń do przesyłania strumieniowego wśród użytkowników.

jak używać purevpn na firestick

Korzystanie z tej aplikacji w Firestick wymaga co najmniej wstępnego zrozumienia, jak działa platforma FireTV i jak działa.

Tutaj’Jak zainstalować i korzystać z aplikacji PureVPN Firestick na urządzeniu FireTV:

 1. Najpierw uruchom FireTV, a następnie przejdź do “Aplikacje” Sekcja
 2. Teraz przejdź do kategorii > Użyteczność
 3. Szukaj “PureVPN”
 4. Po prostu kliknij “Pobieranie” a instalacja zakończy się automatycznie po zakończeniu procesu pobierania
 5. Zobaczysz teraz powiadomienie informujące, że PureVPN jest już zainstalowany
 6. Iść do “Moje aplikacje” i przewiń w dół, aby wybrać “PureVPN”
 7. Aplikacja zostanie teraz uruchomiona
 8. Klient będzie teraz wymagał wprowadzenia danych logowania po kliknięciu “Posiadasz już konto” (W tym celu musisz wcześniej uzyskać subskrypcję PureVPN)
 9. Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie kliknij “Zaloguj sie”
 10. Przewiń, aby wybrać lokalizację, z którą chcesz się połączyć, i dotknij ją, aby zainicjować proces połączenia
 11. PureVPN zostanie teraz podłączony, aby zapewnić, że odblokujesz znaczną większość witryn streamingowych

PureVPN’Aplikacja Firestick jest dobra, ale jeśli chcesz odkryć inne opcje w zakresie dostawców lub nawet załadować określoną usługę, my’omówiliśmy to szczegółowo w naszym przewodniku VPN dla Firestick.

Wniosek

PureVPN włożył wiele pracy w poprawę wygody użytkowników na prawie wszystkich platformach urządzeń. Tak nie jest’Na razie ma swoją aplikację na iOS, ale inne aplikacje mają bardzo dobre funkcje, z których użytkownicy mogą korzystać.

Usługa ma pewne problemy, takie jak opóźnienia połączenia, które musi zakończyć, aby aplikacje klienckie działały i reagowały w sposób znacznie bardziej dostosowany do oczekiwań użytkowników, ale poza tym aplikacje są prawie oczywiste i każdy początkujący może pobierz i używaj ich bez większych problemów.

PureVPN oferuje również obszerne repozytorium instrukcji rozwiązywania problemów i instalacji, które mogą ułatwić użytkownikowi konfigurację aplikacji na dowolnej platformie. Od filmów po przewodniki tekstowe, PureVPN’Użytkownicy nie mają wyboru, aby dowiedzieć się o usłudze’s klienci od.

Jeśli w przeszłości miałeś problem z usługą lub jej aplikacjami klienckimi lub jeśli jest coś, co znajdziesz w nich lepiej niż w przypadku podobnych aplikacji innych dostawców, daj nam znać o tym w polu komentarzy poniżej.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me