Przegląd AirVPN 2019

AirVPN ma chyba najbardziej godny uwagi slogan w całej branży VPN. Definiuje usługę za pomocą tych słów “Powietrze do oddychania prawdziwym Internetem”! Ale pomimo tego całkowitego braku kreatywności w wymyślaniu lepszego sloganu reprezentującego usługę, AirVPN jest VPN w końcu i należy go oceniać bardziej pod kątem wydajności niż sloganu.

Jego strona internetowa twierdzi, że jest prowadzona i obsługiwana przez “Aktywiści i hakerzy” którzy chcą wykorzystać swoją usługę jako awangardę do ochrony ideałów takich jak neutralność sieci, prywatność i otwartość w Internecie.

Tak, tandetny slogan już istnieje, ale jeszcze nie spotkałem lepszej wizji oferowanej jako usługa VPN niż ta oferowana przez AirVPN.

W branży zalanej zbędnymi stwierdzeniami takimi jak “świat’najlepsza usługa VPN” “Najszybsza usługa VPN” i tym podobne, naprawdę odświeżające było przekonanie się, że usługa promuje się na ideałach, które należy docenić jako podmiot zapewniający prywatność.

Miałem duże nadzieje na VPN’wydajność i jej aparat bezpieczeństwa i na pewno nie’rozczaruj mnie.

Przyjrzyjmy się pełnemu przeglądowi usługi i zobaczmy, czy spełnia ona wysokie oczekiwania określone w wizji.

Przegląd bezpieczeństwa AirVPN

Dzięki wojskowemu szyfrowaniu AES i obsłudze protokołu OpenVPN, AirVPN poznaje podstawy VPN’prawo bezpieczeństwa.

Dostawca’Witryna wspomina, że ​​została zbudowana i nadal jest zarządzana przez tych, którzy traktują prywatność bardzo poważnie, i przez to, co przetestowałem tę VPN’Dzięki bezpieczeństwu AirVPN ma wiele prawdy’roszczenia.

Szyfrowanie na poziomie wojskowym i protokół OpenVPN to jednocześnie minimalny i maksymalny poziom bezpieczeństwa, który może zapewnić bezpieczeństwo VPN. Nic pod nimi nie jest dopuszczalne, a nic lepszego od nich nie jest dostępne, to takie proste.

Protokół OpenVPN nie jest zarządzany przez żadną pojedynczą jednostkę, a raczej jest produktem opartym na technologii open source, który jest stale aktualizowany przez ogromną społeczność pod kątem istniejących luk w zabezpieczeniach.

Ten mechanizm samokorekty sprawił, że OpenVPN stał się prawie nieprzenikniony.

Szyfrowanie klasy wojskowej AES-256 jest również jedynym standardem szyfrowania, którego nadal nie można ominąć ani złamać, niezależnie od tego, jaki rodzaj ataku polegającego na rozszyfrowaniu siły brutalnej stosuje haker.

Teraz przychodzi do dostawcy’s zasady rejestrowania.

Zasady rejestrowania dla VPN VPN

Prawie każda sieć VPN oddziela się od polityki prowadzenia wszelkiego rodzaju dzienników, ale smutna prawda jest taka, że ​​większość z nich prowadzi dzienniki i po prostu trzeba zagłębić się głębiej, a na pewno spotkasz się z zdradą zaufania.

Niektóre przechowują dzienniki znaczników czasu, niektóre wykorzystują przepustowość, a inne przechowują dzienniki innego rodzaju, ale nawet jeśli wyglądają na nieszkodliwe i nieistotne, prowadzenie wszelkiego rodzaju dzienników jest największym grzechem w domenie VPN. (Zobacz inne recenzje VPN)

AirVPN ma jedną z najbardziej przejrzystych zasad rejestrowania wśród wszystkich sieci VPN z zerowymi niejasnymi lub mylącymi roszczeniami. Nie robi’nawet śledzić cię za pomocą plików cookie, ponieważ tak nie jest’przechowuj je w pierwszej kolejności.

airvpn nie przechowuje plików cookie

To też nie działa’wymagają podania jakichkolwiek danych osobowych w celu korzystania z jego usług, chyba że osobiście prześlesz swój adres e-mail w celu uzyskania lepszego wsparcia technicznego z własnej woli.

