Recenzja BolehVPN

Jurysdykcja Seszele
Cena £ 6,66 USD miesięcznie w abonamencie rocznym
Serwery 35 serwerów w 12 krajach
Kłody Przechowuj dzienniki połączeń
Szyfrowanie AES-256-Bit
Odblokowuje Netflix Nie
Torrenting tak
Działa w Chinach Nie
Zalecana  Nie
Stronie internetowej https://www.bolehvpn.net/
Zgodność Windows, Android, Apple

Prowadzony przez BV Internet Service PVT. LTD, BolehVPN to usługa, która zyskała niewielką, ale rosnącą społeczność użytkowników w bardzo krótkim czasie. Ta usługa jest dość niewielka pod względem oferty w porównaniu z większymi, najlepszymi dostawcami VPN na rynku, ma nawet kilka wad, ale jej wydajność została uznana za solidną i bezpieczną.

Więc dzisiaj zabieramy się do testowania tych roszczeń w naszej szczegółowej recenzji BolehVPN autorstwa BestVPN.co!

Przegląd bezpieczeństwa BolehVPN

VPN jest akceptowalny tylko wtedy, gdy jest’jest bezpieczny, nie ma drugiej myśli. I to jest nasz numer 1, na podstawie którego oceniamy VPN. Tak, inne aspekty usługi mają znaczenie, ale nie tak bardzo, jak bezpieczeństwo.

BolehVPN’Aparat bezpieczeństwa jest solidny i mocny, ale na pewno jest kilka szczelin w zbroi.

Oferuje standardowe szyfrowanie AES 256 klasy wojskowej, które jest określane jako “Dowód ataku Brute Force”. Dzięki takiemu szyfrowaniu połączenia VPN każdy, kto chce rozszyfrować twoje pakiety danych, na pewno będzie rozczarowany za każdym razem.

Przebijanie się przez ten poziom szyfrowania jest praktycznie niemożliwe, dlatego BolehVPN jest niezwykle bezpieczny z tego punktu widzenia.

Dostawca oferuje również protokół OpenVPN, który jest ponownie na najwyższym poziomie, ponieważ nie ma innego protokołu bardziej bezpiecznego. To’jest domyślnym protokołem w swoich aplikacjach, więc dopóki tego nie zrobisz’muszę to zrobić z nagłej potrzeby, a potem po prostu nie’zmień to.

Teraz idziemy w kierunku przeciwników, BolehVPN’Zasady rejestrowania nie są wystarczająco przejrzyste.

Nie znam żadnej sieci VPN, która mówi nic poza utrzymywaniem zerowych dzienników, ale najczęściej prawda jest zupełnie inna i wystarczy tylko trochę kopać.

I to’dokładnie to, co zrobiłem z BolehVPN, po prostu kopałem trochę głębiej i wpadłem na to:

Zasady rejestrowania bolehvpn

Jak wynika z tego zrzutu ekranu pobranego z BolehVPN’Na stronie z polityką prywatności dostawca zachowuje prawo do przechowywania dzienników, jeśli podejmujesz jakiekolwiek nietypowe lub nielegalne działania. Dostawca oferuje tutaj uzasadnienie, że jeśli nie ma czegoś podejrzanego, tylko do tego czasu logi nie są przechowywane.

Nie klasyfikuję tego jako “Zwodniczy” lub “Niebezpieczny” w ogóle, ale ładna polityka zerowych logów powinna być pozbawiona wszystkich takich rzeczy.

Innym problemem związanym z BolehVPN jest konflikt w lokalizacji VPN’jurysdykcja, tj. Seszele oraz lokalizacja usług internetowych BV (spółka macierzysta) z siedzibą w Malezji. Jeśli VPN jest prowadzony przez firmę macierzystą z siedzibą w Malezji, sama sieć VPN podlegająca przepisom Seszeli budzi poważne wątpliwości.

BolehVPN musi to wyjaśnić i upewnić się, że wkrótce wyda oświadczenie, które wyjaśni lub przedstawi nam swoje stanowisko w kwestii lokalizacji, ponieważ lokalizacja jest jednym z najważniejszych czynników do analizy VPN’bezpieczeństwo.

Niebezpieczna lokalizacja do parkowania danych, taka jak USA lub Wielka Brytania, może poważnie naruszyć prywatność użytkowników, niezależnie od stopnia odporności oferowanej przez inne funkcje bezpieczeństwa.

ja nie’t w ogóle napotyka wycieki IP lub wycieki DNS, więc’duży, duży plus!

