Przegląd AzireVPN

Jurysdykcja szwedzki
Cena £ 3,45 USD / miesiąc (82,71 USD rozliczane raz)
Serwery 5
Kłody Nie
Szyfrowanie AES-256
Odblokowuje Netflix Nie
Torrenting tak
Działa w Chinach Nie
Zalecana  Nie
Stronie internetowej https://www.azirevpn.com/
Zgodność Windows, Apple

Rzadko zdarza się, aby mała usługa VPN, która oferuje tylko 5 lokalizacji serwerów, mogła dać przykład dla reszty branży, w jaki sposób skupienie się na zapewnieniu wzorowego bezpieczeństwa powinno być najwyższym priorytetem dla usługi VPN. Ale to właśnie zaskoczyło mnie AzireVPN, kiedy zabrałem się do recenzji.


Muszę powiedzieć, że moje oczekiwania nie były wysokie, ponieważ ten dostawca nie’mieści się na liście zwykłych płatnych usług VPN, ale byłem mile zaskoczony.

Od intrygującego nowego protokołu po najwyższą politykę zerowego rejestrowania wraz z obsługą Netflix - AzireVPN to jedna usługa, o której zdecydowanie powinieneś wiedzieć więcej.

Oto nasz szczegółowy przegląd AzireVPN, który obejmuje kompleksową krytyczną analizę różnych aspektów jego usług, w tym planów cenowych, infrastruktury bezpieczeństwa, obsługi urządzeń i innych, przygotowaną przez BestVPN.co!

AzireVPN’s Zasady rejestrowania i przegląd obsługi protokołu

Prawie wszystkie sieci VPN reklamują, w jaki sposób przestrzegają zasad zerowego logowania, ale jeśli zagłębisz się wystarczająco głęboko w ich stronę, zwłaszcza jeśli zapoznasz się z ich polityką prywatności lub warunkami usługi, będziesz wiedział, ile kłamstwa może być zaangażowanych.

Sieci VPN, które reklamują zasadę zerowego rejestrowania, mogą przechowywać dzienniki na znacznikach czasu połączenia, wykorzystaniu przepustowości itp., A chociaż tego rodzaju dzienniki mogą wydawać się nieszkodliwe, w rzeczywistości nie są takie, ponieważ wszelkie informacje, które dostawca ma na Twój temat, mogą być użyte przeciwko ty w dowolnym momencie.

Jednak AzireVPN ustanawia tutaj punkt odniesienia, wyraźnie wspominając o tym, jaki rodzaj dzienników “Nie robi’t zachować”. Znalazłem to w ich Warunkach świadczenia usług:

zasady rejestrowania azirevpn

Ale to’nie jest to, ponieważ ten przykładowy dostawca VPN włączył również system niewidomych operatorów. W rzeczywistości jest to moduł jądra systemu Linux, który uniemożliwia administratorom systemu sprawdzanie, jakie dane przechodzą przez punkty końcowe. Administrator nie może nawet węszyć w dozwolonych polach IP z WireGuard (specjalny protokół AzireVPN, który ja’omówię szczegółowo później).

Może to nie być łatwe do zrozumienia dla początkującego, ale mogę powiedzieć, że ich bezpieczeństwo jest naprawdę dobre tylko z powodu tych mechanizmów. Nikt nie może śledzić ciebie ani twoich działań, jeżeli mechanizm ten istnieje, ani administrator IP, ani sam dostawca.

Obsługiwane są nawet protokoły lepsze niż branżowy standard. Dostawcy zwykle oferują OpenVPN jako najbezpieczniejszy protokół, Azire też go oferuje, ale daje także możliwość korzystania z własnego protokołu o nazwie WireGuard, który według niego jest lepszy od OpenVPN!

Przegląd AzireVPN

Usługa twierdzi, że decydując się na ten protokół (OpenVPN jest protokołem domyślnym), możesz radykalnie poprawić szybkość, którą osiągasz wraz z opóźnieniem.

