Przegląd TigerVPN 2019 – Potężny VPN, który wymaga niewielkiego wysiłku!

Firma TigerVPN, założona w 2011 r., Jest słowackim dostawcą bezpiecznych prywatnych usług sieciowych. Jest własnością ‘Tygrys w pracy’ - firma technologiczna, która koncentruje się na dostarczaniu globalnych rozwiązań zapewniających całkowitą anonimowość i prywatność w Internecie, z pominięciem ograniczeń geograficznych.

Przegląd TigerVPN

Usługa zyskuje na popularności w ciągu ostatnich kilku lat, zapewniając użytkownikom ogromną sieć serwerów do wyboru, a także szyfrowanie na poziomie wojskowym. TigerVPN przekazuje nawet 2% swoich zysków organizacjom pozarządowym zajmującym się zwierzętami. Pomagają płacić za reklamy adopcyjne, schroniska dla zwierząt i programy sterylizacji funduszy.

To sprawia, że ​​TigerVPN jest prawdopodobnie jedyną siecią VPN na rynku, która obsługuje dobrą sprawę. W związku z tym, jeśli kochasz zwierzęta lub szukasz społecznie świadomego dostawcy, masz szczęście! Aby uzyskać więcej informacji o narzędziu do prywatności, przeczytaj dogłębną recenzję TigerVPN z BestVPN.co!

Plusy Cons
1. Polityka zerowych dzienników

2. Obsługa czatu na żywo

3. Aktywna obecność w mediach społecznościowych

4. Akceptuje płatności Bitcoin

5.       Obsługuje wszystkie popularne platformy

1. Dodatkowe koszty jednoczesnych urządzeń

2. Minimalna gwarancja zwrotu pieniędzy

3. Kosztowny plan miesięczny

4. Niespójne prędkości

Przegląd cen TigerVPN

Nasza recenzja TigerVPN odkrywa, że ​​dostawca oferuje swoim klientom trzy różne plany. Jeśli zdecydujesz się na Zen Tiger, będziesz musiał zapłacić wysoką cenę 11,99 USD.

To prawie zbliża się do ceny lidera branży “ExpressVPN”, ale dla mniejszych funkcji. Na przykład użytkownicy mogą nawiązywać jednoczesne połączenia tylko na dwóch urządzeniach.

Dostawca z pewnością musi poprawić swoje miesięczne ceny i zwiększyć liczbę logowań, jeśli chce przyciągnąć więcej klientów. Oczywiście możesz wybrać lepszą ofertę, wybierając plan na dłuższy czas. Jeśli wybierzesz Hero Tiger (12-miesięczna subskrypcja), otrzymasz 58% zniżki.

Oznacza to, że płacisz 79,99 USD za roczny dostęp do sieci VPN. Otrzymujesz również bezpłatne konta na StickyPassword Premium i Shimo VPN Manager, a jednocześnie otrzymujesz wsparcie dla pięciu urządzeń jednocześnie.

Aby uzyskać najlepszą wartość, użytkownicy mogą rozważyć skorzystanie z 3-letniej subskrypcji. Daje to ogromną zniżkę w wysokości 77%! W związku z tym musisz płacić tylko 99 USD za każde 36 miesięcy. Dla wielu może to wydawać się drogie, ale w rzeczywistości jest to dobra oferta na 3 lata!

Przegląd cen TigerVPN

Bezpłatna subskrypcja StickyPassword Premium

Po subskrypcji 12-miesięcznego abonamentu klienci otrzymują bezpłatną subskrypcję StickyPassword Premium.

Jak sama nazwa wskazuje, to narzędzie jest bezpiecznym menedżerem haseł. Chociaż jest to naprawdę miła dodatkowa funkcja, masz dziesiątki darmowych menedżerów haseł, takich jak Firefox’s wbudowane narzędzie lub KeePass.

Shimo VPN Manager

Podobnie jak w przypadku oprogramowania StickyPassword, TigerVPN daje również rocznym abonentom bezpłatne konto dla Shimo VPN Manager.

