Revízia IVPN 2020

jurisdikcie Gibraltár
cena 8.33
servery 3152
protokoly žiadny
šifrovanie AES-256
Odblokuje Netflix Áno
torrenting Áno
Pracuje v Číne Áno
odporúča  Áno
webové stránky https://www.ivpn.net/
kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop

IVPN so sídlom v Gibraltári a založená v roku 2009 je na trhu už nejaký čas a ponúka pomerne úžasnú podporu platformy, skúsenosti bez protokolovania a okamžité odblokovanie služieb Netflix a ďalších služieb VoD. Aj keď sieť VPN čaká veľa práce na zlepšení umiestnenia serverov a znížení nákladov, IVPN’Výkon je určite jedným z najlepších na trhu v súčasnosti.

Pros

 • Žiadne zásady protokolovania
 • Multi-hop servery
 • Šifrovanie vojenskej triedy
 • 3-dňová bezplatná skúšobná verzia, 7-dňová refundácia
 • Podpora 24/7 Live Chat

Zápory

 • Veľmi málo serverov
 • Žiadne rozšírenia prehľadávača

Prehľad cien IVPN

Pokiaľ ide o stanovovanie cien, naše hodnotenie IVPN odhalilo, že poskytovateľ má tendenciu byť neuveriteľne drahý, dokonca viac ako lídrami na trhu, ako sú ExpressVPN a NordVPN. Môže to prispieť k jeho menšej popularite, pretože používatelia si myslia, že dvakrát minú 15 dolárov mesačne za najlepšiu službu VPN.

Samozrejme, ak chcete získať lepšiu celkovú hodnotu od IVPN, budete sa musieť rozhodnúť pre plány s dlhším trvaním. Napríklad, ak pôjdete na štvrťročný plán, dostanete minimálnu zľavu 11%. To znižuje mesačné náklady na 13,33 dolárov, čo predstavuje celkom 40 dolárov každé tri mesiace.

Najlepším plánom, ktorý v súčasnosti ponúka IVPN, je ročné predplatné. Používateľom ponúka najlepšie možnosti šetrenia peňazí tým, že im poskytuje úžasnú 44% zľavu. Výsledkom je, že mesačná cena klesne na 8,33 dolárov, čo sa účtuje 100 dolárov ročne (stále pomerne drahé v porovnaní s inými sieťami VPN na trhu). Pokiaľ ide o kupón na zľavu IVPN, pozrite si ponuky služieb Black Friday VPN.

Prehľad cien IVPN

IVPN zadarmo recenzia

Kvôli vysokej cene sa mnohí používatelia nemusia prihlásiť na odber IVPN. Keďže však VPN je vo všetkých ostatných aspektoch celkom úžasná, tí, ktorí môžu chcieť využiť silnejšiu bezpečnosť, budú do služby stále investovať. Našťastie pre vyhliadky ponúka IVPN užitočnú trojdňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá umožňuje používateľom otestovať VPN a jej schopnosť obísť geografické obmedzenia, zapojiť sa do zdieľania P2P / súborov a získať silné súkromie.!

IVPN Záruka vrátenia peňazí

Najlepšie služby VPN na trhu nikdy nespĺňajú požiadavky svojich zákazníkov a propagujú čo najviac jednoduchého použitia a pohodlia. IVPN sa zaraďuje medzi niekoľko mála, ktoré prechádzajú na míľu nadol pre svoje vyhliadky. Okrem 3-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie ponúka 7-dňovú záruku vrátenia peňazí. Po odoslaní žiadosti o vrátenie platby môže tento proces trvať od 7 do 30 dní.

IVPN Prihlásenie

Po zaregistrovaní sa u poskytovateľa výberom vhodného plánu, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám, stačí kliknúť na ikonu “Prihlásiť sa” v pravom hornom rohu stránky. Získate prístup k nižšie uvedenej stránke. Ak sa chcete prihlásiť, zadajte svoje používateľské meno a heslo.

ivpn prihlásenie

Po dokončení získate prístup k dashboardu VPN. Tu môžete nakonfigurovať všetky nastavenia VPN. Máte karty pre účty VPN, aktualizačný profil, zmenu hesla, odoslanie lístkov, podporné lístky, zobrazenie histórie faktúr a dokonca aj odstránenie účtu.

