Przegląd Surfshark 2020

Jurysdykcja Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Cena £ 1,99 USD miesięcznie (47,76 USD przez 24 miesiące)
Serwery 1040+ w 61+ krajach
Kłody Brak certyfikatów dzienników
Szyfrowanie AES-256-GCM / AES-256-CBC
Odblokowuje Netflix tak
Torrenting tak
Działa w Chinach tak
Zalecana  tak
Stronie internetowej https://surfshark.com/
Zgodność Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Mój przegląd Surfshark pokazuje, że VPN oferuje wyjątkowe bezpieczeństwo i niezawodność. Począwszy od 1,99 USD miesięcznie w planie 2-letnim, bardzo polecam ten wszechstronny. Zapewnia dużą wartość użytkownikom na całym świecie.

Surfshark VPN oferuje nieograniczoną liczbę logowań, skutecznie odblokowuje Netflix w 13 krajach i omija zakaz VPN w Chinach, zapewniając jednocześnie dostęp do ponad 1040 serwerów w ponad 60 krajach na całym świecie.

Co najważniejsze, jest całkowicie wolny od wszelkiego rodzaju wycieków, konkurując z najlepszymi nazwami, takimi jak PureVPN i ExpressVPN. Przeszedł nawet audyt bezpieczeństwa od Cure53.

Od 2019 r. Dostawca z siedzibą w BVI został nawet finalistą Cyber ​​Security Awards 2019, jako startup roku. Wprowadzono także statyczne adresy IP, dwie nowe funkcje bezpieczeństwa VPN oraz obsługę ShadowSocks,

Kryteria oceny

 1. Jurysdykcja:Gdzie jest oparty na Surfshark VPN?
 2. Bezpieczeństwo: Czy Surfshark VPN jest bezpieczny??
 3. Przecieki: Czy Surfshark przecieka twoje IP, DNS & WebRTC?
 4. Serwery: Czy Surfshark ma dobrą infrastrukturę sieciową?
 5. Streaming: Czy Surfshark działa z Netflix & Inne usługi przesyłania strumieniowego?
 6. Prędkość: Jak szybki jest PureVPN?
 7. Zgodność: Aplikacje i obsługiwane urządzenia
 8. Cennik: Ile kosztuje Surfshark?
 9. Solidność: Oceny Trustpilot, Reddit & Obsługa klienta

Jurysdykcja: Gdzie opiera się Surfshark VPN?

Jakie są zatem przepisy dotyczące zatrzymywania danych rządzące istnieniem sieci VPN na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych? Właściwie nie. Może to być Brytyjskie Terytorium Zamorskie, ale ma także dość dużą swobodę w sprawach regulujących jego sprawy wewnętrzne.

Wielka Brytania może być członkiem sojuszy takich jak 14 oczu, zmuszając ją do przestrzegania innych krajów członkowskich w zakresie danych i danych wywiadowczych, ale te cienie sojuszy nie zobowiązują Brytyjskich Wysp Dziewiczych do robienia tego samego.

Jest to główny powód, dla którego Surfshark wraz z ExpressVPN założyli tam swoją bazę. Realizacja wniosku gag lub złożenie wniosku o ekstradycję danych w kraju to złożony proces. To po prostu dobre miejsce, w którym można być usługą VPN, nic więcej, nic więcej.

Bezpieczeństwo: Czy Surfshark VPN jest bezpieczny?

Na podstawie Surfshark’Moja dokładna recenzja Surfshark ujawnia, że ​​dostawca jest wart swojej ceny. Użytkownicy online mogą uzyskać maksymalną ochronę za pośrednictwem Surfshark.

Czy Surfshark prowadzi jakiekolwiek dzienniki?

Żaden Surfshark nie przechowuje dzienników połączeń / aktywności, takich jak przychodzące / wychodzące adresy IP, serwery VPN, używane pasmo, informacje o sesji, ruch sieciowy, sygnatury czasowe połączeń oraz historia przeglądania / pobierania / zakupów.

Należy wspomnieć, że Surfshark VPN rejestruje Twój osobisty adres e-mail i dane karty kredytowej. Każdy dostawca wymaga tych dwóch danych, aby utworzyć konto i zarządzać nim, a jednocześnie uwzględnić skargi.

Oczywiście są tacy dostawcy MullvadVPN które nie przechowują nawet szczegółów e-maila ani kart kredytowych. Generują określone numery kont, aby tworzyć konta użytkowników i je uruchamiać.

