Recenzja NVPN 2020

Jurysdykcja Bośnia
Cena £ 3,33 USD miesięcznie
Serwery 54 serwery
Kłody Brak dzienników
Szyfrowanie 256-bit CBC / SHA512
Odblokowuje Netflix Nie
Torrenting tak
Działa w Chinach Nie
Zalecana  tak
Stronie internetowej https://nvpn.net/
Zgodność Windows, Android, Apple, Desktop

Względnie niejasna usługa w porównaniu do znacznie bardziej popularnych dostawców VPN, NVPN jest solidnym, szybkim i niezawodnym VPN pod względem wydajności rzeczywistego produktu. Jednak dostawca musi jeszcze popracować nad wieloma innymi aspektami, aby jego produkt był bardziej atrakcyjny i pozwalał mu lepiej konkurować z innymi markami na rynku.

Oto nasza pełnoprawna recenzja NVPN obejmująca wszystkie dobre i niezbyt dobre aspekty usługi, w tym infrastrukturę serwera, wydajność klienta, prędkości, czas oczekiwania, zasady rejestrowania i wiele więcej w Best VPN. Pozwolić’zaczynamy:

Przegląd cen NVPN

W przeciwieństwie do normy branżowej, NVPN’Ceny zależą od typu adresu IP, z którym chcesz się połączyć. W branży VPN zazwyczaj możesz wybierać między różnymi planami, w których wszystkie funkcje są oferowane w każdym pakiecie, a jedyną różnicą jest czas trwania subskrypcji.

Ale w NVPN istnieją cztery pakiety, tj. Miesięczne wspólne IP, roczne wspólne IP, miesięczne dedykowane IP i roczne dedykowane IP.

Miesięczny wspólny pakiet IP jest oferowany w cenie 6 USD / miesiąc, a ten sam pakiet przez rok’Subskrypcja będzie kosztować 40 USD jednorazowo.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do dedykowanego adresu IP przez miesiąc, będziesz musiał wypłacić 8 USD / miesiąc, podczas gdy chcesz tę samą usługę przez rok, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 60 USD. Przeczytaj nasz zaktualizowany najlepszy tani przewodnik VPN 2018, aby uzyskać więcej informacji.

Przegląd cen NVPN

Plany cenowe obejmują nieograniczoną przepustowość, przekierowywanie portów, obsługę protokołu L2TP / IPSec, obsługę wielu protokołów Sock5 Proxy i Squid Proxy, podwójne VPN, obsługę torrentowania.

Ceny są rozsądne, ale uważamy, że ceny roczne muszą nieco spaść, biorąc pod uwagę świadczoną przez nich surową usługę. Bez wątpienia VPN jest dobry, ale będzie niewielu chętnych, chyba że zostaną dodane dodatkowe funkcje.

Kolejną rzeczą, która przykuła naszą uwagę, było to, że w każdym z tych obecnych pakietów masz dostęp tylko do jednego serwera. Jeśli chcesz mieć pełny dostęp do serwerów w 69 krajach (łącznie 5522 adresów IP), musisz zapłacić 10 USD miesięcznie.

Jednak dostawca zezwala użytkownikowi na maksymalną łatwość płatności, zapewniając wiele opcji płatności, w tym Paypal, PefectMoney, Bitcoin, Amazon Gift Cards, PaymentWall tj. Karty kredytowe, Yandex, Qiwi i więcej.

Recenzja NVPN 2020

Bezpłatna wersja próbna NVPN

W tej chwili nie ma bezpłatnej wersji próbnej z NVPN, jednak oferują one 3-dniowy zwrot pieniędzy na wypadek, gdybyś je zrobił’podoba mi się ta usługa i chcesz się wycofać.

Chcielibyśmy naprawdę dodać do usługi jakąś formę bezpłatnej wersji próbnej, aby była bardziej atrakcyjna dla potencjalnych użytkowników, a na pewno pomoże w ukierunkowaniu klientów na faktyczne zakupienie planów.

Przegląd zgodności aplikacji NVPN

Wcześniej NVPN nie’• oferować kompatybilne aplikacje z dowolnym systemem operacyjnym. Było to ogromne wyłączenie dla wielu użytkowników, biorąc pod uwagę, że jedynym sposobem korzystania z tej sieci VPN było pobranie jej plików konfiguracyjnych, a następnie zainstalowanie jej za pośrednictwem klienta OpenVPN.

