Przegląd IVPN 2020

Jurysdykcja Gibraltar
Cena £ 8,33
Serwery 3152
Kłody Nie
Szyfrowanie AES-256
Odblokowuje Netflix tak
Torrenting tak
Działa w Chinach tak
Zalecana  tak
Stronie internetowej https://www.ivpn.net/
Zgodność Windows, Android, Apple, Desktop

Z siedzibą w Gibraltarze i założoną w 2009 roku, IVPN jest na rynku od dłuższego czasu, oferując niesamowitą obsługę platformy, doświadczenie bez logowania i natychmiastowe odblokowanie Netflix i innych usług VoD. Chociaż VPN wymaga wiele pracy w celu poprawy lokalizacji serwerów i zmniejszenia kosztów, IVPN’Wydajność jest zdecydowanie jednym z najlepszych obecnie na rynku.

Plusy

 • Brak zasad rejestrowania
 • Serwery Multi-Hop
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • 3-dniowy bezpłatny okres próbny, 7-dniowy zwrot pieniędzy
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7

Cons

 • Bardzo mało serwerów
 • Brak rozszerzeń przeglądarki

Przegląd cen IVPN

Jeśli chodzi o ceny, nasza ocena IVPN pokazuje, że dostawca jest niewiarygodnie drogi, nawet więcej niż liderzy rynku, tacy jak ExpressVPN i NordVPN. Może to przyczynić się do jego mniejszej popularności, ponieważ użytkownicy zastanawiają się dwa razy przed wydaniem 15 USD miesięcznie na najlepszą usługę VPN.

Oczywiście, jeśli chcesz uzyskać lepszą ogólną wartość z IVPN, będziesz musiał wybrać plany o dłuższym czasie trwania. Na przykład, jeśli wybierzesz abonament kwartalny, otrzymasz minimalną zniżkę w wysokości 11%. Zmniejsza to miesięczne koszty do 13,33 USD, co łącznie wynosi 40 USD co trzy miesiące.

Najlepszy plan oferowany obecnie przez IVPN to subskrypcja roczna. Oferuje najlepsze możliwości oszczędzania pieniędzy, dając niesamowitą 44% zniżkę. W rezultacie miesięczna cena spada do 8,33 USD, co kosztuje 100 USD rocznie (wciąż dość drogie w porównaniu do innych sieci VPN na rynku). Kupon rabatowy IVPN sprawdź oferty VPN na Czarny piątek.

Przegląd cen IVPN

Bezpłatna recenzja IVPN

Ze względu na wysokie ceny wielu użytkowników może zostać wyłączonych z subskrypcji IVPN. Ponieważ jednak VPN jest niesamowity we wszystkich innych aspektach, ci, którzy mogą chcieć zwiększyć bezpieczeństwo, nadal będą inwestować w usługę. Na szczęście dla potencjalnych klientów, IVPN oferuje pomocny 3-dniowy BEZPŁATNY okres próbny, który pozwala użytkownikom przetestować VPN i jego zdolność do omijania ograniczeń geograficznych, angażowania się w P2P / udostępnianie plików i otrzymywania silnej prywatności!

Gwarancja zwrotu pieniędzy IVPN

Najlepsze usługi VPN na rynku nigdy nie spełniają wymagań klientów, promując możliwie największą łatwość użytkowania i wygodę. IVPN należy do nielicznych, którzy robią wszystko, co w jego mocy, oferując 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, oprócz 3-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Po przesłaniu prośby o zwrot środków proces może potrwać od 7 do 30 dni.

Logowanie IVPN

Po zarejestrowaniu się u dostawcy, wybierając odpowiedni plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom, po prostu kliknij “Zaloguj sie” przycisk w prawym górnym rogu strony. Uzyskasz dostęp do poniższej strony. Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło, aby się zalogować.

logowanie ivpn

Po zakończeniu uzyskasz dostęp do pulpitu VPN. Tutaj możesz skonfigurować wszystkie ustawienia VPN. Masz zakładki dla kont VPN, aktualizacji profilu, zmiany hasła, przesyłania zgłoszeń, zgłoszeń do pomocy technicznej, przeglądania historii faktur, a nawet usuwania konta.

Bezpłatna recenzja IVPN

Dla użytkowników, którzy regularnie P2P / Torrent, istnieje nawet opcja aktywacji “Przekazywanie portów” na koncie. Wielu użytkowników domowych BitTorrent i uTorrent konfiguruje przekierowanie portów w zakresie TCP 6881-6889, aby umożliwić połączenia przychodzące bezpośrednio do twojego komputera, zamiast być blokowane przez router, co powoduje, że otrzymujesz niski priorytet z niektórych nasion.

