Przegląd PrivateVPN

Jurysdykcja Kanada
Cena £ 3,82 USD miesięcznie w abonamencie rocznym
Serwery Ponad 150 serwerów w ponad 50 krajach
Kłody tak
Szyfrowanie AES-256-Bit
Odblokowuje Netflix Nie
Torrenting tak
Działa w Chinach Nie
Zalecana  Nie
Stronie internetowej https://privatevpn.com/
Zgodność Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

PrivateVPN z siedzibą w Szwecji ma na celu zapewnienie użytkownikom cyfrowej wolności. Oferując wysoce zorientowane na klienta usługi VPN, takie jak odblokowywanie Netflix, wsparcie torrentowania i Disney +, zyskał sobie renomę na rynku dzięki temu, że wykonuje te czynności wyjątkowo dobrze.

Jednakże to’brak subskrypcji o dłuższym czasie trwania i wysokie koszty skłaniają użytkowników do korzystania z alternatyw bardziej przyjaznych dla budżetu. Niemniej jednak przejrzyj naszą recenzję PrivateVPN 2020 w celu uzyskania obiektywnego obrazu dostawcy lub przeczytaj nasz najlepszy przewodnik VPN, aby uzyskać więcej opcji.

PrivateVPN ma siedzibę w kraju, który jest członkiem 5 oczu

Pomimo nazwy Szwecji wzbudzającej poczucie bezpieczeństwa dla wszystkich, niewiele osób wie, że ten malowniczy kraj europejski jest tak naprawdę członkiem sojuszu 5 oczu, jak się dowiedzieliśmy w nasze szczegółowe badanie międzynarodowych sojuszy wymiany informacji. Mając siedzibę w Szwecji, PrivateVPN jest bardzo niepewny, ponieważ szwedzki rząd może w dowolnym momencie zażądać od PrivateVPN udostępnienia danych dotyczących danych osobowych w kraju’na własną prośbę lub na wniosek państw członkowskich sojuszu. Nawet jeśli PrivateVPN nie zastosuje się do tego, tylko groźba otrzymania zamówienia na knebel jest wystarczająco problematyczna, aby wzbudzić obawy.

Polityka dzienników PrivateVPN

W BestVPN.co jesteśmy bezlitosni, jeśli chodzi o prywatność i nic nie jest do zaakceptowania w tej grze o sumie zerowej, niż wyraźnie określona polityka zerowych dzienników.

Przeprowadziliśmy kompleksową ankietę dotyczącą zasad rejestrowania ponad 100 dostawców, aby poinformować użytkowników o tym, że niektóre sieci VPN są niezaufane, mimo że twierdzą inaczej..

PrivateVPN stwierdza, że ​​tak nie jest’t przechowujemy dane użytkowników wszelkiego rodzaju, jeśli chodzi o aktywność na połączeniach VPN, ale nadal jesteśmy zaniepokojeni, ponieważ rejestruje adresy IP użytkowników.

Że’naszym zdaniem nie jest bezpieczny, a PrivateVPN naprawdę musi przestać to robić, jeśli naprawdę chce zasłużyć na swoją nazwę, która wychwala prywatność.

Przegląd PrivateVPN 2020 - spis treści

 1. PrivateVPN Szybki przegląd
 2. Przegląd cen PrivateVPN
 3. Bezpłatny okres próbny PrivateVPN
 4. Przegląd protokołów PrivateVPN
 5. Przegląd serwerów PrivateVPN
 6. Zgodność aplikacji PrivateVPN
 7. Pobieranie PrivateVPN
 8. Przegląd wsparcia PrivateVPN
 9. Polityka dzienników PrivateVPN
 10. Czy PrivateVPN działa w serwisie Netflix?
 11. Czy PrivateVPN obsługuje torrenty i udostępnianie plików P2P?
 12. PrivateVPN Firestick
 13. PrivateVPN i Kodi
 14. PrivateVPN Reddit Recenzje
 15. Prywatny serwer proxy VPN

PrivateVPN Szybki przegląd

To’jest bezpieczny dzięki wewnętrznej infrastrukturze serwerowej i jest jednym z niewielu VPN-ów, którzy go nie oferują’t pobieraj wszelkie dzienniki.

Inne nieskazitelne funkcje PrivateVPN obejmują wyłącznik awaryjny, dedykowane aplikacje, odblokowywanie treści i wiele innych.

