Recenzja Trust.Zone – przyjazny dla budżetu dostawca VPN

Jurysdykcja Seszele
Cena £ 3,33 USD miesięcznie
Serwery 127 serwerów
Kłody Brak dzienników
Szyfrowanie Szyfry AES-256-CBC
Odblokowuje Netflix tak
Torrenting tak
Działa w Chinach Nie
Zalecana  tak
Stronie internetowej https://trust.zone/
Zgodność Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

Recenzja Trust.Zone

Co to jest Trust.Zone?

Utworzony przez firmę o nazwie “Trust Solutions, LLC” Trust.Zone to usługa wirtualnej sieci prywatnej (VPN) z siedzibą na Seszelach, która pojawiła się na rynku w 2014 roku. Ogólnie rzecz biorąc, Best VPN oferuje całkiem przyzwoity produkt z dużą liczbą serwerów, rozsądną ceną i funkcje oprogramowania. Chcielibyśmy jednak docenić większą różnorodność kompatybilności między platformami. Aby uzyskać więcej informacji o usłudze VPN, przeczytaj ten kompleksowy przegląd Trust.Zone.

Plusy Cons
1. Funkcja automatycznego wyłączania zabójstw

2. Trzy jednoczesne połączenia

3. Plany cenowe przyjazne dla budżetu

4. 10-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

5. Bezpłatna wersja próbna dostępna do testowania

1. Brakuje wsparcia czatu na żywo 24/7

2. Tylko dedykowane adresy IP w Wielkiej Brytanii

3. Brakujące aplikacje natywne

Plany Trust.Zone i przegląd cen

Według naszej oceny Trust.Zone, dostawca oferuje dość rozsądną cenę swoim potencjalnym klientom, plasując się dobrze na przyjaznej dla budżetu liście VPN. VPN zazwyczaj oferuje jeden plan, który jest podzielony na trzy kategorie według czasu trwania: 1 miesiąc, 3 miesiące i 1 rok.

Jak widać poniżej, abonament miesięczny zaczyna się od 6,99 USD, co jest odświeżającą zmianą do zobaczenia - ze względu na wysokie ceny większości sieci VPN. Plan 3-miesięczny wynosi 4,95 USD miesięcznie, co pozwala na skorzystanie z 30% rabatu, wynoszącego jedynie 14,85 USD. O co jeszcze możesz prosić?

Jeśli użytkownicy chcą uzyskać najlepszą wartość, skorzystaj z abonamentu rocznego. Trust.Zone dokłada wszelkich starań, aby dostarczać niedrogi produkt za jedyne 3,33 USD miesięcznie. Oznacza to, że otrzymujesz niesamowitą zniżkę w wysokości 53%, co stanowi jedynie 39,95 USD za 12 miesięcy!

Plany Trust.Zone i przegląd cen

Przegląd metod płatności Trust.Zone

Jeśli chodzi o rejestrację u dostawcy, użytkownicy muszą mieć do dyspozycji wiele opcji płatności. W końcu klienci będą rejestrować się z dowolnego miejsca na świecie, jeśli sieć VPN jest dobra. Na szczęście dla perspektyw Trust.Zone, masz wiele dostępnych metod płatności, w tym PayPal i karty kredytowe, takie jak Visa MasterCard, American Express, Discover i UCB.

Trust.Zone skonfigurował nawet PayPro Global, który jest bramą dla ponad 70 metod płatności. Należą do nich Qiwi, Union Pay, iDeal, WebMoney, AliPay, przelew bankowy i inne. Jeśli chcesz pozostać całkowicie anonimowy podczas rejestracji i korzystania z usługi VPN Trust.Zone, użytkownicy mają nawet możliwość korzystania z kryptowaluty Bitcoin (która cieszy się ugruntowaną reputacją jako niewykrywalna).

