Recenzia VPN Browsec 2019

jurisdikcie Rusko
cena 1,99 dolárov / mesiac na jednoročný plán
servery 36 serverov na 32 miestach
protokoly Ukladá denníky
šifrovanie Proxy služba (bez šifrovania)
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting žiadny
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky https://browsec.com/en/
kompatibilita Desktop, Chrome

Browsec je proxy / add-on / extension pre prehliadače, ktorý uľahčuje prístup k geograficky obmedzenému obsahu po celom svete. S rozšírením zákazníckej základne na 3 000 000 je server proxy / VPN pomerne populárny. Služba, ktorú prevádzkuje spoločnosť Browsec LLC, dokonca ponúka špecializovanú aplikáciu VPN pre používateľov systému Android a iOS. Keďže je však založená na Rusku, existuje trochu neistoty v súvislosti s bezpečnosťou a anonymitou, ktorú poskytuje. Ak chcete získať ďalšie informácie, prečítajte si túto podrobnú recenziu siete Browsec VPN.

Browsec je v niektorých oblastiach dobrý, ale stále mu chýba veľa dôležitých bezpečnostných a iných funkčných funkcií. Neexistujú žiadne desktopové aplikácie pre Windows alebo Mac OS’t nepodporuje Torrenting, nie’t mať vysoké rýchlosti alebo vypínač. Zákaznícka podpora sa stále vykonáva prostredníctvom zastaranej metódy predaja cestovných lístkov a aby sme ju doplnili, podpora OpenVPN neexistuje a ani nie je založená v bezpečnej jurisdikcii..

Tieto problémy však budú pretrvávať, pretože Browsec je služba na strednej úrovni s nízkou kvalitou a štandardmi služieb, takže ak ju nemáte’nechcem robiť kompromis v súvislosti s týmito nedostatkami, vašou ďalšou najlepšou alternatívnou cestou by bolo ísť o lacnú a lacnú najlepšiu VPN, ako je Surfshark..

Zjednodušene povedané, Surfshark má všetko, čo Browsec nerobí’t, takže múdrejším riešením by bolo ísť o prvé.

poskytovatelia

Odblokuje Netflix

rýchlosti

šifrovanie

protokoly

Multi-prihlásenie

stanovenie ceny

recenzia

webové stránky

Surfshark VPN VPN Browsec
ÁNO ÁNO
Nad priemer Podpriemerný
Šifrovanie AES-256 na všetkých protokoloch, ktoré podporuje Šifrovanie AES-256 na všetkých protokoloch, ktoré podporuje
OpenVPN & IKEv2 Protokol OpenVPN sa neponúka
Neobmedzené pripojenia na jedno predplatné 5
1,99 $ mesačne (2-ročný plán) so všetkými funkciami 3,33 USD mesačne podľa svojho ročného plánu predplatného (účtovaných 39,99 dolárov raz)
Surfshark Review VPN VPN Browsec
Navštívte Surfshark Navštívte VPN VPN Browsec
 • zabezpečenia
 • priehľadnosť
 • stanovenie ceny
 • servery
 • výkon
 • kompatibilita
 • podpora

Žiadne prekvapenie, pretože Browsec ponúka aj vojenské šifrovanie AES-256 na ochranu používateľských údajov, ktoré prechádzajú cez pripojenia s podporou VPN.

Je to integrálna bezpečnostná funkcia, ale nie niečo, čo by sme považovali za mimoriadne, keďže sa očakávalo, že každý poskytovateľ ponúkne úroveň šifrovania ako nepreniknuteľnú.

Žiadny hacker nedokáže dešifrovať vaše údaje, ak sú šifrované pomocou šifrov AES-256.

V Browsec táto úroveň šifrovania získava o to dôležitejšia, ako poskytovateľ neposkytuje’• ponúka podporu protokolu OpenVPN, čím sa šifrovanie stáva jedinou bariérou stojacou medzi hackermi a citlivými užívateľskými údajmi.

Preskúmanie podpory protokolov Browsec

Náš prehľad VPNsec Browsec odhalil, že poskytovateľ nedosahuje dodržanie svojho sloganu “BrowsecVPN - ochrana súkromia a bezpečnosť online” tým, že neponúka podporu pre bezpečné protokoly, ako je OpenVPN.

