Revízia NVPN 2020

jurisdikcie Bosna
cena 3,33 dolárov mesačne
servery 54 serverov
protokoly Žiadne záznamy
šifrovanie 256-bitová CBC / SHA512
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  Áno
webové stránky https://nvpn.net/
kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop

Služba NVPN je relatívne nejasnou službou v porovnaní s oveľa populárnejšími poskytovateľmi služieb VPN, ktorí sú tu výkonní, rýchla a spoľahlivá, pokiaľ ide o výkon konkrétneho produktu. Poskytovateľ však musí pracovať na mnohých ďalších aspektoch, aby bol jeho produkt príťažlivejší a aby mu umožnil lepšie konkurovať iným značkám na trhu..

Tu je naša plnohodnotná recenzia NVPN pokrývajúca všetky dobré a nie také dobré aspekty služby vrátane serverovej infraštruktúry, výkonu klienta, rýchlosti, času oneskorenia, politiky protokolovania a oveľa viac v Best VPN. nechať’s začiatok:

Prehľad cien NVPN

Na rozdiel od priemyselnej normy je NVPN’Cena je založená na type IP, ku ktorému sa chcete pripojiť. V odvetví VPN si zvyčajne vyberiete medzi rôznymi plánmi, v ktorých sú všetky funkcie ponúkané v každom balíku, pričom jediným rozdielom je trvanie predplatného.

Ale v NVPN existujú štyri balíčky, t. J. Mesačná zdieľaná IP, ročná zdieľaná IP, mesačná vyhradená IP a každoročná vyhradená IP.

Mesačný zdieľaný balík IP sa ponúka za 6 dolárov mesačne, zatiaľ čo ten istý balík na rok’v hodnote predplatného vás bude stáť 40 dolárov za jedenkrát.

Ak chcete mať prístup k vyhradenej IP na mesiac, budete musieť utratiť $ 8 / mesiac, zatiaľ čo chcete rovnakú službu po dobu jedného roka, bude vám účtovaná suma $ 60. Prečítajte si náš aktualizovaný najlepší lacný sprievodca vpn 2018, kde nájdete viac informácií.

Prehľad cien NVPN

Cenové plány zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma, presmerovanie portov, podporu protokolov L2TP / IPSec, podporu viacerých protokolov Sock5 Proxy a Squid Proxy, dvojitú VPN, podporu torrentingu medzi ďalšími funkciami.

Ceny sú primerané, ale sme presvedčení, že ročné ceny sa musia trochu znížiť vzhľadom na prvotné služby, ktoré poskytujú. Bezpochyby je VPN dobrá, ale bude existovať len málo príjemcov, pokiaľ sa nepridajú ďalšie funkcie.

Ďalšou vecou, ​​ktorá nás zaujala, bolo, že v ktoromkoľvek z týchto súčasných balíkov získate prístup iba k jednému serveru. Ak chcete plný prístup k serverom v 69 krajinách (celkom 5522 adries IP), budete musieť platiť 10 dolárov mesačne.

Poskytovateľ však umožňuje používateľovi s maximálnou ľahkosťou platby poskytovaním viacerých platobných možností, ktoré zahŕňajú Paypal, PefectMoney, Bitcoin, Amazon Gift Cards, PaymentWall, t. J. Kreditné karty, Yandex, Qiwi a ďalšie.

Revízia NVPN 2020

NVPN skúšobná verzia zdarma

Momentálne nie je k dispozícii žiadna bezplatná skúšobná verzia s NVPN, avšak v prípade, že ju poskytnete, ponúka 3-dňovú refundáciu’Nepáči sa mi služba a chcete zachrániť peniaze.

Boli by sme radi, keby sa so službou pridala nejaká forma bezplatnej skúšobnej verzie, ktorá by bola príťažlivejšia pre potenciálnych používateľov, a určite to pomôže pri nasmerovaní zákazníkov k skutočnému nákupu plánov..

Recenzia kompatibility aplikácií NVPN

Predtým NVPN neurobil’neponúkať žiadne kompatibilné aplikácie s akýmkoľvek OS. Toto bolo pre mnohých používateľov obrovským vypnutím, pretože sme si mysleli, že jediným zostávajúcim spôsobom použitia tejto VPN bolo stiahnutie ich konfiguračných súborov a ich inštalácia prostredníctvom klienta OpenVPN..