Przegląd metod płatności Trust.Zone

Trust.Zone Dedicated IPs Review

Usługi VoD stają się sprytne i integrują algorytmy identyfikujące dynamiczne adresy IP, dlatego odblokowanie witryn takich jak Netflix, BBC iPlayer i Amazon Prime może czasem być naprawdę trudne. Dodaj to do słabego bezpieczeństwa dynamicznych adresów IP, szczególnie podczas uzyskiwania dostępu do informacji bankowych, a możesz pomyśleć o lepszym rozwiązaniu. Tutaj właśnie wkraczają dedykowane adresy IP.

Nasza recenzja Trust.Zone pokazuje, że dostawca oferuje dodatkowe funkcje, w tym dedykowane adresy IP. Najlepsza część: obecnie 53% zniżki na opcjonalne dodatki. Zmniejsza to cenę statycznego adresu IP z 6,99 USD aż do 3,33 USD miesięcznie. Niestety masz dostęp tylko do statycznych adresów IP w Wielkiej Brytanii. Inne dodatki obejmują wielokrotne logowanie na 3 urządzeniach, które kosztują dodatkowo 1,91 USD miesięcznie.

Trust.Zone Dedicated IPs Review

Gwarancja zwrotu Trust.Zone

Po przeprowadzeniu dokładnej oceny Trust.Zone, dowiedzieliśmy się, że VPN rzeczywiście oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, mimo że nie wspomniał o tym w innych miejscach na stronie. Dowiedzieliśmy się więcej o gwarancji zwrotu pieniędzy na stronie “Warunki usługi” strona, na której zaznaczono, że możesz powiadomić Trust.Zone w ciągu pierwszych 10 dni od zawarcia umowy o otrzymaniu 100% zwrotu.

Jednak nie wszystko jest tak proste, a uzyskanie zwrotu wiąże się z szeregiem zasad. Musisz upewnić się, że nie wykorzystałeś więcej niż 1 GB przepustowości. Jeśli limit przekracza 1 GB, nadal możesz poprosić o częściowy zwrot pieniędzy. Aby to zrobić, musisz przesłać zgłoszenie na portalu wsparcia. Proces potrwa do 20 dni po odstąpieniu od umowy.

Trust.Zone Free VPN

Oprócz oferowania 10-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, nasza recenzja Trust.Zone odkrywa, że ​​VPN oferuje nawet niezawodną BEZPŁATNĄ PRÓBĘ. Różni się to od całkowicie DARMOWEJ VPN, ponieważ masz nieograniczony dostęp do usługi VPN przez łącznie 3 dni, co daje dostęp tylko do 1 GB danych przepustowości, 1 jednoczesnego połączenia i 111 lokalizacji serwera.

Kompatybilność urządzeń Trust.Zone

Ponieważ nowe platformy / systemy operacyjne stale wkraczają na rynek, rozsądnie jest, aby VPN urozmaicił swoją usługę, aby sprostać wymaganiom użytkowników. Zgodnie z naszą recenzją Trust.Zone, dostawca oferuje tylko natywną aplikację dla systemu operacyjnego Windows, pomimo tego, że obsługuje inne platformy, takie jak iOS, Android, Linux i MAC (dla których musisz ręcznie skonfigurować VPN).

Kompatybilność urządzeń Trust.Zone

Przegląd dostępności serwera Trust.Zone

Jeśli chodzi o dostępność serwerów, nasza recenzja Trust.Zone odkrywa, że ​​dostawca oferuje rozsądną listę 127 szybkich serwerów, rozmieszczonych w 79 lokalizacjach na całym świecie - w tym w RPA, Japonii, Indiach, Hongkongu, Singapurze, Francji, Wielkiej Brytanii , Ukraina, Bułgaria, Holandia, Rosja, Niemcy, Polska, Finlandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Brazylia, Szwecja, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria, Belgia, Rumunia i więcej!

