Recenzja 12VPN

Jurysdykcja Hongkong
Cena £ 5,99
Serwery 25
Kłody Nie
Szyfrowanie AES 256, OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec i PPTP
Odblokowuje Netflix Nie
Torrenting Nie
Działa w Chinach tak
Zalecana  tak
Stronie internetowej 12vpn.net
Zgodność

Z dość ironiczną nazwą usługi VPN, 12VPN jest dostawcą, który nie ma’Do tej pory otrzymałem spory udział recenzji.

To’to niewielka usługa z siedzibą w Hongkongu i na pewno nie jest podobna do przeciętnych najlepszych dostawców VPN. Jednak małe nie’równoznaczne jest z byciem złym, ponieważ czasami nawet najbardziej niejasne usługi mogą zaskoczyć Cię poprzez wycięcie ich wydajności i intencji, aby zapewnić prywatność użytkowników online.

I to’s Przeszedłem do analizy usługi i jej różnych aspektów, aby poinformować użytkowników, czego dokładnie oczekują od tego dostawcy.

Recenzja 12VPN

Oto moja kompleksowa recenzja 12VPN ze szczegółową krytyką cen, aplikacji, bezpieczeństwa i nie tylko przez BestVPN.co!

Przegląd bezpieczeństwa 12VPN

Po pierwsze, VPN musi zapewniać prywatność za wszelką cenę i nigdy nie może pozwolić użytkownikowi’strzeż się. I pomimo wprowadzenia krzykliwych funkcji i funkcjonalności, bezpieczeństwo jest nadal najważniejszym obiektywem, na podstawie którego ocenia się VPN.

Funkcje bezpieczeństwa 12vpn

12VPN oferuje standardowe w branży wojskowe szyfrowanie AES 256, a także obsługuje główne protokoły, takie jak OpenVPN, SSTP, IKEv2, IPSec i PPTP, co jest zdecydowanie solidnym pakietem bezpieczeństwa.

Jednak pomimo tych ofert bezpieczeństwa, 12VPN’Polityka rejestrowania była widoczna z powodu jej braku. Dostawca nie wspomina o tym w całej witrynie, co jest dziwne jak VPN’przejrzystość zasad rejestrowania ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Jeśli na stronie nie ma żadnych zasad rejestrowania, nie mogę nadać jej pełnego poziomu bezpieczeństwa. Kropka.

12VPN’s Przegląd infrastruktury serwera

Ten dostawca oferuje bardzo ograniczony zasięg serwerów w zaledwie 14 lokalizacjach, w tym w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Japonia, Singapur, Hiszpania, Francja, Holandia, Szwajcaria, Izrael, Hongkong, Szwecja, Turcja i Niemcy. Jednak w porównaniu do serwerów PureVPN lub serwerów Surfshak VPN jest to dość niski poziom, ponieważ oferują one ponad 500 serwerów w ponad 100 regionach.

12VPN koncentruje się na obsłudze chińskich klientów, co jest świetne, ponieważ nie ma wielu sieci VPN, które nie koncentrują się na rynku, ale w rzeczywistości zapewniają dla niego wzorową funkcjonalność.

Jego serwery w krajach takich jak Japonia i Hongkong sygnalizują, że 12VPN zamierza oferować chińskim klientom szybsze prędkości ze względu na bliskość serwerów.

Pozostałe lokalizacje serwerów są konwencjonalne, tj. Koncentrują się głównie na Ameryce Północnej i Europie. Jedną wielką niespodzianką było to, że 12VPN oferuje Turcję jako lokalizację serwera, która pozwala klientom z Bliskiego Wschodu na lepsze wrażenia. Serwer ten ułatwi również użytkownikom z Europy Wschodniej, ponieważ Turcja jest bliżej takich krajów.

Lokalizacje serwerów 12vpn

Jednym z głównych rozczarowań było to, że 12VPN nie był najlepszym VPN dla Netflix USA, ponieważ VPN przeszedł tylko 2 razy w 23 próbach, co nie jest zgodne ze standardami.

12VPN’Przegląd planu cenowego

Ten dostawca ogólnie oferuje trzy rodzaje planów, a ich szczegóły są następujące:

 • Abonament miesięczny: 10,99 USD / miesiąc
 • Półroczne abonament: 8,99 USD / miesiąc (53,95 USD rozliczane raz)
 • Abonament roczny: 5,99 USD / miesiąc (71,88 USD rozliczany raz)

Plany cenowe 12vpn

Zgodnie z moim doświadczeniem w branży wycena 12VPN jest nieco zbyt droga w porównaniu do oferowanych funkcji i funkcjonalności. Ceny ofert miesięcznych i półrocznych są prawie porównywalne z ExpressVPN, który obecnie jest prawdopodobnie najlepszy w branży.

Nie możesz naliczać cen tak wysokich, jak lider w branży, gdy Twoja usługa jest znacznie mniejsza w porównaniu z nią. VPN nie jest’wcale nieźle, co’Cena nie jest dobra, nawet dla samego dostawcy. Najlepszy plan to roczna oferta i kosztuje 5,99 USD miesięcznie, co może być do zaakceptowania, ale jeśli użytkownik może uzyskać subskrypcję NordVPN za podobną kwotę, dlaczego miałby wybrać 12VPN? Po prostu nie’to ma sens.

