Przegląd VeePN 2020

Jurysdykcja Panama
Cena £ 1,67 USD / mies
Serwery 2500
Kłody Brak dzienników
Szyfrowanie AES-256
Odblokowuje Netflix tak
Torrenting tak
Działa w Chinach Nie
Zalecana  Nie
Stronie internetowej https://veepn.com/
Zgodność Windows, Android, Apple

VeePN dołącza do stale rosnącej listy VPN w już zatłoczonej branży. Oferuje 10 jednoczesnych połączeń, 2500 serwerów w 50 lokalizacjach i 256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej.

Ceny zaczynają się od 1,99 USD / mc. na planie 2-letnim. Masz dostępne aplikacje dla każdej platformy / urządzenia, które są dość przyjazne dla użytkownika i intuicyjne. Przełączanie serwerów jest łatwe i nie napotykasz żadnych problemów z konfiguracją ustawień.

Niestety VPN nie odblokowuje VoD, takich jak Netflix, BBC iPlayer i Hulu. Jednocześnie nie oferuje żadnych funkcji ani funkcji dla użytkowników w Chinach. Więc nie poleciłbym usługi.

W tym samym przedziale cenowym rozsądną alternatywą byłoby wybranie niesławnego PureVPN, który jest wspierany przez Forbesa i chwalony przez użytkowników trustpilot, uzyskując ocenę 4,8. Nie ma problemów z odblokowaniem VoD lub ominięciem “Świetna zapora ogniowa”.

Jurysdykcja

Firma działa pod Panamą’jurysdykcji, co czyni go bardzo bezpiecznym dostawcą. Kraj jest bardzo liberalny, jeśli chodzi o przepisy dotyczące zatrzymywania danych i prywatności w Internecie.

Będąc w Panamie oznacza to, że nikt nie będzie pukać do drzwi za jakąkolwiek działalność online, którą prowadzisz, ani firma nigdy nie przekazała informacji o użytkownikach żadnej agencji lub instytucjom rządowym.

Brak zasad dziennika

Anonimowość jest jedną z głównych obaw związanych z korzystaniem z usług VPN. Oficjalna strona internetowa stwierdza, że ​​nie rejestruje żadnych informacji o użytkowniku. Spółka’Polityka dziennika chroni twoje urządzenie’s metadane, twoje podstawowe IP, historia i twoje działania online. Plus, że nie jest częścią sojuszu z 5/9/14.

Wspierane urządzenia

Oferuje aplikacje na wszystkie popularne platformy OS, w tym Windows, Mac, Linux, Android i iOS. Można go również używać z przeglądarkami Chrome, Firefox i Opera poprzez jego rozszerzenia, a nawet można go skonfigurować na routerze internetowym. Zdecydowanie powinieneś to sprawdzić Aplikacja iOS VPN jak to’jest najlepszy z całej swojej oferty, ponieważ oferuje niesamowicie płynną pracę na twoim iPhonie.

Interfejs przeglądu aplikacji veepn

Serwis działa już od ponad 8 lat, co jest sporym wyczynem. Po zainstalowaniu aplikacji rozpocznie się 7-dniowy okres próbny.

Dostawca jest dostarczany z dużą ilością funkcji, które to sprawiają’Używaj łatwiej i sprawniej.

Zapobieganie wyciekom DNS

Przeprowadziliśmy test szczelności DNS, aby upewnić się, że VPN jest wystarczająco bezpieczny dla działań takich jak Torrenting lub te wymagające ogólnej anonimowości. Okazało się to bezpieczne, ponieważ nie odnotowaliśmy żadnych wycieków. Zdecydowanie oznaczone jako bezpieczne!

test szczelności veepn-dns

Firma ma również do dyspozycji publiczną opcję Wi-Fi, która ochroni Cię, gdy będziesz tam, korzystając z niezabezpieczonego Wi-Fi w centrum handlowym lub kawiarni. Jeśli uważasz, że ta funkcja nie jest wiele warta, po prostu przejdź do Google i sprawdź kilka ostatnich ataków Man-in-the-Middle-Attack’Zrozumiem, co ta funkcja wnosi do twojej koterii bezpieczeństwa.

Całkowity test wirusa

Za pomocą wirusa ogółem sprawdziliśmy, czy w oprogramowaniu występują jakieś luki. VeePN wyczyścił ten test, nie mając w nim żadnych luk systemowych ani złośliwego oprogramowania.

Wyłącznik awaryjny

Musi mieć funkcję, która dosłownie zabija twoje połączenie internetowe, gdy tylko VPN zerwie połączenie z serwerem lub zawiedzie inaczej.

Ta funkcja jest bardzo ważna, ponieważ nawet ułamek sekundy wystarczy, aby ludzie Cię wyśledzili.

Przełącznik działał idealnie podczas naszej oceny, więc możemy z pewnością dać mu zielony sygnał, że jest wystarczająco bezpieczny, aby chronić użytkowników.

Test prędkości

Podczas naszego przeglądu przetestowaliśmy prędkość Internetu z usługą VPN i bez niej.

Bez VPN

speedtest-bez VPN

Z VPN

speedtest-veepn-with vpn

Szybkość pobierania spadła o prawie 80%, podczas gdy prędkość wysyłania spadła o prawie ponad 90%. To był największy minus, jaki napotkaliśmy w ogólnym przeglądzie tej usługi, bez dwóch zdań. Prędkości pozostały strasznie niskie, nawet gdy przesiedliśmy między co najmniej 5 innymi serwerami od dostawcy.

Szybkość to problem, na który nikt nie może pójść kompromisowo, jeśli chodzi o VPN, więc dopóki VeeVPN nie zajmie się tym, pozostaje obok bezużytecznego.

Odblokowanie Netflix U.S.

