Recenzja ZenMate 2020

Jurysdykcja Berlin
Cena £ 1,64 USD miesięcznie w planie 3-letnim
Serwery 2600 serwerów w 37 krajach
Kłody Brak dzienników
Szyfrowanie 128-bitowy AES-GCM
Odblokowuje Netflix Nie
Torrenting Nie
Działa w Chinach Nie
Zalecana  Nie
Stronie internetowej https://zenmate.com/
Zgodność Windows, Android, Apple

Założona w 2014 roku ZenMate to berliński dostawca bezpiecznych usług tunelowania VPN. Początkowo było to bezpłatne rozszerzenie prywatności dla Chrome. Przechodząc do trzech lat, ZenMate wskoczyło teraz do freemium, oferując kompatybilność z popularnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi, jednocześnie zapewniając wtyczki do przeglądarek Opera, Google Chrome i Mozilla Firefox. Aby uzyskać informacje o usłudze, przeczytaj szczegółową recenzję ZenMate w Best VPN

Plusy

 1. Dostępny bezpłatny plan
 2. Niedrogie ceny
 3. 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 4. Obsługuje wszystkie popularne protokoły
 5. Używa szyfrowania wysokiego poziomu

Cons

 1. Ograniczone serwery
 2. Z siedzibą w NSA i przyjaznym dla cenzury niemieckim

Zdobądź Zenmate

Contents

Przegląd cen ZenMate

Nasza recenzja ZenMate stwierdza, że ​​VPN ma podobną strukturę cenową jak inni dostawcy. Przyjazna dla kieszeni sieć VPN oferuje kilka poziomów dla usługi premium; wraz z dodatkowymi korzyściami rozważ, jak długo korzystasz z usługi. Miesięczna subskrypcja zapewni Ci zwrot o 7,65 USD

Jeśli chcesz skorzystać z abonamentu sześciomiesięcznego, będziesz musiał zapłacić łącznie 38,25 USD. Ta opcja daje 29% zniżki, co obniża cenę miesięczną do 6,37 USD. Roczny plan dodatkowo obniża koszty miesięczne do 4,25 USD. Oznacza to, że płacisz tylko 51,00 USD za roczną subskrypcję, wykorzystując 53% zniżki.

zenmate-pricing-review

Bezpłatna recenzja ZenMate

Według naszej recenzji ZenMate dostawca VPN rzeczywiście oferuje swoje usługi darmowym użytkownikom. Możesz pobrać rozszerzenie dla odpowiedniej przeglądarki i wykorzystać dobrą prywatność i bezpieczeństwo online. Plan ten jest jednak ograniczony pod względem lokalizacji, platform i prędkości. Większa niezawodność znajdziesz w płatnych wersjach.

Proces rejestracji kont premium i bezpłatnych

Z naszej oceny wynika, że ​​rejestracja zarówno kont premium, jak i bezpłatnych jest prosta i prosta. Wystarczy wykonać następujące kroki:

Konto premium

 1. Musieć ‘Pobierz kartę ZenMate Now na stronie głównej.
 2. Wybierz plany płatności, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.
 3. Wpisz prawidłowy adres e-mail, aby zalogować się na swoje konto ZenMate.
  rejestracja adresu e-mail zenmate
 4. Wybierz odpowiednią metodę płatności i wprowadź dane logowania.
  zenmate-premium-rejestracja-metody płatności
 5. Po zakończeniu procesu płatności otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.
 6. Sprawdź, czy wszystkie dane konta są prawidłowe.
 7. Zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła.
 8. Ciesz się korzystaniem z ZenMate Premium!

Zdobądź Zenmate

Darmowe konto

 1. Odwiedź stronę https://zenmate.com/welcome/.
  konto zenmate-free-rejestracji
 2. Kliknij “Wypróbuj ZenMate Limited”.
 3. Poczekaj 10 sekund i kliknij “Uzyskaj limit”.
  funkcje zenmate-free-VPN
 4. Wpisz poprawny adres e-mail i hasło
 5. Potwierdź, że akceptujesz Warunki korzystania z usługi
 6. Kliknij na ‘’Zapisz się’’ przycisk
 7. Ciesz się korzystaniem z ZenMate Free!

