Recenzia VPNbook 2020

jurisdikcie švajčiarsko
cena $ 7,95 / mo
servery 6 Iba servery
protokoly Uloží denníky pripojenia
šifrovanie AES-256-bitové
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky https://www.vpnbook.com/
kompatibilita windows

VPNBook so sídlom vo Švajčiarsku je bezplatná služba VPN, ktorú by som určite nemal odporučiť používateľom chrániacim súkromie. Táto služba neponúka natívne aplikácie pre platformy / zariadenia, pričom sa spolieha na staré GUI klienta OpenVPN. Chýba veľké množstvo umiestnení na serveri a dokonca uchováva protokoly o pripojení.

Ale predtým, ako pristúpim k odhaleniu komplexného prehľadu VPNBook, mali by ste vedieť, že ide o VPN s obmedzenými možnosťami. Sieť VPNBook má sľub, ale pred tým, ako sa dokáže prispôsobiť požiadavkám moderných používateľov, musí prejsť dlhú cestu a podstatne sa zlepšiť.

Jeho rýchlosti sú neuveriteľne pomalé a umožňujú spustenie iba jedného zariadenia na jednom účte. to’Je to tiež veľmi drahé vzhľadom na nízku hodnotu, ktorú prináša stolu. Môžete získať omnoho lepšie riešenie v Surfshark, lacnej VPN, ktorá je najlepšou alternatívou k najlepším službám na všetkých účtoch.

Poskytovatelia VPN

Odblokuje Netflix

rýchlosti

šifrovanie

protokoly

Multi-prihlásenie

stanovenie ceny

recenzia

webové stránky

Surfshark VPNBook
ÁNO ÁNO
Nad priemer NO
Šifrovanie AES-256 na všetkých protokoloch, ktoré podporuje Šifrovanie AES-256 iba na protokole OpenVPN
OpenVPN & IKEv2 OpenVPN & PPTP (veľmi neistá)
Neobmedzené pripojenia na jedno predplatné Jedno prihlásenie na jeden účet
1,99 $ mesačne (83% ZĽAVA) vrátane všetkých funkcií 7,95 dolárov mesačne za vyhradenú adresu IP
Surfshark Review Recenzia VPNbooku
Získajte Surfshark Navštívte VPNbook
 • zabezpečenia
 • priehľadnosť
 • stanovenie ceny
 • servery
 • výkon
 • kompatibilita
 • podpora

Mnoho recenzií používateľov o knihe VPNBook tvrdí, že služba ponúka dobrú ochranu. Aj keď to môže byť pravda, pretože som nezistil žiadne úniky, VPN stále uchováva protokoly pripojenia.

Akýkoľvek poskytovateľ, ktorý sa prihlásenie prihlási, rozhodne nie je bezpečný, najmä tí, ktorí tvrdia, že sú “zadarmo”. Nezabudnite, že správa služby VPN má náklady na servery, aktualizáciu a údržbu a podporu.

Ako taký používajú na znášanie výdavkov model príjmu založený na reklame. Preto môžete zabudnúť na skutočnú anonymitu s VPN.

Okrem toho, čo znamená, že poskytovateľ nepredáva vaše prihlasovacie informácie tretím stranám za peniaze?

Informácie o jurisdikcii VPN knihy

VPNBook tvrdí, že má svoje sídlo vo Švajčiarsku. Aj keď tomu verím (vysvetlené ďalej), umiestnenie USED je “Priateľské k internetu” jurisdikcie.

Spolkový najvyšší súd Švajčiarska v roku 2010 dokonca uznal adresy IP ako osobné údaje, ktoré nie je možné sledovať bez toho, aby informoval dotknutú osobu..

Po schválení nového zákona v septembri 2017 sa však Švajčiarsko môže teraz považovať za “družstevné” jurisdikcia, ktorá môže vyvíjať tlak na služby VPN po odhalení informácií.

Tento zákon podľa Swissinfo.ch umožňuje FIS dopúšťať sa cieleného sledovania, rušenia súkromných nehnuteľností, telefónnych liniek a počítačov odpočúvania, ktoré boli predtým zakázané..

Podrobnosti o tom, že VPNBook je podvod!

Nejasnosť okolo poskytovateľa a mnohé obvinenia z toho, že je medonosný, prinútilo moju ruku kopať sa trochu hlbšie do siete VPNBook..

Kontrolou ich zdrojového kódu stránky som získal pozdržanie svojho ID reklám Google, čo je ca-pub-3860002410887566. To mi umožnilo sledovať ich históriu.