Gwarancja zwrotu pieniędzy ivpn

Przegląd serwerów IVPN

Ze względu na wysoką cenę IVPN nie utrzymuje silnej bazy danych serwera, której liczba jest niewystarczająca. Użytkownicy mają dostęp tylko do ograniczonej liczby serwerów zlokalizowanych w około 35 krajach. VPN zdecydowanie musi poprawić swoją grę, jeśli chce konkurować z nazwami takimi jak ExpressVPN i NordVPN. Jeśli chodzi o testy, wszystkie serwery zapewniały doskonałą wydajność.

W rzeczywistości otrzymaliśmy niesamowite prędkości podczas przesyłania strumieniowego i korzystania z P2P / Torrenting. Po dalszym wkopaniu zdaliśmy sobie sprawę, że w przeciwieństwie do innych dostawców VPN na rynku, IVPN faktycznie korzysta z fizycznych serwerów, a nie tych zapożyczonych z Google. Jako taki pozwala użytkownikom uzyskać większe bezpieczeństwo i prywatność w Internecie. Oczywiście czasami obciążenie serwera może być trochę irytujące!

Przegląd serwerów IVPN

Przegląd IVPN Netflix

Dzięki Netflix aktywnie blokując różne usługi proxy i VPN, maniacy rozrywki na całym świecie są napięci, jeśli chodzi o dostęp do swoich ulubionych filmów / programów telewizyjnych. Ludzie są zdezorientowani, w jaki sposób mogą zachować ochronę i anonimowość podczas korzystania z Netflix z VPN. Cieszymy się, że IVPN z łatwością odblokowuje US Netflix, uwalniając wszystkich od kłopotów. Wykonaj poniższe czynności, aby odblokować American Netflix za pośrednictwem IVPN.

Krok 1: Zapisz się na odpowiedni plan, zapisz swoje dane uwierzytelniające i pobierz odpowiednią aplikację dla urządzenia, na którym chcesz uzyskać dostęp do Netflix.

Krok 2: Zainstaluj aplikację VPN i wprowadź dane uwierzytelniające IVPN, aby uzyskać dostęp do dostawców’ pełne funkcje i narzędzia do ochrony prywatności.

Krok 3: Połącz się z dowolnym zalecanym serwerem w USA lub w innym miejscu, aby odblokować Netflix’pełna biblioteka filmów / programów telewizyjnych!

Przegląd IVPN Netflix

IVPN Prywatność i bezpieczeństwo

Witryna IVPN ma prosty, ale elegancki wygląd, który zachęca użytkowników do zakupu ich usług. Dostawca zapewnia dokładność i kompleksowość dostarczania informacji, zapewniając jednocześnie wyjątkową prywatność / bezpieczeństwo. Przeprowadziliśmy kilka testów sieci VPN, aby dowiedzieć się, że automatycznie blokuje ona wycieki WebRTC, IPv6, DNS, a nawet wycieki Torrent!

Szyfrowanie i protokół IVPN

Mimo że jest to droga usługa VPN, IVPN oferuje jedynie obsługę protokołów OpenVPN i L2TP / IPSec. Istnieje nawet protokół Multi-Hop, który kieruje dane między dwoma serwerami w celu dodatkowej ochrony. Jeśli chodzi o szyfrowanie, użytkownicy otrzymują obecnie maksimum i to, co najlepsze na rynku, AES-256-Bit w połączeniu z uzgadnianiem RSA-4096 i uwierzytelnianiem skrótu HMAC SHA-1.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa IVPN implementuje również wymianę Diffie-Hellman (DHE), która współpracuje z Perfect Forward Secrecy (PFS), aby co godzinę dostarczać nowe klucze szyfrowania. To nie tylko gwarantuje szybką transmisję informacji, ale także gwarantuje lepsze bezpieczeństwo / prywatność w Internecie, szczególnie jeśli zachowanie anonimowości jest Twoim głównym założeniem w IVPN.

Przegląd zapory IVPN

IVPN oferuje funkcję zapory ogniowej, która aktywuje się automatycznie po ustanowieniu połączenia VPN. Jednak większość nie wie, że możesz nawet włączyć tę funkcję, gdy nie łączysz się z serwerem. Ta zintegrowana funkcja zapory ogniowej jest jedyna w swoim rodzaju, działa jak narzędzie do ochrony prywatności, które chroni Cię przed złośliwymi witrynami / reklamami / wyskakującymi oknami, a jednocześnie działa jako Kill Switch.

Test IVPN WebRTC

Jednym z najlepszych sposobów sprawdzenia, czy VPN rzeczywiście oferuje pełną prywatność / anonimowość w Internecie, jest sprawdzenie wycieków. Poniżej przeprowadziliśmy test szczelności WebRTC od przeglądarki Leaks, łącząc się z serwerem w Mediolanie we Włoszech. Jak widać, w teście nie ma żadnych oznak wycieków. VPN skutecznie ukrywa Twój lokalny adres IP i publiczny adres IP, czyli lokalizację we Włoszech (zamiast naszego oryginalnego adresu w USA).