IVPN zadarmo recenzia

Pre používateľov, ktorí pravidelne P2P / Torrent, existuje dokonca možnosť aktivácie “Preposielanie portov” na účte. Mnoho domácich používateľov BitTorrentu a uTorrentu nastavilo presmerovanie portov v rozsahu TCP 6881-6889, aby umožňovalo pripojenie prichádzať priamo do vášho počítača, a nie aby ho smerovač blokoval, čo spôsobuje, že z niektorých semien budete dostávať nízku prioritu..

ivpn záruka vrátenia peňazí

Prehľad serverov IVPN

Kvôli vysokej cene nedokáže IVPN udržiavať silnú databázu serverov, čo znamená, že ich čísla sú nedostatočné. Používatelia majú prístup iba k obmedzenému počtu serverov, ktoré sa nachádzajú v približne 35 krajinách. VPN určite potrebuje svoju hru, ak chce súťažiť s menami ako ExpressVPN a NordVPN. Pokiaľ ide o testovanie, všetky servery poskytli vynikajúci výkon.

V skutočnosti sme dostali úžasné rýchlosti pri streamovaní a oddávaní sa P2P / Torrenting. Po ďalšom výskume sme si uvedomili, že na rozdiel od iných poskytovateľov VPN na trhu IVPN v skutočnosti používa fyzické servery, nie servery požičané od spoločnosti Google. To umožňuje používateľom získať lepšiu bezpečnosť a súkromie online. Samozrejme, niekedy môže byť zaťaženie servera trochu nepríjemné!

Prehľad serverov IVPN

Recenzia Netflix IVPN

Vďaka tomu, že Netflix aktívne blokuje rôzne proxy a VPN služby, sú zábavní geekovia po celom svete napätí, pokiaľ ide o prístup k svojim obľúbeným filmom / televíznym programom. Ľudia sú zmätení, ako môžu zostať chránení a anonymní, keď používajú Netflix s VPN. Našťastie sa IVPN podarí ľahko odblokovať US Netflix a zbaviť vás všetkých problémov. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a odblokujte American Netflix cez IVPN.

Krok 1: Prihláste sa na odber vhodného plánu, uložte svoje poverenia a stiahnite si príslušnú aplikáciu pre zariadenie, ku ktorému chcete pristupovať na Netflix..

Krok 2: Nainštalujte aplikáciu VPN a zadajte svoje poverenia IVPN, aby ste získali prístup k poskytovateľom’ kompletné funkcie a nástroje na ochranu osobných údajov.

Krok 3: Ak chcete odblokovať Netflix, pripojte sa k akémukoľvek odporúčanému serveru v USA alebo inde’s kompletnou knižnicou filmov / televíznych relácií!

Recenzia Netflix IVPN

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť IVPN

Webová stránka IVPN sa môže pochváliť jednoduchým, ale elegantným vzhľadom, ktorý vás priťahuje používateľov k nákupu ich služieb. Poskytovateľ sa ubezpečuje, že je veľmi dôkladný a komplexný s poskytovaním informácií, pričom ponúka výnimočné súkromie / bezpečnosť. Na VPN sme vykonali niekoľko testov, aby sme zistili, že automaticky blokuje úniky WebRTC, IPv6, DNS a dokonca aj úniky Torrent.!

IVPN šifrovanie a protokol

Napriek tomu, že ide o nákladnú službu VPN, IVPN ponúka podporu iba pre protokoly OpenVPN a L2TP / IPSec. K dispozícii je dokonca aj protokol Multi-Hop, ktorý smeruje údaje medzi dvoma servermi kvôli zvýšenej ochrane. Pokiaľ ide o šifrovanie, používatelia v súčasnosti dostávajú maximum a to najlepšie na trhu. AES-256-bit v kombinácii s handshake RSA-4096 a overením hash HMAC SHA-1.

Kvôli zvýšenej bezpečnosti implementuje IVPN tiež Diffie-Hellman Exchange (DHE), ktorý pracuje s Perfect Forward Secrecy (PFS) a poskytuje každú hodinu nové šifrovacie kľúče. Zaručuje to nielen rýchly prenos informácií, ale tiež zaručuje lepšiu bezpečnosť / súkromie online, najmä ak je váš hlavný predpoklad s IVPN anonymný..

Recenzia Firewallu IVPN

IVPN ponúka funkciu Firewall, ktorá sa automaticky aktivuje po nadviazaní pripojenia VPN. Väčšina z nich si však neuvedomuje, že túto funkciu môžete povoliť aj vtedy, keď sa nepripájate k serveru. Táto integrovaná funkcia brány firewall je jedinečná a správa sa ako nástroj na ochranu osobných údajov, ktorý vás ochráni pred škodlivými webmi / reklamami / automaticky otváranými oknami a zároveň funguje ako prepínač zabíjania..

IVPN WebRTC Test

Jedným z najlepších spôsobov, ako otestovať, či VPN skutočne ponúka úplné súkromie / anonymitu online, je otestovať akékoľvek úniky. Nižšie sme vykonali test úniku WebRTC z prehliadača Leaks pripojením na server v Miláne v Taliansku. Ako vidíte, v teste nie sú žiadne známky únikov. VPN úspešne dokáže skryť svoju miestnu IP a verejnú IP adresu, čo je miesto v Taliansku (namiesto našej pôvodnej americkej adresy).

