ExpressVPN dla systemu operacyjnego Android – Podręcznik instalacji aplikacji, wydajność i więcej

Express VPN jest jednym z pionierów bezpieczeństwa internetowego ze względu na jego niesamowitą niezawodność i wiarygodność, działając jako usługa VPN w tej dziedzinie.

To’nadaje się do pracy na prawie wszystkich urządzeniach, ale biorąc pod uwagę fenomenalny. Możesz łatwo znaleźć aplikację Express VPN na Androida w sklepie Google Play. Oferuje również dedykowane aplikacje dla innych urządzeń, takich jak iOS, Linux.

ExpressVPN podlega jurysdykcji Brytyjskich Wysp Dziewiczych, dlatego też nie’zgodnie z naszymi szczegółowymi badaniami, w których badaliśmy wszystkie główne lokalizacje VPN, musimy się martwić, ponieważ przepisy dotyczące internetu w tym kraju są dość liberalne.

Dobrą wiadomością jest to, że ExpressVPN’Aplikacji na Androida można także używać również na platformie Android TV.

ExpressVPN’Aplikacja na Androida jest niesamowitą usługą i jedną z najlepszych VPN dla Androida, ponieważ nie tylko gwarantuje prywatność, ale także pozwala odblokować ograniczenia geograficzne i stosunkowo łatwo odwiedzić dowolną witrynę strumieniową. Pozwolić’s zapoznaj się z tą aplikacją bardziej szczegółowo tutaj:

ExpressVPN dla telefonów z systemem Android, tabletów i telewizorów

ExpressVPN dla Androida

Oprócz tego, że działa na różnych urządzeniach, Express VPN działa bezproblemowo również na platformie Android.

ExpressVPN’Aplikacja na Androida jest niewiarygodnie stabilna i zapewnia niezawodne korzystanie z Internetu.

Można go użyć do odblokowania witryn z ograniczeniami, takich jak Netflix US i inne.

Opcje dostępne w zakresie obsługi protokołu w aplikacji obejmują OpenVPN, który jest zdecydowanie najbezpieczniejszym protokołem ze względu na jego charakter open source.

  Router ExpressVPN - Podręcznik konfiguracji / konfiguracji 2020

Dostęp do pomocy czatu można uzyskać również z poziomu aplikacji. ExpressVPN na tablety i telewizory z Androidem

Oprócz tego wszystkiego, aplikacja ExpressVPN na Androida może również działać na Android TV, jak już wspomniano wcześniej. Proces instalacji na urządzeniu Smart TV jest prawie taki sam, jak na telefonie z Androidem.

Możesz także skorzystać z usługi streamingu mediów ExpressVPN na telewizorach z Android TV, co jest jeszcze łatwiejsze niż uzyskanie samej aplikacji.

Samouczki, jak to zrobić i wiele innych przewodników konfiguracji są łatwo dostępne na ExpressVPN.com.

Możesz również przejrzeć wiele przewodników konfiguracji, czytając naszą pełną recenzję usługi.

Jak zainstalować ExpressVPN na Androidzie – przewodnik krok po kroku

Konfiguracja ExpressVPN na dowolnym urządzeniu jest niezwykle prostym procesem.

Robi to na Androidzie, podobnie jak pobieranie dowolnej innej aplikacji ze Sklepu Google Play.

Tutaj’Jak możesz to zrobić w mniej niż 2 minuty:

  1. Przejdź do sklepu Google Play i wyszukaj “ExpressVPN”.
  2. Kliknij “zainstalować” a aplikacja zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana na twoim urządzeniu.
  3. Gdy aplikacja już tam będzie, musisz mieć ważną subskrypcję ExpressVPN, aby przejść dalej.Jak zainstalować ExpressVPN na Androidzie
  4. Subskrybuj dowolny z jego planów cenowych i zabezpiecz poświadczenia użytkownika.
  5. Wprowadź te dane logowania do aplikacji na Androida, a aplikacja będzie teraz w interfejsie domowym.
  6. Wybierz serwer do wyboru.Czy ExpressVPN używa OpenVPN
  7. Połączyć.Jak szybka jest ExpressVPN dla systemu operacyjnego Android

Inne sposoby pobierania ExpressVPN

Chociaż aplikacja na Androida jest łatwo dostępna, dostawca oferuje również pliki .apk, które mogą pozwolić na sideload usługi na urządzeniu z Androidem.

