Revízia OVPN 2020

jurisdikcie švédsky
cena $ 7,00 / mesiac
servery 56 serverov v 7 krajinách
protokoly žiadny
šifrovanie AES-256
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting žiadny
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky https://www.ovpn.com/en
kompatibilita Windows, Android, Apple

Spoločnosť OVPN tvrdí, že je najlepšou voľbou pre používateľov, ktorí dbajú na ochranu súkromia, a to už od 7 dolárov za mesiac. na 12-mesačný plán. Je smutné, že vysoká cena nie je opodstatnená, pretože poskytovateľ má ešte pred sebou dlhú cestu.

Ponúka iba 81 serverov v 13 krajinách, čo prispieva k nízkej rýchlosti v dôsledku zaťaženia servera, čo znamená, že sa budete musieť vysporiadať s pomalým streamovaním, prehľadávaním a torrentovaním (čo môže byť dosť monotónne)..

Skutočne však kontroluje OVPN v zozname špičkových služieb VPN je nedostatok schopnosti odblokovať streamingové platformy, ako je Netflix, alebo obísť “Veľký Firewall” v Číne (nie je k dispozícii zmätok).

Ako lepšiu alternatívu by som navrhol ísť na PureVPN nabitý funkciami, ktorý začína na dvojročnom pláne na nízkej úrovni 2,91 dolárov / mesiac. Čelí žiadnym problémom pri obchádzaní geografických obmedzení na diskoch VoD, ako je Netflix alebo pri poskytovaní bezpečnosti používateľom v Číne.. 

Prehľad cien OVPN:

Najlepším druhom cenových plánov sú tie, ktoré sú nekomplikované a také jednoduché, ako môžu byť. Mnoho používateľov sa okamžite vypne, keď uvidia cenové plány na základe počtu ponúkaných funkcií. Ale OVPN nie’nechoď tak. Ponúka najjednoduchšie cenové plány a vo všetkých z nich získate prístup ku všetkým dostupným funkciám. Jediným rozdielom v cenových plánoch je trvanie platnosti predplatného.

V súčasnosti OVPN ponúka tri cenové plány.

 • Predplatné na mesiac stojí 10,99 dolárov
 • Štvrťročné predplatné (3 mesiace) stojí 24,99 dolárov fakturovaných raz (8,33 $ mesačne)
 • Ročné predplatné stojí 84,00 dolárov fakturovaných raz (7,00 $ mesačne)

Ceny nie sú príliš vysoké a ani príliš nízke. Môžete získať siete VPN s lepšími ponukami pri ročných predplatných, takže spoločnosť OVPN musí znížiť svoju cenu ročného balíka v rozmedzí 60 - 70 dolárov, ktoré sa fakturujú raz, aby bola atraktívnejšia a dostupnejšia..

Kontrola cien OVPN

Podľa nášho hodnotenia je štvrťročné predplatné pravdepodobne najvhodnejšie pre tých, ktorí sa chcú prihlásiť na odber siete VPN v krátkom čase a potrebujú cenovo dostupnú ponuku..

A ak ste ten, kto nemá’Nechcem robiť kompromisy v kvalite za nižšiu cenu, potom aj ročný plán ponúka dosť dobrú ponuku na zváženie.

Pokiaľ však ide o možnosti platby, spoločnosť OVPN ponúka celkom základné služby.

Môžete platiť prostredníctvom kreditných kariet, účtu Paypal, hotovosti alebo dokonca bitcoínov.

Spôsob platby OVPN

Možnosti sú dobré, je však potrebné pridať ďalšie.

OVPN skúšobná verzia zdarma

Práve teraz OVPN nevie’Neponúkajte plnohodnotnú bezplatnú skúšobnú verziu, ako je NordVPN’s 3-dňová bezplatná skúšobná verzia, ktorá nie je pripojená k strunám, ale ponúka 10-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Toto nie je nič neobvyklé. Poskytovanie politiky vrátenia platby je v odvetví VPN zavedenou praxou a ak niektorý poskytovateľ pokračuje a ponúka bezplatnú skúšobnú verziu, je to ďalšia výhoda.

Takže OVPN’s Pravidlá pre vrátenie platby za 10 dní sú dobré, ale odporúčame vám pridať aspoň obmedzenú bezplatnú skúšobnú verziu svojej služby, aby používatelia mohli komunikovať s VPN a používať ho skôr, ako sa skutočne začnú kupovať..

Overenie kompatibility aplikácií OVPN

Na rozdiel od iných podobných poskytovateľov OVPN ponúka kompatibilných klientov pre Windows a Mac OS X. Stiahli sme si klienta Windows a nainštalovali ho, aby sme videli, ako dobre to fungovalo, a boli sme veľmi ohromení čistou, zefektívnením štruktúry klienta..

Recenzia kompatibility aplikácií OVPN:

UX a UI aplikácie sú nepoškvrnené a všetko od prepínania serverov po zabezpečenie a možnosti klienta sú ľahko dostupné..

Môžete tiež nastaviť OVPN v systéme Android a iOS, ale musíte to urobiť manuálne prostredníctvom OpenVPN. Tu sú návody, ako nainštalovať OVPN v systéme Android a ako nainštalovať OVPN v systéme iOS.