Recenzia kompatibility aplikácií NVPN:

Táto metóda bola pre novších používateľov ťažkopádna a mohla by mnohým ľuďom zakázať používanie tejto siete VPN, aj keď by ju možno chceli vyskúšať. Spoločnosť NVPN však nedávno oznámila, že pre svojich používateľov spúšťa špecializovaného klienta Windows. Beta verzia je k dispozícii a je určite omnoho lepšie používať a nastavovať ju ako manuálne.

Klient Windows je krok správnym smerom pre poskytovateľa a to’Je to oveľa lepšia skúsenosť s využívaním VPN cez ňu, ako tomu bolo pred jej zavedením.

NVPN tiež nepretržite pracuje na zvyšovaní funkčnosti svojho klienta a na zavádzaní podobných klientov pre iné operačné systémy ako Mac a iOS..

Klient systému Android je tiež v prevádzke a NVPN plánuje jeho spustenie veľmi skoro.

Revízia NVPN 2020

Servery na kontrolu NVPN

NVPN ponúka celkom 5512 IP v 69 rôznych krajinách, čo ukazuje, že táto služba má medzi poskytovateľmi VPN jednu z lepších serverových infraštruktúr..

Servery na kontrolu NVPN

Tieto servery sú však k dispozícii iba pre používateľov, ktorí inovovali na prémiový plán, ktorý stojí 10 dolárov mesačne.

NVPN má veľmi odlišnú serverovú infraštruktúru v porovnaní s inými poskytovateľmi VPN na trhu, pretože je založená na poskytovaní vyhradených a dynamických IP adries používateľom. Pre tých z vás nie’o nich neviem, servery, ktoré ponúka väčšina sietí VPN, môže používať ktorýkoľvek z ich zákazníkov, čo spôsobuje problémy mnohými spôsobmi, napr. Ak sa niekto dopustí niečoho nesprávneho na serveri, všetkým používateľom, ktorí tento server používajú, sa zobrazí upozornenie. Pravdepodobne to je zjednodušené, ale tu sa určite môžete vyjadriť.

Na druhej strane vyhradené adresy IP používa iba jeden používateľ a nikto iný k nim nemá prístup, čo z neho robí oveľa súkromnejší a bezpečnejší zážitok.

V prípade bežných cenových plánov dostanete v predvolenom nastavení dva bezplatné prepínače a obnovujú sa, ak pracujete s mesačnými tarifami. Systém ich automaticky resetuje na nevyužité.

Pre mnohých používateľov to môže byť zložité, ale tí, ktorí chápu dôležitosť vyhradenej adresy IP, určite pochopia dôvod, ktorý je za ňou. Ale to nevie’ďalej hovorím, že nováčikovia môžu túto službu využívať. Určite by mali! Vyskúšajte to a budete mať oveľa lepší alternatívny zážitok, než aký ponúkajú tradičné VPN.

Prepínač servera NVPN

Ak je to možné, odporúčame NVPN sprístupniť všetky svoje servery v dodatočnom cenovom pláne okrem bežných cenových plánov za určitú jednotnú pevnú cenu a doplniť túto prémiovú dosku tak, aby viac zodpovedala zavedeným priemyselným normám stanovovania cien a serverov. dostupnosť.

Revízia NVPN 2020

Recenzia podpory NVPN

NVPN sleduje zákaznícky systém podpory založený na predaji lístkov. Ak máte v tejto funkcii akúkoľvek sťažnosť, musíte vygenerovať lístok a NVPN’Korešpondent sa vráti späť s vhodným riešením vo vašom e-maile.

Odpovede boli rýchle a poskytli vynikajúce a podrobné usmernenie o všetkých druhoch zložitých a technických problémov.

Na týchto stránkach sa nenachádza žiadna funkcia naživo, ale až do času, keď systém predaja lístkov bude fungovať, bude fungovať aj teraz’s NVPN nie je potrebné aktualizovať. Ak sa však rozhodne doplniť existujúcu podporu o rovnakú kvalitu odpovedí v rámci funkcie live chatu, bude to určite prínos pre poskytovateľa.’s súčasné podporné štandardy.

