Przegląd ExpressVPN 2020

Jurysdykcja BVI
Cena £ 6,67 USD / miesiąc (99,95 USD na 1 rok)
Serwery 3000+
Kłody Brak dzienników
Szyfrowanie AES-256-CBC
Odblokowuje Netflix tak
Torrenting tak
Działa w Chinach tak
Zalecana  tak
Stronie internetowej https://www.expressvpn.com/
Zgodność Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

Począwszy od wysokiej 8,32 USD miesięcznie w abonamencie rocznym, ExpressVPN może być drogi, ale jest to niezwykła usługa uniwersalna. Jest to idealny wybór dla wszystkich Twoich potrzeb VPN, dlatego zajmuje trzecie miejsce w naszych ofertach.

Dostawca oferuje nawet ogromną sieć ponad 3 000 wydajnych serwerów w ponad 160 lokalizacjach na całym świecie, które zapewniają niesamowitą średnią prędkość pobierania 85,29 Mb / s i pobierania 76,92 Mb / s.

Jeśli chodzi o niezawodność, VPN nie podlega jurysdykcji 5-9-14 oczu i ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Jest również kompatybilny ze wszystkimi głównymi urządzeniami, takimi jak Windows, Mac, iOS, Android, Linux, routery, konsole do gier i telewizory Smart TV.

Ogólny, ExpressVPN jest wydajnym i wydajnym dostawcą, ale ponieważ jest drogi, wielu użytkowników waha się przed wyborem. Użytkownicy szukający niedrogich usług zazwyczaj wybierają Surfshark lub PureVPN.

Analiza ExpressVPN’s Bezpieczeństwo

Na podstawie ExpressVPN’Moja dokładna analiza lokalizacji, audytu bezpieczeństwa, kanarka nakazów i logowania ujawnia, że ​​dostawca jest odpowiednią opcją dla osób dbających o prywatność. Poniżej znajduje się pełniejszy przegląd ich bezpieczeństwa:

Znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (bezpieczna jurysdykcja w Internecie)

Jest to mały kraj, który pomimo poddania się monarchii brytyjskiej, jest całkowicie niezależny w zarządzaniu swoimi sprawami wewnętrznymi; Brytyjskie Wyspy Dziewicze.

To tutaj ExpressVPN ma swoją siedzibę główną, która działa na korzyść dostawcy, jak lokalizacja jest wolna od inwazyjnych przepisów dotyczących masowego nadzoru i zatrzymywania danych.

W przypadku ExpressVPN zwiększa to jego wiarygodność i chroni jego usługę przed nieuprawnionym majsterkowaniem przez inne organy prawne. Opublikowali nawet pełne objaśnienie dotyczące BVI i jego przepisów dotyczących danych.

Centrala ExpressVPN

Zasady rejestrowania - czy możesz zostać odnaleziony?

ExpressVPN unika przechowywania dzienników, kropka. Brak metadanych, historia przeglądania użytkownika, użytkownik’własny / rzeczywisty adres IP lub podłączony serwer VPN do, zapytania DNS itp. są rejestrowane przez dostawcę.

Stwierdzają to nawet wyraźnie na swojej stronie internetowej, jak widać na zrzucie ekranu poniżej. Również, pozwolić’nie zapomnij o incydencie, w którym władze tureckie zajęły serwery ExpressVPN.

Było to po incydencie, w którym zamordowano rosyjskiego ambasadora Turcji, a odpowiedzialny policjant dyżurny usunął swoje konta w mediach społecznościowych za pomocą ExpressVPN.

Po przejęciu serwerów nie znaleziono informacji o logowaniu, sprawdzenie, czy ExpressVPN jest rzeczywiście dostawcą bez logów (przeczytaj oficjalne oświadczenie tutaj).

Jasne zasady rejestrowania

Protokoły i informacje o szyfrowaniu

ExpressVPN obsługuje wszystkie popularne protokoły VPN. Należą do nich PPTP, SSTP, L2TP / IPSec (na urządzeniach z iOS) oraz OpenVPN (TCP i UDP) na wszystkich innych platformach / urządzeniach.

Dla protokołu OpenVPN, wykorzystuje szyfry AES-256-CBC z uwierzytelnianiem danych HMAC SHA-256 w kanale danych, i szyfry AES-256-GCM z uzgadnianiem RSA-384 i uzbrajaniem danych HMAC SHA-256 w kanale sterowania.

Perfect Forward Secrecy (PFS) zapewniany jest przez wymianę kluczy DH-2048 Diffie-Hellman. Nie ma dosłownie żadnego sposobu na przedostanie się i odszyfrowanie tej formy szyfrowania, nawet przez najbardziej wyrafinowany atak brutalnej siły.

