Przegląd infrastruktury serwera ibVPN & rsquo; s

Jurysdykcja Rumunia
Cena £ 4,95
Serwery 100+
Kłody Nie
Szyfrowanie AES-256
Odblokowuje Netflix tak
Torrenting tak
Działa w Chinach
Zalecana  tak
Stronie internetowej https://www.ibvpn.com/
Zgodność Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

Zanim zaczniemy przeglądać funkcje ibVPN, chcemy, aby najlepsi czytelnicy VPN zrozumieli, że ta recenzja jest oparta na osobistych doświadczeniach i dlatego przedstawia obiektywne spojrzenie na ibVPN. Jak każdy inny ekspert VPN, musieliśmy się upewnić, że usługi ibVPN zostały w pełni przetestowane przed napisaniem tej recenzji.

Najważniejszym aspektem każdej najszybszej usługi VPN jest niezawodność infrastruktury serwerowej. ibVPN odnotował znaczną poprawę w tym zakresie, przechodząc z nieco ponad 100 serwerów dwa lata temu do ponad 180 serwerów w 57 krajach na dzień dzisiejszy.

Kiedy przetestowaliśmy te serwery pod kątem ich wydajności, stwierdziliśmy, że większość z nich zapewniała wysokie prędkości, rzadkość w domenie VPN, w której dławienie jest powszechne, brak wąskich gardeł w ruchu nawet w popularnych lokalizacjach serwerów oraz wsparcie dla odblokowywania popularnych stron streamingowych, takich jak Netflix i Hulu.

Rzadko oczekujemy, że dostawcy ominą potężny zakaz VPN w witrynach takich jak Netflix US i pozwolą swoim użytkownikom uzyskać pełną wartość abonamentu poprzez dostęp do znacznie większej biblioteki treści, ale ibVPN zaskoczył nas nie tylko niezawodnymi możliwościami odblokowywania, ale także szybkimi prędkościami, które umożliwiło streaming HD i upuszczenie go w najlepszej usłudze VPN dla Netflix.

Dostawca oferuje również usługę SmartDNS, za pośrednictwem której można skonfigurować usługę VPN na urządzeniach do strumieniowego przesyłania multimediów, takich jak Roku i Apple TV, w celu odblokowania witryn z transmisją strumieniową i grami z ograniczeniami geograficznymi. Możesz również uzyskać dostęp do serwerów proxy, jeśli chcesz połączyć się z lokalizacją za pomocą usługi proxy. ibVPN uzyskał wyniki znacznie powyżej naszych oczekiwań w tym kwadrancie jakości usług.

ibVPN’Liczba serwerów jest dobrze rozłożona na całym świecie, obejmując większą część kontynentalnych Stanów Zjednoczonych, Europy, Australii i Azji, Dalekiej Azji i zaskakująco Bliskiego Wschodu, gdzie większość sieci VPN’Oferuję nawet pojedynczy serwer.

serwer ibVPN

ibVPN’Obsługiwane protokoły

Protokoły udostępniają najważniejsze fragmenty, które składają się na mechanizm bezpieczeństwa każdej sieci VPN. Nawet jeśli VPN oferuje szyfrowanie na poziomie wojskowym, ograniczony wybór protokołów może zniechęcić użytkownika do rejestracji u dostawcy z powodu tych bardzo słabych punktów bezpieczeństwa i ochrony.

ibVPN również radzi sobie całkiem nieźle w tej dziedzinie, zapewniając obsługę nie tylko konwencjonalnych protokołów, takich jak OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP i IPSec, ale także SoftEther, aby umożliwić użytkownikowi uzyskanie wyższego poziomu wyboru przy wyborze poziomu bezpieczeństwa potrzebuje i równoważy ją z wydajnością wymaganą od VPN.

Jednak zalecamy, aby zawsze używać OpenVPN jako takiego’jest najbezpieczniejszym i niezawodnym protokołem z doskonałą historią ochrony prywatności i jest również dostępny w ibVPN, jeśli zdecydujesz się zarejestrować w usłudze.

Szyfrowanie i zgodność urządzeń

Zanim przejdziemy do następnego punktu, chcielibyśmy zadać ci pytanie. Jeśli kiedykolwiek kupisz usługę VPN, jakie byłyby twoje główne i wtórne motywy? Mając na uwadze stale rosnące obawy dotyczące bezpieczeństwa w sieci, zakładamy, że wielu użytkowników wybrałoby usługi VPN dla maksymalnej ochrony podczas surfowania w Internecie.

Jeśli chodzi o szyfrowanie, ibVPN jest tak samo dobry jak każdy inny dostawca usług VPN. Sprawia, że ​​twoja tożsamość online jest nieszkodliwa i zapewnia bezpieczeństwo dzięki obsłudze szyfrowania SSL i AES 256-bit. ibVPN używa jednego z najbezpieczniejszych algorytmów, Blowfish, aby utrzymać twój identyfikator online w czystości i ochronie.

