Recenzia VPNBaron 2019

jurisdikcie Rumunsko
cena $ 5,54
servery 13
protokoly Žiadne záznamy
šifrovanie OpenVPN / L2TPIKEv2
Odblokuje Netflix Áno
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky vpnbaron.com
kompatibilita windows

VPNBaron nemá veľa dôležitých funkcií a je drahý

VPNBaron je v odvetví VPN relatívne menšou službou. Táto služba VPN, ktorá sa nachádza v Rumunsku, ponúka najlepší plán za 5,54 USD mesačne (ročný obchod) s iba 7-dňovou lehotou na vrátenie platby, a to aj bez pripojených reťazcov..

Táto služba je známa ako bezpečná, rýchla a spoľahlivá. Bohužiaľ, rovnako ako väčšina ostatných poskytovateľov na trhu, VPNBaron nepracuje pri odblokovaní Netflixu ani obchádzaní “Veľký Firewall” v Číne.

Ako lepšiu alternatívu by som navrhol ísť na PureVPN nabitý funkciami, ktorý začína na 5-ročnom pláne nízkou hodnotou 1,65 USD / mesiac. Čelí žiadnym problémom pri obchádzaní geografických obmedzení na diskoch VoD, ako je Netflix alebo pri poskytovaní bezpečnosti používateľom v Číne.. 

Počet serverov 13 serverov
jurisdikcie Rumunsko
protokoly Žiadne záznamy
torrenting Áno
Odblokuje Netflix Áno
cena 5,54 $ / mesiac (66,49 $ účtované raz)
protokoly OpenVPN / L2TPIKEv2
Obísť Čína Firewall žiadny
Šifrovanie dát AES-256
alternatívne PureVPN

Kontrola šifrovania VPNBaron a podpora protokolov

VPNBaron podporuje protokol OpenVPN, ale môžete si tiež zvoliť protokoly L2TP a IKEV2, ak chcete, takže možnosti protokolu sú trochu komplexné.

V prípade mobilných zariadení má protokol Ikev2 funkciu VPN-On-Demand, ktorá umožňuje používateľovi zostať v bezpečí bez ohľadu na to, či zostane na rovnakom pripojení alebo ho prepne..

Pre šifrovanie je to štandardná šifra AES-256-CBC nasadená sieťou VPNBaron, čo dáva zmysel ako najbezpečnejší šifrovací protokol, pretože je doslova nerozbitný.

Recenzia jurisdikcie VPNBaron:

Rumunsko je miestom, kde je založená VPNBaron, čo sa týka zákonov o údajoch, celkom dobrá voľba. Rumunsko nemá’• nemáte žiadne povinné zákony o uchovávaní týkajúce sa údajov, ktoré by mohli ohroziť vaše súkromie s poskytovateľom.

Krajina nie je súčasťou žiadnej nebezpečnej špionážnej aliancie, ako je napríklad 5 očí, takže plné známky pre VPNBaron za získanie práva na jurisdikciu.

Kontrola zásad protokolovania VPNBaron

VPNBaron nie’• Protokolovať používateľské údaje vôbec, vďaka čomu sa táto reputácia delí o niektoré z najlepších v tomto odvetví.

Zhromažďuje iba informácie o aktívnych pripojeniach, aby sa obmedzil počet súčasných pripojení podľa jej politiky, ale my to nerobíme’Nepovažujte to za vedenie záznamov.

Okrem toho sme pri revízii jej pravidiel ochrany osobných údajov s prekvapením nás potešili VPNBaron je v súlade s GDPR a nie’• Neuchovávať žiadne denníky používateľov.

Kontrola cien VPNBaron

Ponuky VPNBaron tri cenové plány v súčasnosti, ktoré sú veľmi špecificky pomenované podľa niektorých populárnych ozdobných kovov: (Ceny sú uvedené v amerických dolároch. Ceny sa môžu líšiť v závislosti od zmien výmenných kurzov)

Recenzia VPN barónu - ceny

 • Bronzový plán: 9,56 $ mesačne fakturovaná raz
 • Strieborný plán: 7,76 $ / mesiac (46,57 dolárov sa účtuje raz)
 • Zlatý plán: 5,54 $ / mesiac (66,49 $ účtované raz)

Všetky tieto programy ponúkajú rovnaké funkcie okrem počtu viacnásobných prihlásení, ktoré môžete získať. Bronzový plán vám umožní používať službu naraz na dvoch zariadeniach, strieborný plán vám umožní používať VPN na troch zariadeniach súčasne a zlatý plán vám umožní až 5 súčasných prihlásení.