Jedyne, co nie będzie w AirVPN’przysługuje tu jurysdykcja, w której ma siedzibę. AirVPN ma siedzibę we Włoszech, która jest członkiem 14 Eyes Alliance.

Kraje będące członkami sojuszu zawierają między sobą umowę o wymianie informacji, co oznacza, że ​​włączając Włochy, reszta z tych 13 krajów może również zażądać od AirVPN przekazania swoich danych

 1. Stany Zjednoczone
 2. Wielka Brytania
 3. Kanada
 4. Australia
 5. Nowa Zelandia
 6. Dania
 7. Francja
 8. Holandia
 9. Norwegia
 10. Niemcy
 11. Hiszpania
 12. Belgia
 13. Szwecja

Ta lista jest pełna krajów, które są znane z tego, że są niezwykle inwazyjne, jeśli chodzi o inwazję na prywatność użytkowników i mają drakońskie przepisy dotyczące zatrzymywania danych, takie jak USA.

Każda sieć VPN z dowolnego z tych krajów będzie musiała spełnić żądania ekstradycji danych z dowolnego innego kraju w sojuszu, chyba że’t mieć dowolne dane do udostępnienia, co działa na korzyść AirVPN.

Dostawca’Polityka zerowego logowania zapewnia bezpieczeństwo pomimo istnienia w formacji 14 Eyes Alliance.

AirVPN ma również funkcję o nazwie “Blokada sieci”, który jest prawie taki sam jak funkcja Kill Switch oferowana przez wielu innych dostawców VPN. Ta funkcja automatycznie odcina twoje połączenie internetowe, jeśli VPN przestanie działać lub zostanie odłączony z pewnych powodów, chroniąc w ten sposób twoje prawdziwe IP przed narażeniem.

Ta funkcja jest naprawdę przydatna w funkcjach takich jak Torrenting, gdzie ukrywanie prawdziwego adresu IP jest niezwykle ważne.

Przegląd cen AirVPN

Istnieje powszechne przekonanie, że VPN to usługi niewrażliwe na cenę, do których użytkownicy nie chcą’zazwyczaj wybierają markę tylko dlatego, że jest oferowana za niską cenę niż konkurencyjne usługi.

Że’jest to prawda w bardzo dużym stopniu, ponieważ użytkownicy VPN zwykle bardzo cenią sobie prywatność, a jeśli usługa oferuje doskonałe bezpieczeństwo i niesamowitą wydajność, to cena nie jest’poważny problem.

Wystarczy spojrzeć na ExpressVPN. Jest prawie trzykrotnie droższy niż większość sieci VPN, ale nadal jest popularny, a użytkownicy stale subskrybują tylko dlatego, że jest niesamowity w tym, co robi.

Jak więc wygląda AirVPN w tym dziale??

Zdecydowanie drogie.

Oto oferowane przez nią plany cenowe:

 1. 3 dni: 2 € rozliczane jednorazowo (oferta próbna)
 2. Abonament miesięczny: 7 € rozliczane jednorazowo
 3. Plan kwartalny: 15 € rozliczane jednorazowo
 4. Dwuletni abonament: 29 EUR rozliczane jednorazowo
 5. Abonament roczny: 49 € rozliczane jednorazowo
 6. Dwuletni abonament: 79 € rozliczane jednorazowo

AirVPN’najlepsze plany, tj. plan roczny i plan dwuletni, są droższe niż wielu większych dostawców, takich jak NordVPN, Torguard i PureVPN itp., które oferują znacznie więcej funkcji, takich jak niszowe aplikacje klienckie, dodatkowe zabezpieczenia między innymi.

Ale pomimo tego, że jest nieco zawyżone, nadal możesz to rozważyć.

Plany cenowe Airvpn

Powód? AirVPN oferuje wielką, absolutną prywatność, a to wyczyn’szybko staje się rzadkością w branży, gdy dostawcy przechodzą od entuzjastów bezpieczeństwa do podmiotów komercyjnych chcących oddawać się podejrzanym działaniom, takim jak sprzedaż danych tylko po to, aby szybko zarobić.