Protokoły i informacje o szyfrowaniu

Brak dostępnej obsługi protokołów takich jak L2TP / IPSec lub PPTP. Surfshark korzysta ze standardowego w branży protokołu OpenVPN (TCP i UDP) na wszystkich urządzeniach i platformach.

Dotyczy to także aplikacji na iOS, która wcześniej korzystała wyłącznie z protokołu IKEv2. W rezultacie możesz mieć pewność większego bezpieczeństwa na urządzeniach iPhone i iPad.

Od 2019 r. Surfshark VPN jest również jednym z niewielu dostawców, którzy oferują nowy protokół Shadowsocks, który pomaga ominąć ograniczenia geograficzne w krajach takich jak Chiny!

Jeśli chodzi o szyfrowanie, dostawca obsługuje dwa różne szyfry: AES-256-CBC i AES-256-GCM. Możesz je zmienić we wszystkich aplikacjach zgodnie z własnymi preferencjami bezpieczeństwa.

Funkcje bezpieczeństwa oferowane przez Surfshark

2019 był rokiem innowacji dla Surfshark, ponieważ dodaje on dwie nowe usługi do swojej oferty produktów VPN; HackLock i BlindSearch. Pierwszy z nich to system ostrzegania o wycieku danych, który może przekształcić się w pełnoprawne narzędzie do ochrony przed kradzieżą tożsamości.

Z drugiej strony BlindSearch to nowe prywatne narzędzie wyszukiwania bez reklam, którego celem jest wyświetlanie czystych wyników organicznych bez ingerencji w pamięć historyczną. To także świetne narzędzie dla marketerów.

Jako korzyść dla darmowych użytkowników VPN Surfshark wprowadził nawet aplikację TrustDNS, która zapewnia wszystkim podstawowe bezpieczeństwo. Dostawca dodał również funkcję tunelowania z dzielonym tunelowaniem dzielonym w celu wybrania aplikacji lub stron internetowych korzystających z VPN.

Surfshark i VPN Trust Initiative (VTI)

Aby odegrać swoją rolę w budowaniu zrozumienia, wzmacnianiu zaufania i ograniczaniu ryzyka dla użytkowników VPN, Surfshark VPN dołącza do rąk jako członek-założyciel VPN Trust Initiative (VTI).

Ta inicjatywa i2Coalition ma na celu zbudowanie społeczności współpracy w branży prywatności w celu zapewnienia wglądu w najlepsze praktyki i standardy techniczne VPN.

Będzie on stanowił wspólny głos branży VPN, pomagając konsumentom być lepiej poinformowanymi o ich wyborach VPN, jednocześnie zdobywając więcej wiedzy na temat odpowiednich wytycznych.

Przeszedł audyt bezpieczeństwa przez Cure53

Cure53, renomowana firma zajmująca się bezpieczeństwem sieci i pierwszy wybór do kompleksowych audytów VPN, przeprowadziła pełną ocenę bezpieczeństwa Surfshark VPN’Rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox.

Surfshark VPN zaakceptował ograniczoną ocenę, przeprowadzoną w listopadzie 2018 r., Przy czym nie znaleziono niczego poza dwiema drobnymi lukami, które zostały oznaczone jako “niska dotkliwość”.

Warrant Canary nie ma zagrożeń (data: 8 stycznia 2020 r.)

Surfshark’s Kanarek Warrant jest czysty jak gwizdek, który jest codziennie aktualizowany w celu zapewnienia wygody potencjalnych klientów i klientów. Od 8 stycznia na każde takie żądanie liczą następujące informacje:

 • Listy bezpieczeństwa narodowego: 0
 • Zamówienia na knebel: 0
 • Warranty od organizacji rządowej: 0

Jest to niesamowicie imponujące, dodatkowo wzmacniając wiarygodność Surfshark VPN. Należy również podkreślić, że niewiele sieci VPN wydaje te kanarki Warrant. Większość otrzymuje takie zamówienia i większość je przestrzega.

Wycieki: czy Surfshark przecieka twoje IP, DNS & WebRTC?

Nie, Surfshark nie ujawnia żadnych danych osobowych. Twój adres IP, DNS i WebRTC pozostają szczelne przez cały czas, niezależnie od tego, z którym serwerem się łączysz.

