Revízia VeePN 2020

jurisdikcie Panama
cena $ 1,67 / mo
servery 2500
protokoly Žiadne záznamy
šifrovanie AES-256
Odblokuje Netflix Áno
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky https://veepn.com/
kompatibilita Windows, Android, Apple

VeePN sa pripája k stále rastúcemu zoznamu VPN v už preplnenom priemysle. Ponúka 10 súčasných pripojení, 2 500 serverov na 50 miestach a 256-bitové šifrovanie na vojenskej úrovni.

Ceny začínajú na 1,99 $ / mesiac. na dvojročný plán. Máte k dispozícii aplikácie pre každú platformu / zariadenie, ktoré sú užívateľsky príjemné a intuitívne. Prepínanie servera je jednoduché a nemusíte mať žiadne problémy s konfiguráciou nastavení.

Bohužiaľ, VPN zlyhá pri odblokovaní VoD ako Netflix, BBC iPlayer a Hulu. Zároveň však používateľom v Číne neponúka žiadne funkcie ani funkcie. Takže by som túto službu neodporúčal.

Za rovnaké cenové rozpätie by bolo rozumnou alternatívou ísť o neslávny PureVPN, ktorý podporuje Forbes a ktorý ocenili používatelia dôveryhodných pilotov a ktorý získal hodnotenie 4,8. Čeliť žiadnym problémom pri odblokovaní VoD alebo obchádzaní systému “Veľký Firewall”.

jurisdikcie

Spoločnosť pôsobí pod Panamou’s jurisdikciou, čo z neho robí veľmi bezpečného a zabezpečeného poskytovateľa. Pokiaľ ide o zákony týkajúce sa uchovávania údajov a súkromia online, krajina je veľmi liberálna.

Byť v Paname to znamená, že nikto neprídete klopať na vaše dvere kvôli akejkoľvek online aktivite, ktorú vykonávate, ani spoločnosť nikdy neposkytla informácie o používateľovi žiadnej agentúre ani vládnym inštitúciám..

Žiadne zásady denníka

Anonymita je jedným z hlavných problémov pri používaní služieb VPN. Oficiálna webová stránka uvádza, že neprihlási žiadne informácie o používateľovi. Spoločnosť’Pravidlá denníka chránia vaše zariadenie’s metadátami, vašou primárnou adresou IP, históriou a vašimi online aktivitami. Výhodou je, že nie je súčasťou aliancie 5/9/14.

Podporované zariadenia

Ponúka aplikácie pre všetky populárne platformy OS vrátane Windows, Mac, Linux, Android a iOS. Môže byť tiež použitý s prehliadačmi Chrome, Firefox a Opera prostredníctvom jeho rozšírení a dokonca ho môžete nastaviť na internetovom smerovači. Mali by ste sa určite pozrieť na jeho Aplikácia VPN pre iOS ako to’je to najlepšie z množstva, pretože ponúka neuveriteľne plynulý výkon vo vašom iPhone.

rozhranie pre kontrolu aplikácie veepn

Služba je aktívna už viac ako 8 rokov, čo je celkom vynikajúci jav. Po inštalácii aplikácie začne vaša 7-dňová skúšobná doba.

Poskytovateľ je dodávaný s množstvom funkcií, vďaka ktorým je vyrobený’Používajte ľahšie a obratnejšie.

Prevencia úniku DNS

Uskutočnili sme test úniku DNS, aby sme sa ubezpečili, že táto VPN je dostatočne bezpečná pre činnosti ako Torrenting alebo pre tie, ktoré si vyžadujú všeobecnú anonymitu. Ukázalo sa, že je to bezpečné, pretože sme nezaznamenali žiadne úniky. Určite označené ako bezpečné!

skúška tesnosti veepn-dns

Spoločnosť tiež zabalila do verejnej siete Wi-Fi, ktorá vás ochráni, keď ste tam vonku pomocou nechránenej siete Wi-Fi v obchodoch alebo v kaviarni. Ak si myslíte, že táto funkcia nestojí za nič, choďte na stránku google a pozrite si niektoré nedávne útoky typu Muž-in-the-Middle-Attacks a vy’Rozumiem, čo táto funkcia prinesie vašej bezpečnostnej karte.