Ich poziomy szyfrowania są kuloodporne, aby zapewnić, że nawet w przypadku ataków MiTM (Man in the Middle) wygrali’być w stanie uzyskać wszystko z pakietów danych.

PrivateVPN to jedna sieć VPN, która zyskała wysoki poziom zaufania i wiarygodności od samego początku i stała się usługą, która’zdecydowanie warto spróbować,

Aby uzyskać więcej informacji na temat jego kuloodpornych poziomów szyfrowania, planów cenowych, zasad refundacji, obsługi platformy niszowej, przeczytaj tę kompleksową i kompleksową recenzję PrivateVPN autorstwa BestVPN.co!

Plusy

 1. 6 jednoczesnych połączeń
 2. Serwery w 56 krajach
 3. Obsługuje wszystkie platformy systemu operacyjnego
 4. Obsługa wielu protokołów zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa & szyfrowanie
 5. Nieograniczona przepustowość & przełączniki serwerów
 6. 30-dniowa polityka zwrotów

Cons

 1. Brak bezpłatnej wersji próbnej
 2. Brak rozszerzeń dla Chrome lub Firefox
 3. Niska prędkość przesyłania strumieniowego

Uzyskaj PrivateVPN

Czy PrivateVPN działa w Chinach?

Niestety PrivateVPN nie oferuje żadnego solidnego rozwiązania w kwestii uzyskania chińskiej aplikacji VPN. Tego dostawcy nie ma również na liście w sklepach Google Play i iTunes. W związku z tym internauci mieszkający w Chinach mogą potrzebować skorzystać z usługi proxy, aby pobrać dedykowaną aplikację z PrivateVPN. Osoby spoza kraju, które planują odwiedzić Chiny, mogą wstępnie załadować aplikację PrivateVPN na swoje urządzenie. W ten sposób, gdy wylądują w Chinach kontynentalnych, z łatwością będą mogli odblokować wszystkie zagraniczne aplikacje / usługi / strony internetowe.

Przegląd cen PrivateVPN

Pomimo tego, że jest jedną z lepszych sieci VPN w tej kategorii, PrivateVPN nie jest’t tak drogie, jak inne usługi o podobnej wielkości. W rzeczywistości ceny spadły w ciągu ostatnich 8 miesięcy. Jednak strategia cenowa jest nadal taka sama, z trzema dostępnymi planami, w tym miesięcznym, kwartalnym i rocznym.

Subskrypcja na miesiąc zwróci Ci 7,67 USD, a abonament kwartalny kosztuje 15,75 USD naliczony jeden raz (5,25 USD / miesiąc). Ale moim osobistym faworytem pozostaje plan roczny, który kosztuje 50,40 USD rozliczany raz (3,88 USD / miesiąc) i obejmuje bezpłatny miesiąc subskrypcji.

W ten sposób są opracowywane plany cenowe na PrivateVPN’witryny, aby ułatwić użytkownikom nawigację, zrozumienie i wybranie tej, która odpowiada ich budżetowi.

Przegląd cen PrivateVPN

Około 8 miesięcy temu roczny plan w PrivateVPN został wyceniony na 54,00 USD, rozliczany raz (4,15 USD / miesiąc), więc zdecydowanie zmienili ceny, aby przyciągnąć więcej klientów.

Biorąc pod uwagę liczbę funkcji i wiarygodność tej sieci VPN, plany cenowe są zdecydowanie warte swojej wartości. Ale jeśli nadal będziesz niezadowolony, PrivateVPN wygrał’t powstrzymać cię przed odejściem dzięki ułatwieniu z 30-dniowym planem zwrotu pieniędzy. Pozwolić’omówimy więcej, jak to działa w poniższej bezpłatnej wersji próbnej.

Uzyskaj PrivateVPN

Bezpłatny okres próbny PrivateVPN

Bezpłatne wersje próbne są zawsze świetne, ponieważ pozwalają na sprawdzenie i przetestowanie VPN z każdego aspektu, zanim zdecydujesz się na płatną subskrypcję w pełnym wymiarze godzin. Ale poczekaj tam’Jest to bummer, PrivateVPN nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego, podobnie jak inne usługi, chociaż byłoby świetnie, gdyby tak było.

Bezpłatny okres próbny PrivateVPN

Jest tylko 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, która towarzyszy wszystkim planom cenowym, w których możesz poprosić o zwrot pieniędzy w dowolnym momencie przed końcem 30 dnia, jeśli nie’chcę pozostać z usługą.

