3 najlepszy router VPN NetGear dla użytkowników domowych

Wiek IoT (Internet przedmiotów) jest już dostępny i wymaga lepszego & szybsza łączność, aby zasilić ogromny wybór elektroniki, która już zniknęła “mądry”. Wszystko, od telewizorów, zegarków, telefonów, lodówek, całych domów, samochodów, a nawet szczotek do włosów, jest teraz online. Większość użytkowników domowych jednak utknęła, gdy chodzi o wybór wydajnego routera do połączenia różnych inteligentnych urządzeń elektronicznych z poważnymi problemami z łącznością.

W poniższym artykule przyjrzymy się górnej 3 Router NetGear VPN które są niezbędne w domach i mają wiele inteligentnych urządzeń, które wymagają stałej łączności. Chociaż istnieje wiele innych poważanych marek, które oferują doskonałe najszybsze usługi VPN, przyjrzymy się NetGear ze względu na łączność i zasięg serwerów oferowany przez markę.

Celowo uniknąłem specyfikacji urządzeń, które nie będą miały sensu dla nie znających się na technologii użytkowników. Podsumowałem ważne aspekty, które są wymagane, nie jest to artykuł przeglądowy routera, a jedynie uproszczony przewodnik, który pomoże użytkownikom domowym wybrać najlepszy bezprzewodowy router NetGear VPN.

Najlepszy router NetGear VPN w 2017 roku

Nie każdy dostawca VPN oferuje wsparcie dla routerów, niektórzy dostawcy don’Oferuję nawet opcję. To’nie można wymienić prawie 45+ dostawców VPN, którzy zapewniają dobre wsparcie dla routerów na blogu, więc wybrałem tylko 3 spośród najbardziej niezawodnych, przyjaznych dla kieszeni i szybkich sieci VPN, których można używać z routerem.

 1. ibVPN (niewidzialne przeglądanie sieci VPN)

IbVPN z Rumunii to jedna niedoceniana nazwa w branży VPN, przede wszystkim ze względu na selektywne pokrycie marki przez serwer. ibVPN jest zasilany przez sieć ponad 100 serwerów w 43 krajach, w popularnych lokalizacjach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Rumunii, Singapurze i wielu innych.

netgear router VPN

Oprócz znakomitych aplikacji na oba komputery & mobile, ibVPN jest bardzo łatwy do skonfigurowania w routerach z przewodnikami & samouczki dostępne dla routerów DDWRT, Tomato, NAS Synology i Sabai Tech. Ponieważ przetestowałem go na moim starszym NetGearNighthawk, ibVPN działa z dowolnym routerem obsługującym protokół OpenVPN lub PPTP.

Świetnym aspektem ibVPN jest marka’plany cenowe, które zawierają coś dla każdego. Szeroki wybór usług, w tym plan torrent VPN, biznesplan i kompleksowy Ultimate najtańszy plan VPN do wyboru. Możesz korzystać z usługi jednocześnie na 5 urządzeniach z oficjalnymi aplikacjami, podczas gdy możesz używać jej na maksymalnie 10 urządzeniach, gdy jest skonfigurowana na routerze.

ibvpn netgear nighthawk router test VPN

Jest to jedna z moich ulubionych usług VPN ze względu na dostawcę’Ponieważ nie ma żadnych pytań dotyczących zasad rejestrowania zerowego, usługa nie zachowuje nic na swoich serwerach. Ceny są również przyjazne dla portfela, co pozwala subskrybować ostateczny plan za 42 USD rocznie, co daje doskonały wybór narzędzi do ochrony prywatności.

 1. Prywatny dostęp do Internetu (PIA VPN)

PIA VPN to nie tylko jedna z najstarszych nazw świata VPN, ale także jedna z najbardziej zaufanych. Amerykański dostawca jest znany ze swojej szybkiej sieci serwerów, aby odblokować ulubione strumieniowanie wideo, muzykę & radio i inne usługi online z ograniczeniami geograficznymi. PIA VPN oferuje ogromną sieć ponad 3300 serwerów w 25 krajach, z doskonałym zasięgiem w Stanach Zjednoczonych. Private Internet Access to były edytor PCMag’s Wybór usługi VPN oprócz tego, że czytelnik rekomenduje VPN na Tom’s sprzętu w 2015 roku.

pia netgear router VPN

PIA VPN jest kompatybilny ze wszystkimi modelami routerów, które obsługują protokoły OpenVPN i PPTP. Możesz także skonfigurować usługę za pomocą ilustrowanych samouczków w centrum wsparcia lub po prostu skontaktować się z jednym z przedstawicieli wsparcia na czacie na żywo lub za pośrednictwem poczty e-mail. Serwery PIA są zoptymalizowane pod kątem prędkości gigabitowych dla torrentów, przesyłania strumieniowego i przesyłania dużych danych.