ExpressVPN wojskowe szyfrowanie

Testy szczelności ExpressRVN sieci WebRTC / DNS / IP

Aby przypomnieć, dlaczego ExpressVPN jest tak wysoko ceniony w całej branży i przez użytkowników na całym świecie, przeprowadziłem test szczelności adresów WebRTC / DNS / IP.

Wyniki, jak zawsze, były doskonałe. Nie wykryto takiego wycieku. Dostawca jest znakiem rozpoznawczym wielkości w branży, więc jeśli chcesz go subskrybować, rób to bez obaw.

 1. https://ipx.ac/run - zaliczony
 2. https://ipleak.org/ - zaliczony
 3. https://ipleak.net/ - zaliczony
 4. https://browserleaks.com/webrtc - Zdane

Test szczelności WebRTC w aplikacji ExpressVPN

Lokalizacje serwerów ExpressVPN: ponad 3000 serwerów w 94 krajach

ExpressVPN ma teraz ponad 3000 serwerów, rozmieszczonych w 94 krajach i ponad 160 lokalizacjach na całym świecie. Jest to jedna z najwyższych liczby obsługiwanych serwerów.

Tak duża sieć serwerów zapewniła to Podczas mojego przesyłania strumieniowego, torrentów, prędkości i testów szczelności nie wystąpiły problemy z przepustowością ani zatłoczeniem.

Ponieważ sieć jest również dobrze rozproszona, zawsze będziesz mieć serwer bardzo blisko Ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś w Luksemburgu, Kalkucie czy Hongkongu, nie ma to znaczenia!

Serwery ExpressVPN i przegląd wydajności

Test prędkości na różnych serwerach (USA, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Francja)

Średnio ExpressVPN dostarczył 85,29 Mb / s podczas pobierania i 76,92 Mb / s podczas przesyłania. Dostawcy udaje się pokonać wszystkie szanse i zaoferować godne pochwały prędkości. Testowanie różnych lokalizacji serwerów na speedtest.net ujawniło fenomenalne wyniki:

serwer NAS UK Australia Niemcy Francja Średni
Pobieranie 95,23 Mb / s 79,43 Mb / s 85,18 Mb / s 76,89 Mb / s 81,55 Mb / s 85,29 Mb / s
Przekazać plik 69,21 Mb / s 60,49 Mb / s 70,99 Mb / s 60,72 Mb / s 59,27 Mb / s 76,92 Mb / s
Świst 105 ms 111 ms 62 ms 79 ms 70 ms 85,4 ms

Czy serwery ExpressVPN współpracują z Netflix US?

Z przyjemnością to usłyszysz ExpressVPN z powodzeniem odblokowuje Netflix i inne VoD, takie jak Amazon Prime, BBC iPlayer, HBO Now, dzięki czemu jest to dość niezwykła opcja rozrywki!

Dla wygody, Utworzyłem nawet blog i podałem poniżej listę roboczą serwerów Netflix, który jest regularnie aktualizowany, aby zapewnić, że nie wystąpią żadne problemy podczas przesyłania strumieniowego.

5 działających serwerów dla Netflix US
 1. Los Angeles 5 (Ultra HD)
 2. New Jersey 3 (Ultra HD)
 3. Los Angeles 4 (Ultra HD)
 4. New Jersey 1 (Ultra HD)
 5. New York 2 (Ultra HD)
4 działające serwery dla Netflix UK
 1. Berkshire - 2 (Ultra HD)
 2. Berkshire (Ultra HD)
 3. Londyn (Ultra HD)
 4. Kent (Ultra HD)
2 działające serwery dla Netflix JP
 1. Tokyo 1 (Ultra HD)
 2. Tokyo 3 (Ultra HD)
2 działające serwery dla Netflix DE
 1. Norymberga (Ultra HD)
 2. Frankfurt - 2 (Ultra HD) 

ExpressVPN Netflix

Jak oglądać Netflix za pomocą ExpressVPN?

Jeśli Netflix nie działa z ExpressVPN, mogą być dwa powody: podłączony serwer jest zablokowany lub użyłeś nieobsługiwanego protokołu. Wykonaj poniższe czynności, aby odblokować Netflix za pośrednictwem ExpressVPN:

 1. Otrzymać odpowiednia aplikacja dla twojego systemu operacyjnego / urządzenia
 2. Udać się do ustawień i upewnij się, że korzystasz z protokołu OpenVPN
 3. Połączyć do któregokolwiek z wyżej wymienionych “pracujący” lista serwerów
 4. Cieszyć się odblokowanie różnych wersji Netflix za pośrednictwem ExpressVPN!

