Przegląd OVPN 2020

Jurysdykcja szwedzki
Cena £ 7,00 $ / miesiąc
Serwery 56 serwerów w 7 krajach
Kłody Nie
Szyfrowanie AES-256
Odblokowuje Netflix Nie
Torrenting Nie
Działa w Chinach Nie
Zalecana  Nie
Stronie internetowej https://www.ovpn.com/en
Zgodność Windows, Android, Apple

OVPN twierdzi, że jest najlepszym wyborem dla użytkowników dbających o prywatność, począwszy od wysokich 7 USD / mc. według planu 12-miesięcznego. Niestety, wysoka cena nie jest uzasadniona, ponieważ dostawca wciąż ma przed sobą długą drogę.


Oferuje tylko 81 serwerów w 13 krajach, co przyczynia się do niskiej prędkości z powodu obciążenia serwera, co oznacza, że ​​będziesz musiał radzić sobie z powolnym przesyłaniem strumieniowym, przeglądaniem i torrentami (które mogą stać się dość monotonne).

Jednak to, co tak naprawdę powoduje, że OVPN nie znajduje się na liście najwyżej ocenianych usług VPN, to brak możliwości odblokowania platform streamingowych takich jak Netflix lub ominięcia “Świetna zapora ogniowa” w Chinach (brak zaciemnienia).

Jako lepszą alternatywę sugerowałbym wybranie bogatej w funkcje funkcji PureVPN, która zaczyna się od niskich 2,91 USD miesięcznie na 2-letni plan. Nie ma problemu z obejściem ograniczeń geograficznych dla VoD, takich jak Netflix, czy oferowaniem bezpieczeństwa użytkownikom w Chinach. 

Przegląd cen OVPN:

Najlepszym rodzajem planów cenowych są te, które są nieskomplikowane i tak proste, jak tylko mogą być. Wielu użytkowników jest natychmiast wyłączanych, gdy widzą plany cenowe oparte na liczbie oferowanych funkcji. Ale OVPN nie’idź tą drogą. Oferuje najprostszy z planów cenowych i we wszystkich z nich masz dostęp do wszystkich dostępnych funkcji. Jedyną różnicą w planach cenowych jest czas trwania subskrypcji.

Obecnie OVPN oferuje trzy plany cenowe.

 • Subskrypcja na miesiąc kosztuje 10,99 USD
 • Subskrypcja kwartalna (3 miesiące) kosztuje 24,99 USD rozliczane raz (8,33 USD / miesiąc)
 • Roczna subskrypcja kosztuje jednorazowo 84,00 USD (7,00 USD / miesiąc)

Ceny nie są zbyt wysokie i nie są też zbyt niskie. Możesz uzyskać VPN z lepszymi ofertami dla rocznych subskrypcji, więc OVPN musi obniżyć swoją cenę rocznego pakietu w granicach 60-70 USD naliczonych jeden raz, aby był bardziej kuszący i niedrogi.

Przegląd cen OVPN

Według naszej recenzji, kwartalna subskrypcja jest prawdopodobnie najlepsza dla tych, którzy chcą subskrybować VPN na krótki czas i potrzebują niedrogiej oferty.

A jeśli jesteś tym, który nie’chcesz obniżyć jakość za niższą cenę, wtedy nawet plan roczny zawiera wystarczająco dobrą ofertę do rozważenia.

Jednak jeśli chodzi o opcje płatności, OVPN oferuje dość podstawową usługę.

Możesz płacić za pomocą kart kredytowych, konta Paypal, gotówki, a nawet Bitcoin.

Metoda płatności OVPN

Opcje są dobre, ale należy dodać więcej.

Bezpłatna wersja próbna OVPN

W tej chwili OVPN nie’t oferuje pełnowartościowy bezpłatny okres próbny, taki jak NordVPN’3-dniowy bezpłatny okres próbny, który nie zawiera żadnych zobowiązań, ale oferuje 10-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

To nic niezwykłego. Oferowanie zasad refundacji jest ustaloną praktyką w branży VPN i jeśli którykolwiek dostawca kontynuuje i oferuje bezpłatny okres próbny, jest to dodatkowa korzyść.

OVPN’10-dniowa polityka zwrotów jest dobra, ale zalecamy dodanie co najmniej ograniczonej bezpłatnej wersji próbnej usługi, aby umożliwić użytkownikom korzystanie z VPN i korzystanie z niej przed przystąpieniem do zakupu.

Przegląd kompatybilności aplikacji OVPN

W przeciwieństwie do innych podobnych dostawców, OVPN oferuje kompatybilnych klientów dla Windows i Mac OS X. Pobraliśmy klienta Windows i zainstalowaliśmy go, aby zobaczyć, jak działa, i byliśmy pod dużym wrażeniem czystości, usprawnienia struktury klienta.

Przegląd kompatybilności aplikacji OVPN:

Interfejs użytkownika i interfejs użytkownika aplikacji są nieskazitelne i wszystko, od przełączania serwerów na zabezpieczenia i opcje klienta, jest w zasięgu ręki.

Możesz również skonfigurować OVPN na Androida i iOS, ale musisz to zrobić ręcznie za pomocą OpenVPN. Oto przewodniki, jak zainstalować OVPN na Androidzie i jak zainstalować OVPN na iOS.

