Przegląd prywatnego dostępu do internetu 2020

Jurysdykcja USA
Cena £ 2,91 USD
Serwery 3272
Kłody Nie
Szyfrowanie AES-256
Odblokowuje Netflix tak
Torrenting tak
Działa w Chinach tak
Zalecana  tak
Stronie internetowej https://www.privateinternetaccess.com/
Zgodność Windows, Android, Apple

Private Internet Access to amerykański dostawca VPN oferujący rozwiązania w zakresie prywatności i bezpieczeństwa dzięki silnym poziomom szyfrowania i wielu serwerom na całym świecie. Ta recenzja prywatnego dostępu do Internetu ocenia legalność i kompetencje usługi VPN’roszczenie o zapewnienie prywatności i anonimowości użytkownikom w Internecie. Przeczytaj tę recenzję Private Internet Access i najnowszą opinię użytkownika objętą najlepszą VPN.

Plusy

 1. Zero logów (nawet FBI dwukrotnie nie udało się uzyskać danych)
 2. Ponad 3386 serwerów w 17 różnych krajach
 3. Protokoły OpenVPN, L2TP / IPSec i PPTP
 4. Zapewniono 256-bitowe szyfrowanie AES
 5. 24/7 funkcja czatu na żywo
 6. Dobra obsługa klienta
 7. Łatwy w użyciu klient VPN

Cons

 1. Z siedzibą w USA (pod radarem sojuszy 5-Eyes, 9-Eyes i 14-Eyes)
 2. Wolne prędkości pobierania
 3. Brak bezpłatnego okresu próbnego
 4. Mogą’Wybierz protokoły z klienta oprogramowania

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

Dzienniki i polityka prywatności

Wielu dostawców VPN twierdzi, że oferuje “Brak zasad rejestrowania”, ale tylko nieliczni dotrzymują obietnicy, jak szczegółowo opisaliśmy w naszym przewodniku dotyczącym zasad rejestrowania ponad 100 dostawców działających obecnie w branży. Większość usług, które sprawdziliśmy, rejestruje drobne dane sesji / połączenia. Wyszło to na jaw dopiero po tym, jak te sieci VPN zostały poddane oficjalnym dochodzeniom, gdy znaleziono użytkowników korzystających z usług do nielegalnych działań. Niedawnym przykładem był PureVPN, który ujawnił FBI szczegóły rejestrowania.

Tło sprawy

Jeśli jednak szukasz usługi, która wytrzyma nawet presję FBI, musisz skorzystać z prywatnego dostępu do Internetu. W ubiegłym roku dostawca wszedł w ogień krzyżowy dochodzenia FBI dotyczącego użytkownika, który fałszywie informuje i rozpowszechnia informacje o zagrożeniach bombowych. W grudniu wiele różnych fałszywych zagrożeń wysłano na różne lotniska i szkoły o nazwie “Eric Mead”.

Dochodzenia doprowadziły do ​​dowodów, że stalker McWaters oszalał z obsesji na punkcie byłego współpracownika Devona Kenneya. Jeśli jeszcze nie zgadłeś, Eric Mead to imię Kenney’chłopaka, który po bezpośredniej konfrontacji odmówił groźby. Podejrzenie zwróciło się w stronę McWaters, którzy próbowali skontaktować się z byłym pracownikiem za pomocą 100 razy.

PIA’s Odpowiedź

Wszystkie próby kontaktu z e-mailami, Facebookiem, Twitterem i TracFone sięgały adresu IP z Private Internet Access. Mimo że FBI dysponowało wystarczającymi dowodami, aby odsunąć McWatera, poprosili PIA o przekazanie dzienników. Ponieważ dostawca nie przechowuje żadnych informacji rejestracyjnych, nie mógł współpracować; zapewnienie prywatności użytkownika pozostało nienaruszone.