Proces logowania ZenMate

Strona internetowa’Nawigacja jest dobra, a wszystko, czego potrzebują użytkownicy, jest dostępne za pośrednictwem strony głównej. Po prostu kliknij ‘Zaloguj sie’ patka. Nastąpi przekierowanie do poniższej strony. Wpisz adres e-mail i hasło do swojego konta ZenMate i kliknij ‘Zaloguj sie’ opcja uzyskania dostępu do pulpitu nawigacyjnego konta. Kliknij na ‘Zapomniałeś hasła?’ opcja, jeśli nie pamiętasz swoich danych uwierzytelniających.

zenmate-login

Układ konta Zenmate

Nasza recenzja pokazuje, że układ konta jest naprawdę imponujący. Dostępnych jest wiele przydatnych opcji. Możesz łatwo pobrać odpowiedniego klienta VPN na wszystkie platformy jednym kliknięciem i wylogować się w prosty sposób.

konto zenmate

Jeśli klikniesz ‘E-mail’ zakładkę, możesz zmienić swój adres e-mail. Jest to niezwykle przydatna funkcja, szczególnie jeśli straciłeś dostęp do swojego identyfikatora e-mail.

zenmate-change-email

Klikając na ‘Hasło’ zakładka, uzyskasz możliwość zmiany hasła.

zenmate-change-password

Jeśli klikniesz na ‘Szczegóły płatności’ w zakładce otrzymasz informacje dotyczące daty wygaśnięcia planu premium. Kliknij na ‘poszerzać’ opcja zwiększenia czasu trwania subskrypcji.

zenmate-premium-plan

The ‘Transakcje’ karta zawiera informacje o cenach i ‘Urządzenia’ Karta zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich podłączonych smartfonów, laptopów i komputerów. Pokazuje typ VPN, urządzenie / przeglądarkę, datę rejestracji i ostatnio oglądane dane.

zenmate-devices

Recenzja metod płatności zaakceptowanych przez Zenmate

Nasza recenzja ZenMate pokazuje, że usługa obsługuje dość ograniczone opcje dokonywania płatności. Możesz subskrybować VPN za pomocą kart Visa, MasterCard, American Express, Maestro PayPal, Sofort Banking i UnionPay. Ostatnio dostawca dodał nawet Qiwi Wallet do swojej listy obsługiwanych płatności, która jest sposobem na przesyłanie pieniędzy i otrzymywanie płatności / płatności za 75 000 usług na całym świecie.

Zenmate Zwrot pieniędzy / przegląd gwarancji zwrotu pieniędzy

Tak, ZenMate oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy w oparciu o odpowiednie kryteria określone na stronie polityki. Jest to dość imponujące, biorąc pod uwagę, że usługa oferuje już DARMOWĄ wersję. Niemniej jednak po naliczeniu opłaty za subskrypcję będziesz mieć 14 dni od pierwszego płatnego cyklu rozliczeniowego na anulowanie subskrypcji.

Bitcoin, Ukash i PaypalCard są zwolnione z otrzymywania zwrotów. Jeśli nie możesz anulować w ciągu 14 dni, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy. W przypadku zatwierdzonej faktury konto powróci do bezpłatnego abonamentu. Otrzymane pieniądze będą pochodzić z tej samej metody płatności, której użyłeś początkowo.

ZenMate dla biznesu

Nasza recenzja ZenMate pokazuje, że dostawca oferuje nawet plan dla firm. Ta oferta zapewnia właścicielom firm dostęp do zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i prywatności, aby cieszyć się całkowicie anonimowym doświadczeniem. Dzięki łatwemu w użyciu pulpitowi zarządzania użytkownikami biznesplany umożliwiają użytkownikom wykonywanie różnych kluczowych zadań, w tym anonimowych badań online (idealne dla głośnych firm i dziennikarzy wymagających najwyższego poziomu prywatności.

Najlepsze ze wszystkich: ZenMate nie oferuje stałej ceny za Biznes Plan. W oparciu o wymagania organizacyjne i liczbę potrzebnych kont ZenMate opracowuje własne ceny. Możesz poprosić o wycenę w celu ustalenia ogólnych kosztów swojego biznesplanu. Każde zakupione konto da ci wyłączny dostęp do pięciu jednoczesnych połączeń, w tym aplikacji dla klientów Android / iOS, Windows i Mac OS oraz rozszerzeń przeglądarki.