Chociaż uważamy, że zasady zwrotu pieniędzy są dobre, ale mogą’zastąpić daleko idący wpływ bezpłatnych prób. PrivateVPN zdobywa punkt w tym aspekcie.

Jak założyć konto PrivateVPN

Jedną z rzeczy, które bardzo nam się spodobały podczas przeglądu PrivateVPN, była jakość obsługi i łatwość nawigacji w obrębie dostawcy’strona internetowa.

Jeśli chcesz utworzyć konto w usłudze, tutaj’jakie to łatwe!

 • Otwórz PrivateVPN’i kliknij “Uzyskaj PrivateVPN” ze strony głównejRejestracja konta PrivateVPN
 • Wybierz plan cenowy (zalecamy długoterminowy dla użytkowników długoterminowych) i wprowadź swój adres e-mail i hasło.
 • Wybierz metodę płatności spośród dostępnych. Wybieramy Bitcoin, więc prowadzi nas to do następnej strony, na której transakcja byłaby dalej przetwarzana.Login Privatevpn
 • Sfinalizuj transakcję i pomyślnie zarejestrujesz konto w PrivateVPN.

Przegląd serwerów PrivateVPN

Serwery są podstawą każdej usługi VPN. Jeśli decydujesz się na płatną sieć VPN, dostawca powinien nie tylko zapewnić różnorodność lokalizacji serwerów, ale sama liczba dostępnych serwerów powinna być wystarczająco wysoka, aby zapewnić doskonałą obsługę.

Ale to’dokładnie tam, gdzie PrivateVPN najbardziej nas rozczarował. Usługa obejmuje zaledwie 56 lokalizacji i ponad 100 serwerów. Inni konkurenci, tacy jak ExpressVPN, oferują ponad 1500 serwerów w 94 krajach, a PureVPN oferuje ponad 750 serwerów w ponad 140 krajach. Infrastruktura serwerów w PrivateVPN nie jest’najlepsze spośród tych, które my’jak dotąd recenzowałem.

Przegląd serwerów PrivateVPN

Nadal zapewnia przyzwoite połączenie internetowe, ale biorąc pod uwagę niewielką liczbę serwerów, problemy takie jak wąskie gardła przepustowości byłyby zbyt częstym zjawiskiem.

To wygrało’bądź dobry w odblokowywaniu treści ograniczonych geograficznie, ponieważ firmy takie jak Netflix stają się coraz bardziej biegłe w identyfikowaniu połączeń VPN i blokowaniu ich dostępu. Serwery należy dodać w setkach, jeśli PrivateVPN chce stworzyć znacznie bardziej odpowiednią i wydajną usługę dla swojej bazy użytkowników.

Zgodność aplikacji PrivateVPN

Sieci VPN zabezpieczają łączność z Internetem, ale to, jak dobrze to robią w poszczególnych systemach operacyjnych, zależy od kompatybilności dostarczanych przez nich dedykowanych aplikacji.

PrivateVPN zapewnia również konwencjonalną kompatybilność ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac, Android i IOS, za pośrednictwem dedykowanych aplikacji.

Ale to’chodzi o to, chociaż zdecydowanie docenilibyśmy to, gdyby wyprzedzili konkurencję, dostarczając więcej aplikacji dedykowanych niszowym platformom, takim jak Firestick.

PrivateVPN może nie być najlepszym VPN dla Maca lub Windowsa, ale aplikacje działały dobrze na platformach. Mają interaktywny interfejs użytkownika i interfejs użytkownika, a wszystkie funkcje i opcje są łatwo dostępne.

Pobieranie PrivateVPN

Jeśli chcesz pobrać aplikację kliencką PrivateVPN dla swojego systemu operacyjnego, oto linki, które pomogą Ci to zrobić dla każdej dedykowanej platformy:

 • Windows

Aplikacja na Windows 7, 8, 8.1 i 10: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN-win-new.exe

 • Prochowiec

Aplikacja na Mac OS X: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN1.1.pkg

 • iOS VPN

Aplikacja na iPhone'a i iPada iOS w wersji 9.0 lub nowszej: https://itunes.apple.com/us/app/PrivateVPN/id1168424870?ls=1&Mt.