“Po sprawdzeniu ważności wezwania sądowego i potwierdzeniu go ponownie sformułowaliśmy, ponieważ zawsze wykonujemy treść naszej polityki prywatności, a następnie powiadomiliśmy agenta, że ​​nie rejestrujemy żadnej aktywności użytkownika. Agent potwierdził, że rozumie naszą firmę’polityka i stanowisko, a następnie poszukiwała alternatywnych leadów. Ten raport wyjaśnia, że ​​PIA nie rejestruje aktywności użytkowników i nadal przestrzegamy naszego zobowiązania wobec użytkowników.”

Duża czerwona flaga - PIA ma siedzibę w USA

USA to prawdopodobnie najgorsze miejsce na świecie, w którym może się znajdować VPN.

Jest to nie tylko część wielu sojuszy w zakresie udostępniania danych, takich jak 14 Eyes, jak wskazaliśmy w naszym szczegółowym przewodniku po problematycznych jurysdykcjach, ale ma również wiele rodzajów przepisów dotyczących zatrzymywania danych, które mogą poważnie pozwolić zmusić dowolnego dostawcę do zakazywania danych w dowolnym momencie. Wszystkie te problemy wpływają na PIA, zamieniając wszelkie wystarczająco dobre usługi, w takie, które nie powinny’subskrybować.

Ponieważ jednak PIA nie udostępniła dotychczas żadnych rejestrów władzom, udało jej się zachować pewną wiarygodność, mimo że ma siedzibę w USA. Nie zalecamy jednak podejmowania ryzyka i szukania dostawcy, który ma siedzibę w bezpieczniejszej lokalizacji, takiej jak ExpressVPN lub Surfshark..

Ceny i plany

PrivateInternetAccess oferuje trzy plany cenowe, podobnie jak większość dostawców VPN w branży. Możesz wybierać spośród konta miesięcznego, rocznego i 2-letniego.

ceny prywatnego dostępu do Internetu

Pakiet miesięczny jest oferowany w cenie 6,95 USD miesięcznie, co jest nieco wyższe w porównaniu z niektórymi innymi dostawcami VPN. Możesz jednak wybierać spośród kont o dłuższym czasie trwania, aby uzyskać znacznie niższe ceny, ponieważ roczny pakiet kosztuje 3,33 USD miesięcznie, a podwójny plan roczny kosztuje 2,91 USD miesięcznie (połowa kosztu paczki miesięcznej).

Przegląd prywatnego dostępu do Internetu wykazał, że oferuje świetny stosunek jakości do ceny, ponieważ każdy pakiet jest objęty 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i oferuje te same funkcje i poziom ochrony w każdym planie cenowym, zapewniając, że Twoje dane i prywatność są bezpieczne od wszelkiego rodzaju zagrożenia przez Internet. W przypadku kuponu zniżkowego na prywatny dostęp do Internetu sprawdź oferty VPN na Czarny piątek.

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

Bezpłatna wersja próbna

Jeśli chcesz wypróbować usługę za darmo przez kilka dni, z przykrością informujemy, że prywatny dostęp do Internetu nie zapewnia żadnych bezpłatnych wersji próbnych na tym etapie. Usługa VPN oferuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy od dnia rejestracji.

Zalecamy wykorzystanie tych siedmiu dni i przetestowanie usługi na wszystkich używanych platformach i urządzeniach. Wypróbuj różne serwery, uzyskaj dostęp do różnych witryn z ograniczeniami geograficznymi i sprawdź, czy nie występują problemy z usługą i jej funkcjami.