Przegląd serwerów OVPN

Infrastruktura serwerowa jest jedną z najważniejszych rzeczy do sprawdzenia w sieci VPN. OVPN oferuje 56 serwerów w 7 krajach i 2 894 anonimowych adresów IP. Te 7 krajów znajduje się w zasadzie w Europie i Ameryce Północnej, więc uważamy, że ich pozycjonowanie serwerów jest nieco wypaczone. Więcej serwerów należy dodać gdzie indziej w regionach takich jak Bliski Wschód, Afryka i Azja, aby poprawić wydajność VPN na obszarach położonych bliżej tych regionów.

Przegląd serwerów OVPN

Przegląd wsparcia OVPN

Chociaż obsługa klienta zajęła trochę czasu, aby odpowiedzieć, a opóźnienie nie było’t jest w pełni odpowiedni dla oferowanej przez 24 godziny na dobę funkcji czatu na żywo, nadal uważamy, że jest to w porządku, ponieważ nasze pytania zostały rozwiązane z ich odpowiedziami.

Przegląd wsparcia OVPN

Funkcja wsparcia musi stać się znacznie lepsza, jeśli OVPN chce zatrzymać swoich klientów. Odpowiedzi, które udzielają, mogą być dobre, ale czas potrzebny na udzielenie tych odpowiedzi może wzmóc frustrację i sprawić, że ludzie pójdą gdzie indziej.

Przegląd obsługi protokołu OVPN

Jeśli szukasz VPN, który obsługuje PPTP, OVPN nie jest dla ciebie taki, jak on’• zapewnia obsługę tego protokołu, podając powód, dla którego ten protokół nie jest wystarczająco dobry, aby stał się obowiązkowy dla klienta.

Nie ma również obsługi L2TP / IPSec, ponieważ będzie mógł po prostu użyć OpenVPN jako domyślnego protokołu w OVPN. Co ciekawe, OVPN’Nazwa przypomina nazwę plików OVPN, które są używane do konfiguracji VPN na OpenVPN.

Recenzja routera OVPN Vilfo

W branży VPN istnieje obecnie nowy i niesamowity trend, polegający na oferowaniu routera z włączoną obsługą VPN tym użytkownikom, którzy są nieco bardziej wymagający, jeśli chodzi o ochronę ich prywatności.

OVPN oferuje również router VPN o nazwie Vilfo. Możesz kupić ten router VPN za jedyne 429 USD na Vilfo.com, a jest on wyposażony w 19 VPN wstępnie skonfigurowanych, w tym nazwy takie jak NordVPN i VyprVPN. Możesz użyć dowolnego z nich (jeśli masz ważną subskrypcję dostawcy VPN, którą chcesz włączyć, na routerze) za pomocą jednego kliknięcia.

Recenzja routera OVPN Vilifo

Inne sieci VPN można również łatwo skonfigurować na tym routerze, ale tylko pod warunkiem, że oferują obsługę protokołu OpenVPN.

Jeśli korzystasz z Vilfo, nigdy nie będziesz musiał martwić się konfiguracją VPN na wszystkich swoich urządzeniach osobno, ponieważ cała Twoja aktywność w Internecie, niezależnie od tego, z którego urządzenia się emanuje, gwarantowana jest ochrona przez VPN automatycznie przez router.

Wniosek:

OVPN ma kilka rzeczy do poprawienia, ale ogólnie rzecz biorąc’jest zalecanym VPN z naszego końca. Nie było wycieków DNS, prędkości były świetne, dotykając prawie 30 MBPS na połączeniu 35 MBPS, czas oczekiwania był niski, a przede wszystkim nigdy nie mieliśmy żadnych awarii.

Skorzystaj z 10-dniowej polityki zwrotów i sprawdź VPN, jeśli podoba Ci się nasza opinia. Jeśli masz jakieś pytania, zapytania lub nawet sugestie, zrób komentarz w poniższym wątku. Z przyjemnością podejmiemy z tobą rozmowę, jak zawsze.

Похожие статьи

 • VPN Unlimited Review 2020

  Jurysdykcja USA Cena 2,78 Serwery Ponad 400 dzienników Brak szyfrowania OpenVPN, L2TP / IPSec i IKEv2 Odblokowuje Netflix Tak Torrenting Tak Działa w Chinach Zalecane...

 • Recenzja NVPN 2020

  Jurysdykcja Bośnia Cena 3,33 USD miesięcznie Serwery 54 Dzienniki serwerów Brak dzienników Szyfrowanie 256-bit CBC / SHA512 Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak Działa w Chinach...

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurysdykcja Hongkong Cena 7,00 USD / mc za roczny plan Serwery 120+ VPN w 16 krajach Dzienniki Magazyny Dzienniki połączeń Szyfrowanie AES-256-Bit Odblokowuje...

 • VyprVPN Recenzja 2020

  Jurysdykcja Szwajcaria (niebezpieczne) Cena 6,67 USD / miesiąc (80 USD przez 1 rok) Serwery 700 dzienników Brak dzienników Szyfrowanie AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie...

 • Private Tunnel Review 2020

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 3 USD / miesiąc (36 USD w rocznym planie) Serwery 22 Serwery w 12 krajach Dzienniki Przechowuje poufne dzienniki przez 14 dni szyfrowania...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me