Test vírusu celkom

Celkovo sme použili vírus na kontrolu, či v softvéri nie sú nejaké chyby. VeePN vymazal tento test bez toho, aby v ňom boli zabudované zraniteľné miesta alebo škodlivý softvér.

Hlavný vypínač

Musí mať funkciu, ktorá doslova zabije vaše pripojenie k internetu, akonáhle vaša VPN zruší pripojenie k serveru alebo zlyhá inak.

Táto funkcia je veľmi dôležitá, pretože dokonca aj zlomok sekundy stačí na to, aby vás ľudia sledovali.

Počas našej kontroly prepínač fungoval dokonale, takže ho môžeme určite dať zeleným signálom, aby bol dostatočne bezpečný na ochranu používateľov.

Test rýchlosti

Počas našej kontroly sme otestovali rýchlosť internetu so službou VPN aj bez nej.

Bez VPN

najrýchlejší - bez vpn

S VPN

najrýchlejší-veepn-s vpn

Rýchlosť sťahovania klesla takmer o 80%, zatiaľ čo rýchlosť nahrávania klesla o takmer viac ako 90%. Toto bol najväčší downeler, ktorému sme čelili pri celkovom preskúmaní tejto služby. Rýchlosti zostali strašne nízke, aj keď sme prešli medzi najmenej 5 ďalšími servermi od poskytovateľa.

Rýchlosť je problém, o ktorom nikto nemôže robiť kompromisy, pokiaľ ide o VPN, takže kým sa VeeVPN o to nestará, zostáva naďalej nepoužiteľná.

Netflix U.S Odblokovanie

Spoločnosť VeePN nedokázala odblokovať American Netflix, keď sme sa o to pokúsili, čo ukazuje na nedostatok schopností v službe. Skúsili sme to znova po vymazaní súborov cookie a vyskúšaní rôznych prehliadačov, problém však stále pretrvával.

Test vírusu celkom

Použili sme Virus Total na kontrolu, či v softvéri neboli nejaké zraniteľné miesta, ako je prítomnosť trójskych koní alebo vírusov akéhokoľvek druhu, a vyšlo najavo, že pri 71 rôznych typoch testov neboli zistené žiadne motory, na ktoré ho online nástroj testoval..

test celkového vírusu veepn

Podporované protokoly

Protokoly sú v zásade bezpečné tunely, cez ktoré prechádza prevádzka VPN, takže sú technicky druhou obrannou líniou pre akýkoľvek druh údajov, ktoré prechádzajú pod krytom VPN..

VeePN podporuje:

 1. OpenVPN a
 2. IKEv2
 3. Smart VeePN TCP
 4. Smart VeePN UDP.

OpenVPN je najlepšou voľbou medzi ostatnými, pretože ide o protokol s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý ho zbavuje zraniteľností v nultý deň. Odporúčame, aby ste bez ohľadu na používanú sieť VPN boli naladení na protokol OpenVPN’je najbezpečnejšia z dávky. Väčšina poskytovateľov ju má predvolene zapnutú a v niektorých ju musíte prepnúť ručne.

OpenVPN sa spolieha na protokoly TCP a UDP. TCP je spoľahlivejší, ale pomalší, zatiaľ čo UDP je rýchlejší, ale menej spoľahlivý ako TCP. Vo VeeVPN’s prípad

Umiestnenie servera

veepn-server-loctions

VeeVPN’s Hodnotenie serverovej siete je nasledovné:

 1. 2500 serverov
 2. 50 miest
 3. Hlavné americké štáty
 4. európske krajiny

Počet serverov je dosť dobrý, ale vzhľadom na skutočnosť, že rýchlosť je priepastne nízka, množstvo serverov, ktoré ponúka, nie je dostatočné’veľa na tom nezáleží.