Radziłbym AirVPN obniżyć cenę co najmniej tych dwóch głównych planów i wprowadzić je w oknie 3 USD za 4 USD, aby uczynić tę usługę bardziej akceptowalną dla użytkownika poprzez dostosowanie jej do standardów branżowych.

AirVPN oferuje również bezpłatny okres próbny, ale w tym celu musisz przesłać formularz / prośbę do ich wsparcia, co jest dziwne, ponieważ ja nie mam’widziałem taką praktykę nigdzie indziej w branży.

Darmowa wersja próbna Airvpn wymaga przesłania formularza

Jest to zbyt długi proces, aby najpierw skontaktować się z obsługą klienta, poczekać na odpowiedź, a następnie rozpocząć bezpłatny okres próbny, więc byłoby naprawdę dobrze, gdyby AirVPN mógł przyspieszyć proces i przyspieszyć go nieco szybciej.

NordVPN’Polityka bezpłatnego okresu próbnego może być tutaj dobrym przykładem, ponieważ nie wymaga niczego więcej niż e-maila, aby zacząć, bez żadnych zobowiązań.

Jeśli jednak to zrobisz’Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, AirVPN oferuje również zakup planu próbnego za 1,32 USD, który będzie ważny przez trzy dni, z uwzględnieniem wszystkich funkcji.

Inną kwestią, z którą miałem do czynienia w AirVPN, było to, że musisz się z nim zarejestrować, zanim będziesz mógł kupić plan cenowy, co jest znowu dziwne, ponieważ jest to zbyt długi proces.

AirVPN naprawdę musi ograniczyć te uciążliwe procesy, w przeciwnym razie jego usługa zdecydowanie zniechęci klientów do zarejestrowania się w nim.

Metody płatności obejmują Paypal, karty kredytowe i szeroką gamę kryptowalut (w przypadku płatności anonimowych).

metody płatności airvpn

Polityka zwrotów jest tam, gdzie AirVPN staje się trochę skąpy.

Pozwala poprosić o zwrot pieniędzy, bez zadawania pytań, ale musisz spełnić jego wymagania, tj. Prośba musi zostać złożona na piśmie na jej wsparcie, powinieneś przesłać żądanie w ciągu 3 dni od opłacenia subskrypcji, nie powinieneś’przekroczono limit przepustowości 5 GB.

Jeśli spełnisz te warunki, AirVPN obiecuje zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni.

Zasady zwrotu Airvpn

Ponownie, przepustowość i limit czasu na aktywację refundacji jest przestarzałą polityką i należy ją zlikwidować. Klienci powinni mieć ułatwione dzięki łatwym programom zwrotu pieniędzy, które zwracają pieniądze, bez żadnych zobowiązań.

Im łatwiejsze są takie zasady, tym większe zaufanie będą mieli konsumenci, rejestrując się w Twoim produkcie. Zbyt wiele łańcuchów powoduje, że klient się boi.

Łatwość użycia / kompatybilność urządzenia

AirVPN oferuje zwykłą listę aplikacji klienckich, tj. Dla wszystkich głównych urządzeń i systemów operacyjnych.

Ma aplikacje klienckie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS.

Obsługa aplikacji klienta airvpn

Oprócz tego oferuje obsługę Linuksa i routerów wraz z przeglądarką Tor, co było najbardziej imponującym elementem pod względem kompatybilności, ponieważ nie ma wielu sieci VPN, które promują korzystanie z ich usług za pomocą przeglądarki / usługi Tor.

Jednak czułem, że ta usługa potrzebuje klientów niszowych, takich jak Firestick lub Kodi. Jedną z głównych funkcji VPN w dzisiejszych czasach jest odblokowanie stron streamingowych, takich jak Netflix US, co sprawia, że ​​konieczne jest oferowanie aplikacji klienckich dla urządzeń używanych do oglądania tych usług na.

Serwery Airvpn

Jeśli VPN nie działa obecnie jako VPN do przesyłania strumieniowego, nie obsługuje swojej bazy użytkowników.

Z drugiej strony aplikacje klienckie są łatwe w obsłudze i dobrze zbudowane. Oni nie’Mam jakieś komplikacje, a najbardziej podobało mi się to, że połączyli się z dowolnym serwerem w ciągu średnio 3-5 sekund, co sprawia, że ​​korzystanie z nich jest o wiele przyjemniejsze.