 • Android

Aplikacja na Androida 4.0 lub nowszą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pVPN.PrivateVPN

Proces instalacji pozostaje taki sam na wszystkich platformach i tutaj’Jak przejść przez konfigurację w 4 prostych krokach:

 1. Zaloguj się do swojego konta lub zarejestruj się, podając swój identyfikator e-mail i hasło
 2. Kup PrivateVPN’subskrypcja, wybierając dowolny z dostępnych planów
 3. Pobierz klienta aplikacji VPN dla swojego systemu operacyjnego z linków podanych powyżej
 4. Zeruj lokalizację serwera i kliknij “Połączyć”

Uzyskaj PrivateVPN

Przegląd wsparcia PrivateVPN

Zwinny zespół obsługi klienta może pozwolić nawet najgorszym usługom na uzyskanie pozytywnej reputacji na rynku. Sieci VPN są często skomplikowane dla użytkowników, którzy nie korzystają’Mam duże doświadczenie w korzystaniu z nich, więc oprócz przewodników i samouczków, to’Wspaniale jest mieć obsługę klienta, która może ich poprowadzić.

W PrivateVPN obsługa klienta jest na najwyższym poziomie i aby zbadać ją dogłębnie, zadaliśmy naprawdę trudne pytanie, tj. Próbowałem wszystkiego, ale Netflix nadal nie robi tego’t praca.

Oto zapis naszej rozmowy z obsługą PrivateVPN:

 • Funkcja czatu na żywo jest łatwo widoczna na wszystkich stronach:Przegląd wsparcia PrivateVPN
 • Przedstawiciele online wyświetlają się tylko wtedy, gdy złożysz zapytanie. Tutaj możesz zobaczyć okno czatu i informację, że przedstawiciel wkrótce będzie z nami.
  Czat na żywo PrivateVPN
 • Przedstawiciel’Nazywała się Manish i zapytaliśmy, jak korzystać z Netflix, ponieważ wyczerpaliśmy wszystkie opcje, takie jak wypróbowanie wszystkich serwerów.
  Baza wiedzy PrivateVPN
 • Po przekazaniu nam listy działających serwerów z Netflix US, przedstawiciel przeszedł procedurę i udostępnił link do przewodnika online na temat problemu dostępnego w PrivateVPN.
  Bilet PrivateVPN

Kiedy podpowiedzieliśmy mu więcej, mówiąc mu, że przewodnik nie był’bardzo nam pomógł, potem przeszedł do trybu rozwiązywania problemów i poprosił nas o przeprowadzenie testu szczelności DNS.

Bingo! Mamy zwycięzcę! Obsługa klienta była bardzo satysfakcjonująca na wszystkich kontach, nawet jeśli Netflix US nadal nie’Jeśli współpracujemy z PrivateVPN, jesteśmy pewni, że przedstawiciel zapewniłby nam dotarcie.

Świetna robota, którą musimy powierzyć PrivateVPN.

PrivateVPN ipleak

Oprócz funkcji czatu na żywo dostępne są obszerne przewodniki i samouczki, które pomagają użytkownikowi w przypadku problemów z usługą.

Przegląd protokołów PrivateVPN

Protokoły wdrożone przez PrivateVPN są następujące:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP
 4. IKEv2
 5. IPSec

Z tego miejsca OpenVPN jest najbezpieczniejszym protokołem dostępnym na rynku i jest naszą domyślną rekomendacją dla użytkowników VPN bez względu na kategorię. Oprócz tego PrivateVPN oferuje również protokoły IKEv2, IPSec i L2TP, które są wystarczająco dobre, aby zabezpieczyć większość połączeń.

PPTP nie jest zalecane, ponieważ to’Jest przestarzały, ale jego dostępność jest nadal świetną funkcją, ponieważ niektóre wewnętrzne sieci biznesowe lub sieci komunikacyjne tego wymagają. Gdyby ktoś przyszedł po VPN z obsługą protokołu PPTP, PrivateVPN z pewnością spełniłby jego wymagania.

Uzyskaj PrivateVPN

Czy PrivateVPN działa w serwisie Netflix?

To’s nowy rok, a my’zdecydowanie musimy poinformować Cię w czasie rzeczywistym, czy PrivateVPN współpracuje z Netflix i Disney + w 2020 roku, czy nie.

Odblokowanie Netflix, a nawet Netflix US pod tym względem jest dość skomplikowanym koncertem. VPN jest bardzo trudny do ciągłego oferowania tej funkcji odblokowywania swoim użytkownikom. Po to aby’dlatego postanowiłem przeprowadzić nowe testy zgodności z PrivateVPN Netflix, aby ułatwić ci otrzymywanie aktualnych i przydatnych informacji, które najlepiej Ci pomogą.

