Przegląd Unlocator 2020

Jurysdykcja Dania
Cena £ 4,16 USD miesięcznie w abonamencie rocznym
Serwery 42 Tylko serwery
Kłody Przechowuje dzienniki użytkowania
Szyfrowanie AES-256-Bit
Odblokowuje Netflix Nie
Torrenting Nie
Działa w Chinach Nie
Zalecana  Nie
Stronie internetowej https://unlocator.com/
Zgodność Windows, Android, Apple

Co to jest Unlocator?

Unlocator, założony w 2012 roku i stworzony przez Linkwork ApS, to duński dostawca Smart DNS i VPN. Wprowadzony jako rozwiązanie do odblokowywania witryn z ograniczeniami geograficznymi, Unlocator wciąż wymaga dużo pracy, aby stać się solidnym rozwiązaniem do prywatności / bezpieczeństwa w Internecie.


W ich inteligentnym systemie DNS często występują bloki ze strony dostawców usług internetowych lub właścicieli sieci, a sieć VPN, która działa bardziej jak kopia zapasowa, nie zapewnia odpowiedniej anonimowości w Internecie. To wcale nie jest dobre rozwiązanie, nawet do prostego obchodzenia ograniczeń geograficznych lub ukrywania tożsamości.

 • Bezpieczeństwo
 • Przezroczystość
 • cennik
 • Serwery
 • Występ
 • Zgodność
 • Wsparcie

Jurysdykcja

Na tyle źle, że Unlocator ma słabą wydajność, że ich siedziba podlega jurysdykcji Sojuszu Dziewięciu Oczu. Dania narzuca standardy prywatności RODO, ale nie daj się oszukać.

Kraj jest oznaczony jako jedna z najbardziej wolnych jurysdykcji, które wprowadzają w błąd użytkowników, którzy w rzeczywistości korzystają z masowego nadzoru i udostępniania danych wywiadowczych innym członkom sojuszu.

Jako takiej lokalizacji nie można uznać za “Bezpieczny” jurysdykcja. Tak, Dania nie ma jeszcze profilu ONI, ale nadal jest uwzględniona w regionalnym przeglądzie dla krajów nordyckich.

Korzystanie z VPN pozostaje legalne, mimo że Dania ma uprawnienia prawne do ograniczania dostępu online. Nie ufam jednak, że Unlocator zachowa prywatność mojej tożsamości i informacji!

Jurysdykcja Unlocator

Zasady rejestrowania

Jeśli zagłębisz się nieco w naszą recenzję poniżej, zdasz sobie sprawę, że Unlocator dosłownie stara się ukryć twoją tożsamość. Nie zapewniają żadnej prywatności konsumentom, ponieważ używają systemu Smart DNS, który nie dodaje szyfrowania do połączenia sieciowego.

Unlocator Hybrid, który obejmuje ofertę VPN, nie łagodzi tych problemów związanych z prywatnością, a najgorsze jest to, że dostawca nawet przyznaje się do prowadzenia dzienników użytkowania, które według nich są usuwane w ciągu 24 godzin od zakończenia sesji, ale jak możemy to zrobić zawsze wiedzieć?

Zasady rejestrowania Unlocator

Wycieki IP / DNS

Jeśli ty’zastanawiam się; Czy Unlocator jest bezpieczny? Odpowiedź brzmi nie! VPN nie jest bezpiecznym wyborem. W rzeczywistości nie udało mi się nawet uruchomić go w systemie operacyjnym Windows. Byłem naprawdę sfrustrowany!

Używałem go przez chwilę na Androidzie i iOS, ale nie myślałem wtedy o przeprowadzeniu testu, ponieważ zwykle wykonuję je na komputerze. Musiałem nagrać na ekranie rejestrację wydajności klienta w systemie Windows.

Jak widać poniżej, przed uruchomieniem Unlocator.exe moje połączenie internetowe działało poprawnie. Zaraz po uruchomieniu Internet rozłącza się, a następnie ponownie łączy po zamknięciu aplikacji.

Oczywiście usługa działa na smartfonach, ale co z użytkownikami laptopów i komputerów stacjonarnych? Po uruchomieniu tego klienta opublikuję testy szczelności IP / DNS!

Przezroczystość

Zawsze dobrze jest wiedzieć o centrali, właścicielach, inwestorach, radzie dyrektorów, raportach kanarków / raportach dotyczących przejrzystości oraz procesach audytu (jeśli w ogóle) usługi VPN.

W ten sposób użytkownicy mogą ustalić, czy Unlocator jest legalny, czy nie? Na szczęście podają informacje o swojej firmie, która jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Linkword ApS.

Sam dostawca znajduje się w Kopenhadze. Wysłałem e-mail do Unlocatora, zadając INWAZYJNE pytania, podobne do innych dostawców w moim przewodniku dotyczącym przejrzystości.

Nadal jednak czekam na odpowiedzi na moje pytania Unlocatora. Myślę, że minął tydzień odkąd się z nimi skontaktowałem!

Ceny subskrypcji

Unlocator zazwyczaj oferuje internautom dwa pakiety subskrypcji: Smart DNS i Smart DNS + VPN, które są dodatkowo dzielone przez czas trwania w celu wykorzystania rabatów.

Pakiet Smart DNS zaczyna się od 4,95 USD miesięcznie. Jeśli zdecydujesz się na umowę sześciomiesięczną, koszty miesięczne spadną do 4,58 USD, co oznacza, że ​​zapłacisz 27,48 USD!

Ceny subskrypcji Unlocator

Jeśli wybierzesz ofertę roczną, koszty spadną do 4,16 USD miesięcznie, co daje 49,92 USD za dostęp przez 12 miesięcy. W przypadku Smart DNS + VPN ceny zaczynają się od 9,99 USD.