Czy ExpressVPN umożliwia torrentowanie?

Tak! ExpressVPN jest szybkim, wolnym od wycieków i niezalogowanym dostawcą, co czyni go solidną opcją do pobierania torrentów. Większość jego serwerów jest przyjazna dla p2p i ma aplikacje dla wszystkich głównych urządzeń.

Jako takie, torrentowanie za pomocą ExpressVPN jest niezwykle bezpieczne. Możesz używać ich aplikacji do pobierania torrentów z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu, a funkcje takie jak przełącznik zabijania i dzielone tunelowanie dodatkowo poprawiają wrażenia.

ExpressVPN omija “Świetna zapora ogniowa” w Chinach!

ExpressVPN pokazuje środkowy palec chińskiemu rządowi i technikom wykrywania Wielkiej Zapory wykorzystując zaciemnianie, które sprawia, że ​​ruch VPN wygląda jak normalny ruch HTTPS poprzez przekierowanie go przez port 443.

Najlepsze ze wszystkich: dostawca z siedzibą w BVI jest jednym z niewielu, który oferuje dedykowaną chińską stronę dla mieszkańców kraju, aby pobrać swoje aplikacje i cieszyć się darmowym dostępem do Internetu:

 • http://exp4links4.net/

Przegląd obsługi klienta ExpressVPN

Najlepsza obsługa klienta w całej branży VPN jest oferowana przez ExpressVPN. Na każde zapytanie lub pytanie odpowiadają wyjątkowo dobrze wyszkoleni menedżerowie.

Jednak obsługa klienta nie kończy się na pomocy czatu na żywo. Jeśli szukasz natychmiastowego rozwiązania, dostępna jest również strona rozwiązywania problemów.

Przegląd obsługi ExpressVPN

Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat rozpoczęcia korzystania z usługi, korzystania z różnych funkcji oraz często zadawane pytania (FAQ) dotyczące sieci VPN.

Obsługa rozwiązywania problemów ExpressVPN

Jeśli powyższe opcje nie okażą się wystarczająco pomocne, zawsze możesz odwiedzić stronę samouczków konfiguracji. Tutaj możesz otrzymać podręczniki, jak skonfigurować VPN na różnych platformach.

Samouczki instalacji ExpressVPN

Koszty ExpressVPN, okres próbny, zwrot pieniędzy i metody płatności

Plany cenowe w ExpressVPN są podzielone na trzy silosy: miesięcznie (od 12,95 USD), 6 miesięcy (9,99 USD / mies.) oraz 1 rok w cenie 8,32 USD / mc.) Dłuższe czasy trwania dają możliwość korzystania z lepszych rabatów.

Przy prawie 13 USD miesięcznie jego miesięczna subskrypcja jest znacznie wyższa niż budżet, nawet jeśli jest to najlepsza sieć VPN na świecie. To samo dotyczy planu 6-miesięcznego: It’jest za drogi za prawie 10 USD miesięcznie.

jednak, po 8,32 USD / miesiąc przez rok’Dzięki subskrypcji ExpressVPN to świetna opcja, zwłaszcza gdy weźmiesz pod uwagę niezrównane zaangażowanie w prywatność, streaming / torrenting i bezpieczeństwo.

Przegląd cenowy expressvpn

Darmowa wersja próbna ExpressVPN jest niedostępna? Tak, dostawca twierdzi, że oferuje “bez ryzyka” Test VPN, który trwa 30 dni, ale w rzeczywistości oszukują klientów, podczas gdy w rzeczywistości ta zachęta jest tylko dostępne dla ich gwarancji zwrotu pieniędzy.

Z natury bezpłatny okres próbny oznacza, że ​​możesz zapisać się na “darmowe konto” i wykorzystaj usługę VPN do pełnego lub ograniczonego potencjału, aby sprawdzić, czy odpowiada Twoim potrzebom.

W okolicznościach ExpressVPN, kliknij “Uzyskać bezpłatną wersję próbną” CTA przekieruje Cię na stronę subskrypcji, na której będziesz musiał zapisać się na abonament i podać szczegóły płatności.

W odniesieniu do metod płatności, dostawca obsługuje ogromną listę opcji. Należą do nich karty kredytowe, płatności bezpośrednie i anonimowy bitcoin.

Przegląd metod płatności ExpressVPN

Jak pobrać ExpressVPN?