Keď sa vrátime k stanovovaniu cien, náš mesačný plán je podľa nášho názoru trochu predražený, pretože funkcie ponúkané ako servery iba v 14 krajinách, prihlásenie jedného zariadenia, neobmedzená šírka pásma, odblokovanie Netflixu sú oveľa menej cenné na odôvodnenie tejto ceny. štítok.

Bez neobvyklých funkcií, preto znížime mesačný plán ako nežiaduci.

Strieborný plán, ktorý stojí používateľa 7,76 dolárov mesačne, je tiež dosť drahý a vôbec sa nezohľadňuje.

Zlatým plánom je VPNBaron’s najlepším plánom, pretože ponúka službu za pouhých 5,54 dolárov / mesiac, čo z nej robí najcennejšiu ponuku z množstva. Ale keď sa môžete prihlásiť na odber oveľa lepšieho poskytovateľa, ako je napríklad Surfshark, ktorý ponúka oveľa viac serverov a funkcií za pouhých 2,99 USD mesačne v dvojročnej transakcii, VPNBaron’Zdá sa, že je veľmi drahá.

Podľa nášho VPNBaron Review musí poskytovateľ masívne znížiť svoju cenu, ak chce konkurovať v reálnom zmysle s poprednými poskytovateľmi v odvetví..

Spôsoby platby VPNBaron a kontrola pravidiel pre vrátenie platby

VPNBaron’Ponuka platobných metód sa dá stručne opísať.

Cenové plány môžete získať prostredníctvom kreditných kariet, Paypal alebo dokonca kryptomeny.

VPNBaron umožňuje svojim používateľom platiť 10 rôznych kryptos vrátane bitcoínov, čím zaisťuje, že používatelia majú k dispozícii anonymnú možnosť platby.

Spôsoby platby VPNBaron a kontrola pravidiel pre vrátenie platby

však, ak platíte prostredníctvom kryptomen, môžete’• Zaistite vrátenie platby, čo je bežná prax v odvetví kryptografických platieb.

Kontrola pravidiel pre vrátenie platby VPNBaron

VPNBaron to hovorí môžete požiadať o vrátenie platby do 7 dní bez otázok, ale ako recenzenti to nerobíme’t uspokojiť veci, pokiaľ nebudeme kopať do detailov a to’presne to, čo sme urobili.

Recenzia VPNBaron 2019

Čítali sme ich zmluvné podmienky, v ktorých bolo jasne uvedené, že vrátenie platby bude platné iba v prípade, že ste’vo použili menej ako 10 GB údajov alebo uskutočnili s VPN menej ako 50 relácií.

Recenzia VPNBaron 2019

Ak uvažujete o prihlásení na odber tejto VPN, budete musieť zmeniť tento limit, keď začnete používať službu. Vôbec nie je užívateľsky prívetivý!

Kontrola kompatibility aplikácií VPNBaron

VPNBaron ponúka iba klientsku aplikáciu pre Windows a to’s všetky.

Doslova neexistuje žiadna aplikácia pre Mac, Android alebo iOS.

Vďaka tomu je zoznam VPNBaron medzi najhoršími VPN z hľadiska ponúk kompatibility, ktoré my máme’Zatiaľ som recenzoval.

Vďaka čistému, hladkému a ľahkému rozhraniu bol klient Windows VPN hračkou, ale aj keď je tento klient dobrý, nemôžeme sa pustiť zo skutočnosti, že poskytovateľ’t ponúknuť rovnaké skúsenosti s populárnymi platformami.

Recenzia siete VPNBaron Server:

Podľa nášho VPNBaron Review poskytovateľ ponúka servery iba v 13 krajinách po celom svete.

