Przyspiesz przegląd

Speedify nie jest bardzo starą usługą, w przeciwieństwie do większości innych’sprawdziliśmy do tej pory w podróży, aby dowiedzieć się więcej na temat najlepszych sieci VPN w branży.

Zaczęło się dopiero w 2014 roku, dzięki czemu jest porównawcze “Nowicjusz” w przemyśle.

Mogą być jednak nowe, ale z pewnością są ambitne.

Dlaczego?

Oni nie’Użyj protokołu OpenVPN, który jest standardem branżowym. Więc czego dokładnie używają?

Łączenie kanałów.

Przyspiesz przegląd

Don’martw się, jeśli nie’t wiem, co to będzie, ponieważ będę omawiać tę i inne aspekty usługi w tym pełnym przeglądzie Speedify VPN, wraz ze wszystkimi towarami i wadami usługi.

Pozytywy

Jak sama nazwa wskazuje, Speedify skoncentrowało się na tym, aby jego usługa była tak łatwa i szybka, jak to tylko możliwe, aby użytkownicy mogli czerpać korzyści z.

Aby służyć temu celowi, dostawca wprowadził wiele różnych funkcji, których nie znajdziesz w branży. Koncentrują się głównie na bezpieczeństwie i właśnie tam ten dostawca’największym punktem sprzedaży jest kłamstwo.

Nowy protokół i ulepszone szyfrowanie

Głównie dostawcy VPN wybierają protokół OpenVPN, który jest znany jako najbezpieczniejszy z dostępnych protokołów. Crowdsourced, nigdy nie wiadomo, że się włamuje, solidny i szybki, niewielu myślało o tym, ale nie Speedify.

Dostawca wprowadził własny opracowany przez siebie protokół o nazwie Channel Bonding, jak wspomniałem na początku recenzji.

Łączenie kanałów zwiększa szybkość i stabilność, umożliwiając korzystanie z wielu punktów połączenia internetowego jednocześnie.

Niezależnie od tego, czy jest to Twoje Wi-Fi, komórkowe połączenie danych czy gdziekolwiek indziej internet jest kierowany do twojego urządzenia, ten protokół łączy je wszystkie i przesyła bezpośrednio.

Odkryłem, że ta funkcja pozwoliła mi kontynuować pobieranie, nawet gdy moje Wi-Fi uległo awarii, ponieważ funkcja łączenia kanałów przełączyła połączenie na moje komórkowe połączenie danych.

Naprawdę imponujące! Jeśli jest to tylko stabilne pobieranie lub przesyłanie, ta sieć VPN jest jednym z najlepszych programów, jakie możesz uzyskać.

Teraz nadchodzi szyfrowanie.

Szyfrowanie AES-256 jest obecnie normą dla wszystkich sieci VPN i to’ponieważ jest niezniszczalny.

Mimo to Speedify oferuje jeszcze bardziej zaawansowaną wersję tej technologii, tj. Szyfrowanie Cha-Cha 256. Jest to zbyt techniczne, aby wyjaśnić różnicę między tymi dwoma, ale mimo to wzrost oznacza, że ​​ten dostawca ciężko pracował, aby zapewnić użytkownikom najlepsze zabezpieczenia online i ochronę prywatności za pośrednictwem swoich usług.

Duża liczba serwerów

Zwykle mniejsze VPN nie’Oferuję nawet 500 serwerów. I zawsze jeśli chcesz dużego parku serwerów, musisz spojrzeć na najlepsze usługi VPN w branży, takie jak serwery PureVPN z ponad 2000 serwerami i

Speedify nie pozwoli ci odejść, ponieważ ma już ponad 1000 serwerów w 28 różnych lokalizacjach.

Przyspieszenie przeglądu serwerów

I to nie są zwykłe serwery, to serwery prędkości.

Te szybkie serwery znajdują się w chmurze i łączą się z funkcją łączenia kanałów, aby rozłożyć całe obciążenie połączenia, aby zapewnić bardziej niezawodne i szybsze połączenie.