Serwery

Według naszego przeglądu PIA VPN ma ponad 3272 serwerów w 33 krajach na całym świecie. Wśród nich są Australia, Brazylia, Kanada, Dania, Finlandia, Francja, Hongkong, Indie, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Rumunia, Singapur, Korea Południowa, Szwecja, Szwajcaria, Turcja , UK US. Możesz sprawdzić PIA’s strona sieciowa tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat liczby serwerów i lokalizacji w poszczególnych krajach (zrzut ekranu poniżej).

prywatne serwery dostępu do internetu

Chociaż liczba obsługiwanych lokalizacji jest niewielka, PIA stale dodaje więcej serwerów do listy. Na razie nadrabia zaległości za pomocą wysokiego stosunku liczby serwerów do lokalizacji. Pozwala to użytkownikom zamaskować swoją oryginalną tożsamość i pozostać anonimowym przez Internet z dodatkową zachętą do korzystania z serwerów o mniejszym obciążeniu użytkownika. W rezultacie otrzymujesz wyjątkowe prędkości, niezależnie od kraju, w którym ustanawiasz połączenie VPN za pomocą PIA - co jest niezbędne do płynnego torrentowania i przesyłania strumieniowego!

Wydajność PIA

Aby lepiej zrozumieć niezawodność usługi, przeprowadziliśmy kilka testów wydajności. Jeśli masz wątpliwości co do sieci VPN, testy te mogą pomóc w procesie decyzyjnym:

Test prędkości

Poniżej znajdują się wyniki testu prędkości połączenia 100 Mb / s, aby uzyskać obiektywny obraz prędkości, które będziesz w stanie wykorzystać, łącząc się z różnymi serwerami PIA.

Lokalny dostawca usług internetowych

Poniższe wyniki pozwolą lepiej zrozumieć różnicę między prędkością sieci podstawowej a serwerami premium PIA.

test prędkości prywatnego dostępu do Internetu

Połączony z serwerem PIA France

Testy serwerów z USA do Francji wykazały doskonałe poziomy prędkości. Chociaż zmniejszono prędkości pobierania i wysyłania. VPN udało się zapewnić spójne pobieranie 50,67 Mb / s i wysyłanie 35,47 Mb / s, z opóźnieniem do 418 ms.

prędkość serwera pia francja

Połączony z serwerem PIA Australia

Imponujące były również testy serwerów w USA i Australii. Możesz wykorzystać pobieranie 52,25 Mb / s i prędkość 37,48 Mb / s przy opóźnieniu 231 ms. To wciąż dość duża szybkość przeglądania / torrentowania!

prędkość serwera pia australia

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

Test prędkości rzeczywistego prywatnego dostępu do Internetu dla torrentów i udostępniania plików P2P

PrivateInternatAccess jest zawsze chwalony jako usługa VPN, która działa najlepiej w funkcjach rozrywkowych związanych z VPN, takich jak torrentowanie i odblokowywanie treści ograniczonych geograficznie.

Ale nie wszystkie marketingowe mumbo jumbo na stronie VPN nie działa’t równa się czegokolwiek, jeśli dostawca nie może wykonać kopii zapasowej z faktyczną wydajnością.

I to’dokładnie to nas rozczarowało, gdy PIA sprawdziliśmy jego wydajność dla Torrenting.

PIA była świetną usługą do celów torrentowania, o czym świadczy liczba osób głośno polecających ją w tym samym celu na najlepszej stronie reddit VPN i innych popularnych forach społecznościowych. Ale ostatnio jego wydajność spadła do zera. Poważnie!

Testowałem PIA’s Wydajność torrentowania, próbując połączyć się z jednym ze specjalnych serwerów P2P i pobrać film, aby zobaczyć, jak działa. I muszę powiedzieć, że wyniki były ponure.

Połączyłem się z ich izraelskim serwerem, który specjalnie wyznaczyli do torrentowania.

Prywatna prędkość dostępu do Internetu dla torrenta

Po podłączeniu się do tego serwera poszedłem do Yts.am, popularnej witryny Torrenting, która zawiera wiele najnowszych filmów i innych treści, które można łatwo pobrać.

Uwaga: My, w BestVPN.co, nie promujemy pobierania treści chronionych prawem autorskim w jakikolwiek sposób. Proces pobierania tego pliku został również zatrzymany w połowie, aby upewnić się, że taki plik nie wyląduje w naszym systemie. Ta demonstracja miała właśnie pokazać PIA’wydajność tylko dla torrentów.