A väčšina z nich sa nachádza prevažne v Severnej Amerike a Európe.

Recenzia VPN Baron - servery iba na 13 miestach

Servery boli zabezpečené pred únikmi DNS a WebRTC, čo je skvelé plus, ale rýchlosti sa neustále výrazne menili, aj keď sme skontrolovali ten istý server v rôznych časoch..

Hlavný problém s VPNBaron nie je’t o malom počte serverov, ale problémy s výkonom, ktoré neustále znemožňujú prácu používateľom.

Kontrola odblokovania VPNBaron Netflix

Referenčným bodom pre najvýznamnejšie služby VPN v týchto dňoch je to, do akej miery odblokujú weby s obmedzeným geografickým umiestnením, najmä tie, ktoré sa používajú na streamovanie.

Dnes’vo svete, používatelia požadujú stále väčší prístup ku globálnemu obsahu a budú si jednoducho vyberať služby, ktoré im umožnia čo najľahšie otvoriť geografické obmedzenia..

A odteraz budete musieť počítať ďalšie meno do zoznamu sietí VPN, ktoré môžu skutočne splniť ich slovo pri vykonávaní tejto úlohy, t. J. VPNBaron, tento poskytovateľ je dostatočne rýchly na to, aby podporoval streamovanie, a odblokuje hlavné streamingové weby, ako je Netflix..

VPNBaron ponúka dedikované streamingové servery pre tých používateľov, ktorí chcú odblokovať Netflix v USA, a keď sme tieto servery otestovali, zistili sme, že služba skutočne funguje veľmi dobre na vykonanie vyššie uvedenej úlohy..

Nezabúdajte, že odblokovanie siete Netflix nie je nič zlé, pretože stránka má v platnosti zákaz VPN, vďaka čomu je veľká väčšina VPN na tento účel zbytočná. Môžeme teda s istotou povedať, že VPNBaron má kvalitný tím, zdroje a predovšetkým odhodlanie poskytnúť používateľom čo najlepší zážitok..

Testovali sme službu na odblokovanie Netflix v USA a môžete vidieť, že sci-fi film Ex-Machina dostupný iba v USA’t sa vo výsledkoch objaví bez pripojenia VPN.

Recenzia VPNBaron 2019

Ale keď sme sa pripojili k dedikovanému serveru pre streamovanie pomocou VPNBaron, Netflix USA bol odblokovaný a konečne sme mali prístup k Ex-Machina.

Recenzia VPNBaron 2019

Jediná vec, ktorá v VPNBaron chýba’s Odblokovacie funkcie sú obmedzené na stolné zariadenia.

Recenzia VPN Baron - Netflix nie je podporovaný na mobilných zariadeniach

Nie’Nepracujú na mobilných zariadeniach, čo je prievan, pretože veľa používateľov sa rozhodlo pre mobil, aby uspokojili väčšinu svojich streamovacích potrieb. VPNBaron musí čo najskôr pridať mobilné funkcie pre odblokovanie siete Netflix, aby sa zaistilo, že jej služby zostanú konkurencieschopné..

Preskúmanie torrentov VPNBaron

Podporuje VPNBaron Torrenting?

Áno, pretože to hovorí, ale jediné miesto, kde sa hovorí, je malý zoznam v zozname funkcií cenového plánu.

Nikde inde na jej stránkach by sme nenašli žiadne informácie týkajúce sa jeho prijatia na Torrenting.

Ale VPNBaron je dostatočne bezpečný na to, aby ste sa mohli tešiť z Torrentingu, pretože nemá’t mať žiadne problematické netesnosti.

Recenzia podpory VPNBaron

Ďalšou vecou, ​​ktorá nás sklamala s VPNBaron, bola neexistencia funkcie podpory živého chatu, pretože poskytovateľ ponúka podporu prostredníctvom e-mailu až doteraz.

To môže spôsobiť, že tento proces bude pre väčšinu používateľov ťažkopádny, pretože vyžadujú rýchle riešenie svojich problémov. E-mailová podpora nie’t určiť určitý čas odpovede a to umožňuje neistotu vplížiť sa.