Recenzia VPNbooku

Hľadanie ďalších webových stránok používajúcich rovnaké ID reklám Google, identifikované www.gotfreefax.com! Kontaktný formulár na tejto webovej stránke odhalil spoločnosť s názvom “Vannet Technology”

Predpokladá sa, že spoločnosť Vannet Technology sídli v Kanade “Vzhľad stránky” webová stránka, ktorá má ďalšie služby prevádzkované rovnakými ľuďmi / spoločnosťami s podobným dizajnom ako webová stránka gotfreefax: http://www.gotresumebuilder.com/ a http://www.gotsitemonitor.com.

VPNBook je podvod

Tieto zistenia naznačujú, že sieť VPNBook sa nemusí nachádzať vo Švajčiarsku, pretože tvrdí, že je, a keďže naše zistenia odhaľujú iba poštovú schránku z Kanady, nemôžem potvrdiť ich skutočnú polohu..

Čo viem je, že ako bezplatná služba sa očakáva, že VPNBook prijme také temné praktiky, že vytvorí falošnú službu, aby ukradla informácie o používateľovi..

Mnohí veria, že poskytovateľ je zriadený americkými úradmi na zachytenie priestupkov. Existuje veľa prípadov, keď sa protokoly VPNbooku objavili v pokusoch.

VPNBook’s Zásadné protokolovanie

Rovnako ako všetci ostatní poskytovatelia, aj VPNbook uvádza, že protokoly neuchováva. To však nie je pravda, pretože ukladajú adresy IP a časové pečiatky.

To sú všetky informácie, ktoré potrebujú vládne agentúry a autorskí trollovia na sledovanie vašej identity a na ponorenie sa do vašich aktivít pri prehliadaní online.

Pravidlá temného protokolovania VPNBook

Po ďalšom kopaní som zistil, že tieto denníky pripojenia uchovávajú týždeň. Majú sídlo vo Švajčiarsku alebo na akomkoľvek inom mieste.

Ak VPNBook dostane predvolanie s objednávkou roubíka, bude musieť odovzdať informácie o protokolovaní, pretože ich meno sa v pokusoch zjavne objavuje.

Protokoly VPNBook & Kontrola šifrovania

Ako už bolo spomenuté, VPNBook podporuje iba protokoly PPTP a OpenVPN. Ak používate PPTP, VPNBook integruje zastarané šifrovanie AES-128-bit.

Používatelia, ktorí sa rozhodli pre OpenVPN, majú však možnosť nakonfigurovať šifrovanie dostupné z AES-128 a AES-256..

Ich implementácii OpenVPN chýba použitie šifrovania RSA na bezpečnú distribúciu symetrického kľúčového systému AES..

Väčšina poskytovateľov na trhu používa pre svoju RSA 2048-bitový kľúč a top mená ako NordVPN a ExpressVPN začali používať 4096-bitový kľúč.

VPNBook IPv6, WebRTC a test tesnosti DNS

Aby som získal lepšiu predstavu o anonymite, ktorú dostanete s VPNBook, rozhodol som sa vykonať test na IPLeak.net. Stránka zvyčajne vyhodnotí vaše pripojenie a odhalí úniky IPv6, WebRTC alebo DNS.

Mal som zástupcu z Kanady, aby sa pripojil k americkému serveru a výsledky boli celkom úspešné. Neexistujú žiadne známky kanadskej IP adresy alebo DNS.

VPNBook WebRTC a test tesnosti DNS

Narazil som však na kontrolu, keď bol používateľ obeťou úniku IP / DNS / WebRTC, čo malo za následok zablokovanie používateľa z Facebooku..

Z tohto dôvodu stále nemôžem bezpečne používať VPNbook, ktorý je bezpečný na používanie, najmä ak si chcete zachovať svoju totožnosť online a zostať vždy anonymní..

VPNBook IPv6, WebRTC a test tesnosti DNS

Väčšina poskytovateľov VPN neodhaľuje základné informácie o svojej službe, chýba im transparentnosť potrebná na to, aby používatelia dôverovali svojmu produktu.

Vyhýbajú sa informovaniu používateľov o ich ústredí, majiteľoch, investoroch, predstavenstve, príkazoch na správu kanálov / správy o transparentnosti a procesoch auditu (ak existujú).

Preto som sa namiesto toho rozhodol položiť poskytovateľom INVASÍVNE otázky na e-mail (uvedené nižšie), ktorý môžete vidieť v tomto blogu o transparentnosti. Stále čakám na odpoveď zo siete VPNBook.

 1. Kde sídli vaša spoločnosť? Mohli by sme získať adresu?
 2. Uverejňujete správy o transparentnosti / oprávňujúce Kanárske ostrovy?
 3. Ak áno, ako často? Užitočný by bol odkaz na adresu URL alebo súbor PDF!
 4. Boli vaše žiadosti podrobené auditu nezávislej bezpečnostnej spoločnosti tretej strany?
 5. Prečo ste ešte neboli auditovaní? Akékoľvek dôvody?
 6. Mohli by sme získať nejaké informácie o majiteľoch spoločnosti?
 7. Máte nejakých investorov a informácie sú verejne dostupné pre používateľov?
 8. Kto sú predstavenstvami vašej spoločnosti?