Uznana za jedną z najbardziej przystępnych cenowo wysokiej jakości szybkich usług VPN na świecie, PIA VPN oferuje roczny plan doskonałej oszczędności 39,95 USD. PIA VPN oferuje niesamowity pakiet, w tym protokoły 3tunneling, bezpłatny serwer proxy SOCKS, bramy na 5 kontynentach, nieograniczoną łączność urządzeń za pośrednictwem routerów, reklamy & blokowanie złośliwego oprogramowania, oprócz zgodności z DDWRT, pfSense i routerem Tomato. Sprawdź naszą szczegółową recenzję PIA VPN na blogu.

 1. VyprVPN

VyprVPN to legenda branży prywatności, po części będąc jednym z najbardziej doświadczonych dostawców VPN, marka działa również niestrudzenie na rzecz praw do prywatności w Internecie. VyprVPN oferuje ponad 700 serwerów o wysokiej prędkości w 50 krajach z doskonałą obsługą torrentów, streamingu, gier, hostingu ftp i innych usług wymagających dużej przepustowości.

vyprvpn netgear router VPN

Zawsze dostępne wsparcie i doskonała kompatybilność między platformami sprawia, że ​​VyprVPN jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą minimalnej interakcji z zaawansowanymi ustawieniami VPN. Chociaż aplikacje są dostępne we wszystkich głównych systemach operacyjnych (Windows, Mac, iOS) & Android), VyprVPN można również skonfigurować na routerach.

VyprVPN działa również na DDWRT, OpenWRT, ASUSWRT&Routery NAS Synology można skonfigurować przy użyciu oficjalnych przewodników dostępnych u dostawcy’strona internetowa. Oprócz nich można również skonfigurować VyprVPN na dowolnym routerze z obsługą PPTP lub OpenVPN. Dla tych, którzy chcą pobrać torrenty, można również użyć VyprVPN’podpis Chameleon Protocol oparty na technologii OpenVPN.

VyprVPN nie jest usługą łatwo dostępną ze względu na bardzo drogie plany cenowe, a marka nie oferuje refundacji. Ale z ich usługą pochodzi znakomity 3-dniowy bezpłatny okres próbny, którego można użyć do oceny usługi, a następnie przerwać, jeśli tak nie jest’t praca. Całkowicie załadowany plan roczny kosztuje 80 USD, aby subskrybować jednorazową płatność.

VyprVPN oferuje jednak wspaniałe funkcje, w tym lokalną sieć serwerów zarządzanych, opracowaną lokalnie & zarządzane aplikacje, wyłączna obsługa gier, różnorodne protokoły bezpieczeństwa do wyboru, wsparcie na żywo 24/7, VyprDNS i więcej. VyprVPN rejestruje na Twój temat wiele informacji, więc uważaj przed rejestracją.

Najlepsze routery NetGear z 2017 roku

Który router NetGear jest najlepszy? Ta analiza zależy od wielu czynników, które omówimy później. W oparciu o popularne recenzje i analizy w Internecie następujące routery NetGear powinny być brane pod uwagę, gdy masz różne podstawowe potrzeby, takie jak gry, streaming HD, pobieranie torrentów i podłączanie dużej liczby inteligentnych urządzeń.

 1. NetGear NightHawk X4S (D7800)

NightHawk X4S D7800 to uaktualnienie do modelu X4 R7500 i oferuje superszybkie transfery między innymi wspaniałymi funkcjami. X4S D7800 został zaprojektowany do większych ustawień, na przykład do domu z wieloma użytkownikami, którzy przesyłają strumieniowo wideo, pobierają multimedia, łączą inteligentne urządzenia do noszenia, komunikują się przez VoIP i grają online.

Osadzony w tak zwanym MIMO Technologia (Multiple Input, Multiple Output) X4S R7800 jest szybszy i oferuje rozszerzony zasięg łączności w porównaniu do NetGear’tańsze routery. Jest to szczególnie dobre, gdy masz różne urządzenia korzystające z różnych pasm radiowych. Urządzenia mogą działać bez zakłócania się nawzajem’s połączenie odbiera maksymalną dostępną przepustowość.

3 najlepszy router VPN NetGear dla użytkowników domowych

Będąc routerem wyższej klasy, X4S zawiera modem VDSL2, więc możesz go używać zamiast swojego dostawcy’s modem / router. X4S zawiera również dwa porty USB 3.0 z eSATA Wbudowana funkcja (External Serial Advanced Technology Attachment) pozwala na łatwe tworzenie kopii zapasowych danych za pomocą routera lub na dysku sieciowym.

