Przegląd PureVPN 2020

Jurysdykcja Hongkong
Cena £ 2,91 USD miesięcznie w planie 2-letnim
Serwery Ponad 2000 w ponad 140 krajach
Kłody Brak certyfikatów dzienników
Szyfrowanie AES-256-CBC
Odblokowuje Netflix tak
Torrenting tak
Działa w Chinach tak
Zalecana  tak
Stronie internetowej https://www.purevpn.com/
Zgodność Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Z siedzibą w Hongkongu, PureVPN zajmuje czołowe miejsce na rynku VPN. Jest to wszechstronny, który ma w 100% zweryfikowaną politykę No-Logs za pośrednictwem amerykańskiej firmy audytorskiej; Altius IT.

Jest to niedrogi VPN, od 2,91 USD / mc (w planie 2-letnim), oferując zaporę NAT, dzielone tunelowanie, blokowanie reklam / modułów śledzących, ochronę przed wyciekiem IPv6, przełącznik Kill Switch, ochronę przed atakami DDoS oraz dedykowane adresy IP do użytku osobistego.

W tym samym czasie ma aplikacje dla wszystkich głównych platform / urządzeń i ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach dookoła świata. Najlepsza część: uzyskasz wyjątkową wydajność przy średnich prędkościach pobierania 91,51 Mb / s 88,59 Mb / s podczas przesyłania.

Gorąco polecam PureVPN, jeśli szukasz niedrogiego, ale niezawodnego VPN. Dowiedz się, jak udało się zdobyć 4,5 gwiazdki w tej recenzji PureVPN.

Kryteria oceny

 1. Jurysdykcja: Gdzie jest oparty na PureVPN?
 2. Bezpieczeństwo: Czy PureVPN jest naprawdę bezpieczny?
 3. Przecieki: Czy to wyciek twojego adresu IP, DNS & WebRTC?
 4. Serwery: Czy jest zgodny z P2P, czy działa w Chinach?
 5. Streaming: Czy to działa z Netflix & inne usługi VoD?
 6. Prędkość: Jak szybki jest PureVPN?
 7. Zgodność: Aplikacje i obsługiwane urządzenia
 8. Cennik: Ile dokładnie kosztuje PureVPN?
 9. Solidność: Oceny Trustpilot, Reddit & Obsługa klienta

Jurysdykcja: Gdzie opiera się PureVPN?

PureVPN ma swoją siedzibę w Hongkongu, więc pozwól’zacznij od rozmowy o jego centrum. Ta dawna kolonia brytyjska jest teraz autonomicznym terytorium Chin. Czy to jednak sprawia, że ​​jest to bezpieczne miejsce?

Tak! Pomimo Chin’znana reputacja dotycząca drakońskich przepisów dotyczących prywatności w Internecie, Hongkong jest bardziej równy z głównymi krajami europejskimi niż sam kontynent. Przynajmniej jeśli chodzi o prawo do wolności w Internecie i prywatności danych.

Hongkong nie jest związany żadną umową dotyczącą gromadzenia danych / informacji, taką jak oczy 5/9/14, jak dowiedzieliśmy się szczegółowo po przeprowadzeniu badania jurysdykcji inwazyjnych.

Bezpieczeństwo: Czy PureVPN jest naprawdę bezpieczny?

Po szczegółowym przejściu do PureVPN’lokalizacja, audyt bezpieczeństwa, warrant kanarek i zasady rejestrowania, Mogę powiedzieć bez wątpliwości. dostawca jest bezpiecznym wyborem dla osób dbających o prywatność. Dowiedz się więcej o każdym aspekcie poniżej:

Czy PureVPN przechowuje pliki dziennika?

Po otrzymaniu ogromnego sprzeciwu za współpracę z FBI, obejmującą kobietę będącą ofiarą cyberprzemocy i cyberstalkingu, PureVPN obiecał wyeliminować wszystkie dzienniki. Z pewnością pomogli złapać przestępcę i uspokoić umysł niewinnej dziewczyny, ale nadal przekazali kłody.

W związku z tym ich obowiązkiem było poważne potraktowanie luzu i zrobili to. Teraz dostawca dołącza do szeregu usług VPN, aby zweryfikować swoje roszczenia dotyczące braku logów, w ramach ich zobowiązania do zapewnienia silnej prywatności i bezpieczeństwa swoim klientom na całym świecie.