IVPN WebRTC Test

IVPN DNS Leak Test

Používatelia sa musia uistiť, že poskytovateľ, ktorého si vyberú, ponúka maximálne súkromie a anonymitu. Proces stanovenia anonymity VPN teda nekončí iba testom tesnosti WebRTC. BestVPN.co ide o krok ďalej testovaním VPN na úniky DNS. Ak vidíte výsledky nižšie, všimnete si, že je viditeľný iba jeden server DNS, ktorý sa nachádza v Taliansku. To znamená, že naša identita je úplne bezpečná, pretože na našej oficiálnej polohe v USA alebo na adresu DNS nie sú žiadne náznaky.

IVPN DNS Leak Test

IVPN P2P / Torrenting

Podľa nášho hodnotenia IVPN poskytovateľ podporuje P2P / Torrenting na selektívnych serveroch so sídlom mimo USA a Veľkej Británie. Po rozhovore s podpornou službou sme sa dozvedeli, že poskytovatelia v hlavnom prúde v USA ohrozili VPN kvôli vysokému počtu oznámení DMCA. Všetko je v poriadku, pokiaľ nepoužívate americký server na P2P / Torrenting. Pokiaľ ide o netesnosti, môžete vidieť výsledky nižšie. Pri pripojení k serveru v Taliansku je služba IVPN bez akejkoľvek detekcie adresy torrentu!

IVPN P2P Torrenting

Kompletná analýza ochrany osobných údajov

Aby sme sa ubezpečili, že výsledky, ktoré sme dostali pre všetky naše testy, boli presné, rozhodli sme sa vykonať kompletnú analýzu súkromia poskytovateľa pomocou IPLeak.net. Našťastie v tomto teste neboli nájdené žiadne medzery. Predvolená adresa IPv4 je umiestnením v Taliansku a dokonca ani adresa DNS neposkytuje žiadne informácie o tom, čo je naše pôvodné umiestnenie, čo naznačuje silné súkromie a anonymitu!

IVPN Kompletná analýza ochrany osobných údajov

Recenzia podpory IVPN

Pokiaľ ide o poskytovanie pomoci a pomoci zákazníkom, IVPN sa rozhodne podarí prekonať túto míľu. Poskytovateľ ponúka riešenie problémov 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom svojho živého chatovacieho systému, ku ktorému máte prístup kedykoľvek počas dňa. IVPN ponúka sprievodcom nastavením pre používateľov, ktorí môžu potrebovať pomoc s konfiguráciou VPN na rôznych platformách / zariadeniach a dokonca aj smerovačoch..

Recenzia podpory IVPN

Ak by to nestačilo, máte k dispozícii Sprievodcu ochranou osobných údajov, kde môžete získať ďalšie vedomosti o potrebe súkromia / anonymity online, ako aj ďalšie funkcie / nástroje, ktoré prispievajú k lepšiemu maskovaniu identity online. Existuje zdravý zoznam tém na ochranu osobných údajov, z ktorých si môžete vybrať, a to rozhodne pomôže umiestniť IVPN v oveľa pozitívnejšom svetle v porovnaní s inými poskytovateľmi, ktorí sa nezameriavajú na poskytovanie užitočného obsahu svojim používateľom / zákazníkom.!

ivpn stiahnutie

Kompatibilita aplikácií IVPN

Budete radi, keď budete počuť, že IVPN ponúka natívne aplikácie pre všetky populárne platformy / zariadenia. Od všetkých verzií stolových platforiem, ako sú Windows, MacOS, Linux / GNU, po smartfóny, ktoré používajú systémy iOS / Android a základné smerovače, až po NAS, IVPN funguje takmer na všetkom. To umožňuje používateľom získať väčšiu všestrannosť pri používaní VPN, ktorá poskytuje lepšie súkromie a anonymitu. Poskytovateľ však musí pracovať na vytvorení rozšírení pre Opera, Mozilla Firefox a Google Chrome!

Stiahnutie IVPN

Jednou z najlepších vecí pri používaní služby IVPN je, že si môžete ľahko stiahnuť svoje aplikácie VPN z rôznych miest. Nájdete aplikácie na všetkých populárnych platformách a ich špecializovaných obchodoch s aplikáciami. Zároveň máte prístup na stránku, kde si môžete súbory stiahnuť priamo. Navštívte https://www.ivpn.net/apps-overview a získajte aplikáciu pre svoje zariadenie / platformu!