Jest to dość drogie, biorąc pod uwagę, że VPN jest w fazie wzrostu i wymaga wielu ulepszeń. Aby uzyskać lepszą wartość, wybierz roczny pakiet, który zaczyna się od 6,58 USD miesięcznie, co oznacza, że ​​płacisz 78,95 USD za dostęp przez 12 miesięcy!

Omówienie serwerów

Mimo obecności na rynku od 2012 roku Unlocator nie ma imponującej listy serwerów. Liczba ta obejmuje tylko 42 serwery, a większość z nich oferuje niską wydajność.

Omówienie serwerów Unlocator

Przetestowałem VPN i jego serwery, aby dowiedzieć się, czy są one bez systemu operacyjnego, czy wirtualne. Każdy adres serwera dodany do aplikacji CA Synthetic Monitor wykazywał 100% utratę pakietów.

Przegląd Unlocator

To nie jest mój pierwszy raz testowanie serwerów, więc wiem, że ten problem jest zgodny tylko z Unlocatorem. Aby uzyskać lepszy pomysł, przeprowadziłem trasę śledzenia na ich serwerze w Wielkiej Brytanii.

Wyniki pokazują niskie ms i RTT, co wskazuje, że serwer rzeczywiście znajduje się w reklamie, ale nadal nie rozumiem, dlaczego otrzymywałem błędy pingowania do serwera z wielu lokalizacji.

Przegląd Unlocator VPN

Występ

W systemach Android i iOS aplikacje działały płynnie, ale prędkości, które otrzymałem, były naprawdę słabe. Napotkałem również częste rozłączenia, utrudniające całe doświadczenie.

Klient systemu Windows w ogóle nie działał, więc nie mam wiele do powiedzenia na ten temat. Próbowałem odblokować US Netflix za pośrednictwem ich Smart DNS i VPN na Androida, ale nie udało mi się to wiele razy.

Nawet pomimo konfiguracji Unlocator’W ustawieniach DNS wyniki pozostały stałe. Jeśli chodzi o Unlocator odblokowujący MLB.TV, działał, ale znowu wydajność była bardzo słaba!

Projekt i działanie aplikacji Unlocator

Zgodność

Pod względem zgodności Unlocator oferuje aplikacje dla wszystkich znanych platform / systemów operacyjnych. Masz natywne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, iOS i Android.

Brakuje rozszerzeń przeglądarki Mozilla Firefox, Google Chrome i Opera. Nie ma również aplikacji Unlocator Apple TV, a dostawca pracuje nad wydaniem aplikacji dla Amazon Fire TV & tabletki.

Dla innych osób bardziej zaawansowanych technologicznie Unlocator oferuje szczegółowe instrukcje konfiguracji dla wszystkich systemów operacyjnych, odtwarzaczy multimedialnych, konsol do gier, telewizorów smart, routerów i smartfonów (głównie dla ich usług Smart DNS).

Kompatybilność z Unlocator

Obsługa klienta

Unlocator ma się całkiem dobrze, oferując wsparcie dla klientów. Zapewniają wiele opcji, takich jak e-mail, czat na żywo i strona bazy wiedzy.

Na e-mail otrzymałem odpowiedź w ciągu 2 3 godzin od wysłania zapytania. Czat na żywo nie był dostępny po 12 rano, ale dostałem szybką odpowiedź, gdy tylko był dostępny.

Baza wiedzy zawiera całkiem sporo informacji na temat problemów związanych z klientem oraz instrukcje konfiguracji.

Obsługa klienta Unlocator

Masz nawet 7 różnych sekcji wsparcia: Pierwsze kroki, Unlocator VPN, Smart DNS, Twoje konto, API i porady & Wydziwianie!

Unlocator VPN

Ostateczny werdykt

Czy poleciłbym Unlocator?

Umm, PIEKŁO NIE. Jurysdykcja Nine Eyes, problemy z łącznością, wolne prędkości, brak dostępności serwerów, brak rozszerzeń przeglądarki, a lista jest długa.

Jest zbyt wiele negatywów, aby uznać Unlocator za bezpieczny wybór, czy to do przesyłania strumieniowego czy otrzymywania anonimowości w Internecie.

Jedynymi pozytywami są proaktywny zespół wsparcia i duży wybór opcji cenowych, ale to wszystko. Unlocator nie jest niezawodny!

Похожие статьи

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurysdykcja Kanada Cena 49 USD na abonament roczny Serwery Ponad 600 serwerów w 60 krajach Dzienniki Tak Szyfrowanie AES-256 Bit Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak...

 • Przegląd Surfshark 2020

  Jurysdykcja Brytyjskie Wyspy Dziewicze Cena 1,99 USD / mc (47,76 USD przez 24 miesiące) Serwery 1040+ w ponad 61 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie...

 • VPN Unlimited Review 2020

  Jurysdykcja USA Cena 2,78 Serwery Ponad 400 dzienników Brak szyfrowania OpenVPN, L2TP / IPSec i IKEv2 Odblokowuje Netflix Tak Torrenting Tak Działa w Chinach Zalecane...

 • VyprVPN Recenzja 2020

  Jurysdykcja Szwajcaria (niebezpieczne) Cena 6,67 USD / miesiąc (80 USD przez 1 rok) Serwery 700 dzienników Brak dzienników Szyfrowanie AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie...

 • Przegląd PureVPN 2020

  Jurysdykcja Hongkong Cena 2,91 USD / mc za dwuletni plan Serwery 2000+ w ponad 140 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie AES-256-CBC Odblokowuje Netflix...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me