BrowsecVPN’s celkový bezpečnostný profil je dobrý, ale poskytovateľ’Ponuka protokolov je zastaraná a nie je tak bezpečná podľa moderných priemyselných štandardov.

Tí, ktorí používajú rozšírenie prehliadača, technicky vytvoria zabezpečené pripojenie prostredníctvom protokolu PPTP. Toto je možno najslabší a najzraniteľnejší z hľadiska bezpečnosti protokolov a väčšina najlepších poskytovateľov prerušila jeho používanie, ale BrowsecVPN ho naďalej používa ako svoj primárny protokol pre rozšírenia prehliadača, čo je zarážajúce..

Aplikácie pre iOS a Android používajú IPSec a L2TP súbežne. Služba neponúka podporu protokolu OpenVPN (protokoly TCP a UDP), čo je trochu divné, pretože poskytovateľ má okrem tejto politiky všetko v poriadku, napríklad šifrovanie vojenskej triedy a politiku bezpečného protokolovania..

Napriek tomu, že poskytovateľ ponúka šifrovanie na vojenskej úrovni, čo je dosť dobré na to, aby vaše údaje zostali v bezpečí, neponúkanie bezpečných a štandardných protokolov je niečo, čo nemôžeme ohroziť, a to nás vedie k zníženiu zabezpečenia poskytovateľa z hľadiska zabezpečenia.

Kontrola súkromia a bezpečnosti Browsec

Podľa nášho preskúmania VPN VPN Browsec táto služba hovorí, že chráni vašu komunikáciu všade a zabezpečuje, že budete dostávať úplne anonymné prehliadanie.

Aby sme toto tvrdenie mohli dôkladne otestovať, musíme skontrolovať, či sa poskytovateľovi podarí zachovať ochranu vašej skutočnej adresy IP alebo nie.

Prevádzkujeme Browsec prostredníctvom našich štandardných testov úniku IP a uspokojivo sme to dokázali’t únik IP akýmkoľvek možným spôsobom.

Netesnosti WebRTC a HTTP:

 • https://browserleaks.com/webrtc (Vymazať)
 • https://www.doileak.com/ (Vymazať)

Netesnosti DNS:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (Vymazať)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (Vymazať)

Netesnosti IPv4 / IPv6 a Torrent IP:

 • https://ipleak.net/ (Vymazať)
 • https://ipx.ac/run/ (Vymazať)

Ale napriek tomu, ak službu používate v prehliadači prostredníctvom doplnku, odporúčame vám zablokovať WebRTC a Flash Player, aby bola vaša IP chránená. to’Je to určite hendikep, ale môžete’Nechajte veci otvorené aj pre tie najmenšie zraniteľné miesta, pokiaľ ide o vašu bezpečnosť.

Preskúmanie jurisdikcie Browsec

Nezvyčajne sa jedná o službu VPN so sídlom v Rusku, miesto známe svojimi problémovými zákonmi o uchovávaní údajov, ktoré nútia poskytovateľov internetových služieb a softvérové ​​spoločnosti sledovať aktivitu na internete..

A tieto informácie bolo ťažké získať, pretože sme museli urobiť veľa kopania, než sme zistili, odkiaľ Browsec pôsobí.

Rusko nie je súčasťou žiadnej aliancie na zdieľanie údajov, napríklad 5 očí, ale jeho vlastné zákony týkajúce sa bezpečnosti údajov sú rovnako nebezpečné, čím ohrozujú vaše súkromie pred množstvom rizík.

Jediným bodom vykúpenia je, že Browsec nie’neuchovávajú sa žiadne významné druhy denníkov, takže aj keby ruské úrady požiadali o údaje z roubíka, zvíťazili’• nemať žiadne citlivé údaje od používateľov, ktoré by sa dali odovzdať orgánom. Napriek tomu sa Browsec musí dostať z Ruska, pretože nie je bezpečné miesto, kde by sa VPN už malo nachádzať.