Duża liczba serwerów oznacza również, że masz duży wybór, jeśli chodzi o wybór najbliższej lokalizacji, nawet jeśli jesteś w miejscach takich jak Azja czy Afryka, czyli w miejscach, które oferuje większość VPN’włóż serwery.

Kompatybilność z Torem

Spośród wielu narzędzi do prywatności w Internecie Tor jest wysoko oceniany.

Że’s, ponieważ ta przeglądarka utrzymuje prywatny adres IP, kierując go przez wiele punktów końcowych. Ale tak nie jest’t oferuje obsługę szyfrowania lub protokołu, więc nawet jeśli twój adres IP jest bezpieczny, twoje dane mogą zostać naruszone.

Teraz problem polega na tym, że większość sieci VPN nie jest kompatybilna z Torem, tym samym podważając iit i nie pozwalając mu zapewnić użytkownikowi wysokiego bezpieczeństwa w Internecie.

Speedify nie jest jedną z tych usług, ponieważ oferuje doskonałą kompatybilność z Torem, umożliwiając osobom korzystającym z przeglądarki świetną opcję zatrzaśnięcia się na.

Obecność Kill Switcha

Nawet jeśli usługa ma szyfrowanie klasy wojskowej i obsługę bezpiecznego protokołu, Twój adres IP może nadal przeciekać przez wiele luk, które dostarczają dostawcy’ogólnie mają tendencję do zatykania się.

Jedną z tych luk jest brak przełącznika Kill.

Gdy połączenie VPN zrywa się, twoje IP zostaje nagle ujawnione i nawet jeśli je wyłączysz, małe okienko pomiędzy nimi wystarczy, aby nawet przeciętny haker mógł poznać twoje IP.

Przełącznik zabójstwa zapobiega temu poprzez odcięcie połączenia internetowego, jeśli połączenie VPN również spadnie.

Speedify oferuje tę wspaniałą funkcję we wszystkich swoich aplikacjach.

Wsparcie jest na najwyższym poziomie

Ilekroć widzę wsparcie przez e-mail zamiast funkcji czatu na żywo, jestem rozczarowany, ponieważ wsparcie przez e-mail to już 2000 lat.

I to’, ponieważ jest to bezosobowa metoda zapewniania wsparcia, gdy czat na żywo może naprawdę pomóc w zwiększeniu komfortu.

Byłem jednak bardzo zaskoczony, gdy Speedify’Wsparcie e-mail bardzo profesjonalnie odpowiedziało na moje pytania. Żadnych zautomatyzowanych botów, żadnych głupich odpowiedzi, po prostu niesamowite wsparcie ze strony wysoko wykwalifikowanego kierownika wsparcia wyszkolonego w jego rzemiośle.

Inni dostawcy powinni wziąć list z Speedify’zdecydowanie książki w tym przypadku.

Bardzo hojny bezpłatny okres próbny, który można kontynuować bez końca

Sieci VPN są w dzisiejszych czasach dość skąpe i chciwe i chcą, abyś je najpierw zapłacił, a później skorzystał z ich usług.

Tak więc niewielu dostawców oferuje obecnie bezpłatną wersję próbną, tylko zasady zwrotu pieniędzy.

Ale nie Speedify.

Ten dostawca nie tylko ma ogólną zasadę 30-dniowego zwrotu pieniędzy, jak wszyscy inni, ale oferuje również bezpłatną wersję próbną bez zobowiązań z ogromnym limitem przepustowości 5 GB / miesiąc. Tak! Co miesiąc dodatek 5 GB będzie odnawiany, chyba że jesteś absolutnie gotowy zapłacić za usługę.

Niesamowite, po prostu niesamowite.

Teraz to’coś, co zdecydowanie można opisać jako “Bardzo przyjazny dla użytkownika”.