Kontrola serverov OVPN

Infraštruktúra servera je jednou z najdôležitejších vecí na overenie v sieti VPN. OVPN ponúka 56 serverov v 7 krajinách a 2 894 anonymných IP adries. Týchto sedem krajín sa v podstate nachádza v Európe a Severnej Amerike, takže veríme, že ich umiestnenie na serveri je trochu skreslené. Viac serverov je potrebné pridať inde v regiónoch ako Blízky východ, Afrika a Ázia, aby sa zlepšil výkon VPN v oblastiach, ktoré sú bližšie k týmto regiónom.

Kontrola serverov OVPN

Preskúmanie podpory OVPN

Aj keď zákaznícka podpora trvala chvíľu reagovať a oneskorenie nebolo’Ak je funkcia chatu 24 hodín denne, 7 dní v týždni úplná, stále by sme to považovali za v poriadku, pretože naše otázky sa riešia pomocou ich odpovedí..

Preskúmanie podpory OVPN

Ak si chce OVPN udržať svojich zákazníkov, musí sa funkcia podpory oveľa zlepšiť. Odpovede, ktoré dávajú, by mohli byť dobré, ale čas, ktorý venujú týmto odpovediam, môže zväčšiť frustráciu a prinútiť ľudí ísť inam.

Prehľad podpory protokolu OVPN

Ak hľadáte VPN, ktorá podporuje PPTP, potom OVPN nie je pre vás tak ako je’t poskytovať podporu pre tento protokol s odôvodnením, že tento protokol nie je dosť dobrý na to, aby bol pre svojho klienta povinný.

Neexistuje ani podpora L2TP / IPSec, pretože len bude možné používať OpenVPN ako predvolený protokol na OVPN. Zaujímavé je, OVPN’s sa podobá názvu súborov OVPN, ktoré sa používajú na nastavenie VPN na OpenVPN.

OVPN Vilfo Router Review

V priemysle VPN v súčasnosti prevláda nový a úžasný trend, a to ponúkať sieťam umožňujúce smerovanie VPN tým používateľom, ktorí sú trochu viac opatrní, pokiaľ ide o ochranu ich súkromia..

OVPN tiež ponúka VPN router pod menom Vilfo. Tento VPN router si môžete kúpiť za pouhých 429 dolárov na portáli Vilfo.com a dodáva sa s 19 predinštalovanými VPN vrátane mien ako NordVPN a VyprVPN. Môžete použiť ktorúkoľvek z týchto možností (ak máte platné predplatné poskytovateľa VPN, ktorý chcete zapnúť, na smerovači), jediným kliknutím.

OVPN recenzia Vilifo Router

Na tomto smerovači sa dajú ľahko nastaviť aj ďalšie siete VPN, ale iba vtedy, ak poskytujú podporu pre protokol OpenVPN.

Ak používate Vilfo, nikdy sa nebudete musieť starať o nastavenie VPN na všetkých svojich zariadeniach osobitne, pretože všetky vaše internetové aktivity, bez ohľadu na to, z ktorého zariadenia vychádza, je zaručené krytie prostredníctvom VPN automaticky cez router.

záver:

OVPN má čo vylepšiť, ale celkovo’z našej strany odporúčaná sieť VPN. Neexistovali žiadne úniky DNS, rýchlosti boli vynikajúce, dotýkali sa takmer 30 MBPS pri 35 MBPS pripojení, latencia bola nízka a predovšetkým sme sa nikdy nestretli so žiadnym zlyhaním.

Ak sa vám páči naša kontrola, použite pravidlá 10-dňového vrátenia platby a vyskúšajte túto sieť VPN. Ak máte akékoľvek otázky alebo otázky alebo návrhy, pridajte komentár do vlákna nižšie. Boli by sme viac ako radi, keby sme sa s vami zapojili do zmysluplnej konverzácie ako vždy.

Похожие статьи

 • VPN Unlimited Review 2020

  Jurisdikcia USA Cena 2,78 Servery 400+ Protokoly Nie Šifrovanie OpenVPN, L2TP / IPSec a IKEv2 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje v Číne Odporúča sa...

 • Revízia NVPN 2020

  Jurisdikcia Bosna Cena 3,33 $ mesačne Servery 54 Protokoly serverov Žiadne protokoly Šifrovanie 256-bit CBC / SHA512 Odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno Funguje v Číne...

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurisdikcia Hongkong Cena 7,00 USD / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 120+ VPN v 16 krajinách Protokoly ukladajú protokoly pripojenia Šifrovanie AES-256-bitové odblokovanie...

 • VyprVPN Review 2020

  Jurisdikcia Švajčiarsko (nebezpečné) Cena 6,67 dolárov / mesiac (80 dolárov za 1 rok) Servery 700 protokolov Žiadne protokoly Šifrovanie AES-256 odblokuje Netflix Áno Torrentovanie...

 • Preskúmanie súkromného tunela 2020

  Právna zodpovednosť USA Cena 3 dolárov mesačne (36 dolárov za ročný plán) Servery 22 serverov v 12 krajinách Denníky Uchováva citlivé protokoly počas 14 dní šifrovania...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me