Jak doszedłem do tego wniosku? Cóż, nigdy nie jest złym pomysłem, aby dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa i niezawodności usług VPN. W świetle tego przeprowadziłem testy szczelności VPN na Surfshark VPN.

Cały proces zajął mi 12 godzin, podczas których sprawdziłem prawie wszystkie serwery dostawcy z Brytyjskich Wysp Dziewiczych z czterech różnych narzędzi do testowania VPN w Internecie:

 1. https://ipx.ac/run - zaliczony
 2. https://ipleak.org/ - zaliczony
 3. https://ipleak.net/ - zaliczony
 4. https://browserleaks.com/webrtc - Zdane

IPX

testy surfshark na rok 2019

IPLeak.org

test surfshark p2p

Przecieki przeglądarki

surfshark do torrentowania

IPLeak.net

surfshark do torrentowania

Surfshark wyszedł bez szwanku z tych 4 testów szczelności, aby ustalić swoją wiarygodność, jako bardzo odpowiednia usługa ochrony przed wścibskimi oczami i łowcami naruszeń praw autorskich podczas torrentowania.

Serwery: Czy Surfshark ma dobrą infrastrukturę sieciową?

Tak, w rzeczywistości Surfshark’Sieć serwerów ogromnie się rozwinęła na przestrzeni lat. Z 800 serwerów w ponad 50 krajach, obecnie obsługuje 1040 serwerów w 61 krajach na całym świecie, co jest całkiem nowym osiągnięciem dla nowicjuszy.

Infrastruktura serwerowa była wcześniej przekrzywiona w kierunku Ameryki Północnej i Europy. Dodał jednak nowsze serwery w takich miejscach, jak Turcja, Indie, Singapur, Korea Południowa, Nowa Zelandia, Izrael, Republika Południowej Afryki, Chile, Kostaryka i Kanada, między innymi.

Patrząc na status serwera Surfshark, jasne jest, że VPN chce się rozwinąć i słusznie. Jedna z najbardziej krytycznych rzeczy, które mogą stworzyć lub złamać dowolną sieć VPN’Wiarygodność na rynku to dostępność jego serwerów.

Czy Surfshark jest dobry do torrentowania?

Rzeczywiście, Surfshark VPN oferuje doskonałą wydajność dla działań p2p. Masz ponad 1000 serwerów w 60 lokalizacjach, z których wszystkie są przyjazne dla P2P i współpracuj z klientami takimi jak uTorrent, BitTorrent, Deluge i odtwarzaczami strumieniowymi takimi jak VLC, Ace Player i Popcorn Time.

Jednocześnie dostawca gwarantuje, że jego serwery nie będą miały problemów z pobieraniem torrentów i plików z ThePirateBay, RARBG, 1337X, TorrentDownloads i LimeTorrents.

Czy Surfshark działa w Chinach?

Tak, Surfshark działa płynnie w Chinach. Podobne do NordVPN i ExpressVPN, nowicjusz oferuje również dedykowaną chińską stronę internetową aby pomóc mieszkańcom kraju uzyskać dostęp do ich produktu.

Dla obcokrajowców Surfshark VPN oferuje tryb NoBordersTM, który omija “Wielka zapora ogniowa” za pomocą technologii zaciemniania. Wykonaj poniższe czynności, aby aktywować tryb i ponownie stać się chińskim lokalnym:

 1. Pobieranie Aplikacja Windows Windows Surfshark
 2. Subskrybuj do planu i wchodzić Twoje dane logowania w aplikacji
 3. Kliknij na “Koło zębate” ikona w prawym górnym rogu
 4. Nawigować do “zaawansowane” menu ustawień
 5. Aktywuj  “Tryb NoBordersTM”
 6. Połączyć na dowolne dostępne serwery Surfshark China!

Jak obejść GFW przez Surfshark

Surfshark używa zarówno Bare-Metal, jak i wirtualnych lokalizacji

Podszedłem do Surfshark’wsparcie czatu na żywo, aby dowiedzieć się więcej o ofertach serwerów wirtualnych / fizycznych, ale przedstawiciel całkowicie odmówił posiadania jakichkolwiek fikcyjnych lokalizacji.

Wirtualne lokalizacje Surfshark - Zapis rozmowy

Testowanie ich inmum.prod.surfshark.com serwer ujawnił, że faktycznie znajduje się w Holandii, Amsterdamie. Kolejnym jest Surfshark’s Wietnam - serwer Ho Chi Minh City, który trasuje z Belgii przez centrum danych zlokalizowane w Holandii.