Audyt został zakończony przez amerykańską firmę ochroniarską Altius IT i uspokaja wszelkie wątpliwości dotyczące anonimowości klientów, pojawianie się jako godny zaufania dostawca. W zaktualizowanej polityce prywatności PureVPN twierdzi:

“NIE przechowujemy żadnych zapisów dotyczących twoich działań związanych z przeglądaniem, dzienników połączeń, zapisów przypisanych do ciebie adresów IP VPN, twoich oryginalnych adresów IP, czasu połączenia, historii przeglądania, odwiedzanych witryn, ruchu wychodzącego, treści lub danych masz dostęp”

To oczywiście brzmi satysfakcjonująco i z przyjemnością dowiedziałem się, że dostawca zmienił całą swoją politykę prywatności po tym luzie. Czy teraz wszystko jest bezpieczne?

Jedyne, co robią

Myślę, że należy koniecznie wspomnieć, że PureVPN przechowuje dzienniki przepustowości; żeby nie ograniczać prędkości. Aby mieć pewność, że wszyscy użytkownicy PureVPN uzyskają najwyższy poziom prędkości i doświadczenia z dostawcą.

Rejestruje tylko zapisy PureVPN

Protokoły i informacje o szyfrowaniu

PureVPN oferuje obsługę protokołów takich jak SSTP, PPTP i L2TP. jednak, większość aplikacji korzysta z protokołu OpenVPN, aby zabezpieczyć Cię w Internecie, ponieważ umożliwia wdrożenie szyfrowania na poziomie wojskowym.

Dostawca wykorzystuje szyfr AES-256-CBC z uwierzytelnianiem skrótu HMAC SHA1 dla kanału danych i szyfr AES-256-CBC z uwierzytelnianiem skrótu HMAC SHA384 i szyfrowaniem uzgadniania RSA-2048 dla kanału sterującego.

Obsługuje przekierowywanie portów, dzielone tunelowanie i dedykowane adresy IP

Dostawca z Hongkongu jest jednym z nielicznych na rynku obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak przekierowanie portów, ochrona DDoS, dzielone tunelowanie i ochrona przed wyciekiem IP.

Wszystkie te specjalne funkcje łącznie zwiększają ogólną ochronę, jaką otrzymujesz za pobieranie torrentów lub przesyłanie strumieniowe na VoD. Oczywiście chciałbym również zobaczyć dodanie DoubleVPN i Onion przez VPN.

Natywne aplikacje na wszystkie platformy wolne od złośliwego oprogramowania

Aby sprawdzić, czy PureVPN można bezpiecznie pobrać / zainstalować, przeprowadziłem testy na wszystkich aplikacjach obsługiwanych przez dostawcę z VirusTotal.com. Wyniki pokazują, że wszystkie aplikacje są zabezpieczone przed wirusami / złośliwym oprogramowaniem.

TotalVPN Virus Total Test

Wycieki: czy wycieka twój adres IP, DNS & WebRTC?

Aby uzyskać obiektywne zdjęcie PureVPN’Dla bezpieczeństwa przeprowadziłem dokładny test szczelności, obejmujący użycie ponad 6 różnych narzędzi. PureVPN przeszedł wszystkie testy, wskazując, że nie wycieka żadnych informacji.

Wycieki żądań WebRTC i HTTP:
 • https://browserleaks.com/webrtc (Wyczyść)
 • https://www.doileak.com/ (Wyczyść)
Wycieki DNS:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Wyczyść)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Wyczyść)
Wycieki IPv4 / IPv6 i Torrent IP:
 • https://ipleak.net/ (Wyczyść)
 • https://ipx.ac/run/ (Wyczyść)

Testy szczelności PureVPN

Serwery: czy jest kompatybilny z P2P, czy działa w Chinach?

PureVPN ma dużą globalną sieć ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach na całym świecie. Najwięcej serwerów PureVPN znajduje się w regionie europejskim, a następnie w Ameryce Północnej. Oto podział regionu według liczby serwerów:

 • Ameryka Północna: 656 serwerów
 • Europa: 769 serwerów
 • Azja: 309 serwerów
 • Ameryka Środkowa: 12 serwerów
 • Ameryka Południowa: 81 serwerów
 • Afryka: 150 serwerów
 • Serwery Oceania 93
 • Wszystkich serwerów: 2070

Czy PureVPN jest dobry do torrentowania?