Recenzja BolehVPN

Recenzja BolehVPN

Przegląd cen BolehVPN

VPN-y don’generalnie oferują swoje plany cenowe w dniach, tak jak BolehVPN, ale to’nie jest złą rzeczą, ponieważ pozwoli użytkownikom lepiej zrozumieć czas trwania ich subskrypcji w porównaniu do wartości, jaką otrzymują za zapłacone pieniądze.

Naprawdę lubiłem BolehVPN’uczciwość w swoich planach cenowych i to’ponieważ podał ostateczną cenę abonamentu, którą użytkownik będzie musiał zapłacić zamiast flashować tanie stawki miesięczne za plany długoterminowe, przy czym płatności końcowe są znacznie, znacznie wyższe niż oczekiwano.

Na przykład VPN miga, że ​​jej 2-letnia subskrypcja kosztuje zaledwie 2 USD / miesiąc. To brzmi jak najtańsza VPN, ale jeśli wybierzesz ten plan, będziesz musiał zapłacić łącznie 48 USD. Jest to zwodnicza praktyka marketingowa, z którą jestem poważnie przeciwny. Ale uspokajająco BolehVPN nie’zrób coś z tego.

Plany cenowe są proste i łatwe do zrozumienia:

 • 7 dni: 3,70 USD rozliczane raz
 • 30 dni: 9,99 USD rozliczane raz
 • 60 dni: 16,99 USD rozliczane raz
 • 180 dni: 44,99 USD rozliczane raz
 • 365 dni: 79,99 USD rozliczane raz

Plany cenowe bolehvpn

BolehVPN’Ceny mieszczą się w przystępnym przedziale cenowym, co znów jest niespodzianką’ponieważ wiele usług, które są jeszcze mniejsze od tej, oferuje swoje plany na wyższe ceny niż to zapewnia.

Dla mnie najlepsze plany to plany 60-dniowe i 180-dniowe, ponieważ są one jednym z najtańszych planów w swoich kategoriach w całej branży VPN.

Dostawca oferuje również swoim nowym użytkownikom pełnoprawną, zerową zobowiązanie 24-godzinną bezpłatną wersję próbną. Oprócz tego obowiązuje również 14-dniowa polityka zwrotów, więc możemy bezpiecznie założyć, że BolehVPN jest skłonny oferować usługi przyjazne dla klienta usługa z mnóstwem ułatwień i na pewno nie jest w ogóle chciwa.

Metody płatności obejmują płatności kryptograficzne, które są dodatkowym plusem.

BolehVPN Client App and Servers Review

NordVPN oferuje teraz ponad 5000 serwerów, podczas gdy liczby te są znacznie wyższe niż serwery PureVPN, które oferują ponad 300 000 adresów IP i ponad 2000 serwerów oraz Surfshark VPN, który oferuje ponad 800 serwerów. Ale w przeciwieństwie do tych gigantów, BolehVPN ma tylko 35, a także w zaledwie 12 krajach na całym świecie.

Liczba serwerów jest bardzo niska, mimo że jest małym dostawcą. VPN na taką skalę i cenę powinien oferować co najmniej 100 serwerów.

Lokalizacje są banalne, tj. Ty’Znajdę większość z nich w Ameryce Północnej lub w Europie, więc nie ma tu nic specjalnego, o czym można by pisać do domu.

Tak, przetestowaliśmy jego możliwości przesyłania strumieniowego i wydawało się, że dobrze sobie radzi pod względem odblokowywania Netflix, co było bardzo miłą niespodzianką. Dotarliśmy do Netflix US i Netflix UK, co było zachwyceniem i kilka głównych punktów zdobytych przez dostawcę.

BolehVPN oferuje także dobrą wydajność Torrentingu, niezbyt dobrą, niezłą. Problem tutaj jest w zasięgu ręki. Główne roje strumieniowe na świecie nie znajdują się w lokalizacjach P2P oferowanych przez BolehVPN, więc prędkości stają się wolne.

Obie te funkcje, tj. Odblokowanie usługi US Netflix i Torrenting, są dostępne tylko wtedy, gdy pobierzesz i uzyskasz dostęp do odpowiednich plików konfiguracyjnych serwera. BolehVPN oznaczył te pliki jako “Obsługa przesyłania strumieniowego”’ i “BolehFlix”.

Jeśli chodzi o aplikacje klienckie, jeśli BolehVPN musi znacznie poprawić aspekt swojej usługi, musi to być projekt, kompatybilność i liczba opcji aplikacji klienckich.