Tak więc PrivateVPN faktycznie działa, aby odblokować Netflix US w 2020 roku?

Tak, jednak doświadczenie jest po prostu w porządku.

Na Netflix mogłem dość łatwo oglądać Avengers - Infinity War przez Netflix. W ogóle nie występują problemy z połączeniami. Przeszedł przez pierwszą próbę.

Czy PrivateVPN działa w serwisie Netflix

Teraz dochodzi do wad.

Cóż, jakość nie była zgodna z tym, co widać dość wyraźnie na zrzucie ekranu, który tu udostępniam.

Tak więc PrivateVPN faktycznie działa, aby odblokować Netflix US

Wynika to głównie z niższych niż zwykle prędkości na serwerach amerykańskich PrivateVPN.

Tak więc dostawca skutecznie odblokowuje Netflix US, ale jeśli szukasz lepszej jakości wideo i ogólnie bardziej wzbogacającego doznań strumieniowych.

PureVPN jest w tym znacznie lepszy, podobnie jak ExpressVPN, a nawet Surfshark.

Uzyskaj PrivateVPN

Czy PrivateVPN obsługuje torrenty i udostępnianie plików P2P?

Musimy przyznać, że PrivateVPN może brakować wielu technicznych frontów, ale to prawda’robi wszystko, co może skłonić klienta do podjęcia decyzji o skorzystaniu z usługi.

Podobnie jak odblokowanie Netflix US, PrivateVPN zapewnia również obsługę torrentów i P2P. Możesz to jednak zrobić tylko za pośrednictwem serwerów w Wielkiej Brytanii, co może oznaczać, że natrafisz na trochę ciężkie i załadowane strumienie, jeśli nie’żyją tam, co spowalnia prędkość pobierania.

Jeśli szukasz sieci VPN zapewniających lepszą wydajność dzięki Torrenting, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po Best VPN for Torrenting.

PrivateVPN Firestick

Firestick stale zwiększa swój udział w rynku, a jego wprowadzenie pozwoliło firmie Fire TV na wzrost w zawrotnym tempie. Urządzenie do przesyłania strumieniowego obsługuje również inne usługi, takie jak Netflix, BBC iPlayer, Hulu i inne, różnicując wrażenia podczas oglądania.

PrivateVPN Firestick

Ale Firestick wygrał’t osiąga wiele bez pomocy sieci VPN, która umożliwia jej pozyskiwanie i przesyłanie treści z ograniczeniami geograficznymi. PrivateVPN może zdecydowanie odblokować treści z ograniczeniami geograficznymi,

PrivateVPN Kodi Addon

Niestety PrivateVPN nie działa’mieć dedykowany dodatek Kodi, nawet w 2020 roku.

Jest to dość rozczarowujące dla dostawcy’częściowo dlatego, że wydaje się, że pozostaje w tyle za starymi funkcjami i możliwościami w branży, która ciągle podnosi poprzeczkę wyżej.

PureVPN i niektóre inne najlepsze sieci VPN mają dedykowane dodatki Kodi, ale niewiele osób poszło w ich ślady, jak PrivateVPN.

Wiem, że możesz uruchomić VPN na Kodi, nawet instalując go bezpośrednio na swoim urządzeniu, ale to nie wystarcza nawet do używania Kodi. Dlaczego miałbyś używać Kodi do oglądania filmów i programów, kiedy możesz zrobić to samo za pomocą przeglądarki??

Wygoda i funkcjonalność to dwa główne punkty do rozważenia i to’właśnie to sprawia, że ​​sprawa dedykowanego dodatku Kodi VPN jest tym silniejsza.

PrivateVPN musi poważnie poprawić swoją grę w dziale odblokowywania i przesyłania strumieniowego.

W każdym razie, jeśli chcesz używać PrivateVPN na samym Kodi, możesz to zrobić, ustawiając go za pomocą menedżera plików VPN obsługiwanego przez OpenVPN.

Uzyskaj PrivateVPN

Prywatny serwer proxy VPN

Nie, PrivateVPN nie, ale to nie jest duży problem.

Serwery proxy zwykle nie są zalecane przez nikogo z nas na BestVPN.co, ponieważ don’• oferować wszelkie funkcje bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie lub obsługa protokołu, aby zapewnić bezpieczeństwo w Internecie.