Aby być uczciwym wobec ibVPN, ich kompatybilność z urządzeniami jest całkiem przyzwoita, a jednak istnieje pewien margines poprawy. Możesz go skonfigurować w systemach Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Roku Streaming Player, konsolach do gier (PlayStation i Xbox) oraz routerach (DD-WRT i Sabai). Byłoby wspaniale, gdyby wspomniano również o BlackBerry i Kindle, ale tak jak powiedzieliśmy, ibVPN może się jeszcze poprawić dzięki opcjom kompatybilności urządzeń.

Kompatybilność z ibVPN

ibVPN’Plany cenowe i pakiety VPN

Sieci VPN stają się teraz coraz bardziej wrażliwe na ceny towarów, ponieważ coraz więcej użytkowników zaczyna wykazywać zainteresowanie domeną, ale z bardzo różnymi wymaganiami i potrzebami. Dlatego strategia planu cenowego musi zapewniać wystarczające pokrycie wszystkich potrzeb użytkowników, tworząc plany, które oferują wysoką wartość konkretnym użytkownikom w przystępnych cenach.

ibVPN opracował dokładnie tę strategię, opracowując plany cenowe zgodnie z popularnymi potrzebami użytkowników.

Przegląd cen ibvpn

Pozwolić’omawiają ibVPN’Plany cenowe bardziej szczegółowo tutaj:

Pakiet: Ultimate VPN

Cena: 58,06 USD rozliczane jednorazowo (2,42 USD / miesiąc)

Jest to być może najbardziej kompleksowy plan na liście i może zaspokoić wszelkie potrzeby użytkowników. Od odblokowywania witryn do przesyłania strumieniowego do ochrony anonimowości w Internecie oraz od wsparcia Torrenting do funkcji bezpieczeństwa, takich jak Tor Over VPN i Double VPN, ten plan zawiera wszystko, co ibVPN oferuje swoim klientom.

Oprócz tego masz dostęp do pełnych 180+ lokalizacji serwerów, 5 jednoczesnych lokalizacji, proxy Socks5, nieograniczonej przepustowości oraz wysoce kompatybilnych aplikacji klienckich VPN w tym planie. I pomimo tych wszystkich przytłaczających funkcji, ibVPN’Cena jest znacznie niższa niż cena u innych dostawców za podobny plan.

Ten plan jest zdecydowanie najlepszy na liście!

Pakiet: Standardowy VPN

Cena: 18,48 USD rocznie rozliczane jednorazowo (1,54 USD miesięcznie) lub 2,47 USD w miesięcznym cyklu rozliczeniowym

Ponownie, bardzo przystępny cenowo plan, na który wielu zwolenników prywatności może sobie pozwolić. Ten standardowy plan VPN obejmuje ponad 140 krajów, jeden limit połączeń, obsługę wielu protokołów i dedykowane aplikacje klienckie, ale nie ma obsługi torrentowania ani żadnych serwerów proxy. Plan może być dobrą opcją dla tych, którzy szukają podstawowej subskrypcji VPN, aby chronić swoją anonimowość online, ale jeśli lubisz dużo streamować lub torrentować, zalecamy wybranie planu Ultimate.

Pakiet: Torrent VPN

Cena: 36,95 USD rocznie rozliczane jednorazowo (3,08 USD miesięcznie) lub 4,95 USD w miesięcznym cyklu rozliczeniowym

Torrenting Fans don’uzyskać dużo dedykowanego wsparcia w domenie VPN i jest to duże rozczarowanie, ponieważ tworzą one niektóre z najważniejszych grup interesów w sektorze VPN. Jednak ibVPN oferuje dedykowany plan, szczególnie dla Torrenters jako odważne odejście od konwencjonalnych praktyk branżowych.

A ponieważ ten plan służy wyłącznie do torrentowania, masz dostęp tylko do 21 serwerów dedykowane do działań Torrenting lub P2P przez ibVPN, wraz z pojedynczym jednoczesnym połączeniem i dedykowanymi aplikacjami dla zwiększenia opcji kompatybilności. Przedział cenowy również nie jest tak wysoki, a jeśli wybierzesz plany roczne, staje się coraz bardziej przystępny, osiągając nieco powyżej 3 USD miesięcznie.

Pakiet: IBDNS / SmartDNS:

Cena: 36,95 USD rocznie rozliczane jednorazowo (3,08 USD miesięcznie) lub 4,95 USD w miesięcznym cyklu rozliczeniowym

Mediastreamerzy są obecnie wściekłością, ponieważ ludzie szukają innych sposobów, dzięki którym mogą dywersyfikować sposoby oglądania swoich ulubionych stron streamingowych. Takie urządzenia jak Apple TV mogą ogromnie wpłynąć na całe doświadczenie, czyniąc je idealnymi kandydatami do takich rozrywkowych działań.

ibVPN oferuje teraz dedykowany plan tylko dla takich urządzeń w tej samej cenie, co ich plan Torrenting, dzięki czemu użytkownik zyskuje większą możliwość kupowania tyle, ile jest obecnie potrzebne. Możesz użyć tej usługi SmartDNS, aby odblokować ponad 300 kanałów z ograniczeniami geograficznymi na całym świecie.