Z interfejsem, który bardziej pasowałby do systemu Windows 98 niż dziś, BolehVPN’Klient systemu Windows jest bardzo zagracony zbyt dużą liczbą opcji i znaków, które nie mają żadnego szczególnego zastosowania.

Aplikacja kliencka Bolehvpn dla systemu Windows

Ciągłe niepowodzenia w łączeniu się z serwerem były poważnym koszmarem. Więksi dostawcy w branży oferują najlepszych spośród nich wszystkich. Są proste, z dużym przyciskiem połączenia i opcją przełączania między serwerami’to jest to. BolehVPN musi odnowić swoich klientów, jeśli chce konkurować z lepszymi dostawcami na rynku.

Recenzja BolehVPN

Ponadto BolehVPN’Wsparcie mobilne nie jest łatwe do zrozumienia dla początkujących i nowicjuszy, ponieważ dla nich, musisz przejść ręczną trasę, pobierając klienta OpenVPN, ręcznie pobierając pliki konfiguracyjne serwera i tylko wtedy BolehVPN może być w stanie pracować na telefonie komórkowym. Poważnie, nie dobrze.

Recenzja BolehVPN

Korzystnym czynnikiem byłoby tutaj to, że BolehVPN oferuje zaskakująco szybkie prędkości i taktował prawie 14 Mb / s na połączeniu 20 Mb / s, co wcale nie jest złe dla dostawcy tej skali.

Duża łapanka BolehVPN

Po krytycznej analizie głównych aspektów usługi, pozwól’zejdźmy w kierunku poważnego podsumowania usług, w którym poinformujemy Cię o usłudze’plusy i minusy w krótki, ograniczony sposób, co pozwala zrozumieć usługę w znacznie lepszej perspektywie.

Plusy

 • Obsługuje torrenting
 • Szybkie prędkości
 • Brak wycieków z DNS lub WebRTC
 • Może odblokować Netflix
 • Obsługa szyfrowania i protokołów jest na najwyższym poziomie

Cons

 • Niska liczba serwerów
 • Aplikacje klienckie nie są dobrze zaprojektowane i są problematyczne w pracy
 • Wsparcie mobilne jest prawie nieobecne
 • Brak obsługi czatu na żywo / Dostępna jest tylko obsługa poczty e-mail

Wniosek

Teraz zbliżam się do mojego ostatecznego werdyktu dotyczącego usługi, tj. Czy polecam, czy nie. Tak, popieram tę usługę i to’ponieważ cenię wydajność ponad wszystko. Jeśli VPN zapewnia użytkownikowi wszelkie bezpieczeństwo, nie ma powodu, dla którego by tego nie zrobił’polecam to. Tak, opcje i funkcje tego dostawcy są ograniczone, takie jak mała liczba serwerów, brak obsługi czatu na żywo, brak klientów iOS itp., Ale BolehVPN wygrywa w rzeczach, które mają większe znaczenie, takich jak wyższe prędkości, zero wycieków DNS itp..

Jeśli dostawca może wyeliminować swoje słabości i po prostu rozszerzy się nieco bardziej, może potencjalnie wejść na orbitę. Wypróbuj to, nawet na bezpłatny okres próbny. Zapewniam cię, że działa o wiele lepiej niż nawet niektóre duże ryby tam.

Похожие статьи

 • Private Tunnel Review 2020

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 3 USD / miesiąc (36 USD w rocznym planie) Serwery 22 Serwery w 12 krajach Dzienniki Przechowuje poufne dzienniki przez 14 dni szyfrowania...

 • Recenzja Mullvad VPN

  Jurysdykcja Szwecja Cena 5,55 USD / miesiąc Serwery 550 Serwery w 35 krajach Dzienniki Brak dzienników Szyfrowanie AES-256-bit Odblokowuje niespójną wydajność Netflix...

 • Przegląd AzireVPN

  Jurysdykcja Szwedzka Cena 3,45 USD / miesiąc (82,71 USD rozliczane raz) Serwery 5 dzienników Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak Działa w Chinach Nie...

 • Przegląd AirVPN 2019

  AirVPN ma chyba najbardziej godny uwagi slogan w całej branży VPN. Definiuje usługę za pomocą tych słów “Powietrze, by oddychać naprawdę...

 • VPNBaron Review 2019

  Jurysdykcja Rumunia Cena 5,54 USD Serwery 13 Logi Brak logów Szyfrowanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokowuje Netflix Tak Torrenting Tak Działa w Chinach Nie Zalecane...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me