Ta aplikacja jest klientem VPN dla systemu Mac OS. Chociaż usługa ta już oferuje dedykowaną aplikację dla użytkowników komputerów Mac, ta aplikacja ułatwia obsługę wielu sieci VPN jednocześnie.

Darmowa wersja próbna TigerVPN

TigerVPN nie oferuje klientom bezpłatnego okresu próbnego. Możesz jednak skorzystać z 7-dniowej gwarancji zwrotu / zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony z VPN, możesz zlikwidować konto i skorzystać ze zwrotu pieniędzy.

Otrzymane pieniądze będą pochodzić z tej samej metody płatności, której użyłeś początkowo. Jeśli nie możesz anulować w ciągu siedmiu dni, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.

Dożywotnia weryfikacja TigerVPN

Sama usługa nie oferuje swoim klientom dożywotniego abonamentu. Znaleźliśmy jednak niezwykłą ofertę dla programistów XDA.

Ta oferta pozwala ci uzyskać dożywotni dostęp do usług TigerVPN za niesamowite 25,99 USD! W porównaniu z pierwotną ceną 780 USD, możesz wykorzystać niesamowitą 95% zniżki. O co jeszcze możesz prosić?

Proces rejestracji

TigerVPN ma bardzo prosty i bezpośredni proces rejestracji. Kliknij na “cennik” zakładka, znajdująca się na górze strony. Witryna przekieruje Cię na stronę zamówienia. Tutaj będziesz musiał wybrać plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom.

Dożywotnia weryfikacja TigerVPN

Dostępne są trzy opcje: 1-miesięczna, 12-miesięczna i 3-letnia. Wybierz i przewiń w dół, aby wybrać metodę płatności. Masz wiele opcji, aby zapłacić za subskrypcję. Wybierz taki, który działa dla Ciebie i nie poświęca Twojej prywatności.

darmowa wersja próbna tigervpn

W tym przykładzie użyjemy opcji karty kredytowej. W sekcji szczegółów płatności wprowadź nazwę na karcie, numer, datę ważności i kod bezpieczeństwa. Wybierz walutę, którą chcesz zapłacić, tj. EUR, USD lub GBP. Po zakończeniu kliknij “Zapłać teraz” opcja wykonania transakcji.

Rejestracja logowania tigervpn

Po przetworzeniu płatności w witrynie otrzymasz e-mail rejestracyjny od TigerVPN. Otrzymasz również linki do pobrania dla klientów VPN różnych platform / systemów operacyjnych. Pobierz i zainstaluj odpowiedni. Wpisz swój adres e-mail i hasło. Wybierz serwer i kliknij przycisk Połącz!

Akceptowane formy płatności

Nasz przegląd TigerVPN pokazuje, że dostawca oferuje ograniczone punkty płatności za subskrypcję planu. Klienci mogą płacić tylko za pomocą kart kredytowych, takich jak Visa i MasterCard, portfeli elektronicznych, takich jak PayPal i Bitcoin, oraz bezpośrednich przelewów przez Paymentwall, które obejmują Mobiamo i Mint.

Możesz nawet zarejestrować się w usłudze przy użyciu kodu licencyjnego. Wystarczy wpisać adres e-mail i hasło, a następnie kod licencyjny na stronie “Zamówienie” strona. Zaznacz “Wyrażam zgodę i wyrażam zgodę na TigerVPN’s Polityka prywatności RODO oraz warunki i zasady” opcja i naciśnij “Wykupić”!

metody płatności tigervpn

Przegląd serwerów TigerVPN

Zgodnie z naszą recenzją TigerVPN, usługa oferuje wystarczająco dobrą kolekcję dostępnych serwerów, możesz swobodnie grać w gry z małym opóźnieniem, pobierać filmy HD i oglądać strumienie UHD. Wszystkie serwery zapewniają klientom niezwykłe bezpieczeństwo, szybkość i anonimowość.

Zazwyczaj klienci mogą łączyć się z 300 serwerami w 63 lokalizacjach w 43 krajach. Chociaż liczby te są mniejsze niż serwery PureVPN, które oferują ponad 300 000 adresów IP i ponad 2000 serwerów oraz Surfshark VPN, który oferuje ponad 800 serwerów. Dostawca zapewnia ochronę prywatności i odblokowanie.