Zdobądź Zenmate

Bezpieczeństwo danych i pracowników

Głównym założeniem ZenMate for Business jest oferowanie najwyższego poziomu ochrony danych firmy i pracowników przed wszelkiego rodzaju wirusami, złośliwym oprogramowaniem, szpiegowaniem i hakerami. Konta VPN oferują pracownikom zaawansowane szyfrowanie podczas łączenia z publicznym Wi-Fi. Zapewnia to, że wszelkie dane biznesowe / prywatne na smartfonach pozostają całkowicie bezpieczne.

Nieograniczona treść dla pracowników zdalnych

Kupując plan ZenMate for Business, właściciele mogą zezwolić swoim pracownikom na dostęp do istotnych treści internetowych, takich jak media społecznościowe, wiadomości, strony internetowe i zasoby pracy, które w innym przypadku byłyby niedostępne z powodu ograniczeń geograficznych. To rozwiązanie jest idealne dla pracowników z ryzykownych branż, takich jak dziennikarstwo i znane firmy, które nie chcą mierzyć się z problemami podczas uzyskiwania dostępu do kluczowych informacji online.

Bezpieczne połączenia VoIP

Jedną z najlepszych rzeczy podczas rejestracji w planie biznesowym ZenMate jest to, że użytkownicy uzyskują pełny dostęp do swoich ekskluzywnych serwerów o dużym natężeniu ruchu. Następnie możesz mieć pewność otrzymania najwyższych możliwych prędkości we wszystkich lokalizacjach. Dzięki temu Twoi pracownicy i menedżerowie mogą cieszyć się nieprzerwanymi połączeniami VoIP z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, ponieważ ZenMate szyfruje wszystkie wrażliwe prywatne rozmowy przed przechwyceniem.

Recenzja serwerów ZenMate

W ramach przystępnych cenowo planów premium w naszym przeglądzie stwierdzono, że dostawca oferuje ponad 30 serwerów w 30 krajach. Należą do nich Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Rosja, Singapur, Holandia, Polska, Rumunia, Łotwa, Luksemburg, Mołdawia, Izrael, Włochy, Japonia, Francja, Niemcy, Hongkong, Bułgaria, Kanada, Finlandia, Australia , Austria, Belgia i 6 krajów.

zenmate-servers-review

Zdobądź Zenmate

Przegląd prywatności i anonimowości Zenmate

Zenmate VPN oferuje prostą i szczerą stronę internetową. Nie ma’t wiele ciemnych kątów widocznych z troską o prywatność i bezpieczeństwo. W rzeczywistości usługa bardzo poważnie traktuje Twoją prywatność.

Wykorzystuje najlepsze i najbardziej zaawansowane protokoły i szyfrowanie, aby uniemożliwić dostawcom usług internetowych, rządom, hakerom i szpiegom szpiegowanie Twojej aktywności w Internecie, informacji o kredycie, historii pobierania lub cokolwiek innego przesyłanego przez sieć.

Odkryliśmy również, że oprogramowanie nie monitoruje żadnych dzienników, niezależnie od tego, ile danych o przepustowości i prędkości używasz. Zapewnia to bezpieczeństwo i ochronę przez cały czas, umożliwiając dostęp do zablokowanych witryn!

Bezpiecznie przeglądaj sieć w dowolnym połączeniu Wi-Fi

Ponieważ ZenMate obsługuje szeroką gamę protokołów dostępnych do połączenia, możesz mieć pewność, że bezpiecznie przeglądasz sieć w dowolnym publicznym / prywatnym połączeniu Wi-Fi. Wszystkie protokoły używają najwyższej jakości szyfrowania, aby utrzymać prywatny torrent i przeglądanie. Oznacza to, że agencje rządowe i dostawcy zewnętrzni nie będą mogli prześledzić Twojej tożsamości.