Jak skonfigurować ibVPN w systemie Windows:

Jedną z najlepszych rzeczy, które charakteryzują ibVPN, jest jego niesamowity szczegół w tworzeniu aplikacji klienckich, aby zapewnić wrodzoną kompatybilność ich usług na prawie wszystkich popularnych i wielu niszowych urządzeniach.

Ale ponieważ klient Windows jest prawdopodobnie najczęściej używany wśród dostępnych klientów, musi być doskonale zaprojektowany w formatach UI / UX, aby zapewnić użytkownikom komfort podczas interakcji z oprogramowaniem, a także zapewnić coraz więcej funkcji ułatwiających użytkownikowi.

ibVPN’s Klient Windows był wielokrotnie odnawiany w najlepszej i obecnej formie, jako jeden z najlepszych klientów VPN dla Windows, w tym klient Surfshark dla Windows, aplikacja ExpressVPN dla systemu Windows. Wynika to z faktu, że jest nie tylko łatwy w użyciu, ale oferuje także imponujące opcje, takie jak Double VPN, Tor over VPN, a nawet Kill Switch. Klient może również poprowadzić Cię, aby dowiedzieć się, który dokładnie jest “najszybszy serwer” dostępne jest w momencie uwzględnienia takich czynników, jak bieżąca lokalizacja, obciążenie serwera itp.

Jeśli ty też chcesz pobrać i skonfigurować klienta Windows, to tutaj’Jak prosty jest ten proces:

  • Kup subskrypcję ibVPN, rozliczając się według dowolnego z wyżej wymienionych planów cenowych
  • Uzyskaj poświadczenia użytkownika, które aktywują twojego klienta w wiadomości e-mail
  • Pobierz klienta Windows i pozwól mu skonfigurować się w systemie
  • Wybierz “Najszybszy serwer” Opcjonalnie lub wybierz własny preferowany serwer i kliknij Połącz
  • Ciesz się transmisją strumieniową lub nienagannie chroń swoją anonimowość online za pośrednictwem ibVPN’gwiezdna usługa VPN

Obsługa klienta

ibVPN wykonuje niesamowitą pracę, jeśli chodzi o obsługę klienta. To jest nasz wzrok, jeśli chodzi o oznaczanie usługi VPN. ibVPN zapewnia informacje, edukuje użytkowników i pomaga im w problemach technicznych u klientów VPN.

Możesz skontaktować się z ibVPN za pośrednictwem zgłoszeń do pomocy technicznej, wiadomości e-mail, czatu na żywo, pomocy zdalnej, a także uzyskać krótkie porady i dowiedzieć się kilku rzeczy, po prostu czytając często zadawane pytania, bazę wiedzy i dyskusje na forach. Tak doskonała obsługa klienta jest bardzo rzadka i sprawia przyjemność!

Darmowa wersja próbna i opcje płatności ibVPN

W BestVPN.co oceniamy tych dostawców VPN w recenzjach znacznie wyżej, którzy starają się zapewnić swoim użytkownikom bezpłatną wersję próbną bez zobowiązań ze wszystkimi dostępnymi funkcjami. Wynika to z tego, że uważamy, że oferowanie bezpłatnego okresu próbnego świadczy o tym, jak sam usługodawca ma pewność co do świadczonej usługi i czy jest gotów wystawić go jako ostateczny test użytkownika, czy nie.

ibVPN’oferta 24-godzinnego bezpłatnego okresu próbnego jest jedną z głównych atrakcji naszej recenzji tej usługi, ponieważ była niezwykle pomocna z punktu widzenia użytkownika w podejmowaniu decyzji o zakupie subskrypcji usługi lub nie.

Oprócz tego, jeśli nadal masz problemy z usługą, zawsze istnieje 15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, która może zapewnić cię, że Twoje pieniądze pozostaną bezpieczne u tego wiarygodnego dostawcy.

Jeśli chodzi o opcje płatności, ibVPN oferuje niesamowite opcje płatności 50+, w tym między innymi kartę debetową / kredytową, Ali Pay, Yandex, przelew bankowy. Jednak najbardziej doceniamy obecność bitcoinów jako opcji płatności, ponieważ pozwala ona użytkownikowi doświadczyć dużej autonomii w zakresie ochrony prywatności i anonimowości, nawet podczas dokonywania płatności za subskrypcję usługi.

Wniosek

Z jednej strony wspaniale było korzystać z ibVPN i szczegółowo analizować jego funkcje, z drugiej strony znaleźliśmy obszary, w których naszym zdaniem można pracować ibVPN i stać się jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszych, dostawców usług VPN.

Serwery na różnych kontynentach zwiększają swoją wartość, a solidny algorytm Blowfish zapewnia, że ​​ibVPN pozostanie w branży VPN. Wielu z was może tego nie wiedzieć, ale jest to najszybciej rozwijająca się usługa VPN i ma ponad 500 000 osób na pokładzie korzystających z ibVPN’usługi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me