Test IVPN WebRTC

Test szczelności DNS IVPN

Użytkownicy muszą upewnić się, że wybrany przez nich dostawca oferuje maksymalną prywatność i anonimowość. Jako taki proces określania anonimowości VPN nie kończy się jedynie testem szczelności WebRTC. BestVPN.co robi jeszcze więcej, nawet testując VPN pod kątem wycieków DNS. Jeśli zobaczysz poniższe wyniki, zauważysz, że widoczny jest tylko jeden serwer DNS, który znajduje się we Włoszech. Oznacza to, że nasza tożsamość jest całkowicie bezpieczna, ponieważ nie ma znaków wskazujących na naszą oficjalną lokalizację w USA lub adres DNS.

Test szczelności DNS IVPN

IVPN P2P / Torrenting

Według naszego przeglądu IVPN, dostawca obsługuje P2P / Torrenting na serwerach selektywnych poza USA i Wielką Brytanią. Po rozmowie z usługą wsparcia dowiedzieliśmy się, że dostawcy usług w Stanach Zjednoczonych zagrozili sieci VPN z powodu dużej liczby powiadomień DMCA. Wszystko dobrze, dopóki nie używasz amerykańskiego serwera do P2P / Torrenting. W przypadku wycieków możesz zobaczyć wyniki poniżej. IVPN jest wolny od wszelkiego rodzaju wykrywania adresów torrentów, gdy jest podłączony do serwera we Włoszech!

IVPN P2P-Torrenting

Pełna analiza prywatności

Aby upewnić się, że wyniki, które otrzymaliśmy dla wszystkich naszych testów, były dokładne, postanowiliśmy przeprowadzić pełną analizę prywatności dostawcy za pomocą IPLeak.net. Na szczęście w tym teście również nie znaleziono żadnych luk. Domyślny adres IPv4 to lokalizacja we Włoszech, a nawet adres DNS nie podaje żadnych informacji na temat naszej oryginalnej lokalizacji, co wskazuje na silną prywatność i anonimowość!

IVPN Pełna analiza prywatności

Przegląd wsparcia IVPN

Jeśli chodzi o oferowanie pomocy i wsparcia dla klientów, IVPN zdecydowanie robi wszystko, co w jej mocy. Dostawca oferuje rozwiązywanie problemów 24/7 za pośrednictwem swojego systemu czatu na żywo, do którego można uzyskać dostęp o każdej porze dnia. Oprócz tego IVPN oferuje instrukcje konfiguracji dla użytkowników, którzy mogą potrzebować pomocy w konfiguracji VPN na różnych platformach / urządzeniach, a nawet routerach.

Przegląd wsparcia IVPN

Jeśli to nie wystarczy, dostępne są Przewodniki dotyczące prywatności, w których można uzyskać dodatkową wiedzę na temat potrzeby zachowania prywatności / anonimowości w Internecie, a także innych funkcji / narzędzi, które przyczyniają się do lepszego maskowania tożsamości w Internecie. Istnieje zdrowa lista tematów prywatności do wyboru, co zdecydowanie pomaga pozycjonować IVPN w dużo bardziej pozytywnym świetle, w porównaniu do innych dostawców, którzy nie koncentrują się na dostarczaniu pomocnych treści swoim użytkownikom / klientom.!

pobieranie ivpn

Zgodność aplikacji IVPN

Z przyjemnością usłyszysz, że IVPN oferuje natywne aplikacje dla wszystkich popularnych platform / urządzeń. Od wszystkich wersji platform stacjonarnych, takich jak Windows, MacOS, Linux / GNU, po smartfony z systemem iOS / Android i podstawowe routery do NAS, IVPN działa na prawie wszystkim. Pozwala to użytkownikom uzyskać większą wszechstronność korzystania z VPN, co zapewnia lepszą prywatność i anonimowość. Chociaż dostawca musi pracować nad tworzeniem rozszerzeń dla Opery, Mozilli Firefox i Google Chrome!

Pobieranie IVPN

Jedną z najlepszych rzeczy w korzystaniu z IVPN jest to, że możesz łatwo pobierać ich aplikacje VPN z różnych lokalizacji. Możesz znaleźć aplikacje na wszystkie popularne platformy i ich dedykowane sklepy z aplikacjami. Jednocześnie masz dostęp do strony, na której możesz bezpośrednio pobrać pliki. Wystarczy odwiedzić https://www.ivpn.net/apps-overview, aby pobrać aplikację na urządzenie / platformę!