Rzeczywiście, jest to świetny wybór do pobierania torrentów. Dostawca oferuje ogromną listę serwerów specyficznych dla p2p, a nawet udostępnia funkcje takie jak Split Tunneling i SOCKS5 proxy, aby przyspieszyć i chronić cię.

Używa protokołu OpenVPN (UDP) dla swoich serwerów p2p, a szyfrowanie jest dostępne za pomocą szyfru AES-256, szyfrowania kluczem RSA-4096 i uwierzytelniania mieszającego SHA384.

Podczas testowania prędkości serwera w USA dla p2p / torrentowania na uTorrent, PureVPN również osiągnął średnią 91,51 Mb / s i 88,59 Mbps Przekazać plik.

Tryb udostępniania plików PureVPN P2p

Czy PureVPN działa w Chinach?

PureVPN nie zapewnia mieszkańcom stałej wydajności w Chinach. W przeciwieństwie do innych dostawców, takich jak ExpressVPN i Surfshark, nie oferuje dedykowanej chińskiej strony dla mieszkańców, aby mogli pobrać produkt.

Jeśli chodzi o chińskich emigrantów, VPN działa w trybie obejścia “Wielka zapora ogniowa”, i jest jedynym dostawcą oferującym 12 chińskich serwerów, spośród których 6 znajduje się w Szanghaju, a 6 w Pekinie.

Nadal musi inwestować w zaciemnione serwery za pośrednictwem Xor lub protokołu Stunnel, który przekierowuje ruch VPN do portu 443, dzięki czemu wygląda jak zwykły ruch HTTPs, oszukiwanie witryn / krajów, które nakładają zakazy VPN.

PureVPN działa w Chinach

PureVPN wykorzystuje zarówno Bare-Metal, jak i lokalizacje wirtualne

PureVPN, podobnie jak wielu innych dostawców obecnie, nie oferuje fizycznych serwerów we wszystkich swoich lokalizacjach. Wykorzystuje także wirtualne lokalizacje głównie w celu zapewnienia dostępności w krajach o surowych przepisach dotyczących Internetu.

Podstawowa różnica między nimi jest dokładnie tym, co sugerują ich nazwy. Serwery fizyczne to rzeczywiste serwery, które istnieją gdzieś w formie fizycznej, podczas gdy serwery wirtualne są fikcyjne.

Testowanie na ich az1-ovpn-udp.pointtoserver.com serwer ujawnił, że faktycznie znajduje się w Edynburgu w Wielkiej Brytanii. Niektóre inne wirtualne lokalizacje wykorzystywane przez PureVPN to: Aruba, Arabia Saudyjska, Bahrajn i Jemen.

Testowanie wirtualnych lokalizacji PureVPN

Czy PureVPN działa z Netflix i innymi VoD?

Tak! W rzeczywistości Dostawca jest jedynym na rynku, który odblokowuje VoD bezpośrednio poprzez dodatek do przeglądarki, pomimo zakazu VPN. I to nie ogranicza się tylko do Netflix.

Użytkownicy na całym świecie mogą subskrybować PureVPN w celu odblokowania różnych platform streamingowych, takich jak Amazon Prime, BBC iPlayer, Hulu, Voot, Hotstar, Sling TV, Disney Plus i więcej.

Tylko upewnij się wyczyść pamięć podręczną przeglądarki przed uzyskaniem dostępu do strony Netflix, lub jako prostsze rozwiązanie uruchom “Incognito” w Google Chrome lub “tryb prywatny” w przeglądarce Mozilla Firefox.

Poniżej możesz zobaczyć, jak użyłem ich rozszerzenia Chrome, aby odblokować amerykańską wersję Netflix i przesłać strumieniowo serię hitów, “Avengers: Infinity War”, bez żadnych problemów!

Dalsze testy PureVPN ujawniły, że dostawca odblokowuje teraz Netflix w 3 kolejnych regionach (oprócz powyższych); Kanada, Francja i Niemcy

PureVPN odblokowuje serwis Netflix US

Szybkość: jak szybka jest PureVPN?

Przeciętnie, PureVPN udało się dostarczyć 91,51 Mb / s podczas pobierania i 88,59 Mb / s podczas przesyłania, po przetestowaniu serwerów w 5 różnych lokalizacjach. Podsumowując, prędkości poprawiły się od czasu ostatniego przetestowania usługi.