Odblokuj strony internetowe za pomocą ZenMate VPN

Jedną z najlepszych rzeczy w korzystaniu z VPN jest to, że łączysz się z dowolnym wybranym serwerem znajdującym się w innym kraju. To samo dotyczy ZenMate. Jeśli musisz odblokować witryny takie jak Netflix US i Disney +, możesz połączyć się z tą samą lokalizacją. Ponieważ sieci VPN maskują Twój adres IP, możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do treści. Przechodzisz przez wszystkie ograniczenia geograficzne i przeglądasz internet w pełni.

ZenMate Security & Przegląd raportowania podatności

Dostawca VPN oferuje nagrody za ujawnienie luk w zabezpieczeniach wszystkich swoich produktów i usług. Według naszej recenzji ZenMate jest to dość interesująca oferta. Pozwala to nie tylko na usunięcie wyraźnie kreatywnych lub poważnych błędów, ale także wzbudza duże zainteresowanie użytkowników. Nagrody zależą od wagi błędów.

Serwis twierdzi nawet, że da ci kredyt za znalezienie błędu. Umieszczą twoje imię na stronie Galerii sław badacza bezpieczeństwa. Gdyby wpadli na ciebie na konferencji poświęconej bezpieczeństwu, dałaby ci nawet piątkę i chwaliłaby twoją wspaniałość. Daje to ZenMate dość energiczny i żywy urok, pozwalając przyciągnąć wielu lojalnych klientów.

Jak zgłosić lukę w zabezpieczeniach?

Nasza recenzja ujawnia, że ​​jeśli przypadkiem napotkasz lukę, możesz zgłosić ją na stronie atsecurity [@] zenmate.com, gdzie zespół ds. Bezpieczeństwa przeanalizuje wszystkie szczegóły, co absolutnie nam się podobało. Ten identyfikator e-mail służy wyłącznie do zgłaszania problemów związanych z błędami i lukami w zabezpieczeniach. Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z łącznością, niekompatybilnością lub błędami w sieci VPN, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej.

Luki w zabezpieczeniach nie kwalifikują się do akceptacji

 • Zabezpiecz pliki cookie i flagi HTTP
 • Ponowne wykorzystanie plików cookie / przejęcie sesji
 • Brakuje rekordów DMARC lub SPF
 • Wyliczenie konta
 • Ograniczanie prędkości
 • Clickjacking

Przegląd protokołów ZenMate

Według naszej recenzji ZenMate dostawca VPN oferuje solidne wsparcie i szyfrowanie dla najlepszych protokołów, w tym OpenVPN, SSTP, IPSec, L2TP i PPTP. Użytkownicy mają opcje dotyczące poziomów szyfrowania. Możesz wybrać uwierzytelnianie SHA-256 lub 128-bitowe szyfry AES-GCM. VPN korzysta nawet z uzgadniania RSA i TLS 1.2 (RFC 5245), gwarantując niezwykłe bezpieczeństwo i prywatność.

Zdobądź Zenmate

Zenmate Torrenting & Recenzja P2P

Podczas naszej recenzji ZenMate, przeszukiwaliśmy każdy zakątek strony, aby znaleźć informacje dotyczące P2P / Torrentin, ale nadal odnosiliśmy sukcesy. Doprowadziło to nas do przekonania, że ​​oficjalnie dostawca VPN nie zezwala na P2P. Jednak jednocześnie serwery VPN go nie blokują. Oznacza to, że możesz faktycznie torrent. Będziemy wdzięczni za rozmowę o tym w ZenMate!

Czy ZenMate jest bezpieczny??

Jako dostawca z siedzibą w Berlinie, Niemcy (członek 14 Eyes) - nasza ocena ZenMate potwierdza, że ​​usługa jest wymagana do przestrzegania szeregu przepisów prawa cybernetycznego, które mogą bezpośrednio wpływać na prywatność użytkowników. Nawet jeśli nie jest to do końca określone, usługa zarejestruje Twój adres IP w swoich usługach wraz z pewnymi informacjami o sesji.

Recenzja dzienników ZenMate

Zgodnie z naszą recenzją ZenMate, usługa ma bardzo przejrzystą i łatwą do zrozumienia stronę polityki prywatności, która stwierdza, że ​​domyślnie nie przechowuje żadnych danych osobowych. Chociaż zachowuje pewne informacje za zgodą użytkownika. Może to obejmować wybranie określonego serwera, skontaktowanie się z obsługą klienta, subskrybowanie biuletynów lub publikowanie postów na forach i społecznościach.