Na Yts poszedłem pobrać film “Requiem dla wojownika” przez mojego klienta Utorrent.

Prędkość PIA jest najgorsza przy pobieraniu

A prędkości pobierania Torrenting, a także prędkości wysyłania były znacznie poniżej wartości nominalnej. Wystarczy, abyśmy obniżyli PIA do niezalecana usługa Torrenting.

Test torrentów PIA

Wolny dostęp do prywatnego Internetu do torrentowania:

Oto wyniki testu prędkości PIA’Serwer Izraela:

Ping: 199 Ms

Pobierz: 3,19 Mb / s

Przesyłanie: 2,64 Mb / s

Przegląd prędkości PIA

Są to wyniki z Połączenie 20 Mb / s, co oznacza, że ​​PIA’Serwer Izraela obniżył nasze prędkości pobierania o 84%, co jest po prostu nie do przyjęcia dla VPN, który promuje się na Torrenting.

PIA’utrata prędkości używana do unoszenia się wokół Ocena 30-40% zaledwie kilka miesięcy temu. Być może przechodzą złą fazę i wkrótce sytuacja się poprawi, ale na razie PIA zdecydowanie nie jest VPNem, do którego powinieneś się udać, jeśli szukasz doświadczenia w torrentowaniu premium.

Prywatny dostęp do Internetu Test Netflix - Czy to działa?

Byłem dość oszołomiony wydajnością testów torowych PIA Torrenting, ale mimo to spodziewałem się znacznie lepszego od dostawcy, jeśli chodzi o odblokowanie Netflix.

Ale tutaj znów byłem rozczarowany, ponieważ PIA nie odblokowało dwa razy Netflix US przed podłączeniem po raz trzeci.

Przegląd prywatnego serwisu Netflix

Byłem związany z PIA’Serwer w Nowym Jorku podczas próby odblokowania Netflix, ponieważ był to wcześniej najlepszy serwer do tego zadania.

Prywatny dostęp do Internetu Netflix prawdziwy test

A kiedy PIA w końcu udało się odblokować Netflix US, postanowiłem przesłać strumieniowo Ex Machina, który jest filmem z ograniczeniami geograficznymi dostępnymi tylko dla użytkowników Netflix US.

Prywatny dostęp do Internetu działa w serwisie Netflix

Tak, film był przesyłany strumieniowo, ale po raz kolejny napotkałem ten sam problem, który zrobiłem z prędkością PIA VPN, jak z Torrentingiem.

PIA VPN Speed ​​była tak wolna, że ​​po pierwsze film był bardzo buforowany. I przez dużo, mam na myśli, dużo.

Po drugie, prędkość PIA nie’pozwalają filmowi na osiągnięcie jakości HD. Ziarna na ekranie pozostały wszechobecne.

Wolny dostęp do prywatnego Internetu dla Netflix

Jak już wyjaśniłem, że prywatna prędkość dostępu do Internetu była dość niska w serwisie Netflix, muszę pokazać, jak bardzo była wolna.

Oto wyniki testu prędkości dla serwera New York Server firmy PIA:

Ping: 241 Ms

Pobierz: 3,03 Mbps

Przesyłanie: 1,60 Mb / s

Prywatna prędkość dostępu do internetu w serwisie Netflix jest gorsza

Po raz kolejny prędkości przesyłania strumieniowego pozostały w Zasięg 3 Mbps w moim połączeniu internetowym 20 Mbps.

Prywatna prędkość dostępu do Internetu jest dokładnym powodem, dla którego dostawca nie działał dobrze z streamingiem Netflix.