Funkcia e-mailovej podpory ponúka odpovede maximálne do jednej alebo dvoch hodín a pozornosť k detailom bola určite viac personalizovaná, ako sa človek dostane do funkcie podpory živého chatu, ale v tomto rýchlom dni a veku používatelia požadujú vhodnejšie riešenia ako komplexné riešenia..

Stále to tak je’nie je to niečo, čo by vám malo zabrániť v tom, aby ste sa prihlásili na odber tejto služby’v porovnaní s inými výkonnými funkciami a bezpečnosťou používateľa, ktoré poskytuje VPNBaron.

Ale okrem toho sme zistili, že poskytovateľ ponúka veľa ľahko zrozumiteľných inštruktážnych videí a sprievodcov krok za krokom, ktoré ponúkajú používateľom množstvo riešení najbežnejších a niektorých zriedkavých problémov..

Ak teda máte problém s nedostatkom podpory živých rozhovorov a zdá sa, že e-mail je príliš dlhý proces, s ktorým môžete pokračovať, môžete prejsť na stránku svojej databázy poznatkov, aby ste získali efektívnejšie riešenia na vyriešenie väčšiny otázok..

Je VPNBaron odporúčaný?

Nie, nemáme’t odporučiť VPNBaron.

VPNBaron ponúka niekoľko úžasných výhod. to’je rýchly, ľahký, efektívny a nabitý vynikajúcimi funkciami, ktoré poskytujú užitočný zážitok z VPN. Prvým rozdávačom je však cena. Sieť VPNBaron je pomerne drahá vzhľadom na hodnotu služby za jej ponuku na oplátku.

Po druhé, jeho rýchlosti sú závratné. Výsledky testov rýchlosti, ktoré sme získali od rovnakých serverov, mali veľký rozdiel. Očakávame stabilitu od VPN a zrejme tu nie je v VPNBaron.

Po tretie, servery získate iba v 13 krajinách. Porovnajte tú verziu NordVPN, ktorá ponúka 5678 serverov za takmer polovicu svojej ceny, a pochopíte, prečo nemáme’Nepáči sa mi dosť VPNBaron, aby som ho odporučil.

Po štvrté, pre systém Windows nie sú ponúkané žiadne aplikácie okrem aplikácie pre systém Windows, čo je veľmi zlé, pokiaľ ide o užívateľskú prívetivosť..

Ak potrebujete cenovo dostupnú, ale oveľa lepšiu alternatívu k VPNBaron, môžete sa rozhodnúť pre Surfshark, výkonnú službu VPN s viac ako 800 servermi, odblokovanie Netflixu, podporu živého chatu, neprekonateľnú bezpečnosť a ďalšie len za 1,99 dolárov mesačne..

Viac informácií o Surfshark nájdete tu.

Похожие статьи

 • Recenzia AirVPN 2019

  AirVPN má pravdepodobne najvýznamnejšiu značku v celom odvetví VPN. Definuje službu pomocou týchto slov “Vzduch dýchať skutočný...

 • Recenzia TigerVPN 2019 - výkonná VPN, ktorá si vyžaduje malý tlak!

  Spoločnosť TigerVPN, založená v roku 2011, je slovenským poskytovateľom zabezpečených služieb súkromnej siete. Je vo vlastníctve spoločnosti ‘Tiger pri práci’ - technologická spoločnosť...

 • Shellfire VPN Review 2019

  Jurisdikcia Nemecko Cena 3,97 dolárov / mesiac (95,16 dolárov na dva roky) Servery 37 protokolov bez šifrovania AES-256 odblokuje sieť Netflix bez rušivých zásahov v Číne nie...

 • VPNSecure Review 2019

  Spoločnosť VPNSecure.me bola založená na neobvyklom mieste pre službu VPN’Na prvý pohľad sa nejaví ako vhodná služba, ale táto služba má veľa aspektov...

 • Recenzia VPN Browsec 2019

  Jurisdikcia Rusko Cena 1,99 USD / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 36 serverov na 32 miestach Protokoly Uloženie Protokolov Šifrovacia proxy služba (bez šifrovania) Odblokovanie...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me