VPNBook je úplne bezplatná služba. Preto nemáte k dispozícii žiadne plány ani predplatné. Používatelia sa ani nemusia zaregistrovať, aby mohli používať VPN.

Ak kliknete na ikonu “Bezplatná sieť VPN” na kartu, budete presmerovaní na nižšie uvedenú stránku. Tu máte možnosť vybrať si na pripojenie protokol VPN.

Zvyčajne máte dve možnosti: zadarmo PPTP VPN a bezplatné OpenVPN. Pod každým protokolom máte k dispozícii zoznam serverov s informáciami o tom, či sa môžete dopriať v P2P alebo nie.

Tieto servery musíte načítať do GUI klienta OpenVPN. Používateľské meno je vpnbook a heslo je nv2bk56, ktoré sa mení každých pár týždňov.

Prehľad cien VPNBook

Určené ceny IP VPNbooku

Aj keď VPNBook neukladá žiadne poplatky za svoje protokoly PPTP a OpenVPN, za príslušné adresy IP musíte platiť. Nie že služba má k dispozícii obrovský zoznam statických IP adries.

Štandardná cena je však 7,95 dolárov mesačne za každú statickú IP. K miestam, ku ktorým majú používatelia prístup, patria: Kanada, USA východ / západ a Holandsko!

Určené ceny IP VPNbooku

Spôsoby platby VPNBook

Používanie VPNBook je také jednoduché ako načítanie konkrétneho servera do klienta OpenVPN GUI. Ak sa však rozhodnete pre dedikované servery, budete musieť uskutočniť platbu. Možnosti dostupné z VPNbooku zahŕňajú Visa, MasterCard, Maestro, Discover a American Express!

Záruka vrátenia peňazí VPNBook

Oceňujem sieť VPNBook, ktorá ponúka špecializované adresy IP, ako málo na trhu. Ďalším plusom ich statických adries IP je to, že môžete využiť vrátenie peňazí, ak služba nie je známkou. Zvyčajne máte 30 dní, kým nebudete môcť požiadať o vrátenie peňazí, čo je celkom rozumné!

Keďže VPNBook je poskytovateľom bezplatných služieb, jeho zoznam serverov zjavne nie je tak pôsobivý. Pre protokoly PPTP a OpenVPN máte vybrané iba servery dostupné v USA, Kanade, Nemecku a Francúzsku. Sieť VPNBook však integruje núdzové pripojenie Smart CDN, aby sa zvýšila rýchlosť siete.

Recenzia serverov VPNBook

Testovanie virtuálnych serverov

Vykonal som testy serverov na mnohých miestach, aby som identifikoval holé kovové servery od virtuálnych (falošných) serverov. Tento proces mi trval asi hodinu, keď som otestoval všetkých 8 umiestnení ponúkaných VPNBook.

Bol som celkom prekvapený, keď som sa dozvedel, že napriek tomu, že ide o bezplatnú službu, všetky servery dostupné od poskytovateľa sa nachádzali v presne inzerovanom cieli..

Nižšie nájdete výsledky z CA Technologies’ Syntetický monitor aplikácií. Server AS2 som pingoval na viac ako 90 monitorovacích staníc po celom svete z ASM.CA.

Testovanie virtuálneho servera VPNBook

Čas spiatočného letu (RTT) na všetkých miestach bol mimoriadne vysoký, s výnimkou miest v USA. Najnižšia rtt (1.792 ms), ktorú som videl, bola zo Spojených štátov – Ashburn, čo naznačuje, že je tam server.

Recenzia knihy VPN

Tracertový nástroj od CA Technologies’ Aplikácia Synthetic Monitor, ďalej overte tieto zistenia a zobrazte rtt 1,790 ms. To znamená, že server sa skutočne nachádza v americkom Ashburn.

Testovanie virtuálnych serverov VPNBook

Vyhodnotenie VPNBook’Vyžaduje sa vykonanie skúšky rýchlosti. Vykonal som ich pomocou implementácie OpenVPN s profilom TCP over port 443 a UDP over port 53.

Na tento proces som použil dva nástroje: Speedtest od Ookla a Telstra. Rýchlosti ich serverov US1 a US2 boli spriemerované pri sťahovaní 20 Mbps a nahrávaní 18 Mbps pri pripojení 50 Mbps.