To jest po prostu niesamowite, ponieważ widziałem niewielu dostawców, którzy tak bardzo koncentrują się na poprawieniu podstaw.

Jedynym minusem jest to, że WireGuard tego nie robi’działa na wszystkich popularnych platformach i ma bardzo ograniczoną niszę. Linux, Android i Mac to jedyne urządzenia i systemy operacyjne, na których możesz korzystać z WireGuard, dla innych musisz polegać na OpenVPN.

Tak, dostawcy w dzisiejszych czasach muszą wykonywać krzykliwe rzeczy, takie jak odblokowywanie Netflix, torrentowanie itp., Która wymaga najlepszej sieci VPN do odblokowania Netflix, ale nie ma kompromisu w zakresie podstaw. I to właśnie sprawia, że ​​AzireVPN jest Prawdą “VPN”.

Ceny AzireVPN

Azire’Plany cenowe są proste i nieskomplikowane, ponieważ różnią się jedynie czasem trwania subskrypcji, którą możesz wybrać, a funkcje i korzyści pozostają takie same na wszystkich z nich.

Dostawca oferuje obecnie cztery rodzaje planów, których szczegóły są następujące (wszystkie ceny zostały przeliczone z euro na dolary amerykańskie, aby lepiej zrozumieć użytkownika)

 • Abonament miesięczny: 5,74 USD rozliczane jednorazowo
 • Plan trzymiesięczny: 4,59 USD / miesiąc (13,78 USD rozliczane raz)
 • Roczny plan: 4,02 USD / miesiąc (48,25 USD rozliczane raz)
 • Plan dwuletni: 3,45 USD / miesiąc (82,71 USD rozliczane jednorazowo)

Plany cenowe AzireVPN

Ceny planów długoterminowych są nieco wysokie w porównaniu z ograniczonymi funkcjami i funkcjonalnościami oferowanymi przez dostawcę. Znacznie większe usługi VPN z dużo większą liczbą funkcji do uruchomienia oferują podobne plany za jeszcze niższe ceny, takie jak NordVPN. Więc ja nie’Naprawdę lubią długoterminowe umowy i wierzą, że muszą spaść przynajmniej o jednego dolara.

Porównywalnie, ceny krótkoterminowe są lepsze i znacznie bardziej atrakcyjne, jak większość VPNów ma’oferować krótkoterminowe plany za tak niskie ceny. AzireVPN jest najlepszy do subskrypcji krótkoterminowych, jeśli chcesz uzyskać VPN na krótki okres czasu.

Oferuje również 24-godzinny bezpłatny okres próbny wraz z 7-dniową polisą zwrotu, dzięki czemu warunki ułatwień dla klientów są bardzo przyjazne.

Metody płatności są zróżnicowane i obejmują wszystkie popularne opcje, takie jak karty kredytowe, PayPal itp., A także płatności kryptowalutowe dla osób, które chcą zabezpieczyć anonimowość podczas subskrypcji usługi.

Pamiętaj jednak, że wpłacanie kryptowalutów pozbawia Cię możliwości ubiegania się o zwrot pieniędzy.

Wsparcie AzireVPN Entertainment

Ze względu na stałe zapotrzebowanie użytkowników w BestVPN.co zmieniliśmy nieco nasz styl recenzji i zaczęliśmy dodawać recenzje w sieci VPN’zdolność do wspierania rozrywki. Wiąże się to przede wszystkim z odblokowaniem stron streamingowych, takich jak Netflix i oferowaniem bezpiecznej obsługi Torrenting,

AzireVPN’Pierwszym dużym rozczarowaniem było to, że dwa razy działało z Netflix w 16 ponownych połączeniach, a także tylko na serwerach w Hiszpanii i Szwecji. Nie robi’t pracować, aby odblokować Netflix US, ale myślę, że dostawca z zaledwie 5 lokalizacjami nie ma’zostały stworzone, mając na uwadze odblokowanie Netflix.