Inne funkcjonalności są nadal całkiem do przyjęcia, tak jak udało się odblokować stronę’Wersja amerykańska w trzeciej próbie, ale mimo to, jeśli prędkości nie są do akceptowalnego ograniczenia dla przesyłania strumieniowego, mówimy w zakresie Średnio 30% utrata prędkości, wtedy PIA nie pozostanie w przyszłości odpowiednią siecią VPN dla Netflix.

Obsługa klienta

Prywatny dostęp do Internetu wykorzystuje różne metody reagowania na swoich użytkowników’ zapytania. Ważne jest, aby każda usługa, szczególnie w branży VPN, miała różne kanały, za pośrednictwem których użytkownicy mogą komunikować się z usługą w celu uzyskania pomocy.

PrivateInternetAccess wykorzystuje funkcję czatu na żywo, a także bazę wiedzy i sekcję FAQ, aby rozwiązać problemy użytkowników i odpowiedzieć na ich wymagania.

Czat na żywo

W naszym przeglądzie Private Internet Access przetestowaliśmy funkcję czatu na żywo i byliśmy zadowoleni z jej ogólnego wyniku. Chociaż obsługa klienta zajęła chwilę, aby przejść do trybu online i wziąć udział w naszym czacie, pracownik szybko odpowiedział na nasze zapytanie i poprowadził nas w odpowiedni sposób.

Funkcja czatu na żywo jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i jest dostępna przez 365 dni w roku. To pokazuje, że PIA jest zaangażowana w zapewnianie wysokiej jakości obsługi użytkownika i jest zaangażowana w rozwiązywanie problemów związanych z VPN.

Baza wiedzy

PIA ma dobrze zorientowaną i szczegółową bazę wiedzy, do której można uzyskać dostęp z ‘Obsługa klienta’ opcja ze strony internetowej. W bazie wiedzy znajdują się przewodniki instalacji, pliki konfiguracyjne dla protokołu OpenVPN oraz informacje o różnych oferowanych funkcjach.

Sekcja FAQ

Sekcja FAQ jest dostępna z ‘Skontaktuj się z nami’ dostępne z góry strony. W sekcji Często zadawane pytania znajdują się podstawowe informacje na temat usługi PIA VPN, jej funkcji, polityki prywatności i informacji o płatnościach.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem lub planujesz korzystać z PrivateInternetAccess, skorzystanie z często zadawanych pytań jest dobrym punktem wyjścia, ponieważ dostarczy Ci wystarczających informacji na temat usługi..

Opcje płatności

Prywatny dostęp do Internetu akceptuje różne metody płatności. Należą do nich płatności kartami kredytowymi i debetowymi, a także PayPal, American Express, BitCoin, Ripple, Pay Garden i wiele innych metod płatności. Możesz także płacić za usługę anonimowo, korzystając z kart podarunkowych Wal-Mart, Starbucks, Macy’s itp.

prywatne metody płatności za dostęp do Internetu

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

Proces rejestracji

Proces rejestracji w prywatnym dostępie do Internetu jest łatwy i wymaga kilku kroków. Proces zależy od wybranej metody płatności. Wykorzystaliśmy PayPal do zakupu usługi, która przekierowała nas bezpośrednio do PayPal’strona internetowa. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić szczegóły i to’to koniec.

Jeśli wybierzesz opcję płatności kartą kredytową, wymaga ona nieco więcej danych osobowych, w tym adresu e-mail. Możesz użyć karty upominkowej lub możesz zapłacić Bitcoinem, jeśli chcesz zapłacić anonimowo.

Klient PIA dla systemu Windows

Po zarejestrowaniu się w usłudze możesz albo skonfigurować usługę VPN przy użyciu konfiguracji ręcznej, albo użyć klienta VPN. Klient jest dostępny dla systemu Windows (XP i nowsze wersje) oraz Mac OS X (10.6 lub wyższa wersja). Możesz pobrać klientów z ‘Obsługa klienta’ strona za darmo.

Po pobraniu klienta wystarczy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło oraz połączyć się z usługą VPN. Istnieje kilka zaawansowanych ustawień, których można również użyć podczas logowania do klienta.