Gracze i użytkownicy transmisji strumieniowej pokochają fakt, że mogą skonfigurować harmonogram QoS (Quality of Service), aby zapewnić stały strumień przepustowości dla różnych działań, takich jak Netflix, CounterStrike, DOTA 2, HBO Now itp. W przypadku korzystania z pasma radiowego 5 GHz X4S został przetestowany pod kątem majestatycznych prędkości zbliżonych do 71 Mb / s, pasma radiowe 2,4 GHz są bardzo słabe, ale zbliżone do 15 Mb / s.

W żadnym wypadku X4S nie jest szczytem konstrukcji routera. Jest nieporęczny i ma naprawdę stary interfejs skomplikowany dla początkujących i zbyt przestarzały dla zaawansowanych użytkowników. Wyceniony między wystawny 270 USD i 300 USD (w zależności od miejsca zakupu), NetGear X4S jest idealny dla graczy, fanów przesyłania strumieniowego i gospodarstw domowych z ponad 15 inteligentnymi urządzeniami.

 

 1. AC-1900 Inteligentny router Wi-Fi NightHawk (model R7000)

Określany jako idealny router domowy przez CNET i PC Mag, R7000 jest zasilany przez doskonały procesor 1GHz, co czyni go jednym z najszybszych routerów NetGear działających w paśmie radiowym 802.11ac. Dla użytkowników VPN R7000 to dobra wiadomość, ponieważ oferuje zarówno serwer OpenVPN, jak i obsługę oprogramowania firm trzecich, takich jak DDWRT. Router jest również doskonałym wyborem dla gier online i strumieniowego przesyłania wideo HD’jest doskonałym wyborem dla downloaderów torrent.

AC-1900 można również połączyć z zewnętrzną pamięcią masową w celu tworzenia kopii zapasowych danych z urządzeń i jest doskonałym wyborem dla Apple’Technologia tworzenia kopii zapasowych w Time Machine. Test przeprowadzony przez ixChariot wykazał, że router może przesyłać 444,8 Mbps przez 2,4 GHz i 315,2 Mbps przez pasmo 5 GHz, co nie jest najlepsze w branży, ale wystarczająco dobre.

3 najlepszy router VPN NetGear dla użytkowników domowych

R7000 oferuje gniazdo USB 2.0 z przodu i gniazdo USB 3.0 z tyłu, umożliwiając podłączenie do niego zewnętrznych dysków twardych i korzystanie z nich przez sieć. Interfejs użytkownika NetGear Genie po prostu ułatwia wszystko - od konfiguracji routera po konfigurację dysków twardych i udostępnianie sieci. Włączenie Genie UI jest dokładnie tym, co lekarz zamówił jako początkujący, będzie najbardziej przydatne.

Cena R7000 to elegancki 190–200 USD (w zależności od miejsca zakupu) i biorąc pod uwagę wydajność & stabilność, jaką oferuje, jest bardzo atrakcyjną okazją dla użytkowników domowych. Występuje jednak problem z jego zasięgiem, a łączność na dużym obszarze może ucierpieć z powodu przeszkód.

 1. AC1750-Smart Router WIFI (model R6400)

R6400, uznany przez SmallNetBuilder za numer 1 pod względem wydajności routerów, jest doskonałym dwupasmowym rozwiązaniem dla domów, w których jest wielu użytkowników gier i transmisji strumieniowych. Korzystanie z technologii BeamForming + pozwala routerowi zwiększyć sygnał w miarę oddalania się od niego. Tak, jest to idealne rozwiązanie łączności dla dużych obszarów i zatłoczonych ustawień z więcej niż 5 użytkownikami.
3 najlepszy router VPN NetGear dla użytkowników domowych

Dzięki trzem antenom i BeamForming + R6400 może obsługiwać trzy strumienie kierunkowe, rzutując je do maksymalnych limitów. R6400 oferuje również USB 2.0 & Gniazdo USB 3.0, dzięki czemu można podłączyć drukarkę do sieci oprócz gniazda HDD w 3.0 w celu użycia jako sieciowy dysk twardy.

R6400 oferuje również AirTime Faireness technologia zapewniająca, że ​​Twoje szybkie urządzenia otrzymują stały przepływ danych, podczas gdy starsze wolniejsze urządzenia mają również priorytet w zakresie odbierania danych zgodnie z ich możliwościami. Liczne recenzje na temat Toma’s Guide, CNET i PCMag ustaliły, że R6400 jest najlepszym routerem NetGear do połączeń dalekiego zasięgu.

NetGear ma również wbudowany interfejs użytkownika Genie Router Management w urządzeniu, aby początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani użytkownicy mogli łatwo skonfigurować lub dostosować router według własnego uznania. Interfejs użytkownika Genie ułatwia konfigurację za pierwszym razem i skonfigurowanie usług VPN na routerze R6400. NetGear Genie oferuje również szczegółowe statystyki sieciowe, w tym przychodzące & dane wychodzące, urządzenia & aplikacje korzystające z urządzenia i hasła & nazwy użytkowników używane w sieci.

