Zrýchlite kontrolu

Zrýchlenie nie je veľmi stará služba, na rozdiel od väčšiny ostatných’Zatiaľ sme preskúmali cestu, aby sme sa dozvedeli viac o najlepších sieťach VPN v tomto odvetví.

Začalo to hneď v roku 2014, čo z neho urobilo komparatívny “nováčik” v priemysle.

Môžu byť síce nové, ale určite sú ambiciózne.

prečo?

Oni nerobia’• používať protokol OpenVPN, čo je priemyselný štandard. Čo presne používajú?

Lepenie kanálov.

Zrýchlite kontrolu

Don’nebojte sa, ak nemáte’neviem, čo to bude, keď pokryjem túto a ďalšie aspekty služby v tomto plnohodnotnom preskúmaní Speedify VPN, kompletnom so všetkým tovarom a chybami služby.

Pozitíva

Ako už názov napovedá, spoločnosť Speedify sa zamerala na to, aby jej služby boli čo najjednoduchšie a najrýchlejšie, aby mohli využívať výhody.

Poskytovateľ na tento účel zaviedol mnoho rôznych funkcií, ktoré v priemysle nenájdete. Väčšinou sa zameriavajú na bezpečnosť, a to je miesto, kde tento poskytovateľ’Najväčší predajný bod leží.

Nový protokol a vylepšené šifrovanie

Poskytovatelia VPN väčšinou volia protokol OpenVPN, pretože je známy ako najbezpečnejší protokol. Crowdsourced, nikdy nie je známe, že je rozdelený na, robustný a rýchly, nie veľa z nich si myslel, že to urobiť, ale nie Speedify.

Poskytovateľ zaviedol vlastný interný protokol s názvom Channel Bonding, ako som sa zmienil na začiatku preskúmania.

Lepenie kanálov zvyšuje vašu rýchlosť a stabilitu tým, že umožňuje používať naraz viac bodov internetového pripojenia.

Či už je vaše zariadenie smerované do siete Wi-Fi, mobilného dátového pripojenia alebo kdekoľvek inde cez internet, tento protokol ho všetky spojí a priamo ho nasmeruje.

Zistil som, že táto funkcia mi umožnila pokračovať v sťahovaní, aj keď moja sieť Wi-Fi klesla, pretože funkcia viazania kanálov prepínala pripojenie na moje mobilné dátové pripojenie..

Naozaj pôsobivé! Ak je VPN určená iba na stabilné sťahovanie alebo odovzdanie, táto VPN je jedným z najlepších softvérov, ktoré môžete získať.

Teraz prichádza k šifrovaniu.

Šifrovanie AES-256 je v týchto dňoch normou pre všetky VPN a to’je to nerozbitné.

Avšak Speedify ponúka ešte pokročilejšiu verziu tejto technológie, t. J. Šifrovanie Cha-Cha 256. Je príliš technický na to, aby vysvetlil rozdiel medzi týmito dvoma, ale stále to znamená, že tento poskytovateľ tvrdo pracoval na tom, aby prostredníctvom moderných služieb priniesol používateľom to najlepšie v modernej online bezpečnosti a ochrane súkromia..

Vysoký počet serverov

Zvyčajne menšie siete VPN nie’t dokonca ponúka 500 serverov. A vždy je to tak, že ak chcete veľký serverový park, musíte sa pozrieť na špičkové služby VPN v tomto odvetví, napríklad servery PureVPN so servermi nad 2 000 a

Zrýchlite sa, ale už máte viac ako 1000 serverov na 28 rôznych miestach.

zrýchliť kontrolu serverov

A toto nie sú bežné servery, sú to rýchle servery.

Tieto servery rýchlosti sú umiestnené v cloude a kombinujú sa s funkciou spájania kanálov, aby rozložili všetku záťaž pripojenia a poskytli vám spoľahlivejšie a rýchlejšie pripojenie..

Vysoký počet serverov tiež znamená, že máte na výber čo najbližšie miesto, aj keď ste na miestach, ako je Ázia alebo Afrika, t. J.’nevkladajte servery.

Kompatibilita Tor

Medzi mnohými nástrojmi na ochranu súkromia na internete je Tor považovaný za vysoko.

že’pretože tento prehľadávač udržuje vašu IP súkromnú tak, že ju presmeruje cez viacero koncových bodov. Ale stále to tak nie je’Neponúkajte šifrovanie alebo podporu protokolov, takže aj keď je vaša IP adresa v bezpečí, vaše dáta môžu byť ohrozené.

Teraz je problémom to, že väčšina VPN nie je kompatibilná s Torom, čím podkopáva iit a neumožňuje užívateľovi poskytnúť vysoko bezpečný zážitok online..

Speedify nie je jednou z týchto služieb, pretože ponúka skvelú kompatibilitu s Torom, čo umožňuje ľuďom, ktorí používajú prehliadač, skvelú možnosť,.

Prítomnosť zabíjača

Aj keď služba má šifrovanie na vojenskej úrovni a bezpečnú podporu protokolov, vaša IP môže stále unikať cez mnoho medzier, ktoré poskytovatelia neposkytujú’t inklinujú pripojiť všeobecne.