Twój adres e-mail jest przechowywany i wykorzystywany w celach marketingowych. Nie ma żadnych informacji dotyczących przechowywania plików cookie, żądanej strony, danych dotyczących przepustowości, adresu IP itp. Niemniej jednak nadal nie możemy być pewni, czy usługa dotrzyma obietnicy zapewnienia całkowitej anonimowości. Uważamy, że VPN musi postępować zgodnie z wytycznymi wymienionymi przez rząd niemiecki. W odpowiedzi przedstawiciel ZenMate skontaktował się z nami, aby oczyścić powietrze. Poniżej znajduje się odpowiedź, którą otrzymaliśmy.

“W ZenMate nie rejestrujemy danych o ruchu ani nie przechowujemy żadnych danych o użytkowaniu żadnego użytkownika. Mimo to nasza firma ma siedzibę w Niemczech, które są jednym z krajów uczestniczących w ’14 Eyes Country,’ nigdy nie udostępniamy danych o użytkowaniu klientów. Oznacza to, że nawet jeśli jakikolwiek przedstawiciel skontaktuje się z nami, aby zażądać dostępu do takich danych, nie zrobilibyśmy tego’być w stanie dostarczyć go z tego prostego powodu, że nie był on przechowywany w pierwszej kolejności. Należy również zauważyć, że ‘14 oczu kraju’ zasada nie dotyczy firm VPN, ponieważ jest to umowa między krajowymi agencjami wywiadowczymi…”

Ostatecznie to użytkownicy muszą ustalić, czy powinni ufać tej usłudze, czy nie. Naszym zadaniem jest zapewnienie naszym czytelnikom / przeglądającym pełnej przejrzystości zasad rejestrowania.

Recenzja inteligentnych lokalizacji Zenmate

Podczas przeglądu ZenMate odkryliśmy, że usługa oferuje jedyne w swoim rodzaju ‘Inteligentne lokalizacje’ funkcja. Pomaga to użytkownikom w przeglądaniu Internetu, bez konieczności przełączania się do różnych lokalizacji w celu uzyskania dostępu do różnych regionów i stron internetowych. Zwykle umożliwia ZenMate automatyczne przełączanie lokalizacji serwerów w zależności od potrzeb użytkownika.

Czy możesz używać ZenMate VPN z Kodi??

Korzystając z aplikacji Premium lub mobilnej ZenMate, możesz z łatwością korzystać z Kodi. Dotyczy to wszystkich platform, dla których dostawca Kodi VPN oferuje klientom. Po prostu połącz się z wybranym serwerem i otwórz oprogramowanie Kodi, aby cieszyć się dobrą prywatnością i anonimowością, jednocześnie odblokowując witryny z ograniczeniami geograficznymi.

Przegląd wsparcia ZenMate

Nasza recenzja ZenMate odkrywa, że ​​VPN oferuje tylko obsługę poczty e-mail. Aby pomóc zmniejszyć presję na zespół, usługa oferuje nawet instrukcje konfiguracji i rozwiązywania problemów. Jeśli odwiedzisz te strony, wkrótce zdasz sobie sprawę, że ZenMate świetnie sobie radzi, odpowiadając na pytania. Wykorzystuje sposób, który wyraźnie przeciwdziała obawom użytkowników o przytłaczające szczegóły.

Przegląd wsparcia Zenmate

Odwiedzając stronę z często zadawanymi pytaniami, możesz uzyskać wszystkie potrzebne informacje dotyczące wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów, aplikacji na urządzeniu, rozszerzeń przeglądarki i danych konta. Chcielibyśmy zobaczyć funkcję czatu na żywo oraz stronę forum / społeczności dla obecnych i potencjalnych klientów do interakcji i zaangażowania.

Przegląd zgodności aplikacji ZenMate

Według naszej recenzji ZenMate VPN jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi platformami. Istnieją niestandardowe klienty VPN dla użytkowników komputerów Mac i Windows. Dostępne są niestandardowe rozszerzenia przeglądarki (opracowane przez zespół ZenMate), których można używać we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych, w tym Opera, Mozilla Firefox i Google Chrome. Dostępne są aplikacje mobilne dla użytkowników iOS i Androida.