Recenzia podpory NVPN

Rýchlosť a spoľahlivosť NVPN

Najlepšie na NVPN sú jeho nepoškvrnené rýchlosti na svojich serveroch. Keď sme po pripojení k serverom v USA skontrolovali a vykonali testy rýchlosti, časovali sme rýchlosťou 30 MBPS, čo je dosť dobré na to, aby sa odporúčalo vzhľadom na to, že naše rýchlosti internetu.

V prevádzke došlo k veľmi malým poruchám a pripojenie bolo dostatočne bezpečné, aby sme mohli prekonať mnoho lokalít s obmedzeným prístupom v mnohých krajinách..

Skontrolovali sme ho aj kvôli streamovacím službám a vzhľadom na skutočnosť, že v jeho sezóne Fifa si môžete vybrať, aby sa pri pripojení k ruskému serveru streamovali kanály ako Match TV v Rusku. Viac informácií nájdete v našom blogu Ako pozerať Majstrovstvá sveta vo futbale bez kábla.

Revízia NVPN 2020

Podpora protokolu NVPN

V súčasnosti NVPN podporuje protokoly L2TP / IPSec a vzhľadom na to, že prevádzkuje klienta OpenVPN, môžete si byť istí, že jeho podporované protokoly sú dostatočne bezpečné, aby vám umožnili vychutnať si dobrú úroveň anonymity a súkromia online.

záver

Zatiaľ čo VPN’Keďže základný výkon bol vynikajúci, odporúčame NVPN, aby všetko zlepšilo svoje webové stránky a uistilo sa, že väčšina ponúkaných funkcií je správne komunikovaná s koncovým používateľom. Navigácia na webe je príliš ťažká a ak niekto nemá zvídavú povahu, môže vynechať veľa vecí, ktoré môžu spôsobiť alebo narušiť dojem zákazníka o poskytovateľovi..

Ale keď sme hovorili s NVPN’s manažmentom, dali nám dobrú správu o tom, že sa pripravuje prepracovanie webovej stránky, a dúfajme, že na nej začnú pracovať, keď sa všetko dokončí..

NVPN môže byť dobrou voľbou pre VPN, ak ste skúseným používateľom a predtým ste tiež používali VPN, a hoci pre začiatočníkov, ako sme my, to môže byť spočiatku trochu ťažké.’som sa zmienil predtým, určite môžete dať šancu.

BestVPN.co sa snaží zabezpečiť, aby ste zabezpečili prístup k nezaujatým a neprerušeným recenziám VPN, ktoré nie sú k dispozícii’nezasahujte do akejkoľvek malígnej / propagačnej kampane. Na naše velenie píšeme s autoritou a cítime, že je našou najvyššou povinnosťou správne poučiť používateľa o rôznych druhoch služieb dostupných na trhu as odkazom na podrobnosti..

Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, zapojte sa s nami do sekcie s komentármi nižšie, radi by sme s vami konverzovali v zmysluplnej konverzácii, ktorá vám prinesie úžitok a odstráni všetky pochybnosti, ktoré by ste mohli mať na mysli.

Похожие статьи

 • Revízia OVPN 2020

  Jurisdikcia Švédska Cena 7,00 dolárov / mesiac Servery 56 serverov v 7 krajinách Protokoly Bez šifrovania AES-256 Odblokuje Netflix Nie Torrenting Nefunguje v Číne Nie...

 • VPN Unlimited Review 2020

  Jurisdikcia USA Cena 2,78 Servery 400+ Protokoly Nie Šifrovanie OpenVPN, L2TP / IPSec a IKEv2 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje v Číne Odporúča sa...

 • Surfshark Review 2020

  Právna zodpovednosť Britské Panenské ostrovy Cena 1,99 USD / mesiac (47,76 dolárov za 24 mesiacov) Servery 1040+ a viac ako 61 krajín Protokoly Žiadne protokoly Certifikované šifrovanie...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 49 dolárov za 1-ročný plán Servery 600+ servery v 60 krajinách Denníky Áno Šifrovanie AES-256 Bit odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno...

 • Revízia IVPN 2020

  Jurisdikcia Gibraltár Cena 8,33 Servery 3152 Denníky Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Pracuje v Číne Áno Odporúča sa Áno Webová stránka...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me