AirVPN włożył wiele wysiłku w poprawienie zaplecza tych aplikacji klienckich, więc mogą one mieć niski poziom projektowania, ale działają wyjątkowo dobrze. Wszystkie funkcje działają i działają szybko, bez opóźnień, okresu.

To przykład dla całej branży. Nie ma sensu oferować efektownej aplikacji klienckiej z doskonałym interfejsem użytkownika i interfejsem użytkownika, jeśli nie mogą działać zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

Odblokowywanie witryn z ograniczeniami

Nigdy nie ma wystarczającej ilości treści, które można kiedykolwiek przesyłać strumieniowo. Zawsze będzie jakiś film lub program, który chciałbyś obejrzeć w danym dniu i szukasz go, aby go obejrzeć. Ale co, jeśli jej nie ma?

Że’jest częstym zjawiskiem w witrynach takich jak Netflix, gdzie wiele treści jest zamykanych w bibliotekach regionalnych.

Czy airvpn działa na Netflix?

Ale to nie powinno’masz rację, skoro powinieneś być w stanie łatwo ominąć te regionalne ograniczenia dzięki VPN? Cóż, to nie jest takie proste, ponieważ wiele witryn do przesyłania strumieniowego jest obecnie znanych z egzekwowania zakazów VPN, które czynią wiele VPN bezużytecznymi do wykonania tego zadania.

Obecnie, aby ominąć ten zakaz VPN i odblokować biblioteki regionalne dla użytkowników witryn takich jak Netflix, trzeba wiele wysiłku ze strony dostawcy..

Więc jeśli VPN może nadal wykonywać ten wyczyn, należy go docenić.

Ale czy AirVPN spełnia swoje zadanie?

Odpowiedź brzmi: tak!

AirVPN może odblokować Netflix US z co najmniej 2 swoich serwerów, tj. Chicago (Alkaid) i Jacksonville (Pollux).

airvpn odblokowuje Netflix

Co więcej, AirVPN również odblokował BBC iPlayer, więc można bezpiecznie założyć, że ten dostawca jest z pewnością jedną z niewielu wybranych usług, które mogą być bardzo dobrym wyborem dla streamingu VPN.

AirVPN oferuje również pełne wsparcie dla działań Torrenting i P2P, co jest dodatkowym plusem, ponieważ to’ma tak dobry poziom bezpieczeństwa. Dostawca może być bardzo przydatny dla każdego użytkownika, który lubi często odwiedzać strony z torrentami.

Ocena sieci serwerów

Pomimo tego, że ogólnie jest bardzo dobrą usługą, AirVPN nie ma wystarczającej liczby lokalizacji serwerów, które oferuje swoim użytkownikom.

W sumie tylko 226 serwerów jest dostępnych dla użytkowników, co jest znacznie niższe niż wielu innych dostawców, którzy oferują podobną usługę za niższą cenę.

sieć serwerów

Na przykład NordVPN ma ponad 5000 lokalizacji serwerów. Że’s 25 X razy więcej niż AirVPN’s sieć serwerów.

Rozprzestrzenianie się serwera nie jest’t świetnie też, mając zaledwie 15 serwerów zlokalizowanych w regionie azjatyckim, a wszystkie z nich znajdują się w trzech krajach Azji Wschodniej, tj. w Hongkongu (6), Singapurze (7) i Japonii (2).

W miejscach takich jak Afryka, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja Południowa i Azja Środkowa jest absolutnie zero serwerów, co sprawia, że ​​użytkownicy z tych regionów będą cieszyć się dobrą prędkością i wydajnością, jeśli połączą się z tą usługą VPN, ze względu na dużą odległość połączenie będzie musiało zostać uruchomione, nawet jeśli jest podłączone do najbliższego możliwego serwera.

Ale jest jedna rzecz, która bardzo mi się tutaj podobała i była nią “Status” strona, na której dostawca aktualizuje takie informacje, jak prędkość, ruch, wykorzystanie danych itp. na każdym serwerze na liście, umożliwiając w czasie rzeczywistym sprawdzenie, z którym serwerem najlepiej się połączyć.