Surfshark ASM Traceroute Test - Indian Server

Kiedy ponownie zwróciłem się do dostawcy z tymi ustaleniami, powiedzieli, że oferują zarówno wirtualny, jak i fizyczny. Kierownik wsparcia czatu wspomniał również, że planuje wprowadzić nową funkcję w swoich aplikacjach.

Taki, który powie użytkownikom, który serwer jest wirtualny, a który w rzeczywistości jest systemem typu bare-metal, podobnie jak robią to inni dostawcy. Większość dostawców ma znak (V) na swojej liście serwerów, sygnalizujący serwer wirtualny.

Od października 2019 r. Surfshark VPN stosuje tę praktykę i teraz wyraźnie zaznacza wszystkie wirtualne lokalizacje w swoich aplikacjach, czy to na iOS, Android, Mac lub Windows. 

Streaming: Czy Surfshark działa z Netflix i innymi stronami streamingowymi?

Tak, Surfshark VPN współpracuje z Netflix i innymi stronami streamingowymi, takimi jak BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu, a nawet Disney Plus, dzięki silnemu bezpieczeństwu / prywatności, które zapewnia ochronę przed głęboką inspekcją pakietów (DPI) i innymi algorytmami blokującymi VPN.

Aby odblokować amerykańską usługę Netflix, zmieniłem protokół z przestarzałego IKEv2 na protokół OpenVPN (TCP). Następnie przetestowałem wszystkie dostępne serwery US / UK / JP / DE w “fizyczne lokalizacje” patka:

5 działających serwerów dla Netflix US

 1. Los Angeles (Ultra HD)
 2. Las Vegas (Ultra HD)
 3. New Jersey (HD)
 4. Phoenix (HD)
 5. Seattle (HD)

3 działające serwery dla Netflix UK

 1. Londyn (Ultra HD)
 2. Manchester (Ultra HD)
 3. Glasgow (HD)

2 działające serwery dla Netflix JP

 1. Tokio (Ultra HD)
 2. Osaka (Ultra HD)

2 działające serwery dla Netflix DE

 1. Berlin (Ultra HD)
 2. Frankfurt nad Menem

Jeśli zastanawiasz się, jak oglądać Netflix US za pomocą Surfshark (lub dowolnej innej wersji brytyjskiej, JP, DE), po prostu połącz się z powyższymi działającymi serwerami dla każdej lokalizacji i ciesz się streamingiem swoich ulubionych filmów / programów telewizyjnych!

Surfshark Działa z Netflix

Oprócz US, UK, JP i DE, Surfshark zapewnia dostęp do 12 innych bibliotek Netflix (łącznie 16). Jest to dość niewiarygodne dla początkującego, biorąc pod uwagę, że ostatnio trudno było nawet odblokować jedną bibliotekę.

Szybkość: jak szybki jest Surfshark?

Średnio Surfshark zdołał dostarczyć 78,15 Mb / s podczas pobierania i 60,18 Mb / s podczas przesyłania, kiedy po raz pierwszy przeprowadziłem testy prędkości na 5 różnych serwerach wybranych losowo w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech i Francji:

Po niedawnej aktualizacji sieci do ponad 1040 serwerów w ponad 60 krajach postanowiłem przeprowadzić kolejny test. Tym razem Surfshark zaoferował lepszą wydajność, dostarczając średnio 89,99 Mb / s przy pobieraniu i 86,25 Mb / s przy przesyłaniu.

ServerDownloadUploadPing
NAS 95,39 Mb / s 90,63 Mb / s 67 ms
UK 89,88 Mb / s 85,74 Mb / s 119 ms
Australia 81,19 Mb / s 79,44 Mb / s 125 ms
Niemcy 93,03 Mb / s 87,13 Mb / s 111 ms
Francja 90,50 Mb / s 88,31 Mb / s 88 ms
Średni 89,99 Mb / s 86,25 Mb / s 102 ms

Kompatybilność: aplikacje i obsługiwane urządzenia

Wcześniej dostawca nie oferował wiele aplikacji. Tylko kilka rozszerzeń przeglądarki, podstawowa aplikacja na Androida i to wszystko. Teraz przeszli poważną transformację, dodając legion nowych i ulepszonych aplikacji;

 • Windows
 • Prochowiec
 • iOS
 • Android
 • Fire TV
 • Telewizor apple
 • Firefox i Chrome

W 2019 roku Surfshark zaktualizował nawet wygląd i interfejs użytkownika wszystkich aplikacji, w tym rozszerzeń przeglądarki. To dodatkowo pomaga im uzyskać większą przyczepność na rynku, ponieważ nowy interfejs użytkownika robi wrażenie.