Ta VPN musi wprowadzić odblokowanie Netflix, przynajmniej na serwerach w USA, jeśli chce zniewolić obecnych użytkowników VPN, ponieważ wydają się oni wymagać odblokowania Netflix jako regularnej funkcji dowolnej usługi VPN.

Usługa Azire VPN dla torrenta można opisać jednym słowem i to znaczy “NIESAMOWITE”. Mogę to powiedzieć, ponieważ dostawca nie ma żadnych ograniczeń na żadnym swoim serwerze do torrentowania, a ponadto, jest zbyt bezpieczny, aby pozwolić trollom z prawami autorskimi wejść do środka.

Kto by pomyślał, że usługa VPN na małą skalę byłaby tak dobra w tak wielu rzeczach? AzireVPN na początku wygląda na nieistotny bez żadnych krzykliwych rzeczy i sztuczek, ale kiedy zaczniesz odkrywać jego funkcje i wydajność, będziesz wiedział, że jest to jedna usługa, którą zdecydowanie powinieneś wypróbować przynajmniej raz.

Przegląd serwerów AzireVPN

Jak zapewne wiesz, AzireVPN oferuje tylko 5 lokalizacji serwerów, które znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Hiszpanii i Kanadzie.

Lokalizacje serwera AzireVPN

Usługa jest niewątpliwie dobra, ale jej infrastruktura serwerowa jest poważnie ograniczona. Obecnie większość najpopularniejszych sieci VPN, takich jak Surfshark VPN, która oferuje ponad 800 serwerów lub inne, które oferują co najmniej ponad 30 lokalizacji, ale AzireVPN nie jest jedną z tych.

Funkcje serwera AzireVPN

Lokalizacje serwerów koncentrują się w Ameryce Północnej i Europie Zachodniej, co wyklucza większość świata z jego zasięgu.

Poleciłbym AzireVPN przynajmniej poprawić liczbę serwerów do 15, jeśli chce konkurować z większymi dostępnymi usługami, ponieważ zasięg jest teraz ważnym czynnikiem decydującym o usłudze VPN, a jeśli tego brakuje, użytkownicy mogą się nieco wahać w drodze do usługi.

Obsługa klienta AzireVPN

W ogóle nie jestem fanem wsparcia przez e-mail, ponieważ dla mnie jest to niezdarne i stara szkoła. Sieci VPN wymagają szybszego wsparcia, które można uzyskać tylko za pośrednictwem funkcji obsługi czatu na żywo. Niestety AzireVPN traci tutaj kilka głównych punktów za to, że nie oferuje takiej opcji.

AzireVPN Obsługa klienta

Jego czas odpowiedzi był dobry, nawet lepszy niż w przypadku większości dostawców, którzy używają tego trybu komunikacji do rozwiązywania zapytań, ale wciąż nie mogę zorientować się, że muszę poczekać kilka godzin nawet na rozwiązanie mojego prostego zapytania.

Kompatybilność klienta AzireVPN

Aby sprawdzić, jak naprawdę działa aplikacja kliencka, pobrałem aplikację Windows i muszę powiedzieć, że proces instalacji był dość łatwy.

Przegląd AzireVPN

Przyciski pobierania na stronie dla każdego klienta są dość rażąco widoczne, rozmiar pliku nie jest’t za duży, a proces instalacji przebiegał sprawnie.

Przegląd AzireVPN

Jeśli chodzi o działanie klienta, działało dobrze i zapewniło bezpieczeństwo mojego połączenia. Wiele osób zgłosiło, że w tej sieci VPN występują wycieki IP, ale ja to zrobiłem’znajdę jakieś do czasu spisania tej recenzji, więc chyba tak’załatałem to.

Byłem jednak rozczarowany, że aplikacja kliencka zniknęła po uzyskaniu połączenia z VPN. Zazwyczaj klienci VPN mają interaktywny pulpit nawigacyjny, w którym można nawigować w celu zmiany serwerów, dostępu do przełącznika zabójstw itp., Ale AzireVPN’s klient nie’Mam go, więc poważnie mnie to zawiodło, ponieważ musiałem odłączyć go od paska zadań, gdybym musiał zmienić serwer, co nie jest tym, co wolałbym .

