Recenzja CactusVPN – A Stellar Service – 4 gwiazdki

Jurysdykcja Moldova
Cena £ 3,25 USD miesięcznie
Serwery 26 serwerów
Kłody Brak dzienników
Szyfrowanie 256-bit
Odblokowuje Netflix Nie
Torrenting tak
Działa w Chinach Nie
Zalecana  tak
Stronie internetowej https://www.cactusvpn.com/
Zgodność Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox, FireTV

Spośród setek istniejących sieci VPN bardzo niewiele może wyróżnić się nie tylko zapewnianiem najlepszej usługi VPN, ale także oferuje wciągające wrażenia użytkownika, przy czym niemal każdy aspekt usługi jest znacznie bardziej oszałamiający niż poprzedni.

Musimy przyznać, że tego nie zrobiliśmy’mieliśmy wiele oczekiwań, kiedy myśleliśmy o recenzji CactusVPN, ale byliśmy zaskoczeni. CactusVPN to jedna z najbardziej atrakcyjnych wizualnie sieci VPN, jakie napotkaliśmy. Twórcy z pewnością mają oko do detali. Nie pozostawiono żadnego kamienia, który byłby obrócony, niezależnie od tego, czy był on podczas tworzenia strony internetowej, którejkolwiek z jej funkcji VPN, demonstrujących ich zdolność do działania, aplikacji klienckich VPN, czy jakiegokolwiek innego aspektu usługi.

Musimy to przyznać, jesteśmy sprzedani! CactusVPN to jedna z najlepszych usług, jakie znajdziesz, szczególnie jeśli jesteś początkującym, który nie’wiem dużo o VPNach. Na rynku istnieją większe, znacznie bardziej znane usługi VPN, ale niewiele z nich zbliża się do dopasowania żywotności CactusVPN.

Tak więc, aby dowiedzieć się więcej, oto pełna recenzja CactusVPN zawierająca krytykę jego planów cenowych, metod płatności, interfejsu użytkownika witryny & UX, aplikacje klienckie, wydajność funkcji i więcej przez naszych recenzentów.

Plany cenowe CactusVPN

Sieci VPN stają się coraz bardziej wrażliwe na ceny towarów, ponieważ coraz więcej dostawców wchodzi na rynek, zwiększając w ten sposób konkurencję i powodując znaczne obniżenie stawek. Tak więc, przy tak dużej konkurencji, dostawca jest dzisiaj’Świat musi utrzymywać swoje plany cenowe w akceptowalnym zakresie i oferować wystarczającą liczbę opcji, aby zaspokoić jak najwięcej potrzeb użytkowników, a CactusVPN właśnie to robi.

CactusVPN oferuje obecnie 4 rodzaje planów cenowych:

 • US VPN
 • UK VPN
 • VPN + SmartDNS
 • SmartDNS

Roczna wycena Cactus VPN

Kwartalne ceny Cactus VPN

Cactus VPN Miesięczne ceny

Musimy docenić fakt, że CactusVPN oferuje swoim użytkownikom dedykowane plany w USA i Wielkiej Brytanii, co jest rzadkim widokiem w domenie VPN, gdzie większość dostawców koncentruje się na zapewnieniu jednolitych planów, z tą różnicą, że jest to czas trwania subskrypcji. SmartDNS jest również oferowany osobno, co jest plusem, ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat wzrosła sprzedaż niszowych urządzeń, takich jak mediastreamers.

Dedykowany plan SmartDNS byłby idealnie dostosowany do takich klientów o unikalnych wymaganiach, jak teraz’być zmuszony do zakupu połączenia VPN, które nie jest dla nich przydatne, tylko dlatego, że chcą uzyskać dostęp do dostawcy’s Funkcja SmartDNS.

Ponadto plany te są następnie oferowane w subskrypcjach miesięcznych, kwartalnych i rocznych. Pozwolić’s przejrzyj każdy osobno:

US VPN:

 • Abonament miesięczny: 4,99 USD miesięcznie rozliczany raz
 • Subskrypcja kwartalna: 12,99 USD rozliczane raz (4,33 USD / miesiąc)
 • Roczna subskrypcja: 38,99 USD rozliczane jednorazowo (3,24 USD / miesiąc)

Ten plan obejmuje dostęp do 4 amerykańskich serwerów i wszystkie inne funkcje oferowane przez CactusVPN, z wyjątkiem udostępniania P2P i usługi SmartDNS. CactusVPN’Plany cenowe dla tej usługi nie są takie złe, jeśli nie możesz się doczekać, aby odblokować witryny z ograniczeniami geograficznymi w USA, takie jak Netflix, za pomocą tego planu. Roczny plan zawiera bardzo dobrą ofertę, ale uważamy, że ten kwartalny plan musi zostać obniżony do co najmniej 10 $, jeśli dostawca chce zwiększyć atrakcyjność.