ServerDownloadUploadPing
NAS 95,97 Mb / s 90,13 Mb / s 99ms
UK 91,03 Mb / s 89,53 Mb / s 102ms
Australia 93,55 Mb / s 91,22 Mb / s 87ms
Niemcy 87,69 Mb / s 85,08 Mb / s 120ms
Francja 89,31 Mb / s 86,99 Mb / s 111ms
Średni 91,51 Mb / s 88,59 Mb / s 103ms

Kompatybilność: aplikacje i obsługiwane urządzenia

PureVPN jest jednym z niewielu dostawców VPN kompatybilnych ze wszystkimi głównymi platformami i urządzeniami. Poniżej znajduje się pełna lista urządzeń obsługiwanych przez dostawcę:

 • Kodi
 • Roku
 • Routery
 • Xbox
 • Android TV
 • Boxee box
 • Amazon Firestick
 • Microsoft Surface
 • Teraz TV Box
 • Raspberry Pi
 • Obsada Chrome
 • Play Station
 • Aplikacja na iOS (uruchomiona ponownie)

PureVPN na iOS

PureVPN’Aplikacja na iOS nie była właściwie dostępna przez długi czas, ponieważ została usunięta z powodu naruszenia zasad iTunes. Nowy powrócił do sklepu z jabłkami i jest zbudowany na tej samej platformie, co jego odpowiednik na Androida.

Ogólny interfejs użytkownika i interfejs użytkownika aplikacji na iOS są dość niezwykłe i nie ma wpływu na różne rozmiary ekranu iPhone'a / iPada. Czasy połączeń były również szybkie i nie trwały średnio dłużej niż 10 sekund. Ogólnie aplikacja uzyskała ocenę 10/10!

Aplikacja PureVPN na iOS

PureVPN dla Androida

Dzięki swojej lekkiej strukturze, PureVPN’Aplikacja na Androida nie ugrzęźnie nawet w najgorszych i najwolniejszych urządzeniach z Androidem. Nawigacja jest płynna, podobna do jej odpowiednika na iOS, a czasy połączenia również były imponujące.

Oznacza to, że programiści włożyli wiele wysiłku i przemyślenia w zaprojektowanie UX specjalnie dostosowanego do platformy. Netflix i inne VoD działały dobrze, a prędkości znacznie się poprawiły. W skali ocen aplikacja na Androida otrzymuje ode mnie 9/10.

Aplikacja PureVPN na Androida

PureVPN dla Windows

PureVPN’s Aplikacja Windows jest skierowana do obu odbiorców; doświadczeni technologicznie i amatorzy użytkownicy VPN. I dlatego jest hitem wśród miłośników Windows. Dla laika ustawienia domyślne działają idealnie podczas przeglądania, torrentowania i odblokowywania.

Dostępne są określone tryby, które łączą Cię z odpowiednimi serwerami tzn. jeśli chcesz pobrać torrenty, kliknij “Udostępnianie plików” tryb i ciesz się maksymalnym bezpieczeństwem i dużymi prędkościami torrentowania.

Następnie po wejściu do “Preferencje” menu, aplikacja jest czystą przystanią dla znawców techniki. Przedstawia niezliczoną liczbę protokołów, szyfrowania i opcji dostosowywania aplikacji w celu dalszego zwiększenia bezpieczeństwa i prywatności w Internecie.

PureVPN w systemie Windows

PureVPN dla komputerów Mac

Podobne do odpowiednika Windows, PureVPN’Aplikacja Mac używa tego samego projektu i stylu. Oferuje niezwykłą listę funkcji zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych technologicznie użytkowników VPN, co przyczynia się do jego ogólnego prawdopodobieństwa.

Masz tę samą intuicyjną opcję wyboru trybu, modyfikację konfiguracji i inne modyfikowalne ustawienia, które sprawiają, że korzystanie z aplikacji jest bardzo łatwe.  Jednocześnie wygląd aplikacji Cię nie nudzi i wygląda całkiem nowocześnie!

PureVPN na Macu

PureVPN dla systemu Linux

PureVPN nie oferuje aplikacji opartej na GUI dla systemu Linux, podobnie jak większość dostawców. jednak, nadal jest świetną opcją dla tych, którzy potrafią zrozumieć i wdrożyć kodowanie do nawiązywania połączeń VPN.