Tak więc, nawet jeśli PrivateVPN oferowałby darmowy lub nawet płatny serwer proxy, zdecydowanie zaleciłbym, abyś trzymał się od niego z daleka.

PrivateVPN Reddit Recenzje

Uprzedzona opinia jest zła dla recenzji, ponieważ potrzebujemy brutalnie uczciwych opinii na temat usługi, aby zrozumieć głębię jej wykonalności i nigdzie nie można znaleźć uczciwych recenzji lepiej niż Reddit.

Witryna społeczności użytkowników, jest to jedno z najlepszych miejsc do sprawdzenia VPN’s recenzje. PrivateVPN’Użytkownicy skierowali się również na platformę, aby rzucić swój gniew i uznanie zarówno na tę usługę.

Jeden z użytkowników stwierdził, że serwery w regionie zachodniego wybrzeża USA są wyjątkowo złe w wydajności. Ponadto ten użytkownik nie zrobił’Zgadzam się z innym użytkownikiem, że PrivateVPN może mieć duże prędkości w regionie USA.

Zdecydowanie zgadzamy się z użytkownikiem’opinia na temat opóźnień w prędkości PrivateVPN po podłączeniu do serwerów w USA, jak wskazano w sekcji przeglądu odblokowania Netflix. (Przeczytaj więcej recenzji według redditorów na temat najlepszej reddit VPN)

PrivateVPN Reddit Recenzje

Wniosek

Na rynku istnieją już setki sieci VPN, a konkurencja jest już zacięta, aby zdobyć największą część klientów w każdej firmie. W takim środowisku to’Niezbędne jest zapewnienie nieskazitelnych usług i najwyższej jakości funkcji podkreślonych niezachwianą jakością pod każdym względem, jeśli chcesz zbudować udaną sieć VPN.

PrivateVPN wciąż ma do pokonania kilka mil, szczególnie jeśli chodzi o dodanie co najmniej 200 więcej serwerów, poprawiając różnorodność lokalizacji serwerów, obejmując więcej lokalizacji azjatyckich i afrykańskich, zwiększając prędkość. A przede wszystkim zapewnienie, że zwiększy liczbę zgodnych aplikacji dostarczanych z jego usługą.

Gdy podsumowujemy naszą recenzję PrivateVPN do 2020 r., Dajemy tej usłudze 3 gwiazdki i oczekujemy dalszej poprawy w oparciu o nasze zalecenia powyżej.

W BestVPN.co staramy się dostarczać użytkownikom najlepsze recenzje VPN we wszystkich kategoriach, niezależnie od tego, czy są to poszczególne usługi, czy zgodność na różnych platformach. Nasze opinie są bardzo obiektywne i upewniamy się, że nie’t puchnąć nad jakąkolwiek konkretną usługą bardziej niż na to zasługuje.

Jeśli coś pominęliśmy lub chcesz dodać więcej do naszej recenzji, upewnij się, że skomentowałeś poniżej i zainicjowałeś zdrową dyskusję. My’d z niecierpliwością czekam na interakcję z takimi opiniotwórczymi członkami i użytkownikami!

Похожие статьи

 • Przegląd PureVPN 2020

  Jurysdykcja Hongkong Cena 2,91 USD / mc za dwuletni plan Serwery 2000+ w ponad 140 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie AES-256-CBC Odblokowuje Netflix...

 • Betternet VPN Review 2020

  Jurysdykcja Kanada Cena 2,99 USD / mies. Na abonament roczny Serwery 10 serwerów w 10 krajach Dzienniki Dzienniki Szyfrowanie danych użytkownika AES-256 (płatne) | AES-CBC-128 bit...

 • CyberGhost Review 2020

  Jurysdykcja Rumunia Cena 2,75 USD / mies. Na 3-letnim planie Serwery 6 100+ Serwery w ponad 90 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie Odblokowanie AES-256-bit...

 • TunnelBear VPN Review 2020

  Jurysdykcja Kanada Cena 4,99 USD / mc za roczny plan Serwery Ponad 1000 serwerów w 22 krajach Dzienniki Przechowuje dzienniki połączeń Szyfrowanie AES-256-bit Odblokowuje...

 • Przegląd Surfshark 2020

  Jurysdykcja Brytyjskie Wyspy Dziewicze Cena 1,99 USD / mc (47,76 USD przez 24 miesiące) Serwery 1040+ w ponad 61 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me