Jedynym minusem w TigerVPN jest to, że rezerwuje 30% całkowitej przepustowości. Oznacza to, że ich serwery mogą automatycznie alokować przepustowość i zasoby. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat opcji serwera, zapoznaj się ze szczegółową tabelą poniżej, która podkreśla lokalizacje dostępne dla połączenia:

Europa Azja Ameryka północna Ameryka Południowa Afryka Oceania
- Kijów

- Sofia

- Zurych

- Paryż

- Oslo

- Milan

- Madryt

- Londyn

- Lizbona

- Warszawa

- Wiedeń

- Praga

- Dublin

- Monachium

- Moskwa

- Kolonia

- Frankfurt

- Palermo

- Lublana

- Budapeszt

- Klagenfurt

- Sztokholm

- Manchester

- Kopenhaga

- Amsterdam

- Luksemburg

- Tokio

- Tajpej

- Seul

- Osaka

- Hongkong

- Hanoi

- Dubaj

- Delhi

- Dżakarta

- Stambuł

- Ankara

- Mumbai

- Bangkok

- Singapur

- Miami

- Denver

- Chicago

- Seattle

- Atlanta

- Toronto

- Nowy Jork

- Montreal

- Vancouver

- Meksyk

- Los Angeles

- Waszyngton.

- Sao Paulo

- Santiago

- Buenos Aires

- Rio de Janeiro

- Johannesburg - Sydney

Prywatność i ochrona

TigerVPN ma zweryfikowaną fizyczną lokalizację pod Karadzicova 8A, 821 08 Bratysława, Słowacja. Zapewnia to, że nie są podejrzaną usługą próbującą ukraść twoje pieniądze lub oszukać cię w celu ujawnienia twoich informacji. VPN stwierdza, że ​​wysoko wykwalifikowani inżynierowie napisali cały swój kod.

Gwarantuje to, że nie ma szans, aby twoja aktywność internetowa była identyfikowalna dla jakiegokolwiek podmiotu. Dla dalszego bezpieczeństwa TigerVPN wspomina również, że jest zgodny z PCI Level 1. Oznacza to, że wszystkie dane użytkownika (nazwy użytkowników, hasła i szczegóły płatności) są przechowywane w wyjątkowo bezpiecznym urządzeniu.

Przegląd protokołów TigerVPN

Dostawca obsługuje wszystkie popularne protokoły w celu zagwarantowania silnego i bezpiecznego połączenia. Masz dostępne protokoły PPTP, L2TP / IPSec i OpenVPN (TCP i UDP).

Korzystając z dostępnych przewodników konfiguracji, możesz nawet skonfigurować ręczne połączenia L2TP i PPTP na pulpicie Windows lub telefonie z Androidem.

Najlepsza część: TigerVPN nie narusza bezpieczeństwa i prywatności użytkowników. Do wymiany kluczy wykorzystuje najwyższej klasy szyfrowanie AES-256-CBC klasy wojskowej z 2048-bitowym RSA.

Gwarantuje to, że usługi stron trzecich i agencje rządowe nie będą mogły szpiegować twojej aktywności internetowej, co może utknąć w sytuacji, gdy nielegalnie pobierasz torrenty.

TigerVPN Torrenting / P2P Review

Nasza recenzja TigerVPN odkrywa, że ​​dostawca rzeczywiście obsługuje P2P / Torrenting. Oznacza to, że użytkownicy z całego świata mogą cieszyć się nieograniczonym udostępnianiem i pobieraniem plików. Ponieważ jednak VPN ogranicza przepustowość, niekoniecznie możesz odbierać wysokie prędkości.

Niemniej jednak możesz mieć pewność, że bloki serwisowe omijają zapory ogniowe i zapewniają, że Twoja aktywność torrentowa pozostanie prywatna.

Czy TigerVPN jest bezpieczny?