Teraz osiągamy prędkości, na które ta sieć serwerów może sobie pozwolić.

AirVPN działa stosunkowo szybko na serwerach europejskich, ale jego wydajność na serwerach amerykańskich nie była wysoka’t do znaku, pozostając zaledwie powyżej dopuszczalnych poziomów.

Ale do AirVPN’Kredyt, prędkości na amerykańskich serwerach, na których działa Netflix, był wyższy niż średnia w amerykańskiej domenie.

Obsługa klienta AirVPN

Jednym z najsłabszych punktów AirVPN jest przestarzała i powolna obsługa klienta.

Wielu czołowych dostawców VPN w branży oferuje teraz wsparcie na czacie na żywo, z którego klienci mogą korzystać przy rozwiązywaniu problemów, zrozumieniu procesu zwrotu kosztów, pomocy w instalacji itp. Czat na żywo oferuje użytkownikom możliwość interakcji z zespołem pomocy technicznej dostawcy czas.

Wsparcie przez e-mail poprzez przesłanie formularzy kontaktowych nie może nigdy dorównać obsłudze czatu na żywo’co AirVPN musi zrozumieć.

formularz kontaktowy airvpn

AirVPN oferuje bardzo dobrą obsługę w zakresie prywatności, a jego wydajność jest bez wątpienia, niewiarygodnie dobra, ale w tych drobnych szczegółach tracisz, licząc na to, że Twoja usługa się liczy.,

Przesłałem formularz wsparcia i otrzymałem odpowiedź w ciągu 2 godzin, co według tego medium jest stosunkowo szybkie, ale nadal nie pasuje do czatu na żywo, który jest prawie natychmiastowy.

Dostawca musi zacząć oferować wsparcie na czacie na żywo, aby zwiększyć swoją obsługę na froncie ułatwień dla klientów.

Wniosek

Teraz, po sprawdzeniu i krytyce prawie wszystkich aspektów usługi, pozostaje tylko jedno pytanie: czy polecam użytkownikom subskrybowanie tej usługi?

Tak, bez wątpienia.

Że’Ponieważ pomimo wielu niedociągnięć, takich jak brak obsługi czatu na żywo lub niewielka liczba serwerów, AirVPN ma jedną właściwą rzecz: aparat bezpieczeństwa. Dzięki temu dostawcy możesz zawsze mieć pewność, że Twoja prywatność pozostanie chroniona online, bez żadnych zobowiązań.

Jeśli AirVPN będzie w stanie pokonać pewne szczeliny w swojej zbroi, to niewiele go powstrzyma przed przekształceniem się w wszechstronną, gwiezdną usługę VPN. Spróbuj raz i daj mi znać, jak wyglądało twoje doświadczenie w polu komentarzy poniżej.

Похожие статьи

 • VPNBaron Review 2019

  Jurysdykcja Rumunia Cena 5,54 USD Serwery 13 Logi Brak logów Szyfrowanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokowuje Netflix Tak Torrenting Tak Działa w Chinach Nie Zalecane...

 • VPNSecure Review 2019

  VPNSecure.me z siedzibą w nietypowej lokalizacji dla usługi VPN nie zrobił’na pierwszy rzut oka wydaje się to odpowiednią usługą, ale ta usługa ma wiele aspektów...

 • Przegląd TigerVPN 2019 - Potężny VPN, który wymaga niewielkiego wysiłku!

  Firma TigerVPN, założona w 2011 r., Jest słowackim dostawcą bezpiecznych prywatnych usług sieciowych. Jest własnością ‘Tygrys w pracy’ - firma technologiczna...

 • Browsec VPN Review 2019

  Jurysdykcja Rosja Cena 1,99 USD / mc na abonament roczny Serwery 36 Serwery w 32 lokalizacjach Dzienniki Magazyny Dzienniki Szyfrowanie Usługa proxy (bez szyfrowania) Odblokowuje...

 • Hola VPN Review 2019 - A Dangerous “Darmowy” VPN, którego należy unikać!

  Uruchomiony w 2017 roku i założony przez Ofera Vilenskiego i Derry'ego Shribmana, Hola VPN jest znaną nazwą wśród gratisów. Wykorzystuje model freemium, co oznacza, że ​​oni...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me