Niedrogie i proste plany

Większość z was może być zaskoczona, jeśli chodzi o wycenę zawodowców? Isn’To powinno być coś, o czym trzeba tylko powiedzieć?

Nie, nawet ceny mogą znajdować się w dziale zalet i wad, a to zależy od tego, ile Twoje plany cenowe mogą uzasadnić rodzaj oferowanej usługi.

ExpressVPN’Plany są bardzo drogie, ale ja nie’Uważam je za złe z powodu dostawcy’wartość, wiarygodność i rzetelność, cechy wyróżniające się na rynku. Jednak inne usługi VPN, takie jak Surfshark, są bogate w funkcje i mają niskie ceny.

Więc to nie tak, że jesteś dobry tylko wtedy, gdy jesteś tanim VPN. Musisz to uzasadnić.

Speedify’Plany cenowe są proste - dostępne są tylko plany miesięczne i roczne.

 • Miesięcznie: 8,99 USD rozliczane raz
 • Rocznie: 49,99 USD rozliczane jednorazowo (4,16 USD / miesiąc)

Przyspieszenie przeglądu cen

Jest to plan indywidualny i według mnie plan roczny jest bardzo przystępny cenowo. Abonament miesięczny jest nieco drogi, ale nie taki, którego nie można brać pod uwagę.

Tak, istnieje plan rodzinny i plan zespołu, jak również dostępny u dostawcy, i oba są w innej cenie niż indywidualny plan. I nawet one nie są wycenione za burtę.

Cons

Dostawca jest dobry do tego momentu, nawet taki, który powinien być zalecany, ale czy są to wszystkie zalety usługi?

Speedify ma również swoje zalety, które muszę podkreślić przed tobą, abyś mógł podjąć bardziej wyważone decyzje po przeczytaniu tej recenzji:

Netflix nie jest obsługiwany

Od Netflix’Wprowadzono zakaz VPN, niewiele VPN może pozwolić ci na dostęp do różnych bibliotek w różnych krajach oferowanych przez Netflix.

VPN, który wciąż może ominąć zakaz VPN, jest zdecydowanym zwycięzcą i może być jego unikalnym punktem sprzedaży, większym niż cokolwiek innego.

Jednak sama Speedify twierdzi, że jej serwery nie mogą tego zrobić, więc tak’nie zastanawiam się, jak bardzo byłem rozczarowany tym widokiem.

Ten jest wyraźnym oszustwem.

Torrenting niedostępny

Po tym, jak Netflix przestał działać’Jeśli współpracuję z dostawcą, pomyślałem, że może Speedify będzie dobry w Torrenting, ale jak zawsze mówią, nie’masz duże oczekiwania, w przeciwnym razie będziesz rozczarowany!

I to’dokładnie to, co mi się przydarzyło, kiedy zobaczyłem, że Speedify też tego nie robi’t wspiera każdy większy rodzaj torrentowania.

W połączeniu z bezużytecznością Netflix, żadne wsparcie dla Torrentingu to dwa Speedify’największe słabości.

Jurysdykcja USA i niektóre rejestrowanie

Przepisy dotyczące zatrzymywania danych w danym kraju są dość istotną kwestią, którą dostawca musi wziąć pod uwagę przed założeniem obozu w jakimkolwiek kraju, ale myślę, że Speedify przeoczył ten aspekt, wybierając jedną z najgorszych lokalizacji na świecie na podstawie takich przepisów, tj. Stanów Zjednoczonych.

USA są członkiem nie tylko wielu sojuszy w zakresie udostępniania danych, takich jak 5 oczu i 14 oczu, ale mają również bardzo złe przepisy dotyczące zatrzymywania danych, które mogą sprawić użytkownikowi poważne kłopoty, nawet jeśli dostawca dostarczy zawiadomienie o ekstradycji danych.

Więc tak, baza Speedify jest jedną z tych rzeczy, które poważnie daję’lubię około.