Przegląd dostępności serwera Trust.Zone

Przegląd protokołów / szyfrowania Trust.Zone

Jeśli chodzi o wykorzystanie doskonałej anonimowości w Internecie, aby uchronić Cię przed wścibskimi oczami, szczególnie podczas angażowania się w działania P2P / Torrenting lub pirackie przesyłanie strumieniowe, użytkownicy muszą mieć silną szyfrowaną sieć. Oznacza to, że VPN, z którego korzystają, powinien obsługiwać potężne protokoły szyfrowania. Na szczęście dla klientów Trust.Zone, że masz dostęp do szyfrów OpenVPN AES-256-CBC, w połączeniu z uzgadnianiem RSA-2048 i uwierzytelnianiem SHA256 w celu zamaskowania Twojej tożsamości.

Przegląd polityki prywatności Trust.Zone

Zgodnie z naszą recenzją Trust.Zone, dostawca szczyci się dość surową polityką braku logów. Jedyne informacje, które strona zachowuje, to imię i nazwisko, adres e-mail i inne dane, które zostały użyte podczas zatwierdzania rejestracji. Jeśli korzystasz z zewnętrznego procesora płatności, może on także być w stanie przechowywać określone informacje o płatnościach. Oprócz tego wszystkie hasła / konta VPN, klucze publiczne / prywatne są przechowywane w postaci zaszyfrowanej przy użyciu algorytmów kryptograficznych.

Trust.Zone Torrenting

Często zastanawiamy się, dlaczego ktokolwiek stworzyłby usługę VPN, jeśli po prostu nie może dać użytkownikom możliwości angażowania się w P2P / Torrenting (przykładem jest TunnelBear). Na szczęście dla klientów Trust.Zone sytuacja wygląda inaczej i masz wsparcie w zakresie angażowania się w torrenty. Klient VPN jest nawet wyposażony w automatyczny przełącznik zabijania i różne porty VPN dla bezpieczeństwa podczas pobierania torrentów.

Przegląd witryny Trust.Zone

Jeśli porównamy dostawcę z innymi na rynku, nasza recenzja Trust.Zone ujawnia, że ​​strona internetowa jest wyjątkowa w całym wyglądzie. Używa dość chwytliwych i jasnych kolorów na swojej stronie internetowej, co jest odświeżającą zmianą do zobaczenia. Mimo że chcielibyśmy uzyskać więcej informacji o funkcjach / narzędziach, a także dostęp do czatu na żywo, witryna nadal radzi sobie całkiem nieźle!

Przegląd witryny Trust.Zone

Przegląd obsługi klienta Trust.Zone

Korzystanie z VPN w dzisiejszych czasach, w których każde przedsiębiorstwo / rząd jest zdecydowany ograniczać dostęp do informacji, może być dość skomplikowane. Dodaj to do nieoczekiwanych problemów / problemów, które mogą wynikać z pewnych błędów w aplikacjach natywnych lub błędu samego dostawcy, musisz mieć dostęp do obsługi klienta. Chociaż czat na żywo 24/7 nie jest dostępny, masz możliwość wysłania biletu!

Przegląd obsługi klienta Trust.Zone (1)

Wystarczy wpisać swój adres e-mail, temat, dział, ważność i wiadomość. Możesz nawet dodawać zdjęcia, aby lepiej przedstawić problem / problem. Po przesłaniu zgłoszenia możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Jeśli potrzebujesz szybszego rozwiązania problemu, masz także stronę FAQ, na której można znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące najczęstszych błędów.

Przegląd obsługi klienta Trust.Zone 2

Ostateczny werdykt

Nasza recenzja Trust.Zone pokazuje, że dostawca oferuje dobrą ogólną usługę, która wymaga trochę pracy. Powinni opracować aplikacje natywne dla wszystkich platform i zwiększyć liczbę funkcji w kliencie Windows. Prędkości były dość dobre i nie mamy żadnych problemów z odblokowaniem stron z ograniczeniami geograficznymi lub zaangażowaniem się w P2P / Torrenting.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me