Możesz wybrać żądany typ połączenia, port zdalny lub jeśli chcesz użyć przekierowania portów, przełącznika zabijania VPN, ochrony przed wyciekiem DNS lub ochrony przed wyciekiem IPv6.

Możesz również użyć klienta, aby wybrać poziom szyfrowania, uwierzytelnianie danych i ustawienia uzgadniania, które chcesz chronić.

Zgodność

W naszym przeglądzie Private Internet Access byliśmy zadowoleni z liczby urządzeń i systemów operacyjnych, z którymi usługa jest kompatybilna.

Możesz skonfigurować VPN w systemie Windows i Mac za pomocą klienta oprogramowania lub konfiguracji ręcznej. Z usługi można także korzystać na urządzeniach z systemem iOS i Android, korzystając z dostarczonych instrukcji konfiguracji. PIA działa również na urządzeniach Ubuntu Linux, różnych routerach i urządzeniach Boxee Box.

Zapewnia to ochronę na wielu platformach, a wraz z funkcją wielokrotnego logowania można zachować ochronę, ciesząc się swobodą korzystania z Internetu.

Dostarczone samouczki

Private Internet Access oferuje przewodniki instalacji i samouczki dotyczące konfiguracji usługi na każdym z urządzeń, z którymi jest kompatybilny. Instrukcje konfiguracji PIA można uzyskać z ‘Obsługa klienta’ strona na stronie.

Te przewodniki zawierają instrukcje krok po kroku dotyczące konfigurowania usługi. Istnieją osobne samouczki dotyczące konfigurowania różnych protokołów na kompatybilnych urządzeniach. Istnieją pliki konfiguracyjne OpenVPN, które można również pobrać z tej strony.

Protokoły i szyfrowanie

PrivateInternetAccess zapewnia silne środki bezpieczeństwa, łącząc różne protokoły i poziomy szyfrowania. Protokoły oferowane przez PIA to PPTP, L2TP / IPSec i OpenVPN. Te protokoły działają w połączeniu z poziomami szyfrowania, aby chronić dane przed różnymi zagrożeniami.

Poziomy szyfrowania obejmują 128-bitowe szyfrowanie AES (CBC Blowfish) i 256-bitowe. Jeśli korzystasz z oprogramowania klienckiego usługi, możesz także wybrać ustawienia uwierzytelniania danych i uzgadniania w celu ochrony danych i tożsamości.

Jednak nie ma opcji wyboru protokołu za pomocą oprogramowania klienckiego, ponieważ jest on dostarczany z domyślnymi ustawieniami protokołu OpenVPN. Możesz ręcznie skonfigurować wybrany protokół, jeśli nie chcesz używać OpenVPN.

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

Dodatkowe funkcje

PIA zdecydowanie dokłada wszelkich starań, aby zaoferować użytkownikom dodatkową kompatybilność i niezawodność. Wybierając tę ​​usługę, możesz mieć pewność, że skorzystasz z wielu przydatnych funkcji. Wśród nich są:

PIA Mace ™ blokuje reklamy, moduły śledzące, pliki cookie

MACE to nowy system oferowany przez PIA, który jeszcze bardziej wzmacnia klienta’bezpieczeństwo i prywatność. Ta funkcja zwraca adresy IP niechcianych nazw domen jako adresy, których nie można routować. W rezultacie VPN zablokuje irytujące reklamy ze wszystkich stron internetowych, co oszczędza twoje dane i przepustowość. Blokując również moduły śledzące i pliki cookie, możesz zapewnić, że twoja tożsamość pozostanie całkowicie bezpieczna. Najlepsze ze wszystkich: nie musisz pobierać osobnej aplikacji dla tej funkcji, ponieważ jest ona wbudowana w VPN.