Jednou z týchto medzier je absencia spínača Kill.

Keď vaše pripojenie VPN poklesne, vaša IP adresa sa náhle odhalí, a to aj v prípade, že pripojenie vypnete, malé okno medzi nimi stačí na to, aby aj priemerný hacker poznal vašu IP adresu..

Prepínač zabíjania tomu zabráni prerušením internetového pripojenia, ak niekedy aj pripojenie VPN klesne.

Speedify ponúka túto skvelú funkciu vo všetkých svojich aplikáciách.

Podpora je špičková

Kedykoľvek vidím e-mailovú podporu namiesto živého chatu, som sklamaný, pretože e-mailová podpora je v týchto dňoch tak 2000s.

A to’Je to preto, že jeho neosobný spôsob poskytovania podpory pri živom rozhovore môže skutočne pomôcť rozšíriť lepší zážitok.

Keď ma však Speedify veľmi prekvapil’E-mailová podpora odpovedala na moje otázky veľmi profesionálne. Žiadne automatizované roboty, žiadne hlúpe odpovede, len nejaká neuveriteľná podpora od vysoko kvalifikovaného vedúceho podpory vyškoleného v jeho remesle.

Ostatní poskytovatelia by si mali z nástroja Speedify vybrať list’knihy v tomto prípade určite.

Veľmi veľkorysá bezplatná skúšobná verzia, ktorá môže pokračovať nekonečne

V súčasnosti sú siete VPN dosť štipľavé a chamtivé a požadujú, aby ste im zaplatili najskôr, a neskôr ich využite..

Nie je veľa poskytovateľov, ktorí v súčasnosti ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu, iba pravidlá pre vrátenie platby.

Ale nie Speedify.

Tento poskytovateľ má nielen všeobecnú 30-dňovú zásadu vrátenia platby ako všetci ostatní, ale ponúka aj bezplatnú skúšobnú verziu s nulovým záväzkom s neuveriteľnými 5 GB limitu šírky pásma / mesiac. Áno! Každý mesiac sa bude obnovovať dávka 5 GB, pokiaľ nie ste úplne pripravení zaplatiť za službu.

Neuveriteľné, jednoducho neuveriteľné.

A teraz’je niečo, čo sa dá určite opísať ako “Veľmi užívateľsky prívetivý”.

Cenovo dostupné a jednoduché plány

Väčšina z vás by mohla byť prekvapená, keď zistíte, aké ceny sú v profesionáli? ISN’To by malo byť niečo, čo treba len povedať?

Nie, dokonca aj určovanie cien môže spadať do oblasti výhod a nevýhod, a to závisí od toho, do akej miery môžu vaše cenové plány zdôvodniť druh služby, ktorú ponúkate..

ExpressVPN’s plány sú veľmi drahé, ale nemám’nepovažujem ich za zlých kvôli poskytovateľovi’s hodnotou, dôveryhodnosťou a spoľahlivosťou, charakteristickými znakmi toho, že sú najlepšími v odbore. Ostatné služby VPN, ako napríklad Surfshark, sú však nabité funkciami a majú nízku cenu.

Nie je to tak, že by ste boli dobrí, iba ak ste lacná VPN. Musíte to len ospravedlniť.

Speedify’s cenové plány sú jednoduché, len mesačné a ročné plány sú k dispozícii.

 • Mesačne: 8,99 dolárov vyúčtovaných raz
 • Ročne: 49,99 $ vyúčtovaných raz (4,16 $ mesačne)

Zrýchlite kontrolu cien

Toto je individuálny plán a podľa mňa je ročný plán veľmi lacný. Mesačný plán je o niečo drahší, ale nie taký, ktorý nemožno zohľadniť.

Áno, s poskytovateľom je k dispozícii aj rodinný plán a tímový plán a obidve ceny sa líšia od individuálneho plánu. A to aj napriek tomu, že nie sú ceny cez palubu.

Zápory

Poskytovateľ je do tohto okamihu dobrý, dokonca aj ten, ktorý by sa mal odporučiť, ale sú to všetky výhody, ktoré služba prináša?

Zrýchlenie má tiež svoj spravodlivý podiel na nevýhodách, ktoré musím zdôrazniť aj pred vami, aby ste po prečítaní tejto recenzie mohli urobiť vyváženejšie rozhodnutia:

Netflix nie je podporovaný

Od Netflixu’s Zákaz VPN vstúpil do platnosti, nie veľa VPN vám umožňuje prístup k rôznym knižniciam v rôznych krajinách, ktoré ponúka Netflix.

VPN, ktorá stále dokáže obísť zákaz VPN, je jednoznačným víťazom a môže to byť jeho jedinečné miesto predaja, väčšie ako čokoľvek iné.

Samotná spoločnosť Speedify však tvrdí, že jej servery to nedokážu, tak to aj je’to nie je premýšľanie o tom, ako som bol sklamaný, keď som to videl.

Toto je definitívny kon.

Torrent nie je k dispozícii

Po tom, čo Netflix neurobil’Ak nebudem spolupracovať s poskytovateľom, myslel som, že Speedify bude v Torrentingu dobrý, ale ako vždy hovoria, don’Nemám veľké očakávania, alebo budeš sklamaný!