Pobieranie ZenMate

Pobieranie oprogramowania ZenMate VPN jest dość łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić ich stronę główną, przejść do zakładki pobierania i wybrać klienta, który chcesz pobrać. Możesz nawet pobrać aplikacje na iOS i Androida z Google Play Store i Apple Play Store.

zenmate-download

Zdobądź Zenmate

Przegląd klienta Zenmate dla systemu Windows

Nasza recenzja ZenMate stwierdza, że ​​klient Windows jest zbyt prosty i mniej skuteczny. Jest wiele miejsca na ulepszenia. Brak funkcjonalności i lista opcji dostosowywania zmniejszają atrakcyjność oprogramowania. Chcielibyśmy również, aby wygląd był bardziej usprawniony.

zenmate-windows-review

Pod maską masz dobrą listę funkcji. Możesz wybrać z aplikacji opcję Auto start na komputerze lub aktywować funkcję Bezpieczne (odpowiednik przełącznika zabijania). Istnieją również linki do stron Polityki prywatności i Warunków korzystania z usługi, aby uzyskać dodatkową pomoc.

zenmate-windows-settings

Jak skonfigurować ZenMate na Androidzie

Tutaj’Jak skonfigurować VPN na Androidzie:

 1. Pobierz aplikację na Androida ze sklepu Google Play
 2. Po zakończeniu instalacji otwórz aplikację
 3. Zaloguj się przy użyciu adresu e-mail i hasła do konta Premium
 4. Jeśli nie masz konta ZenMate, kliknij “Uzyskaj 7 dni Premium za darmo”
 5. Wpisz poprawny adres e-mail, hasło i kliknij “Zapisz się” opcja
 6. Zaloguj się do swojego konta i ciesz się używaniem ZenMate na Androidzie!

Jak skonfigurować ZenMate na Mac / iOS / iPad

Proces konfiguracji ZenMate jest dość podobny do przewodnika dla Androida. Dla każdej platformy musisz pobrać odpowiedniego klienta oprogramowania. Oznacza to, że jeśli używasz komputera Mac, pobierz odpowiednią wersję systemu operacyjnego tutaj. Zainstaluj oprogramowanie. Wpisz swój adres e-mail i hasło, aby się zalogować i zacząć korzystać z VPN.

Jeśli korzystasz z urządzenia z systemem iOS / iPad, po prostu odwiedź Apple Store (iTunes), aby pobrać aplikację ZenMate. Poczekaj na zakończenie procesu instalacji oprogramowania. Wprowadź dane logowania. Połącz się z dowolnym wybranym serwerem i ciesz się odblokowanym Internetem dzięki płynnemu przeglądaniu, strumieniowaniu i pobieraniu.

Przegląd dodatków / rozszerzeń ZenMate

Jedną z najlepszych rzeczy w ZenMate jest to, że oferuje klientom dodatki / rozszerzenia do swoich przeglądarek, aby swobodnie korzystać z usługi VPN. Po dodaniu dodatku do przeglądarki usługa przekieruje użytkowników na stronę wymagającą rejestracji. Tutaj musisz podać identyfikator e-mail i hasło.

Po podaniu odpowiednich informacji i wyrażeniu zgody na Warunki korzystania z usługi i Politykę prywatności możesz korzystać z VPN w dowolnym momencie i miejscu. Dodatek zawsze będzie gotowy do użycia. Po ustanowieniu połączenia w prawym górnym rogu przeglądarki pojawi się ikona tarczy.

Te dodatki / rozszerzenia przeglądarki wykorzystują inteligentną lokalizację. Oznacza to, że automatycznie połączą się z serwerem na podstawie użytkownika’lokalizacja. Jednak zawsze możesz go zmienić w dowolnym momencie na jedną z pięciu lokalizacji dostępnych w bezpłatnym abonamencie.

ZenMate dla Firefox

Jeśli chodzi o instalację ZenMate w przeglądarce Mozilla Firefox, masz dwie dostępne opcje. W prosty sposób możesz po prostu dodać rozszerzenie do przeglądarki z Mozilli’s strona dodatków. Możesz również bezpośrednio zainstalować dodatek VPN z głównej strony internetowej.