 1. Udać się do https://www.expressvpn.com/ i Kliknij na “Uzyskaj ExpressVPN” przycisk
 2. Wybierz odpowiedni plan. (Polecam wybranie subskrypcji na 12 miesięcy).
 3. Wchodzić twój adres e-mail i Wybierz preferowana metoda płatności.
 4. Kompletny proces kasy i zapisz wszystkie dane logowania.
 5. Kliknij na “produkty” zakładka w górnej części strony
 6. Wybierz urządzenie, na którym chcesz używać ExpressVPN
 7. Pobieranie aplikacja jednym kliknięciem!

Znajdziesz aplikację ExpressVPN dla prawie każdego urządzenia, jakie można sobie wyobrazić. Czy to’dla systemów Windows, Mac, Android, iOS, a nawet Firestick, dostawca ma dedykowaną, kompatybilną aplikację, którą można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej.

Aplikacje ExpressVPN

Sprawdziliśmy również wszystkie ich aplikacje na VirusTotal.com pod kątem wirusów, złośliwego oprogramowania lub silników. Wszystkie testy wyszły piskliwie czyste, co wskazuje, że VPN jest dobrą opcją.

ExpressVPN VirusTotal Test

Jak zainstalować ExpressVPN na Amazon Firestick

 1. Uruchomić “Sklep Google Play” na swoim Amazon Fire TV
 2. Szukaj dla “ExpressVPN” app
 3. Kliknij “Pobieranie” i poczekaj na zakończenie procesu
 4. Zaloguj się za pomocą danych logowania ExpressVPN

Jak zainstalować ExpressVPN dla Kodi

 1. Zapisz się z ExpressVPN poprzez uzyskanie subskrypcji
 2. Pobieranie aplikacja VPN dla urządzenia, na którym korzystasz z Kodi
 3. Połączyć do dowolnej bezpiecznej lokalizacji, aby aktywować VPN
 4. Uruchomić Kodi i ciesz się bezpiecznie przesyłaniem strumieniowym na swoim urządzeniu!

Najlepsze alternatywy ExpressVPN

ExpressVPN to bez wątpienia świetna usługa dla wszystkich twoich potrzeb związanych z prywatnością w sieci, strumieniowaniem, torrentowaniem i przeglądaniem. Ponieważ jednak jest to trochę kosztowne, użytkownicy mogą szukać odpowiednich alternatyw.

Do najlepszych należą PureVPN z siedzibą w Hongkongu, którego cena zaczyna się od 2,91 USD miesięcznie. na planie 5-letnim. Aby uzyskać opcję bardziej przyjazną dla budżetu, możesz rozważyć rejestrację w Surfshark, dostępnym już za 1,99 USD / mc. na planie 2-letnim.

Czy polecam ExpressVPN?

Tak, polecam ExpressVPN wszystkim tym użytkownikom, którzy szukają skutecznej i wszechstronnej usługi i nie mam nic przeciwko płaceniu wysokiej ceny subskrypcji 8,32 USD / mc. To’Bezpieczeństwo, prywatność, torrenty i możliwości przesyłania strumieniowego są niezrównane.

Masz ogromną sieć ponad 3000 serwerów o doskonałej dystrybucji. Pozwala uzyskać maksymalną wydajność pobierania torrentów i przesyłania strumieniowego / odblokowywania VoD, takich jak Netflix, BBC iPlayer, Hulu i Amazon Prime.

VPN jest także z dala od jurysdykcji wroga internetowego i oferuje aplikacje dla wszystkich popularnych platform i urządzeń. Obejmuje to aplikację routera, której można używać na dowolnych urządzeniach DD-WRT lub Flashrouter innych firm. Tutaj możesz otrzymać plan za 8,32 USD.

Похожие статьи

 • Ivacy VPN Review 2020

  Jurysdykcja Singapur Cena 2,25 USD / mc (48 USD za plan 2-letni) Serwery 1000+ w ponad 100 lokalizacjach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • Przegląd PureVPN 2020

  Jurysdykcja Hongkong Cena 2,91 USD / mc za dwuletni plan Serwery 2000+ w ponad 140 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie AES-256-CBC Odblokowuje Netflix...

 • Przegląd Surfshark 2020

  Jurysdykcja Brytyjskie Wyspy Dziewicze Cena 1,99 USD / mc (47,76 USD przez 24 miesiące) Serwery 1040+ w ponad 61 krajach Dzienniki Brak dzienników Certyfikowane szyfrowanie...

 • AVG Secure VPN Review 2020: Czy AVG VPN jest dobry??

  Jurysdykcja Republika Czeska Cena 79,99 USD rozliczane jednorazowo (abonament roczny) Serwery Ponad 50 dzienników Tak Szyfrowanie AES-256-CBC Odblokowuje Netflix Tak Torrentowanie Tak Działa...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me