A to’presne to, čo sa mi stalo, keď som videl, že Speedify tiež nerobí’• nepodporuje žiadny hlavný druh Torrentingu.

V kombinácii s zbytočnosťou Netflixu nie sú pre Torrenting dve podpory Speedify’najväčšie slabiny.

Jurisdikcia USA a niektoré záznamy

Zákony o uchovávaní údajov v krajine sú pre poskytovateľa veľmi dôležité, aby zvážili pred založením tábora v ktorejkoľvek krajine, ale myslím, že spoločnosť Speedify tento aspekt prehliadla a pri výbere jedného z najhorších miest na svete týkajúcich sa týchto zákonov, t. J. Spojených štátov,.

USA sú členmi nielen mnohých aliancií zdieľajúcich údaje, ako sú 5 očí a 14 očí, ale majú tiež veľmi zlé zákony o uchovávaní údajov, ktoré môžu používateľa priviesť k vážnym problémom, ak sa poskytovateľovi doručí oznámenie o vydaní údajov..

Takže základňa Speedify je jedna z vecí, ktoré vážne neznášam’Nepáči sa mi to.

To isté platí pre politiku protokolovania poskytovateľa.

Speedify hovorí, že to’s a “Poskytovateľ nulových protokolov”.

Ale to vážne nie.

Zaznamenáva tieto druhy údajov:

 • Meno, telefónne číslo, e-mailová adresa, osobná adresa a názov spoločnosti
 • IP adresa, prístup na stránku, typ prehliadača a operačný systém (iba na ich stránkach)
 • Časové pečiatky pripojenia
 • Spotreba šírky pásma
 • Približná poloha

zrýchliť kontrolu súkromia protokolov

Aj keď tieto záznamy nie sú ničím vážnym a nie sú’vlastne do veľkej miery podkopávam vaše súkromie, ale aj tak’Videli som lepšie pravidlá protokolovania ako v prípade MullvadVPN, ktorý nemá’Ani nezbierate e-maily.

Zrýchlite potreby odstránenia týchto malých denníkov, ktoré uchováva, aby svojim používateľom ponúkli maximálnu bezpečnosť a súkromie najvyššej triedy.

Podpora zariadenia

Aj keď sú klientske aplikácie Speedify veľmi ľahko použiteľné a obsahujú niektoré neuveriteľné funkcie, ako napríklad test rýchlosti, čo je jedinečná funkcia, ktorú používam’narazil som v odvetví VPN, poskytovateľ’Knižnica aplikácií je stále trochu obmedzená.

Speedify ponúka špecializovaných klientov pre Windows, Mac, iOS a Android.

Zrýchlite sťahovanie

Tieto štyri aplikácie pokrývajú najpopulárnejšie platformy, ale stále je tu priestor pre viac.

Napríklad PureVPN ponúka špeciálne aplikácie pre Firestick & Kodi spolu s rozšíreniami prehliadača Chrome a Firefox poskytujú holistickejšiu podporu.

Naozaj odporúčam Speedify pridať aplikáciu alebo dve čoskoro, ak to naozaj chce stáť v popredných poskytovateľoch remíz a súťažiť.

záver

Zrýchlenie je dobrá služba s niektorými vysoko ambicióznymi funkciami, ktoré som venoval vysokej pozornosti, stále však existujú určité nedostatky, ktoré mi bránia v odporúčaní tejto služby v plnom prúde. Ale nič z toho, čo sa nedá ľahko vyriešiť alebo odstrániť, ak poskytovateľ vynaloží trochu úsilia.

Môžete vyskúšať službu, najmä ak používate skvelý bezplatný plán na kontrolu, či vyhovuje vašim potrebám. Pre mňa musí táto služba zabaliť trochu silnejšiu ranu, aby sa kývla.

Похожие статьи

 • VPNSecure Review 2019

  Spoločnosť VPNSecure.me bola založená na neobvyklom mieste pre službu VPN’Na prvý pohľad sa nejaví ako vhodná služba, ale táto služba má veľa aspektov...

 • Recenzia AirVPN 2019

  AirVPN má pravdepodobne najvýznamnejšiu značku v celom odvetví VPN. Definuje službu pomocou týchto slov “Vzduch dýchať skutočný...

 • Šifrovať. Recenzia

  Právna zodpovednosť USA Cena 99,99 dolárov (1 ročný plán) Servery 132 serverov v 25 krajinách - protokoly Uchováva protokoly počas 16 dní šifrovania AES-256 odblokuje Netflix...

 • HideMyAss VPN! Kontrola šifrovania a podpory protokolov

  Rovnako ako všetky ostatné VPN na trhu, HMA! tiež tvrdí, že je to najlepšia sieť VPN. Sľubuje zabezpečiť vašu anonymitu online, ale recenzie používateľov...

 • Preskúmanie siete Betternet VPN 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 2,99 $ / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 10 serverov v 10 krajinách Denníky Denníky Protokoly užívateľských dát AES-256 (platené) | AES-CBC-128 bit...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me