Moim zdaniem, biorąc pod uwagę funkcje, NetGear R6400 jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo i jednym z najlepszych tanich routerów NetGear. Obecnie można uzyskać R6400 dla 140-150 USD w zależności od miejsca zakupu routera.

Czym są routery NetGear z VPN Pass-through?

To’jest częstym pytaniem, które zadaje większość nowych właścicieli routerów i użytkowników VPN, czytając specyfikacje swoich urządzeń. Pozwolić’s krok po kroku, aby uczynić go naprawdę łatwym do zrozumienia.

Głównym zadaniem VPN jest stworzenie bezpiecznego “punkt do punktu” połączenie w sieci publicznej lub prywatnej w celu bezpiecznego dostępu do urządzeń, serwerów lub baz danych w zdalnej lokalizacji. Dobrym przykładem jest korzystanie z VPN w celu uzyskania dostępu do komputera służbowego podczas podróży lub wakacji. Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do komputera roboczego za pomocą sieci VPN, router musi zezwalać na przechodzenie przez niego połączeń VPN w celu komunikowania się z innymi urządzeniami przez Internet.

Większość routerów jest wbudowana w technologię znaną jako NAPT lub Network Address Protocol Translation, która pozwala kilku urządzeniom na współdzielenie połączenia internetowego przez router. Jednym z aspektów NAPT jest to, że całkowicie blokuje ruch VPN. Poniższy schemat pokazuje router bez i jeden z przepustowością VPN.

netgear router VPN VPN

Wykazanie znaczenia przekazywania VPN. Zdjęcie dzięki uprzejmości LinkSys

W tym wyraźnym celu producenci uwzględniają również tzw ‘Przekazywanie VPN’funkcja w swoich routerach. Przekazywanie VPN pozwala zaszyfrowanemu ruchowi VPN wygodnie przechodzić przez router i łączyć się ze zdalną siecią. NetGear zapewnia właściwy przewodnik konfiguracji VPN Pass-through na kompatybilnych routerach ze szczegółowymi informacjami na temat modeli, które nie obsługują’t obsługuje tę funkcję.

NetGear Router VPN nie działa Błąd / problemy

Aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą jakość produktów i usług od marki, NetGear oferuje kompleksową sekcję pomocy technicznej na stronie internetowej, dzięki której router będzie działał na wypadek problemów. Możesz sprawdzić oficjalną stronę pomocy technicznej, oficjalną społeczność NetGear lub kontaktową pomoc techniczną. Pamiętaj, że usługa wsparcia online jest przeznaczona tylko dla klientów, którzy będą posiadać ważne gwarancje i klientów biznesowych.

Aplikacja NetGear Router VPN na Androida

NetGear oferuje genialną oficjalną aplikację w sklepie Google Play dla użytkowników Androida:

NetGear Genie UI to nowy interfejs oferowany teraz dla wszystkich routerów& modemy produkowane przez markę. Aplikacja NetGear Genie na Androida zapewnia właścicielom urządzeń łatwy sposób zarządzać, monitorować lub naprawiać sieć domowąbezpośrednio ze smartfona. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich routerów NetGear’s podczas poruszania się po domu lub biurze. Wyposażony w smartfon lub tablet z Androidem, do którego masz dostęp

 1. ustawienia bezprzewodowe,
 2. Mapa sieci,
 3. Kontrola rodzicielska na żywo,
 4. Dostęp dla gościa,
 5. Pomiar ruchu,
 6. Moje media i
 7. Wiele innych funkcji.

Masz również kontrolę nad siecią domową, strumieniowaniem multimediów z dysku sieciowego, drukarek, podłączaniem urządzeń mobilnych za pomocą kodów QR. Pamiętaj, że aplikacja działa tylko z wybranymi modelami routerów NetGear, które można znaleźć w opisie aplikacji NetGear Genie w sklepie Google Play.

W skrócie

Mam nadzieję, że powyższe najlepsze podsumowania routerów NetGear okażą się przydatne przy poszukiwaniu nowego routera / modemu do domu. Chociaż podsumowałem recenzje urządzeń, dodałem również odpowiednie linki recenzji, więc jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, możesz uzyskać lepszy pomysł, sprawdzając również specyfikacje routerów.

Jeśli coś przeoczyłem lub chciałbyś, żebym sprawdził inną markę routera, daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej. Zostaw opinię i komentarze, abym mógł ulepszyć następny top 3 blog. Pamiętaj, aby udostępniać i subskrybować za pomocą przycisków społecznościowych.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me