UK VPN

 • Abonament miesięczny: 4,99 USD miesięcznie rozliczany raz
 • Subskrypcja kwartalna: 12,99 USD rozliczane raz (4,33 USD / miesiąc)
 • Roczna subskrypcja: 38,99 USD rozliczane jednorazowo (3,24 USD / miesiąc)

Przy dokładnie takich samych cenach jak amerykański plan VPN, nasz werdykt dotyczący brytyjskiego planu cenowego pozostaje taki sam jak w przypadku amerykańskiego planu VPN. Cena planu kwartalnego musi zostać nieco obniżona, tak jak w przypadku amerykańskiego planu VPN. Oferowane są 4 serwery w Wielkiej Brytanii i dostęp do wszystkich innych funkcji premium tego planu.

VPN + abonament Smart DNS

 • Abonament miesięczny: 6,99 USD miesięcznie rozliczany raz
 • Subskrypcja kwartalna: 17,99 USD rozliczane raz (5,99 USD / miesiąc)
 • Roczna subskrypcja: 54,99 USD rozliczane jednorazowo (4,58 USD / miesiąc)

Ten plan należy do najbardziej kompleksowych spośród wszystkich oferowanych planów. Plan VPN + Smart DNS obejmuje dostęp do wszystkich jego funkcji premium, a także pełną listę serwerów obejmującą łącznie 23 serwery. Usługa SmartDNS również uwzględniona w tym planie, dzięki czemu ten plan jest najlepszy dla tych użytkowników, którzy potrzebują VPN na różnych urządzeniach, w tym mediastreamers.

Jeśli chodzi o ceny tego planu, miesięczna cena subskrypcji 6,99 USD jest dość niska w porównaniu z innymi bardziej uznanymi dostawcami, którzy oferują swoje miesięczne plany w przedziale od 8-10 USD. Jeśli chodzi o kwartalne i roczne plany subskrypcji, nie ma między nimi dużej różnicy cen, co jest świetnym czynnikiem, ponieważ pozwala użytkownikowi wybrać krótkoterminowy plan kwartalny bez powodowania u niego zbyt wiele niedogodności.

Plan SmartDNS:

 • Abonament miesięczny: 4,99 USD miesięcznie rozliczany raz
 • Subskrypcja kwartalna: 12,99 USD rozliczane raz (4,33 USD / miesiąc)
 • Roczna subskrypcja: 38,99 USD rozliczane jednorazowo (3,24 USD / miesiąc)

Chociaż podobają nam się inne plany, uważamy, że ceny planów SmartDNS są nieco zbyt wysokie, szczególnie w przypadku planu kwartalnego. Jeśli CactusVPN nie oferuje w tym planie żadnych innych usług poza usługą SmartDNS, musi obniżyć ceny, aby ten plan wydawał się bardziej atrakcyjny. To wciąż dobra inicjatywa, którą bardzo doceniamy!

Metody płatności CactusVPN:

Posiadanie wielu metod płatności ułatwia użytkownikowi końcowemu, ponieważ zwiększa elastyczność w stosunku do wyborów, jakie ma użytkownik w sposobie, w jaki chce zapłacić za plan cenowy. CactusVPN oferuje szeroki repertuar opcji płatności, które obejmują:

 • PayPal
 • Karta kredytowa / debetowa
 • Bitcoiny i Altcoiny
 • Qiwi
 • WebMoney
 • Boleto bancário
 • Yandex Money
 • AliPay

Metody płatności Cactus VPN

Lista zawiera prawie wszystkie popularne opcje, których współczesny użytkownik wymaga od dostawcy VPN. Podoba nam się sposób, w jaki CactusVPN oferuje Bitcoin jako opcję płatności, ponieważ pozwala użytkownikowi sprawować kontrolę nad swoją prywatnością podczas dokonywania płatności.

Bezpłatna wersja próbna CactusVPN

Bezpłatny okres próbny szybko staje się rzadkością w domenie VPN, a wielu dostawców powraca do starej szkoły polegającej na nie oferowaniu użytkownikowi możliwości korzystania z produktu, zanim zapłaciłby w pełni za plan cenowy. Takie podejście może wyłączyć wielu użytkowników, a nawet jeśli tak nie jest, istnieje duża szansa, że ​​użytkownik, po złych doświadczeniach z twoją usługą, zepsuje twoją usługę w całym Internecie z taką zaciekłością, że twoja usługa jest poważnym hitem warunki wizerunku marki na rynku.