Poleciłbym 12VPN, aby podniósł ceny o co najmniej 1,5 USD za każdy plan’ceny miesięczne, jeśli chce, aby jej marka była bardziej atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

12VPN oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz z pewnością skorzystać z usługi wypróbowania go samemu, bez utraty szansy na odzyskanie pieniędzy na wypadek, gdybyś tylko’podoba mi się to.

Główne metody płatności to karta debetowa / kredytowa, PayPal, UnionPay i Bitcoin (dla anonimowych użytkowników). Opcje wydają się ograniczone, ale oferuje również chińską metodę płatności dla chińskich użytkowników, zyskując w ten sposób kilka głównych punktów za tak świetną funkcję zorientowaną na użytkownika.

Aplikacje klienta 12VPN

Dzisiaj’W świecie VPN musi oferować wiele aplikacji klienckich, jeśli chce zaspokoić potrzeby szerszego grona odbiorców’ponieważ współcześni użytkownicy mogą korzystać z wszelkiego rodzaju urządzeń, na których potrzebują bezpieczeństwa.

12VPN oferuje tylko podstawowy pakiet aplikacji klienta tylko dla systemu Windows. Aplikacja na Maca, iOS i Androida jest dostępna jako dodatek do przeglądarki Mozilla i Chrome.

Aplikacje klienckie 12vpn

Sprawdziłem aplikację kliencką dla systemu Windows i muszę powiedzieć, że jest to część, w której inni dostawcy mogą się wiele nauczyć od 12VPN.

Prosty, łatwy w obsłudze i łatwy w obsłudze klient VPN, który wykonuje różne czynności, od przełączania serwerów po przełączanie funkcji. Tak, główni dostawcy oferują efektowne pulpity nawigacyjne dla swoich klientów VPN, ale są zbyt zagraceni, aby początkujący i początkujący mogli zrozumieć.

Nie zgłoszono żadnych poważnych wycieków DNS z połączenia obsługiwanego przez aplikację klienta Windows.

Po dokładnym zapoznaniu się z głównymi aspektami usługi, muszę wymienić wady, tj. Problemy z usługą, które należy jak najszybciej rozwiązać, aby poprawić wydajność usługi:

Plusy

 • Teraz pozwól’s spójrz na pozytywy:
 • Podczas 35-godzinnego testu tej sieci VPN wystąpiły prawie zerowe awarie, co jest zadziwiające
 • Aplikacja kliencka jest lekka i responsywna
 • Socks5 Proxy jest dostępny dla entuzjastów transmisji strumieniowych
 • Shadowsocks jest dostępny, dzięki czemu usługa jest lepiej biegła w strzelaniu przez zaporę Chines

Cons

 • Prędkości są akceptowalne, ale nie błyskawicznie szybkie, co sprawia, że ​​czasami pobieranie i przesyłanie strumieniowe jest problemem
 • Witryna jest zbyt niezręcznie złożona, co utrudnia użytkownikom poruszanie się po niej.
 • Zasady rejestrowania nie są nigdzie wymienione
 • Brak dostępnego przełącznika Kill, co stanowi zagrożenie dla użytkowników w przypadku awarii usługi
 • Obsługa Netflix to usterka i brak’niezawodny
 • Dostawca nadal pozostaje przy obsłudze poczty e-mail jako podstawowego trybu korespondencji z zapytaniami użytkowników. Funkcja czatu na żywo byłaby bardziej zauważalna.

Wniosek

12VPN nie jest dużą usługą, jak do tej pory można było sądzić, i ma nawet pewne poważne wady, jednak jego funkcje bezpieczeństwa były na najwyższym poziomie, tj. Brak awarii, brak wycieków DNS, brak wycieków IPV6. Ponadto usługa jest jedną z najbardziej odpowiednich opcji dla chińskich użytkowników VPN.

Poleciłbym 12VPN, aby skupił się na ulepszeniach, ponieważ ma ogromny potencjał, aby być tam z najlepszymi w ciągu najbliższych 3-4 lat.

Похожие статьи

 • Przegląd IVPN 2020

  Właściwość Gibraltar Cena 8,33 Serwery 3152 Dzienniki Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie Tak Działa w Chinach Tak Zalecane Tak Strona internetowa...

 • Przegląd AirVPN 2019

  AirVPN ma chyba najbardziej godny uwagi slogan w całej branży VPN. Definiuje usługę za pomocą tych słów “Powietrze, by oddychać naprawdę...

 • Anonine VPN Review

  Jurysdykcja Seszele Cena 3,99 USD / miesiąc (plan 1 rok) Serwery 150+ w 32 krajach Dzienniki Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie Tak Działa...

 • Private Tunnel Review 2020

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 3 USD / miesiąc (36 USD w rocznym planie) Serwery 22 Serwery w 12 krajach Dzienniki Przechowuje poufne dzienniki przez 14 dni Szyfrowanie...

 • VPNBaron Review 2019

  Jurysdykcja Rumunia Cena 5,54 USD Serwery 13 Logi Brak logów Szyfrowanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokowuje Netflix Tak Torrenting Tak Działa w Chinach Nie Zalecane...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me