Jak zainstalować Firestick w Surfshark VPN

 1. Uruchomić  “Sklep Google Play” na swoim Amazon Fire TV
 2. Szukaj dla “Surfshark” app
 3. Kliknij “Pobieranie” i poczekaj na zakończenie procesu
 4. Zaloguj się używając danych logowania do Surfshark

Jak zainstalować Kodi na Surfshark VPN

 1. Zapisz się z Surfshark, otrzymując subskrypcję
 2. Pobieranie aplikacja VPN dla urządzenia, na którym korzystasz z Kodi
 3. Połączyć do dowolnej bezpiecznej lokalizacji, aby aktywować VPN
 4. Uruchomić Kodi i ciesz się bezpiecznie przesyłaniem strumieniowym na swoim urządzeniu!

Ceny: Ile kosztuje Surfshark?

Plany cenowe w Surfshark są podzielone na trzy silosy: miesięcznie (od 11,95 USD), rocznie (5,99 USD / mies.) i 2 lata (już od 1,99 USD / mc) Dłuższe czasy trwania dają możliwość korzystania z lepszych rabatów.

Na przykład, jeśli zdecydujesz się na roczny, będziesz musiał zapłacić tylko 5,99 USD miesięcznie, rozliczane jako 71,88 USD raz. Jest to całkiem rozsądne niż płacenie co miesiąc 11,95 USD, co stanowi ponad 140 USD!

Ich 24-miesięczny plan obejmuje najtańsze stawki abonamentowe. Kosztuje tylko 1,99 USD miesięcznie (47,76 USD zafakturowane raz), co jest znacznie niższe niż uszkodzenie miesięcznej lub rocznej subskrypcji.

przegląd planu cenowego surfshark

Surfshark VPN’Strategia kosztowa wyjaśnia jedną rzecz, tzn. chce, abyś kupił ich dwuletnią subskrypcję. Mimo to jest znacznie tańszy niż większość porównywalnych dostawców, zapewniając użytkownikom większą wartość za swoje pieniądze.

Czy oferują bezpłatny okres próbny? Niestety nie, nie oferują pełnoprawny bezpłatny okres próbny do klientów. Ma to również sens, szczególnie biorąc pod uwagę, że możesz uzyskać plan dwuletni za jedyne 1,99 USD miesięcznie.,

Wręcz przeciwnie, masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie abonamenty od dnia rozpoczęcia subskrypcji. Surfshark akceptuje również wszystkie główne metody płatności. 

Należą do nich PayPal, AliPay, karta kredytowa / debetowa itp. Możesz również płacić za pośrednictwem różnych rodzajów kryptowalut, aby zachować anonimowość, bez ujawniania żadnych istotnych szczegółów finansowych.

Wiarygodność: Oceny Trustpilot, Reddit i obsługa klienta

Aby dać ci lepszy pomysł na temat Surfshark VPN, przedstawiłem szczegóły dotyczące dostawcy z perspektywy “użytkownicy” na Trustpilot i Reddit. Powinny one pomóc w procesie decyzyjnym:

Recenzja Surfshark Trustpilot

Surfshark VPN uzyskał średnią ocenę 4,5 / 5 na portalu Trustpilot na podstawie 1 059 recenzji użytkowników. Nie trzeba dodawać, że jest to dość niezwykły wynik i wskazuje, że użytkownicy są zadowoleni z usługodawcy.

Ponad 71% użytkowników dało Surfshark an “doskonały” ocena, która wiele mówi, biorąc pod uwagę wiarygodność dostawcy. Większość reklamacji związanych z usługą dotyczy ich zasad zwrotu pieniędzy i okresu oczekiwania na ich otrzymanie.

Ocena Surfshark Trustpilot

Przegląd Surfshark VPN Reddit

Byłem pewien, że Surfshark ma dobrą reputację wśród Redditorów, i udowodniły mi słuszność niezliczonych recenzji na Reddit. Większość internautów miała “pozytywny” doświadczenie z dostawcą.