Przegląd Windows IVPN

Aplikacja Windows ma piękny i uproszczony wygląd, który jest niezwykle intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Po zalogowaniu możesz łatwo skonfigurować VPN, naciskając “połączyć” po wybraniu odpowiedniego serwera. Użytkownicy, którzy chcą uzyskać większe bezpieczeństwo, mogą nawet wybrać funkcję Multi-Hop, która przenosi ruch przez dwa różne serwery, zapewniając maksymalną anonimowość online.

Przegląd klienta Windows IVPN

Konfiguracja systemu Android IVPN

Konfiguracja IVPN na urządzeniach z Androidem nie wymaga wiedzy eksperckiej. Jak wspomniano wcześniej, masz dwa sposoby na uzyskanie aplikacji na dowolnej platformie. Jeśli chcesz uzyskać IVPN na Androida, po prostu odwiedź sklep Google Play i wpisz IVPN w wyszukiwaniu. Pobierz / zainstaluj aplikację natychmiast. Aby uzyskać bardziej ręczne podejście, możesz bezpośrednio pobrać plik .apk dla IVPN!

IVPN Reddit Recenzje

W sytuacjach, w których musisz dowiedzieć się więcej na temat konkretnego produktu / usługi lub potrzebujesz pomocy w wykonaniu określonego zadania, nie ma lepszej opcji niż konsultacja z ekspertami w Reddit. Osoby pracujące w różnych branżach zawsze mogą znaleźć informacje na wszystkie tematy, w tym IVPN. Chociaż istnieje mieszany koktajl najlepszych opinii reddit VPN, zawsze możesz uzyskać lepszy pomysł na temat różnych usług. Przeczytaj, co Redditor ma do powiedzenia na temat IVPN poniżej:

Kciuki w górę za IVPN z vpnreviews

PIA vs. IVPN

cechy PIA IVPN
Ceny (roczne) 40 USD 100 USD
Kraje 33 kraje 35 krajów
Serwery 3152 serwery 37+
Protokoły OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec OpenVPN i L2TP / IPSec,
Szyfrowanie AES-256 Bit AES-256-Bit
Kłody Nie Nie
Torrenty & P2P dozwolone tak tak
Oparte na NAS Gibraltar
Serwery proxy tak tak
Jednoczesni użytkownicy 5 5
Dodano funkcje Ochrona przed wyciekiem DNS, usługa DoubleVPN, ochrona przed wyciekiem IPV6 i przekazywanie portów Multi-Hop, zintegrowana zapora ogniowa, automatyczny przełącznik zabijania, funkcje ochrony przed wyciekiem WebRTC / DNS / IPv6

Ostateczny werdykt

Według naszej recenzji IVPN, dostawcy zdecydowanie udaje się zrobić świetnie, oferując świetną prywatność / anonimowość w Internecie, szybkie P2P / Torrenting, natychmiastowe odblokowanie i doskonałe wsparcie. Jednak wysokie ceny mogą być wyłączeniem, dlatego sugerujemy, że IVPN zmniejsza koszty swoich usług, aby przyciągnąć więcej klientów. W przeciwnym razie VPN jest dość solidny i zdecydowanie zalecamy go naszym czytelnikom.

Dobry

 1. Brak zasad rejestrowania
 2. Serwery Multi-Hop
 3. Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 4. 3-dniowy bezpłatny okres próbny, 7-dniowy zwrot pieniędzy
 5. Wsparcie czatu na żywo 24/7

Złe

 1. Bardzo mało serwerów
 2. Brak rozszerzeń przeglądarki

Похожие статьи

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurysdykcja Hongkong Cena 7,00 USD / mc za roczny plan Serwery 120+ VPN w 16 krajach Dzienniki Magazyny Dzienniki połączeń Szyfrowanie AES-256-Bit Odblokowuje...

 • Private Tunnel Review 2020

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 3 USD / miesiąc (36 USD w rocznym planie) Serwery 22 Serwery w 12 krajach Dzienniki Przechowuje poufne dzienniki przez 14 dni Szyfrowanie...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurysdykcja Kanada Cena 49 USD na abonament roczny Serwery Ponad 600 serwerów w 60 krajach Dzienniki Tak Szyfrowanie AES-256 Bit Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak...

 • VyprVPN Recenzja 2020

  Jurysdykcja Szwajcaria (niebezpieczne) Cena 6,67 USD / miesiąc (80 USD przez 1 rok) Serwery 700 dzienników Brak dzienników Szyfrowanie AES-256 Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie...

 • IPVanish Review 2020

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 6,49 USD / miesiąc Serwery 1000+ dzienników Brak szyfrowania AES-256 Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak Działa w Chinach Tak Zalecane...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me