Recenzia systému Windows IVPN

Aplikácia pre Windows má krásny a zjednodušený dizajn, ktorý má tendenciu byť mimoriadne intuitívny a užívateľsky prívetivý. Po prihlásení môžete VPN jednoducho nastaviť tak, že stlačíte “connect” po výbere vhodného servera. Používatelia, ktorí chcú získať vyššiu bezpečnosť, sa môžu dokonca rozhodnúť pre funkciu Multi-Hop, ktorá prenáša prenos cez dva rôzne servery pre maximálnu anonymitu online.

IVPN Windows klient recenzia

IVPN Android Setup

Nastavenie IVPN na zariadeniach s Androidom nevyžaduje žiadne odborné znalosti. Ako už bolo spomenuté, máte dva spôsoby, ako získať aplikácie na akejkoľvek platforme. Ak chcete získať IVPN pre Android, jednoducho navštívte Obchod Google Play a do vyhľadávacieho poľa zadajte IVPN. Stiahnite si / nainštalujte aplikáciu okamžite. Ak chcete získať manuálnejší prístup, môžete si priamo stiahnuť súbor .apk pre IVPN z webovej stránky!

IVPN Reddit Recenzie

V prípadoch, keď sa musíte dozvedieť viac o konkrétnom produkte / službe alebo potrebujete pomoc pri vykonávaní konkrétnej úlohy, neexistuje lepšia možnosť ako konzultovať s odborníkmi spoločnosti Reddit. S jednotlivcami pracujúcimi v rôznych odvetviach môžete vždy očakávať, že nájdete informácie o všetkých témach vrátane IVPN. Aj keď existuje zmiešaný kokteil najlepších predn reddit názorov, vždy môžete získať lepšiu predstavu o rôznych službách. Prečítajte si, čo Redditor hovorí o IVPN nižšie:

Palec hore pre IVPN z vpnreviews

PIA vs. IVPN

Vlastnosti PIA IVPN
Ceny (ročne) $ 40 100 $
krajiny 33 krajín 35 krajín
servery 3152 serverov 37+
protokoly OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec OpenVPN a L2TP / IPSec,
šifrovanie AES-256 bit AES-256-bitové
protokoly žiadny žiadny
torrentov & P2P povolené Áno Áno
So sídlom v US Gibraltár
Proxy servery Áno Áno
Súčasní používatelia 5 5
Pridané funkcie Ochrana proti úniku DNS, služba DoubleVPN, ochrana proti úniku IPV6 a presmerovanie portov Multi-Hop, integrovaný firewall, prepínač automatického zabíjania, funkcie WebRTC / DNS / IPv6 proti úniku

Konečné rozhodnutie

Podľa nášho hodnotenia IVPN sa poskytovateľovi určite darí robiť skvele, ponúka veľké súkromie / anonymita online, rýchle P2P / Torrenting, okamžité odblokovanie a vynikajúcu podporu. Vysoké ceny sa však môžu odraziť, preto navrhujeme, aby IVPN znížila náklady na svoje služby, aby prilákala viac zákazníkov. V opačnom prípade je VPN celkovo solídna a našim čitateľom ju určite odporúčame.

Dobré

 1. Žiadne zásady protokolovania
 2. Multi-hop servery
 3. Šifrovanie vojenskej triedy
 4. 3-dňová bezplatná skúšobná verzia, 7-dňová refundácia
 5. Podpora 24/7 Live Chat

Zlý

 1. Veľmi málo serverov
 2. Žiadne rozšírenia prehľadávača

Похожие статьи

 • PandaPow VPN Review 2020

  Jurisdikcia Hongkong Cena 7,00 USD / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 120+ VPN v 16 krajinách Protokoly ukladajú protokoly pripojenia Šifrovanie AES-256-bitové odblokovanie...

 • Preskúmanie súkromného tunela 2020

  Právna zodpovednosť USA Cena 3 dolárov mesačne (36 dolárov na ročnom pláne) Servery 22 serverov v 12 krajinách Denníky Uchováva citlivé protokoly počas 14 dní šifrovania...

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 49 dolárov za 1-ročný plán Servery 600+ servery v 60 krajinách Denníky Áno Šifrovanie AES-256 Bit odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno...

 • VyprVPN Review 2020

  Jurisdikcia Švajčiarsko (nebezpečné) Cena 6,67 dolárov / mesiac (80 dolárov za 1 rok) Servery 700 protokolov Žiadne protokoly Šifrovanie AES-256 odblokuje Netflix Áno Torrentovanie...

 • IPVanish Review 2020

  Jurisdikcia USA Cena 6,49 dolárov / mesiac Servery 1 000 a viac protokolov Nie Šifrovanie AES-256 odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno Pracuje v Číne Áno Odporúča sa...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me