Bezpłatne wersje próbne z zerowymi zobowiązaniami to najlepszy bufor, jaki VPN może mieć na ten problem, ponieważ pozwalają użytkownikowi na pełne przetestowanie usługi i satysfakcję, zanim przejdzie do zakupu planu cenowego. Dzięki bezpłatnej wersji próbnej, nawet jeśli użytkownik nie jest zadowolony, wszystko, co zrobi, nie pójdzie na zakup. Nie zrobiono dużych szkód wizerunkowych marki.

CactusVPN oferuje obecnie bezpłatny plan próbny, który mówi wiele o zaufaniu dostawcy do jego produktu, co zwiększa różnorodność zaufania użytkowników.

Bezpłatna wersja próbna Cactus VPN

Wypróbowaliśmy bezpłatną wersję próbną usługi CactusVPN i podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu pełnej oceny tej usługi. Ponad połowa funkcji wydajności, które poddaliśmy krytyce w tym teście, zostały przetestowane podczas bezpłatnego okresu próbnego, ponieważ nie było istotnej różnicy w sposobie działania usługi w jej darmowej i płatnej wersji.

Bezpłatny 24-godzinny okres próbny

Jedyną rzeczą, którą chcielibyśmy zmienić w CactusVPN, jest czas trwania bezpłatnej wersji próbnej, ponieważ na razie jest ona ograniczona do 24 godzin, co jest dość niskim czasem. Zalecamy CactusVPN, aby wydłużyć ten okres do co najmniej 72 godzin, tak jak NordVPN.

CactusVPN oferuje również 7-dniową wersję próbną swojej usługi SmartDNS, dzięki czemu może nawet stosować się do własnych zasad i replikować ją w bezpłatnej wersji próbnej VPN.

Bezpłatna 7-dniowa wersja próbna SmartDNS

Ale CactusVPN oferuje również 30-dniową polisę zwrotu, dzięki czemu możemy ocenić, że jej zasady bezpłatnego okresu próbnego są wyjątkowo przyjazne dla konsumentów.

Przegląd kompatybilności aplikacji CactusVPN:

Ten dostawca ponownie bierze udział w tej funkcji, ponieważ oferuje dedykowane aplikacje klienckie dla następujących systemów operacyjnych i urządzeń:

 1. Windows
 2. Prochowiec
 3. iOS
 4. Android
 5. Android TV
 6. FireTV

Podczas gdy prawie co drugi dostawca oferuje teraz aplikacje klienckie dla systemów Windows, Mac, iOS i Android, dedykowane aplikacje dla Android TV i FireTV nie są tak powszechne. Wynika to z faktu, że są one dość niszowymi urządzeniami, dlatego zbudowanie dla nich aplikacji klienckiej wymaga dużego wysiłku, a przede wszystkim zaangażowania w poprawę komfortu użytkowania. CactusVPN dołożył wszelkich starań, aby w swoim repertuarze miał więcej niż tylko podstawowe oferty aplikacji klienckich, dlatego w naszej recenzji uzyskał wysoką ocenę.

Aplikacje CactusVPN

Naprawdę chcielibyśmy, aby ten dostawca dodał rozszerzenia przeglądarki do swojego repertuaru i zwiększył ilość dedykowanego wsparcia, które obecnie zapewnia użytkownikom jeszcze więcej.

Przegląd serwera CactusVPN

Jedno miejsce, w którym uważamy, że istnieje szerokie pole do poprawy w CactusVPN’w przeciwnym razie gwiezdną usługą jest liczba serwerów. Obecnie oferując 23 serwery VPN w 17 lokalizacjach w sieci rozproszonej w 14 krajach, CactusVPN musi poprawić swoją konkurencję, jeśli chce konkurować z większymi sieciami VPN na rynku, których serwer liczy czasami tysiące takich jak ExpressVPN i PureVPN.

Lokalizacje serwerów CactusVPN

Nie, żeby serwery don’osiągają dobre wyniki, są doskonałe pod każdym względem. Co zaskakujące, żaden z nich nie był przepełniony podczas naszych testów, a także prędkości były świetne.

Kiedy połączyliśmy się z serwerem w Sydney w Australii ze Stanów Zjednoczonych za pomocą łącza 50 Mb / s, otrzymaliśmy te wyniki z naszych testów prędkości:

Test prędkości CactusVPN

Szybkość pobierania wykazała zmniejszenie o prawie 27%, podczas gdy prędkości przesyłania były niezwykłe, osiągając 41,7 Mb / s, co nie jest złe w przypadku połączenia internetowego z obsługą VPN.

Serwery zdołały również odblokować zawartość ograniczoną geograficznie w witrynach takich jak Netflix US.

W wynikach można zobaczyć film science-fiction Ex-Machina, który nie jest dostępny w innych krajach poza USA. A jeśli VPN odblokowuje Netflix US, to musi być świetny, ponieważ nie tylko omija ograniczenia geograficzne na stronie, ale także radzi sobie z obejściem zakazu VPN na stronie, co jest niesamowitym wyczynem, którego nawet niektórzy Najlepsze VPN są w stanie dopasować.