Peer-to-peer (P2P) / Torrenting

Jeśli szukasz niezawodnej sieci VPN, która nie nakłada żadnych ograniczeń przepustowości lub śledzi Twoją aktywność torrentową, PIA jest zdecydowanie dobrym wyborem. Usługa oferuje pełną anonimowość, ale ograniczone prędkości. Dzięki temu Twoja tożsamość pozostaje bezpieczna przez cały czas, a jednocześnie możesz pobierać wszystko, co chcesz, na najwyższym poziomie wygody.

SOCKS5 Proxy

Prywatny dostęp do Internetu obsługuje nawet proxy SOCKS5, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo dla działań P2P / Torrenting. Ten protokół obsługuje zaawansowane technologie sieciowe, takie jak IPv6 i UDP, co zapewnia bezpieczeństwo przez cały czas. Możesz mieć pewność, że twoja tożsamość pozostaje całkowicie anonimowa przez wścibskie agencje rządowe i lokalnych dostawców usług internetowych.

Internet Kill Switch

Przełącznik zabijania w Internecie pozwala zatrzymać połączenie internetowe, gdy VPN się rozłączy. Zapewnia to ochronę i eliminuje wszelkie szanse, że złośliwe podmioty uzyskają dostęp do twoich danych lub znają Twoją tożsamość w przypadku awarii VPN.

Przekazywanie portów

Funkcja przekierowania portów pozwala przekierować określoną komunikację do określonej bramy. Zmniejsza to jednak prywatność i PIA radzi, aby wyłączyć tę funkcję, cenisz wysokie bezpieczeństwo.

Ochrona przed wyciekiem DNS

Korzystając z tej funkcji, zyskujesz najwyższą ochronę, ponieważ Twój DNS jest kierowany przez VPN. W ten sposób jesteś chroniony przed wyciekiem DNS, a Twoja prywatność pozostaje nienaruszona.

Ochrona przed wyciekiem IPv6

Ochrona przed wyciekiem IPv6 wyłącza ruch przechodzący przez IPv6 podczas korzystania z PIA VPN. Zapewnia to brak wycieku ruchu IPv6.

Wiele loginów

Dzięki Privateinternetaccess możesz podłączyć do 5 różnych urządzeń jednocześnie, korzystając z tego samego konta. Funkcja 5 wielokrotnego logowania zapewnia użytkownikom elastyczność i bezpieczeństwo Internetu bez względu na to, z którego urządzenia lub platformy chcą korzystać.

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

Jak korzystać z prywatnego dostępu do Internetu (PIA) w Chinach?

Podobnie do innych dostawców, PIA’Strona internetowa jest niedostępna w Chinach kontynentalnych, w związku z ograniczeniami rządowymi dotyczącymi chińskich usług VPN. Dzięki temu masz tylko jedną opcję korzystania z prywatnego dostępu do Internetu (PIA) w Chinach: ręcznie skonfiguruj VPN. Podczas, gdy “Świetna zapora ogniowa” blokuje wszelkie połączenia VPN, które może znaleźć, oferuje pewną swobodę połączeń IPSec / L2TP. Śledź PIA’s przewodnik konfiguracji protokołu na różnych urządzeniach. Obejmuje to instrukcje dla routerów, telefonów z systemem Android, iOS i komputerów stacjonarnych.

Zalecane alternatywy dla PIA VPN

PIA była czołowym dostawcą kilka lat temu, ale od tego czasu straciła dużo swojego blasku i wiarygodności, tracąc jedną ważną funkcję po drugiej. Teraz tak nie jest’t oferuje odblokowanie serwisu Netflix US lub innej usługi przesyłania strumieniowego, takiej jak Disney Plus. Jego możliwości torrentowania znacznie spadły, ponieważ użytkownicy narzekali wiele na spadki połączeń i powolne spadki. To był trudny upadek z łaski dla PIA.