Podczas przeglądu TigerVPN dokładnie sprawdziliśmy stronę Polityki prywatności, aby dowiedzieć się, czy usługa rejestruje aktywność użytkownika. Ku naszemu zadowoleniu dostawca faktycznie sprawdza wszystkie odpowiednie pola w celu zagwarantowania prywatności i anonimowości. VPN nie rejestruje danych o ruchu ani aktywności przeglądania.

Jedyne rejestrowane przez nią informacje to Twój adres e-mail i informacje o płatności, które są przechowywane w bardzo bezpiecznym urządzeniu. Jednak TigerVPN zastrzega sobie prawo do zbadania spraw, jeśli jakikolwiek użytkownik nie zastosuje się do warunków użytkowania lub usługa popełni problemy prawne.

Sama sieć VPN nie ujawnia żadnych informacji organom prawnym, ale jedynie analizuje sytuację, aby zapobiec przesyłaniu niewłaściwych materiałów za pośrednictwem usługi i / lub do urządzenia komputerowego. Do tej pory nie było przypadków, w których TigerVPN zdradza zaufanie swoich klientów!

Przegląd Netflix TigerVPN

Możesz łatwo użyć TigerVPN, aby połączyć się z serwerem w USA i cieszyć się amerykańską wersją Netflix. Najlepsza sieć VPN dla Netflix oferuje wiele lokalizacji w Stanach Zjednoczonych, aby cieszyć się największą i najpopularniejszą kolekcją programów telewizyjnych i filmów.

Po zakazie VPN, dostawca jest jedną z niewielu usług zapewniających nieograniczony dostęp do usługi VoD, mimo że nie oferuje użytkownikom dedykowanych adresów IP.

Przegląd pomocy TigerVPN

Nasz przegląd TigerVPN wykazuje, że usługa ma bardzo aktywny i pomocny dział wsparcia. Po kliknięciu na “Wsparcie” zakładka, strona przekieruje cię do paska nawigacji. Tutaj możesz wyszukać wszelkie problemy, które możesz napotkać w sieci VPN i otrzymać odpowiednie rozwiązanie w ciągu kilku sekund!

Przegląd wsparcia dla tigervpn

Jeśli przewiniesz w dół strony, zobaczysz jeszcze trzy opcje otrzymania pomocy. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z VPN, kliknij “Ogólne pytania” i dowiedz się, jak korzystać ze wszystkich funkcji narzędzia do prywatności. Aby skonfigurować TigerVPN, skieruj się w stronę “Podręczniki konfiguracji ręcznej (bez aplikacji)”

przewodniki instalacji tigervpn

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego rozwiązania swojego problemu, kliknij “Rozwiązywanie problemów” opcja. Witryna przekieruje Cię na stronę wypełnioną przewodnikami konfiguracji i artykułami dotyczącymi rozwiązywania typowych problemów, aby zostać guru TigerVPN. Możesz nawet przyczynić się do strony, aby pomóc innym!

tutoriale instalacji tigervpn

Jeśli chcesz skontaktować się bezpośrednio z zespołem pomocy technicznej, uzyskaj dostęp do jego czatu na żywo. Po prostu kliknij niebiesko-białą ikonę w prawym dolnym rogu strony. Jeśli przedstawiciel wsparcia jest aktywny, możesz przedstawić zapytanie, aby otrzymać wsparcie. Jeśli nie, zostaw swój adres e-mail i informacje o napotkanych problemach. Zespół wsparcia skontaktuje się z Tobą w ciągu 5 godzin lub krócej.

czat na żywo tigervpn

Jeśli wszystkie powyższe opcje nie działają w celu uzyskania właściwej pomocy, TigerVPN ma również bardzo aktywną obecność w mediach społecznościowych dla swoich klientów. Aby uzyskać dalsze wsparcie, możesz odwiedzić dostawców uchwytów Facebook, Twitter, Google+ i YouTube. Są dość responsywne na platformach społecznościowych!

Tygrys społeczny

Zgodność aplikacji TigerVPN

Nasz przegląd TigerVPN pokazuje, że usługa jest kompatybilna z prawie wszystkimi systemami operacyjnymi i urządzeniami. Masz dedykowane aplikacje dostępne dla urządzeń z systemami Windows, Mac OS, iOS i Android. Jednocześnie dostępne są instrukcje konfiguracji ręcznej dotyczące korzystania z sieci VPN na platformach Raspberry Pi i Linux.