ZenMate dla Opery

Wyposażanie ZenMate w przeglądarce Opera to proste zadanie. Możesz przejść do strony dodatków Opera w celu pomyślnego zainstalowania rozszerzenia. Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, możesz bezpośrednio dodać VPN do przeglądarki ze strony internetowej. Po prostu kliknij “Dodaj ZenMate do Opery” przycisk.

Program partnerski ZenMate

Według naszej oceny ZenMate VPN jest jednym z niewielu dostawców, którzy oferują dodatkową zachętę dla swoich klientów i marketerów w postaci Programu Partnerskiego. Wszystko, co musisz zrobić, to promować ZenMate poprzez marketing szerokiej gamy reklam. W tym programie dostępne są gotowe treści, a także wsparcie optymalizacji i śledzenie w czasie rzeczywistym.

Prowizja z modelami wypłat

Odsyłając klientów do subskrypcji premium ZenMate i wprowadzając na rynek szeroką gamę reklam, użytkownicy mogą uzyskać wysokie prowizje. Jeśli Twoje działania marketingowe związane z partnerami prowadzą do rejestracji nowego miesięcznego pakietu, otrzymasz pełną 100% prowizję z 35% dodatkiem za powtarzające się subskrypcje. W przypadku planów 6-miesięcznych i rocznych pobierasz 40% prowizji za nowe rejestracje i 30% za powtarzające się subskrypcje.

Bezpieczny przegląd Wi-Fi ZenMate DrayTek

Nasza recenzja ZenMate pokazuje, że dostawca oferuje nawet router Wi-Fi, aby klienci mogli cieszyć się najwyższą wygodą swobodnego przeglądania Internetu. Router DrayTek Secure Wi-Fi jest zasilany z ZenMate’VPN, aby zapewnić użytkownikom prywatne i bezpieczne korzystanie z Internetu, po prostu łącząc się z siecią Wi-Fi. Ta opcja jest idealna dla właścicieli sklepów, kawiarni i restauracji, którzy chcą promować bezpłatne przeglądanie Internetu.

Ile urządzeń może jednocześnie używać ZenMate?

Według naszej recenzji ZenMate możesz korzystać z jednej subskrypcji na co najmniej pięciu różnych urządzeniach osobistych lub platformach jednocześnie. Przy stosunkowo niskiej cenie jest to niesamowita cecha. Działa jako świetny punkt sprzedaży. Możesz łatwo zarządzać podłączonymi urządzeniami z pulpitu nawigacyjnego ZenMate. Kliknij na ‘urządzenia’ sekcja, aby zobaczyć zarejestrowane urządzenia, typ VPN i ostatnio oglądane dane.

Ostateczny werdykt

Nasza recenzja ZenMate wykazała, że ​​chociaż niemiecka siedziba główna jest niepokojąca, dostawca VPN nadal zapewnia dość imponujące funkcje bezpieczeństwa, doskonałą kompatybilność i przyzwoitą obsługę klienta. Ceny korzystania z usługi są również dość niskie, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na abonament roczny. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy szukający dobrej niezawodności i bezpieczeństwa z pewnością znajdą ZenMate na pewno pasujące do ich stylu.

Dobry

 1. Łatwość użycia
 2. DNS nieszczelny
 3. Doskonałe szyfrowanie
 4. Pięć jednoczesnych połączeń
 5. Rozszerzenia Firefox, Chrome i Opera

Złe

 1. Ograniczony wybór serwerów
 2. Nie jesteś pewien szczegółów logowania

Похожие статьи

 • Betternet VPN Review 2020

  Jurysdykcja Kanada Cena 2,99 USD / mies. Na abonament roczny Serwery 10 serwerów w 10 krajach Dzienniki Dzienniki Szyfrowanie danych użytkownika AES-256 (płatne) | AES-CBC-128 bit...

 • IPVanish Review 2020

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 6,49 USD / miesiąc Serwery 1000+ dzienników Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak Działa w Chinach Tak Zalecane...

 • Przegląd IVPN 2020

  Jurysdykcja Gibraltar Cena 8,33 Serwery 3152 Logi Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie Tak Działa w Chinach Tak Zalecane Tak Strona internetowa...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me