VeePN nie odblokował amerykańskiej Netflix, gdy próbowaliśmy jej użyć, co pokazuje brak umiejętności w serwisie. Próbowaliśmy ponownie po usunięciu plików cookie i wypróbowaniu różnych przeglądarek, ale problem nadal występował.

Całkowity test wirusa

Wykorzystaliśmy Virus Total, aby sprawdzić, czy w oprogramowaniu nie ma żadnych luk w zabezpieczeniach, takich jak obecność trojanów lub wirusów, i okazało się jasne, że nie wykryto żadnych silników w 71 różnych typach testów, w których narzędzie to przetestowało.

veepn-virus-total test

Obsługiwane protokoły

Protokoły, w zasadzie, są bezpiecznymi tunelami, przez które przechodzi ruch VPN, więc technicznie są drugą linią obrony dla wszelkiego rodzaju danych, które przechodzą pod osłoną VPN.

VeePN obsługuje:

 1. OpenVPN i
 2. IKEv2
 3. Smart VeePN TCP
 4. Smart VeePN UDP.

OpenVPN jest najlepszą opcją wśród innych, ponieważ jest protokołem typu open source, dzięki czemu jest wolny od luk w zerowym dniu. Zalecamy, aby niezależnie od używanej sieci VPN upewnić się, że dostroiłeś się do protokołu OpenVPN’jest najbezpieczniejszym z wielu. Większość dostawców ma go domyślnie włączonych, a na niektórych trzeba się przełączyć ręcznie.

OpenVPN opiera się na protokołach TCP i UDP. TCP jest bardziej niezawodny, ale wolniejszy, podczas gdy UDP jest szybszy, ale mniej niezawodny niż TCP. W VeeVPN’sprawa s

Lokalizacje serwerów

veepn-server-loctions

VeeVPN’Ocena sieci serwerów jest następująca:

 1. 2500 serwerów
 2. 50 lokalizacji
 3. Główne stany USA
 4. kraje europejskie

Liczba serwerów jest wystarczająca, ale biorąc pod uwagę fakt, że prędkości są niesamowicie niskie, liczba serwerów, które oferuje, nie maleje’to ważne.

10 urządzeń jednocześnie

veepn-devices

VeePN oferuje również funkcję jednoczesnego używania na 10 różnych urządzeniach, co oznacza, że ​​jeden pakiet wystarczy dla całej rodziny lub nawet pełnego ekosystemu urządzeń.

Płatność i ceny

przegląd cen veepn

 1. Abonament miesięczny: 10,99 USD
 2. Roczny plan cenowy: 5,83 USD / mc
 3. Pięcioletni plan cenowy: 1,67 USD / mc

VeeVPN’Plany cenowe oferują różnorodne opcje dla użytkowników. Dostępny jest abonament miesięczny, roczny i pięcioletni. I chociaż pięcioletni plan może wyglądać kusząco przy miesięcznym koszcie wynoszącym zaledwie 1,67 USD, faktyczna cena, którą musisz zapłacić za ten plan, wynosi około 100 USD, co sprawia, że ​​plan roczny wydaje się znacznie lepszą ofertą przy zaledwie 70 USD za pełny roczna subskrypcja.

Przenoszenie Twojej anonimowości jest jedną z podstawowych funkcji VPN, dlatego dostawca powinien również zaoferować Ci płatność za pośrednictwem Bitcoinów.

PayPal i karty kredytowe mogą być akceptowane przez moich innych dostawców usług, ale VeePN akceptuje również płatności kryptograficzne za pośrednictwem płatności monet, takich jak Bitcoin, Litecoin i wszystkie inne kryptowaluty.

Wsparcie 24/7

Wsparcie na żywo 24/7 jest bardzo ważne, jeśli chodzi o usługę VPN, ponieważ to konkretne oprogramowanie jest skomplikowane i często może wymagać od użytkowników szukania szybkich rozwiązań problemów z rozwiązywaniem problemów.

VeeVPN oferuje to, co jest dużym plusem ze strony dostawcy, ponieważ pozwoli na lepsze ułatwienie użytkownikom w zakresie wszystkich różnych aspektów usługi.

Ostateczny werdykt

Po zapoznaniu się z VeePN możemy stwierdzić, że pomimo ogólnie dobrej jakości usługi, naprawdę musi pracować nad kwestią prędkości, w przeciwnym razie cała dobra robota’Usługa może się zmarnować.

Nie ma żadnych poważniejszych problemów z usługą na żadnym froncie i wydaje się być całkiem przyzwoitą usługą, nawet wystarczająco dobrą, aby ją zalecić, ale przestanę to robić, ponieważ prędkości muszą znacznie wzrosnąć, zanim będzie można podjąć taką decyzję.

Похожие статьи

 • Przegląd IVPN 2020

  Jurysdykcja Gibraltar Cena 8,33 Serwery 3152 Logi Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie Tak Działa w Chinach Tak Zalecane Tak Strona internetowa...

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurysdykcja Hongkong Cena 7,00 USD / mc za roczny plan Serwery 120+ VPN w 16 krajach Dzienniki Magazyny Dzienniki połączeń Szyfrowanie AES-256-Bit Odblokowuje...

 • Private Tunnel Review 2020

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 3 USD / miesiąc (36 USD w rocznym planie) Serwery 22 Serwery w 12 krajach Dzienniki Przechowuje poufne dzienniki przez 14 dni szyfrowania...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurysdykcja Kanada Cena 49 USD na abonament roczny Serwery Ponad 600 serwerów w 60 krajach Dzienniki Tak Szyfrowanie AES-256 Bit Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak...

 • Hide My IP VPN Review 2020

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 2,91 USD / miesiąc Serwery 120 dzienników Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak Działa w Chinach Nie Zalecane Nie...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me