Recenzja kompatybilności aplikacji NVPN:

Ta metoda była uciążliwa dla nowych użytkowników i mogła uniemożliwić wielu osobom korzystanie z tej sieci VPN, nawet jeśli mogliby spróbować. Ale ostatnio NVPN ogłosił, że uruchamia dedykowanego klienta Windows dla swoich użytkowników. Wersja beta jest obecnie dostępna i zdecydowanie lepiej jest używać i konfigurować ją ręcznie.

Klient systemu Windows jest krokiem we właściwym kierunku zarówno dla dostawcy, jak i dla niego’jest o wiele lepszym doświadczeniem w korzystaniu z VPN przez niego niż przed jego wprowadzeniem.

NVPN stale pracuje również nad dodaniem jeszcze większej liczby funkcji do swojego klienta i pracuje nad wprowadzeniem podobnych klientów dla innych systemów operacyjnych, takich jak Mac i iOS.

Pracuje także klient Androida, a NVPN planuje go wkrótce uruchomić.

Recenzja NVPN 2020

Serwery recenzji NVPN

NVPN oferuje łącznie 5512 adresów IP w 69 różnych krajach, co pokazuje, że usługa ma jedną z lepszych infrastruktur serwerów wśród dostawców VPN.

Serwery recenzji NVPN

Jednak serwery te są dostępne tylko dla użytkowników, którzy dokonali aktualizacji do planu premium, który kosztuje 10 USD miesięcznie.

NVPN ma zupełnie inną infrastrukturę serwerów niż inni dostawcy VPN na rynku, ponieważ opiera się na zapewnianiu użytkownikom dedykowanych i dynamicznych adresów IP. Dla tych z was don’Jeśli o nich wiemy, serwery, które oferuje większość sieci VPN, mogą być używane przez każdego z ich klientów, powodując problemy na wiele sposobów, np. jeśli ktoś zachowuje się źle na serwerze, wszyscy użytkownicy korzystający z tego serwera otrzymają powiadomienie. Jest to prawdopodobnie nadmiernie uproszczone, ale na pewno możesz dostać nasz punkt tutaj.

Z drugiej strony dedykowane adresy IP są używane tylko przez jednego użytkownika i nikt inny nie może uzyskać do nich dostępu, dzięki czemu jest to znacznie bardziej prywatne i bezpieczne doświadczenie.

W regularnych planach cenowych domyślnie dostajesz dwa bezpłatne przełączniki, które są odnawiane, jeśli korzystasz z planów miesięcznych, a system automatycznie resetuje je do nieużywanych.

Może to być skomplikowane dla wielu użytkowników, ale ci, którzy rozumieją znaczenie posiadania dedykowanego adresu IP, z pewnością zrozumieją jego przyczynę. Ale tak nie jest’mówię dalej, że nowicjusze mogą korzystać z usługi. Zdecydowanie powinny! Wypróbuj to, a zostaniesz poddany znacznie lepszemu, alternatywnemu doświadczeniu niż to, co oferują konwencjonalne sieci VPN.

Przełącznik serwera NVPN

Ale jeśli to możliwe, zalecamy, aby NVPN udostępnił wszystkie swoje serwery w dodatkowym planie cenowym oprócz regularnych planów cenowych w określonej pojedynczej stałej cenie i uzupełnić tę płytę premium, aby dostosować się do ustalonych branżowych norm cenowych i serwerów dostępność.

Recenzja NVPN 2020

Przegląd wsparcia NVPN

NVPN działa zgodnie z systemem wsparcia opartym na biletach dla obsługi klienta. W tej funkcji, jeśli masz jakąkolwiek reklamację, musisz wygenerować bilet i NVPN’korespondent powróci z odpowiednim rozwiązaniem na Twój adres e-mail.

Odpowiedzi były szybkie i zawierały szczegółowe, szczegółowe wskazówki na temat wszelkiego rodzaju złożonych i technicznych problemów.

Na tej stronie nie ma funkcji czatu na żywo, ale do czasu, gdy system biletowy działa tak samo, jak działa teraz, tam jest’NVPN nie musi go aktualizować. Ale jeśli zdecyduje się uzupełnić istniejące wsparcie o tę samą jakość odpowiedzi w funkcji czatu na żywo, to z pewnością da impuls dostawcy’aktualne standardy wsparcia.