PIA nie jest przez nas zalecana w obecnej formie, ponieważ jego cena jest zbyt wysoka w cenie 3,11 USD / miesiąc lub 87,87 USD w ramach 2-letniej umowy i przynosi tak mniejszą wartość dla użytkownika.

Kolejną najlepszą alternatywą dla niego jest obecnie PureVPN, który wciąż jest dość bogaty dzięki dedykowanej obsłudze odblokowywania Netflix, torrentowania i innych powiązanych działań. I możesz otrzymać PureVPN za jedyne 2,88 USD miesięcznie lub 69 USD naliczone jednorazowo, jeśli wybierzesz 2-letnią umowę, która jest najtańszym pakietem subskrypcyjnym.

Alternatywy dla prywatnego dostępu do Internetu (PIA)

PIA była czołowym dostawcą kilka lat temu, ale od tego czasu straciła dużo swojego blasku i wiarygodności, tracąc jedną ważną funkcję po drugiej. Teraz tak nie jest’zaoferować odblokowanie serwisu Netflix US lub innej usługi przesyłania strumieniowego. Jego możliwości torrentowania znacznie spadły, ponieważ użytkownicy narzekali wiele na spadki połączeń i powolne spadki. To był trudny upadek z łaski dla PIA.

PIA nie jest przez nas zalecana w obecnej formie, ponieważ jego cena jest zbyt wysoka w cenie 3,11 USD / miesiąc lub 87,87 USD w ramach 2-letniej umowy i przynosi tak mniejszą wartość dla użytkownika.

Kolejną najlepszą alternatywą dla niego jest obecnie PureVPN, która wciąż jest dość bogata dzięki dedykowanej obsłudze odblokowywania Netflix, torrentowania i innych powiązanych działań. I możesz uzyskać PureVPN za jedyne 1,99 USD miesięcznie, jeśli wybierzesz roczną ofertę, która jest jednym z najtańszych pakietów subskrypcyjnych.

Dostawcy VPN

Odblokowuje serwis Netflix US

Oferuje szybkie prędkości

Szyfrowanie

Protokoły

Dozwolone jest wielokrotne logowanie

cennik

Przeczytaj recenzje

Stronie internetowej

NordVPN PureVPN
TAK tak
Szybki Powyżej średniej / średniej
Szyfrowanie AES-256 we wszystkich obsługiwanych protokołach Szyfrowanie AES-256 we wszystkich obsługiwanych protokołach
OpenVPN, IPSec & IKEv2 OpenVPN, L2TP, PPTP & SSTP
6 5
2,99 USD miesięcznie w 3-letnim abonamencie (107,55 USD naliczone jednorazowo) 2,88 USD / miesiąc w 2-letnim abonamencie (69,00 USD rozliczane jednorazowo)
Recenzja NordVPN Recenzja PureVPN
Odwiedź NordVPN Odwiedź PureVPN

Wniosek

Prywatny dostęp do Internetu to jedyna w swoim rodzaju usługa VPN zapewniająca ścisłe bezpieczeństwo i prywatność. Usługa ceni ochronę przed różnymi zagrożeniami przez Internet i zapewnia ją poprzez protokoły bezpieczeństwa i poziomy szyfrowania.

W naszym przeglądzie Private Internet Access byliśmy zadowoleni z ogólnego pakietu dostarczanego przez usługę. Oprócz niskiej wydajności, usługa jest łatwa w użyciu i konfiguracji. W połączeniu z dobrą obsługą klienta i szczegółowymi instrukcjami konfiguracji, PIA oferuje dobry stosunek jakości do ceny.

Jeśli więc szukasz usługi VPN, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie i chroni Twoją prywatność w Internecie, nic nie jest bliższe niż prywatny dostęp do Internetu.

Похожие статьи

 • Private Tunnel Review 2020

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 3 USD / miesiąc (36 USD w rocznym planie) Serwery 22 Serwery w 12 krajach Dzienniki Przechowuje poufne dzienniki przez 14 dni szyfrowania...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me