Większość recenzentów zgadza się, że konfigurowanie aplikacji nie opartych na GUI w systemie Linux jest trudnym zadaniem. Mimo to PureVPN całkiem nieźle usprawnia proces konfiguracji. Możesz przeczytać ich przewodnik tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

PureVPN w systemie Linux

PureVPN dla Firestick

PureVPN działa płynnie na Firestick dzięki dedykowanej aplikacji; zoptymalizowany dla platformy. Możesz pobrać go z Pure’lub odwiedzając Google Play Store i wpisując “PureVPN”.

Umożliwia to użytkownikom platformy maksymalne bezpieczeństwo na swoich telewizorach Amazon Fire TV, a jednocześnie zyskuje możliwość odblokowywania platform takich jak Netflix, BBC iPlayer, Sling TV, Amazon Prime i więcej.

PureVPN na Amazon Firestick

PureVPN dla Kodi

PureVPN jest jedynym dostawcą na rynku, który obecnie oferuje wsparcie dla Kodi. Możesz łatwo pobrać i zainstalować dodatek na platformie rozrywkowej, aby zabezpieczyć swoją tożsamość.

Aby uzyskać instrukcje dotyczące instalacji PureVPN na Kodi, możesz postępować zgodnie z tym przewodnikiem. Po zainstalowaniu aplikacji możesz zwiększyć bezpieczeństwo podczas przesyłania strumieniowego pirackich treści, oszczędzając przed wysokimi karami DMCA!

PureVPN na Kodi

Ceny: Ile dokładnie kosztuje PureVPN?

Dostawca oferuje trzy atrakcyjne plany dla potencjalnych klientów; miesięcznie (od 10,95 USD), rocznie (4,16 USD / mc) i 2 lata (2,91 USD / mc). Dłuższe czasy trwania zapewniają lepsze rabaty.

Jeśli zdecydujesz się na pierwszą, będziesz musiał zapłacić 10,95 USD miesięcznie, co wcale nie jest bardzo przystępną ceną. Najlepszy plan oferowany obecnie przez PureVPN to jego 2-letnia oferta, kosztuje cię tylko 2,91 USD / miesiąc.

Łączny koszt tego planu wynosi zaledwie $69,99 rozliczane raz na cały rok’wartość subskrypcji. Czy wraca z gwarancją? TAK, 31-dniowy zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z VPN.

Przegląd PureVPN 2020

Niestety, nie ma bezpłatnej wersji próbnej, ale PureVPN oferuje płatną wersję próbną dostępną za 2,50 USD i ma ważność 3 dni (wystarczająca do testów). Opłaty za przekierowanie portów i dedykowane adresy IP są wymienione poniżej:

Przekazywanie portów:

1 miesiąc - 1,99 USD / mc
1 rok - 0,99 USD / mc
2 lata - 0,99 USD / mc

Dedykowane adresy IP:

1 miesiąc - 1,99 USD / mc
1 rok - 1,99 USD / mc
2 lata - 1,99 USD / mc

Jeśli chodzi o metody płatności, PureVPN wychodzi na jaw. Obsługuje wszystkie standardowe opcje, w tym Visa, MasterCard, American Express, Cashu i anonimowe bitcoiny.

Dla większej różnorodności dostawca wdraża PaymentWall, który pozwala na przyjmowanie płatności w 150 różnych metodach z ponad 200 krajów na całym świecie, nie pozostawiając kamienia obróconego.

Metody płatności PureVPN

Wiarygodność: Oceny Trustpilot, Reddit & Obsługa klienta

PureVPN ma wyższą ocenę niż nawet najbardziej znani dostawcy na rynku, * kaszle Nord i Express *. Z ponad 8 654 recenzji uzyskał ocenę 5 gwiazdek, co wskazuje, że ponad 85% użytkowników miało pozytywne wrażenia. 

Oceny PureVPN Trustpilot

Recenzja PureVPN Reddit

Czy PureVPN jest dobry? Że’o to pyta większość redditorów na Reddit i na podstawie analizowanych przeze mnie odpowiedzi, Mogę śmiało powiedzieć, że dostawca zdecydowanie robi coś dobrze, ponieważ zyskuje pozytywne recenzje od większości użytkowników.

Poniżej możesz zobaczyć kilka osadzonych wątków reddit PureVPN’ogólna prędkość i wydajność. Większość, jeśli nie wszystkie, są pozytywne, a niektórzy użytkownicy mają negatywne doświadczenia.