Przegląd wsparcia NVPN

Szybkość i niezawodność NVPN

Najlepsze w NVPN jest jego nieskazitelna prędkość na serwerach. Gdy sprawdziliśmy i przeprowadziliśmy testy prędkości po połączeniu z serwerami w USA, osiągnęliśmy taktowanie z prędkością 30 MBPS, co jest wystarczająco dobre, aby zalecić, biorąc pod uwagę, że nasze prędkości Internetu.

Awarie usługi były bardzo niewielkie, a połączenie było wystarczająco bezpieczne, aby umożliwić nam ominięcie wielu witryn z ograniczeniami geograficznymi w wielu krajach.

Sprawdziliśmy go również pod kątem usług przesyłania strumieniowego i biorąc pod uwagę fakt, że w sezonie Fifa możesz wybrać strumieniowe kanały takie jak Match TV w Rosji, gdy jesteś podłączony do rosyjskiego serwera. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszym blogu na temat oglądania Mistrzostw Świata FIFA bez kabla.

Recenzja NVPN 2020

Obsługa protokołu NVPN

Obecnie NVPN obsługuje protokoły L2TP / IPSec, a biorąc pod uwagę fakt, że obsługuje klienta OpenVPN, możesz mieć pewność, że obsługiwane protokoły są wystarczająco bezpieczne, abyś mógł cieszyć się dobrym poziomem anonimowości i prywatności w Internecie.

Wniosek

Podczas gdy VPN’Zasadnicza wydajność była świetna, chcielibyśmy polecić NVPN, że wszystko, co muszą zrobić, to ulepszyć swoją stronę internetową i upewnić się, że wiele z oferowanych funkcji jest poprawnie komunikowanych z użytkownikiem końcowym. Witryna jest zbyt trudna w nawigacji i jeśli ktoś nie ma charakteru dociekliwego, może przegapić wiele rzeczy, które mogą wywrzeć wrażenie na dostawcy.

Ale kiedy rozmawialiśmy z NVPN’zarządcy, dali nam dobre wieści o przebudowie strony internetowej, która jest w przygotowaniu, i mam nadzieję, że zaczną nad nią pracować, kiedy sprawy się sfinalizują.

NVPN może być dobrym wyborem dla VPN, jeśli jesteś znającym się na rzeczy użytkownikiem i już wcześniej korzystałeś z VPN, a początkowo może to być trochę trudne dla początkujących, takich jak my’jak już wspomniano wcześniej, zdecydowanie możesz spróbować.

BestVPN.co dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczny dostęp do bezstronnych i niezakłóconych recenzji VPN’nie wpuszczają się w żadne złośliwe / promocyjne kampanie. Piszemy z upoważnieniem na nasze polecenie i uważamy, że naszym najwyższym obowiązkiem jest poinformowanie użytkownika o różnych rodzajach usług dostępnych na rynku w sposób właściwy i w odniesieniu do szczegółów.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami w sekcji komentarzy poniżej, z przyjemnością porozmawiamy z tobą w sensownej rozmowie, która przyniesie korzyści i rozwiąże wszelkie wątpliwości, które możesz mieć na myśli.

Похожие статьи

 • Przegląd OVPN 2020

  Jurysdykcja Szwedzka Cena 7,00 USD / miesiąc Serwery 56 serwerów w 7 krajach Dzienniki Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Nie Działa w Chinach Nie...

 • VPN Unlimited Review 2020

  Jurysdykcja USA Cena 2,78 Serwery Ponad 400 dzienników Brak szyfrowania OpenVPN, L2TP / IPSec i IKEv2 Odblokowuje Netflix Tak Torrenting Tak Działa w Chinach Zalecane...

 • Przegląd Surfshark 2020

  Jurysdykcja Brytyjskie Wyspy Dziewicze Cena 1,99 USD / mc (47,76 USD przez 24 miesiące) Serwery 1040+ w ponad 61 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurysdykcja Kanada Cena 49 USD na abonament roczny Serwery Ponad 600 serwerów w 60 krajach Dzienniki Tak Szyfrowanie AES-256 Bit Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak...

 • Przegląd IVPN 2020

  Jurysdykcja Gibraltar Cena 8,33 Serwery 3152 Logi Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie Tak Działa w Chinach Tak Zalecane Tak Strona internetowa...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me