Wady

AzireVPN z pewnością ma swoje mocne strony, ale jest też kilka wad tej usługi. Pozwól, że ustawię je w kolejce, abyś mógł je łatwo zrozumieć:

Prędkości były z pewnością niższe, szczególnie na serwerach w Ameryce Północnej, z niektórymi prędkościami wysyłania dotykającymi znaku 23 Mb / s na połączeniu 100 Mb / s, co dostawca musi rozwiązać w pierwszej kolejności.

AzireVPN nie’t jeszcze przełącznik zabicia, co jest po prostu niedopuszczalne. Że’s, ponieważ w przypadku rozłączenia ten przełącznik „zabicia” uchroni Cię przed naruszeniem prywatności.

Pomimo wszystkich dobrych zasad rejestrowania i bezpiecznych protokołów, jedna rzecz na pewno mnie zaalarmowała - była to AzireVPN’z siedzibą w Szwecji, która jest członkiem sojuszu 14 Eyes. Szwecja może brzmieć dla ciebie jak stary dobry kraj nordycki, ale członkostwo w 14 Eyes Alliance sprawia, że ​​VPN nie jest bezpieczną opcją do skonfigurowania bazy w.

Przegląd AzireVPN

Ten sojusz ma prawo żądać danych od użytkowników ze wszystkich krajów członkowskich, więc jeśli kiedykolwiek pojawi się takie żądanie, AzireVPN może być zobowiązany do spełnienia. Usługodawca musi jak najszybciej zmienić bazę, w przeciwnym razie nie ma sensu być świętym w rekinie’usta.

Wniosek:

AzireVPN jest zdecydowanie bezpieczną, potężną usługą, która pomimo dość ograniczonego rozmiaru i funkcji, nie działa’rozczaruj.

Zwykle taki mały don usług’daleko posuwał się tak dobrze, ale AzireVPN do tej pory wykonał świetną robotę. Pancerza jest niewiele, ale nic nie da się naprawić.

Jeśli dostawca je naprawi i rozszerzy zakres swojej działalności, zwiększając swoje serwery, dodaje kilka niszowych aplikacji klienckich, zawiera specjalne funkcje, takie jak Split Tunneling i Killswitch, z pewnością stanie się regularną funkcją na listach najlepszych VPN wszystkich na około.

Na razie AzireVPN jest zdecydowanie zalecane dla użytkowników Torrenting i tych, którzy chcą uzyskać solidną prywatność dla swoich potrzeb przeglądania Internetu.

Czego nie zaleca się do odblokowywania Netflix i ochrony w krajach Azji i Bliskiego Wschodu.

Похожие статьи

 • VPNBaron Review 2019

  Jurysdykcja Rumunia Cena 5,54 USD Serwery 13 Logi Brak logów Szyfrowanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokowuje Netflix Tak Torrenting Tak Działa w Chinach Nie Zalecane...

 • Encrypt.Me Review

  Jurysdykcja Stany Zjednoczone Cena 99,99 USD (plan roczny) Serwery 132 Serwery w 25 krajach Dzienniki Przechowuje dzienniki przez 16 dni Szyfrowanie AES-256 Odblokowuje Netflix...

 • VPNSecure Review 2019

  VPNSecure.me z siedzibą w nietypowej lokalizacji dla usługi VPN nie zrobił’na pierwszy rzut oka wydaje się to odpowiednią usługą, ale ta usługa ma wiele aspektów...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurysdykcja Kanada Cena 49 USD na abonament roczny Serwery Ponad 600 serwerów w 60 krajach Dzienniki Tak Szyfrowanie AES-256 Bit Odblokowuje Netflix Nie Torrentowanie Tak...

 • Recenzja BolehVPN

  Jurysdykcja Seszele Cena 6,66 USD / mc za abonament roczny Serwery 35 Serwery w 12 krajach Dzienniki Sklep Dzienniki połączeń Szyfrowanie AES-256-Bit Odblokowuje...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me