Recenzja PureVPN Reddit 1

Tutaj użytkownik mówi o tym, jak on’używam PureVPN od 2 lat i uważa, że ​​jest to jeden z najlepszych na rynku programów odblokowujących dostęp do Netflix, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer itp..

Recenzja PureVPN Reddit 2

Oczywiście tam, gdzie były pozytywne, natknąłem się na niektóre recenzje, które były negatywne. W większości dotyczyły one zasad rejestrowania VPN, które ostatnio zostały poddane audytowi. 

Recenzja PureVPN Reddit 3

PureVPN’s Obsługa klienta

Z siedzibą w Hongkongu dostawca ma bardzo proaktywny zespół obsługi klienta, czy to przez czat na żywo, bilet lub wsparcie e-mail. Wszyscy przedstawiciele są bardzo pomocni i szczegółowo opisani w swoich odpowiedziach.

Zwykle inni egzekucje przekierowują cię do linku lub bloga, aby zaoszczędzić wysiłek. Zauważyłem jednak, że w przeciwieństwie do innych usług VPN i ich zespołu wsparcia czatu, PureVPN’menedżerowie nie mieli nic przeciwko opracowywaniu odpowiedzi.

Zapisałem nawet czasy odpowiedzi po wysłaniu VPN czterech pytań z przerwami. Wśród nich dwa były ogólnymi zapytaniami, a dwa były nieco bardziej techniczne. Zobacz statystyki poniżej:

Pytanie Początkowy czas reakcji Liczba e-maili Pytanie, na które odpowiedziano
Jak pobrać PureVPN? 20 minut 1 tak
Dlaczego PureVPN jest taki wolny?? 15 minut 1 tak
Jak uzyskać zwrot pieniędzy od PureVPN? 25 minut 1 tak
Dlaczego mój PureVPN nie łączy się?? 22 minuty 1 tak

Alternatywy PureVPN

PureVPN już istnieje jako słynny dostawca, który jest odpowiedni dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z VPN w przystępnej cenie. Jeśli jednak chcesz skorzystać z innej niedrogiej oferty, rozważ rejestrację w Surfshark (od 1,99 USD / mc).

Z drugiej strony, jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu nieco wyższej za efektywną i niezawodną usługę, sugerowałbym wybranie jednej z najszybszych, ExpressVPN (od 1,99 USD / mc).

Czy polecam PureVPN?

Tak, gorąco polecam PureVPN tym, którzy szukają niedrogiej, ale bogatej w funkcje usługi VPN. Konieczne są ulepszenia w obchodzeniu “Wielka zapora ogniowa”, ale ogólnie otrzymujesz dobrą ochronę i bezpieczeństwo.

Wszystkie dedykowane aplikacje działają płynnie i szybko, co zwiększa sympatię VPN. Dodaj to do dużej liczby dostępnych serwerów, dedykowanych adresów IP i funkcji Hotspot, PureVPN zapewnia dobry stosunek jakości do ceny.

Nie wspominając, niedawno dołączył do grona dostawców logów, a nawet odblokowuje Netflix i inne platformy strumieniowe bezpośrednio poprzez rozszerzenia przeglądarki. Możesz dostać plan za 1,99 $ stąd.

Похожие статьи

 • Przegląd Surfshark 2020

  Jurysdykcja Brytyjskie Wyspy Dziewicze Cena 1,99 USD / mc (47,76 USD przez 24 miesiące) Serwery 1040+ w ponad 61 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie...

 • VyprVPN Recenzja 2020

  Jurysdykcja Szwajcaria (niebezpieczne) Cena 6,67 USD / miesiąc (80 USD przez 1 rok) Serwery 700 dzienników Brak dzienników Szyfrowanie AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie...

 • Przegląd NordVPN 2020

  Jurysdykcja Panama Cena 3,49 USD / mc za plan 3-letni Serwery Ponad 5560 serwerów w 59 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • GOOSE VPN Review 2020

  Jurysdykcja Holandia Cena 1,99 USD Serwery 71 Dzienniki Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak Działa w Chinach Nie Zalecane Nie Witryna...

 • Avast VPN Review 2020

  Jurysdykcja Republika Czeska Cena 79,99 USD na abonament roczny Serwery 55 Serwery w 34 krajach Dzienniki Magazyny Dzienniki połączeń Szyfrowanie...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me