To samo dotyczy polityki rejestrowania dostawcy.

Speedify mówi, że to’s “Dostawca zerowych logów”.

Ale to poważnie nie.

Rejestruje następujące rodzaje danych:

 • Imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres osobisty i nazwa firmy
 • Adres IP, dostęp do strony, typ przeglądarki i system operacyjny (tylko na ich stronie)
 • Znaczniki czasu połączenia
 • Wykorzystana przepustowość
 • Przybliżona lokalizacja

przegląd prywatności dzienników speedify

Chociaż te dzienniki nie są czymś poważnym i nie dają’w rzeczywistości podważa twoją prywatność w dużym stopniu, ale ja’widzieliśmy lepsze zasady rejestrowania, takie jak MullvadVPN, który tego nie robi’nawet odbieram twój e-mail.

Speedify musi usunąć te małe dzienniki, które przechowuje, aby zapewnić swoim użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo i prywatność najwyższych klas.

Obsługa urządzeń

Podczas gdy aplikacje klienckie Speedify są bardzo łatwe w użyciu i zawierają niesamowite funkcje, takie jak test prędkości, który jest jedyną w swoim rodzaju funkcją, którą ja’natknąłem się na branży VPN, dostawcy’Biblioteka aplikacji jest nadal nieco ograniczona.

Speedify oferuje dedykowanych klientów dla systemów Windows, Mac, iOS i Android.

Przyspiesz pobieranie

Te cztery aplikacje obsługują najpopularniejsze platformy, ale jest jeszcze miejsce na więcej.

Na przykład PureVPN oferuje dedykowane aplikacje dla Firestick & Kodi wraz z rozszerzeniami przeglądarki Chrome i Firefox zapewniają bardziej całościową obsługę.

Naprawdę polecam Speedify, aby wkrótce dodać aplikację lub dwie, jeśli naprawdę chce tam być z najlepszymi dostawcami i konkurować.

Wniosek

Speedify to dobra usługa z kilkoma bardzo ambitnymi funkcjami, które wysoko cenię, jednak wciąż istnieją pewne niedociągnięcia, które uniemożliwiają mi polecanie tej usługi w pełnym zakresie. Ale nic takiego nie da się łatwo naprawić lub zlikwidować, jeśli dostawca włoży trochę wysiłku.

Możesz wypróbować usługę, zwłaszcza jeśli korzystasz z doskonałego bezpłatnego planu, aby sprawdzić, czy może zaspokoić Twoje potrzeby. Dla mnie usługa wymaga nieco mocniejszego uderzenia, aby uzyskać ukłon.

Похожие статьи

 • VPNSecure Review 2019

  VPNSecure.me z siedzibą w nietypowej lokalizacji dla usługi VPN nie zrobił’Na pierwszy rzut oka wydaje się to odpowiednią usługą, ale ta usługa ma wiele aspektów...

 • Przegląd AirVPN 2019

  AirVPN ma chyba najbardziej godny uwagi slogan w całej branży VPN. Definiuje usługę za pomocą tych słów “Powietrze, by oddychać naprawdę...

 • Encrypt.Me Review

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 99,99 USD (plan roczny) Serwery 132 Serwery w 25 krajach Dzienniki Przechowuje dzienniki przez 16 dni Szyfrowanie AES-256 Odblokowuje Netflix...

 • HideMyAss VPN! Przegląd obsługi szyfrowania i protokołu

  Podobnie jak każda inna sieć VPN na rynku, HMA! twierdzi również, że jest to najlepsza dostępna sieć VPN. Obiecuje zabezpieczyć Twoją anonimowość online, ale opinie użytkowników...

 • Betternet VPN Review 2020

  Jurysdykcja Kanada Cena 2,99 USD / mies. Na abonament roczny Serwery 10 serwerów w 10 krajach Dzienniki Dzienniki Szyfrowanie danych użytkownika AES-256 (płatne) | AES-CBC-128 bit...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me