Recenzja CactusVPN - A Stellar Service - 4 gwiazdki

Ale jedną rzeczą, której nigdy nie moglibyśmy nie docenić w przypadku CactusVPN, jest jego nieodłączna uczciwość, polegająca na informowaniu użytkownika o aktualnym stanie sieci VPN w tej chwili.

Gdy zalogowaliśmy się do obszaru klienta w witrynie, zobaczyliśmy notatkę o nazwie “Status usługi” powiadamiając nas, że BBC iPlayer nie może być obecnie odblokowany przez CactusVPN. Jest to nie tylko rzadka, ale wyjątkowa cecha, która wyróżnia CactusVPN na tle innych sieci VPN na rynku, które stale sprzedają określoną cechę, nawet jeśli nie są w stanie tego zrobić..

Nawet jeśli BBC iPlayer nie’Obecnie nie współpracujemy z CactusVPN, nie będziemy go oceniać, ponieważ jeśli dostawca jest uczciwy wobec swoich użytkowników, nie zawiedzie ich i będzie dążył do przywrócenia usługi tak szybko, jak to możliwe..

Recenzja CactusVPN - A Stellar Service - 4 gwiazdki

Interfejs strony internetowej i interfejs użytkownika

Niewiele VPN ma taką dbałość o szczegóły, jeśli chodzi o budowę strony internetowej, która’jest nie tylko interaktywna, ale także informująca o każdym aspekcie usługi, jaką jest CactusVPN.

Jak widać ze schematu ustalania cen, serwery zostały pokazane, a strona, która pokazała witryny z ograniczeniami geograficznymi, które CactusVPN może odblokować, została stworzona, CactusVPN wyznaczył punkt odniesienia, w jaki sposób strona VPN powinna być idealnym połączeniem między będąc chwytliwym, ale powiedz wszystkim.

Recenzja CactusVPN - A Stellar Service - 4 gwiazdki

CactusVPN Bezpieczeństwo i funkcja czatu na żywo

Z powodu nagłego wzrostu popularności oprogramowania VPN wraz ze wzrostem świadomości tego, jak ważne są dane i jak można je wykorzystywać do niecnych celów, wiele podejrzanych usług pojawiło się na rynku, próbując wykorzystać swoją usługę VPN jako fasadę do gromadzić dane użytkownika za pośrednictwem aplikacji klienckich. Dane te są następnie wysyłane do reklamodawców, wypełniając błędne koło.

Jednym wielkim sposobem, aby dowiedzieć się, czy VPN sobie z tym radzi, jest zapoznanie się z jego polityką prywatności, która konkretnie wspomina o sposobie rejestrowania danych użytkownika. Te dokumenty zasad mogą być nudne, ale ich przeglądanie jest kluczowe dla zrozumienia VPN’polityka za pośrednictwem naszych danych.

CactusVPN loguje zasady

Jednak CactusVPN nie’t angażować się w takie podejrzane działania, a polityka prywatności wyraźnie mówi o tym, że tego nie robią’t rejestrować dowolne dane użytkownika, nawet nie dla ilości zajętego pasma lub czasu sesji użytkownika. Jest tak czysty, jak to tylko możliwe, dlatego można mu niezawodnie zaufać.

Oferuje także obsługę wielu protokołów, w tym OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP i SoftEther, więc opcje bezpieczeństwa i ochrony Twojej anonimowości są dość solidne w CactusVPN.

Jeśli chodzi o funkcje wsparcia, CactusVPN’funkcja obsługi czatu na żywo bardzo szybko reagowała na pytania lub odpowiedzi na pytania zadawane jej agentowi wsparcia.

Obsługa czatu na żywo CactusVPN

Ma również opcję podniesienia biletu, jeśli masz bardziej skomplikowany problem, który wymaga technicznego rozwiązania problemu przez eksperta.

Wniosek

Nasz ostateczny werdykt jest bardzo korzystny dla CactusVPN, ponieważ oferuje kompleksową, dobrze zaokrągloną usługę VPN, która zdecydowanie przeciwstawiła się naszym dość mocnym testom. Ma pewne usterki, ale są dość niewielkie i można je łatwo zlikwidować.

CactusVPN otrzymuje 4 gwiazdki z naszej strony, ponieważ jest to zdecydowanie zalecana usługa, z której z pewnością mogą skorzystać użytkownicy o różnych potrzebach. Od bezpieczeństwa po odblokowanie strony, ta VPN jest w stanie rozwiązać wszystkie Twoje problemy z prywatnością danych i swobodą Internetu! Spróbuj i daj nam znać, jak oceniasz swoje wrażenia w komentarzach poniżej!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me