Kanadský: CA222 a CA198 boli omnoho rýchlejšie, pri sťahovaní dosahovali takmer 25 Mb / s a ​​20 Mb / s, ale tiež trpeli častými odpojeniami..

Iné servery, ako sú DE4 a FR1, poskytli zlé výsledky a ich server FR8 bol v čase, keď som vykonával svoju analýzu, dole, takže nemám presné zobrazenie..

VPNBook pre Netflix USA

Pripojil som sa k serveru US2 z VPNBook na protokole UDP cez port 25000, aby som skontroloval, či mám prístup k úplnej databáze US Netflix..

K môjmu prekvapeniu sa VPN úspešne podarilo odblokovať VoD, čo je pozoruhodné pre bezplatnú službu. Aj tak by som však poskytovateľovi neveril s mojimi informáciami!

Bezplatná webová proxy prehliadka VPNBook

VPNBook tiež ponúka používateľom bezplatný webový proxy. Môžete k nim pristupovať priamo z webovej stránky alebo kliknite na tento odkaz tu. Je to dobrý doplnok služby, najmä ak chcete obísť geografické obmedzenia.

Využíva 256-bitové šifrovanie SSL a poskytuje dobrý výkon v zmysle úspešného odblokovania webových stránok pomocou serverov proxy v USA, Veľkej Británii, Francúzsku a Kanade..

Bezplatná webová proxy prehliadka VPNBook

Ďalším dôvodom, prečo by som netizens neodporúčal, najmä začínajúcim používateľom VPN, aby investovali do VPNBook, je to, že nemá k dispozícii žiadne aplikácie pre rôzne platformy / zariadenia..

Ak chcete používať ich servery VPN, budete musieť nastaviť pripojenie manuálne. Proces PPTP a OpenVPN sa veľmi líši, takže to môže byť pre amatérskych používateľov mätúce.

V prvom prípade máte k dispozícii adresu servera, používateľské meno a heslo na nastavenie pripojenia priamo z vášho Windows alebo Mac PC.

Ak však chcete nadviazať pripojenie OpenVPN, budete musieť získať aplikáciu OpenVPN Gui pre Windows alebo aplikáciu Tunnelblick pre Mac OS..

Po dokončení budete musieť priamo prevziať konfiguračné súbory .ovpn z webovej stránky a načítať ich s konfiguráciami, ktoré považujete za vhodné..

Aj keď samotná spoločnosť má svoje sídlo vo Švajčiarsku, jej podporné oddelenie sa nachádza v Zürichu. Nie sú k dispozícii žiadne blogy, ktoré by vás poučili o problémoch s VPN. Máte iba návodov na nastavenie PPTP a OpenVPN spolu s kontaktnou stránkou.

Ak potrebujete naliehavú pomoc, iba dve možnosti, ktoré máte, sú kontakty na Twitteri a Facebooku. Tím podpory môžete tiež poslať e-mailom na adresu [@] vpnbook.com!

Podpora pre VPNbook

Konečné rozhodnutie

Ak sa ma pýtate, túto službu by som neodporúčal žiadnej osobe. Môžu byť slobodní a pre mnohých to môže byť príťažlivé.

Nestojí však za to ohrozovať vaše súkromie, najmä ak potrebujete sieť VPN, aby bola vaša identita skrytá v tomto invazívnom svete..

Vždy radím používateľom, aby používali prémiové služby VPN, pretože ponúkajú lepšiu bezpečnosť / šifrovanie, pozoruhodnú dostupnosť servera a úžasné funkcie.!

Похожие статьи

 • GOOSE VPN Review 2020

  Jurisdikcia Holandsko Cena 1,99 USD Servery 71 Protokoly Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno Diela v Číne Nie Odporúčané Nie Web…

 • Preskúmanie siete Betternet VPN 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 2,99 $ / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 10 serverov v 10 krajinách Denníky Denníky Protokoly užívateľských dát AES-256 (platené) | AES-CBC-128 bit…

 • AVG Secure VPN Review 2020: Je AVG VPN k ničomu??

  Jurisdikcia Česká republika Cena 79,99 dolárov fakturovaná raz (1-ročný plán) Servery 50+ Denníky Áno Šifrovanie AES-256-CBC Odblokuje Netflix Áno Torrentovanie Áno Funguje…

 • Jóga VPN recenzia 2020

  Jurisdikcia Žiadne informácie Cena Servery zadarmo 500 a viac serverov v 30 regiónoch Protokoly ukladajú protokoly pripojenia Šifrovanie AES-256-Bit odblokuje Netflix Nie…

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 49 dolárov za 1-ročný plán Servery 600+ servery v 60 krajinách Denníky Áno Šifrovanie AES-256 Bit odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  AVG Secure VPN Review 2020: Je AVG VPN dobrý?