10 zariadení súčasne

veepn-zariadenia

VeePN vám tiež ponúka možnosť používať ho na 10 rôznych zariadeniach súčasne, čo znamená, že jeden balík je dostatočný pre celú rodinu alebo dokonca pre celý ekosystém zariadení.

Platby a ceny

veepn-price review

 1. 1-mesačný cenový plán: 10,99 dolárov
 2. 1-ročný cenový plán: 5,83 $ / mesiac
 3. 5-ročný cenový plán: 1,67 USD / mesiac

VeeVPN’Cenové plány ponúkajú používateľom rôzne možnosti. K dispozícii je mesačný, ročný a päťročný program predplatného. A hoci päťročný plán môže vyzerať lákavo pri mesačných nákladoch len 1,67 dolárov, skutočná cena, ktorú musíte zaplatiť za tento plán, je okolo 100 dolárov, vďaka čomu sa ročný plán javí ako oveľa lepšie riešenie pri pomlčke pod 70 dolárov za plnú cenu ročné predplatné.

Vykonávanie anonymity je jednou zo základných funkcií VPN, preto by vám poskytovateľ mal tiež ponúknuť platbu prostredníctvom bitcoínov..

PayPal a kreditné karty môžu byť akceptované mojimi ďalšími poskytovateľmi služieb, ale VeePN tiež prijíma krypto platby prostredníctvom platieb za mince, ako sú bitcoiny, Litecoin a všetky ostatné kryptomeny..

Podpora 24/7

Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni je veľmi dôležitá, pokiaľ ide o službu VPN, pretože tento špecifický softvér je komplikovaný a často si môže vyžadovať, aby používatelia hľadali rýchle riešenia problémov s riešením problémov..

VeeVPN ponúka to, čo je veľkým prínosom zo strany poskytovateľa, pretože to umožní lepšie uľahčenie používateľov vo všetkých rôznych aspektoch služby..

Konečné rozhodnutie

Po preskúmaní VeePN môžeme povedať, že napriek tomu, že máme celkovo dosť dobrú službu, skutočne potrebuje pracovať na svojom probléme s rýchlosťou, inak všetka dobrá práca nemusí.’• pri službe by mohlo dôjsť k plytvaniu.

So službou na ktorejkoľvek strane nie sú žiadne závažné problémy a zdá sa, že sú slušne slušné, dokonca dosť dobré na to, aby ich bolo možné odporučiť, ale prestanem to robiť, pretože predtým, ako bude možné takéto rozhodnutie dosiahnuť, musia rýchlosti značne stúpať..

Похожие статьи

 • Revízia IVPN 2020

  Jurisdikcia Gibraltár Cena 8,33 Servery 3152 Denníky Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Pracuje v Číne Áno Odporúča sa Áno Webová stránka...

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurisdikcia Hongkong Cena 7,00 $ / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 120+ VPN v 16 krajinách Protokoly ukladajú protokoly pripojenia Šifrovanie AES-256-bitové odblokovanie...

 • Preskúmanie súkromného tunela 2020

  Právna zodpovednosť USA Cena 3 dolárov mesačne (36 dolárov na ročnom pláne) Servery 22 serverov v 12 krajinách Denníky Uchováva citlivé protokoly počas 14 dní šifrovania...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 49 dolárov za 1-ročný plán Servery 600+ servery v 60 krajinách Denníky Áno Šifrovanie AES-256 Bit odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno...

 • Hide My IP VPN Review 2020

  Právna zodpovednosť USA Cena 2,91 $ / mesiac Servery 120 protokolov Nie šifrovanie AES-256 odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno Pracuje v Číne Nie Odporúča sa Nie...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me