Użytkownicy doceniają przyjazne dla budżetu koszty, przyjazny dla użytkownika design, dobrą wydajność i nieograniczoną liczbę urządzeń. Niektórzy Redditors zgłosili problemy z Netflix, ale podobnie jak w poniższej recenzji wyjaśniono, że pomógł kontakt z zespołem pomocy technicznej.

Moja opinia o Surfshark z vpnreviews

Surfshark’s Obsługa klienta

Surfshark jest prawdopodobnie jedynym dostawcą na rynku, który oferuje ponad 10 różnych metod otrzymywania wsparcia. Oczywiście najbardziej niezawodnym ze wszystkich jest obsługa czatu na żywo przez całą dobę, co jest niezwykle proaktywne.

Jeśli masz bardziej szczegółowy problem, który wymaga uwagi, użytkownicy mają możliwość złożenia wniosku i wybrania odpowiedniego działu, aby również przekazać skargę.

Obsługa klienta Surfshark

Inne nośniki wsparcia obejmują osobne strony z często zadawanymi pytaniami, pomoc dla aplikacji, fakturowanie & konto, Smart TV i konsole, funkcje, router, połączenie ręczne i konfiguracje DNS.

Podsumowując, byłem pod wrażeniem niezliczonej liczby dostępnych opcji i podziału różnych stron pomocy technicznej, aby ułatwić użytkownikom otrzymywanie szczegółowych informacji na temat ich problemów.

Zapisałem nawet czasy odpowiedzi po wysłaniu VPN czterech pytań z przerwami. Wśród nich dwa były ogólnymi zapytaniami, a dwa były nieco bardziej techniczne. Zobacz statystyki poniżej:

Pytanie Początkowy czas reakcji Liczba e-maili Pytanie, na które odpowiedziano
Czy Surfshark działa z Netflix? 20 minut 1 tak
Czy Surfshark jest dobry do torrentowania? 25 minut 1 tak
Czy Surfshark działa w Chinach? 30 minut 1 tak
Jak aktywować zaciemnianie VPN? 24 minuty 1 tak

Alternatywy Surfshark

Surfshark cieszy się najwyższym rankingiem BestVPN.co, po sprawdzeniu ponad 180 dostawców na rynku. Dlaczego? Ze względu na niesamowitą obsługę, a jednocześnie przyjazny dla budżetu, pomimo tego, że jest nowością na rynku.

Jeśli jednak nadal szukasz alternatyw i nie masz nic przeciwko płaceniu dodatkowej opłaty, zalecamy zarejestrowanie się w PureVPN (od 2,91 USD / mc) lub Ivacy (od 1,99 USD / mc).

Czy polecam Surfshark?

Gorąco polecam Surfshark, jeśli szukasz niedrogiego wyboru dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z VPN. Możesz otrzymać plan już za 1,99 USD / mc. stąd.

Jako nowicjusz na rynku, Surfshark odblokowuje Netflix, bezpiecznie pobiera torrenty i zapewnia doskonałą cyfrową prywatność, dlatego jest na pierwszym miejscu na naszej liście.

Sieć VPN jest wolna od wycieków adresów WebRTC / DNS / IP, oferuje niesamowite wsparcie dla wszystkich platform i zapewnia użytkownikom nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń, jako pierwsza w branży VPN.

Похожие статьи

 • Avast VPN Review 2020

  Jurysdykcja Republika Czeska Cena 79,99 USD na abonament roczny Serwery 55 Serwery w 34 krajach Dzienniki Magazyny Dzienniki połączeń Szyfrowanie...

 • Przegląd PureVPN 2020

  Jurysdykcja Hongkong Cena 2,91 USD / mc za dwuletni plan Serwery 2000+ w ponad 140 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie AES-256-CBC Odblokowuje Netflix...

 • Przegląd IVPN 2020

  Właściwość Gibraltar Cena 8,33 Serwery 3152 Dzienniki Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie Tak Działa w Chinach Tak Zalecane Tak Strona internetowa...

 • VyprVPN Recenzja 2020

  Jurysdykcja Szwajcaria (niebezpieczne) Cena 6,67 USD / miesiąc (80 USD przez 1 rok) Serwery 700 dzienników Brak dzienników Szyfrowanie AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie...

 • GOOSE VPN Review 2020

  Jurysdykcja Holandia Cena 1,99 USD Serwery 71 Dzienniki Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak Działa w Chinach Nie Zalecane Nie Witryna...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me