Możesz nawet używać VPN na routerach lub urządzeniach obsługujących oprogramowanie układowe dd-wrt / pomidor, takich jak Chromecast, Apple TV i Roku, co jest dość niezwykłe, mówiąc co najmniej!

Pobierz TigerVPN

Jeśli chcesz zainstalować odpowiednią aplikację, po prostu odwiedź “Ściągnij” strona. Witryna automatycznie wykryje używany system operacyjny / urządzenie. W ciągu kilku sekund aplikacja rozpocznie automatyczne pobieranie. Po zakończeniu zainstaluj plik, aby korzystać z TigerVPN.

W przypadku ręcznego pobierania użytkownicy mogą rozważyć udanie się do dedykowanych sklepów Google Play lub iTunes, jeśli używasz smartfona!

Pobierz TigerVPN

Przegląd Reddit TigerVPN

TigerVPN ma dość aktywną obecność online. W przeciwieństwie do innych najlepszych usług reddit VPN, które po prostu tworzą szablon SaaS i zapominają o regularnej aktualizacji strony internetowej lub wykonywaniu jakichkolwiek działań SM, usługa entuzjastycznie uczestniczy w witrynach / forach społecznościowych.

Ma nawet własną stronę Reddit, która pomaga klientom w rozwiązywaniu różnych problemów. Użytkownicy TigerVPN również chętnie uczestniczą w rozwiązywaniu nowych problemów członkowskich.

Przegląd Reddit TigerVPN

VPN Unlimited vs. TigerVPN

cechy VPN bez ograniczeń TigerVPN
Ceny (roczne) 39,99 USD 79,99 USD
Kraje 70 43
Serwery 1200 300
Protokoły OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Szyfrowanie 128-bitowy Blowfish i AES-256 AES-256-CBC klasy wojskowej
Kłody tak Nie
Torrenty & P2P dozwolone tak tak
Oparte na USA (Five Eyes Alliance) Słowacja (bezpieczna lokalizacja)
Serwery proxy tak tak
Jednoczesni użytkownicy 5+ 5 (plan tygrysa bohatera)
Dodano funkcje Nie Shimo VPN Manager

StickyPassword Premium

Ostateczny werdykt

TigerVPN to dobry wybór dla tych użytkowników, którzy chcą wykorzystać dobrą kolekcję serwerów, a także dodatkowe funkcje, takie jak Shimo VPN Manager i StickyPassword Premium. Bezpieczeństwo i prywatność oferowane przez VPN są znakomite. Jedynym problemem jest wyjątkowo wysoka cena.

Plusy

 1. Z siedzibą na Słowacji
 2. Obsługa czatu na żywo
 3. Dostawca zerowych dzienników
 4. Aktywna obecność w mediach społecznościowych
 5. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 6. Dedykowane aplikacje dla wszystkich platform
 7. AES-256-CBC Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 8. Obsługuje anonimowe płatności (Bitcoin)

Cons

 1. Brak dostępnego bezpłatnego okresu próbnego do przetestowania
 2. Ogólnie droga usługa VPN
 3. Potrzebne ulepszenia w zakresie udostępniania plików P2P /
 4. Niespójne prędkości i 30% rezerwacja przepustowości

Surfshark, NordVPN i PureVPN - choć bardziej znane nazwy, oferują najtańsze ceny VPN. Jednocześnie oferują wiele zaawansowanych funkcji. TigerVPN ma potencjał, aby rozwijać się jako lider na rynku, ale potrzebuje pchnięcia we właściwym kierunku. Powinny poprawić dostępność swoich serwerów (dodać więcej lokalizacji i krajów) oraz prędkości.

VPN musi również dodać dedykowane adresy IP do listy funkcji, szczególnie biorąc pod uwagę, że VoD stają się coraz bardziej sprytne. TigerVPN był w stanie odblokować Netflix dopiero po przetestowaniu wielu amerykańskich serwerów. Statyczne adresy IP ułatwiają życie zarówno dostawcom, jak i klientom!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me