Poza tym zawsze masz możliwość użycia OpenVPN do skonfigurowania usługi VPN na swoim Androidzie, podobnie jak możesz to zrobić na innych urządzeniach.

Zalecamy jednak pozostanie przy aplikacji na Androida, ponieważ inne metody korzystania z usługi na Androida mogą być nieco skomplikowane, co nie jest odpowiednie, jeśli dopiero zaczynasz pracę w branży VPN.

  NordVPN dla Androida: Instrukcja instalacji dla Android TV Box

Które są najlepszymi serwerami?

ExpressVPN, w przeciwieństwie do innych dostawców, nie działa’t oferuje dedykowane lub specjalne serwery do każdego zadania. Oficjalne stanowisko w tej sprawie polega na tym, że wszystkie ponad 3000 serwerów są jednakowo zoptymalizowane.

Inne sposoby pobierania ExpressVPN

Dostawca nie’Oferują nawet dedykowane serwery do niszowych zadań, takich jak odblokowywanie Netflix lub Torrenting.

Wsparcie na czacie mówi, że do tych celów można wykorzystać wszystkie serwery w danym regionie, co jest świetnym usunięciem z konwencjonalnej praktyki w branży, tj. Do zaoferowania zaledwie kilku specjalnych serwerów dedykowanych do tak wyjątkowych zadań.

ExpressVPN’infrastruktura serwerowa jest znacznie lepsza ze względu na łatwość, jaką oferuje pod względem łączności zasilanej przez każdy serwer w sieci z tego samego powodu.

Dlaczego warto ufać aplikacji ExpressVPN na Androida??

Użytkownicy zorientowani na prywatność są nieco niezdecydowani podczas pobierania oprogramowania na swoje urządzenia, zwłaszcza smartfony. Że’ponieważ smartfony przechowują znacznie cenniejsze informacje niż inne urządzenia, co czyni je kuszącymi celami dla złośliwego oprogramowania i oprogramowania ransomware.

Rodzi to pytanie, dlaczego użytkownicy powinni ufać aplikacjom VPN lub w tym przypadku ExpressVPN’s aplikacja na Androida?

Cóż, aby rozwiązać ten problem, sprawdziliśmy ExpressVPN’Aplikacja na Androida na Virustotal.com, która jest narzędziem serwisowym, które sprawdza każdy plik pod kątem ransomware, złośliwego oprogramowania lub infekcji wirusowych.

Wyniki naszych testów stały się jasne bez takiej złośliwej infekcji wśród 69 rodzajów wirusów, dla których usługa sprawdzała aplikację. Oznacza to, że ExpressVPN’Aplikacja na Androida jest wyjątkowo godna zaufania i wystarczająco bezpieczna, abyś mógł z niej korzystać na urządzeniach z Androidem.

Dlaczego warto ufać ExpressVPN Android App.png

Ponadto dostawca wygrał’t przechowuje wszelkie dzienniki czynności wykonywanych na smartfonach, zgodnie z tym szczegółowym badaniem rejestrowania z udziałem ponad 100 dostawców, dzięki czemu korzystanie z niego jest jeszcze bezpieczniejsze w porównaniu z innymi podobnymi opcjami VPN.

  Jak skonfigurować VPN na Samsung Galaxy S6

Czy ExpressVPN używa OpenVPN?

ExpressVPN obsługuje protokół OpenVPN na prawie wszystkich swoich urządzeniach.

Jak szybka jest ExpressVPN dla systemu operacyjnego Android?

Według opinii przeprowadzonych przeciwko innym dostawcom, Express jest jednym z najszybszych dostawców. Ma jedną z najniższych prędkości pobierania / wysyłania i praktycznie nie ma również przestojów.

Ile kosztuje ExpressVPN?

Najlepsza oferta kosztuje 8,32 USD miesięcznie (roczny abonament).

Ile urządzeń można jednocześnie podłączyć do ExpressVPN?

Możesz podłączyć trzy urządzenia jednocześnie z jedną subskrypcją ExpressVPN.

Wniosek

ExpressVPN dla Androida jest obecnie świetnym wyborem, ponieważ liczba użytkowników telefonów komórkowych w tym systemie operacyjnym i rośnie z dnia na dzień i nie potrzebują nic nadzwyczajnego, aby zapewnić swoim urządzeniom bezpieczeństwo i ochronę przez cały czas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me