Kontrola politiky prihlásenia Browsec

Keď sme skontrolovali Browsec’Pokiaľ ide o protokolovaciu politiku, s potešením sme zistili, že poskytovateľ nemá’• neuchovávať žiadne osobné denníky aktivít používateľa.

Áno, uchováva informácie o tom, ktoré stránky používatelia navštevujú, čo sťahujú, ale údaje zo všetkého, čo sa uchováva súhrnne, tj navštívené webové stránky budú súčasťou väčšej hromady obsahujúcej údaje zo všetkých webových stránok navštevovaných používateľmi, takže nič nemôže byť vystopovať späť k vám tak ľahko.

Služba využíva cenový model freemium. To znamená, že môžete používať rozšírenie prehliadača alebo aplikáciu VPN tak dlho, ako chcete, na bezplatnom pláne.

Ak však chcete využívať lepšie proprietárne funkcie, budete musieť ísť na prémiové predplatné.

Prémiové predplatné vám umožní prístup ku všetkým Browsec’s 36 umiestnení serverov v porovnaní s obmedzením na iba 4 počas bezplatnej verzie služby.

Ďalšie funkcie, ktoré odblokujete, ako napríklad zvýšenie rýchlosti, ktoré by vás priviedlo na 100 Mb / s, sú trochu cez palubu a ja nie’naozaj tomu neverím (Z dôvodov čoskoro odhalím).

Takže pre používateľov, Browsec’s prémiovou službou sa do vášho zoznamu serverov iba pridávajú ďalšie umiestnenia a vďaka tomu niektoré dobré funkcie, ako napríklad odblokovanie Netflixu, ale nie v USA.

Služba rozdeľuje svoj prémiový plán na dve možnosti:

 1. Mesačné predplatné: 4,99 $ mesačne
 2. Ročné predplatné: 3,33 $ mesačne (39,99 dolárov účtovaných raz)

Za 4,99 dolárov mesačne je mesačná transakcia primerane drahá, ako väčšina poskytovateľov neposkytuje’• Ponúkajte plány na mesačné predplatné, ktoré sú na 7 dolárov alebo nižšie. Môžem to nazvať dosť dobrý obchod.

Ročné predplatné vás bude stáť 3,33 USD mesačne, ale ak to pre vás vyzerá lacno, musíte ho porovnať s Surfsharkom alebo dokonca NordVPN, ktorí za nižšiu cenu ponúkajú oveľa širšiu škálu funkcií, ako sú špecializované aplikácie, odblokovanie Netflix v USA, agilná bezpečnosť, torrenting podpora medzi ostatnými.

Cena tohto plánu sa musí znížiť, berúc do úvahy veľa chýbajúcich funkcií v BrowsecVPN a pokiaľ nie je v rámci značky $ 2 / mesiac,’s relatívne drahý nákup. Prieskum cien Browsec

Prijaté spôsoby platby a kontrola vrátenia platby Browsec

V BrowsecVPN neexistuje žiadna možnosť’s platobnými metódami na zaplatenie programov predplatného prostredníctvom akejkoľvek kryptomeny, ako je bitcoín. Býval tam, keď som ho naposledy preskúmal, ale odvtedy’s odstránené. Momentálne nie je k dispozícii žiadny spôsob platby, ktorý by mohol viesť k zachovaniu súkromia vašich osobných finančných údajov.

Za programy môžete platiť prostredníctvom kreditných kariet alebo prostredníctvom Paypal a podobne’je to len o tom. To nie je dobré, ako keby ste ho porovnali s poskytovateľom, ako je PureVPN, ktorý ponúka viac ako 10 rôznych spôsobov platby, pre používateľa je určite veľa možností..

Teraz zadarmo plán. Je to celkom základné, pokiaľ ide o funkcie a možnosti, čo je zrejmé, pretože žiadny poskytovateľ nebude ponúkať bezplatné funkcie ako plné rýchlosti alebo viac serverov vo svojej bezplatnej verzii.

Existuje šírka pásma 1 Mb / s. Nie veľa, ale niečo, cez čo sa môžete dostať k všeobecnému prehľadávaniu, ale intenzívnejšie činnosti, ako je streamovanie, sú mimo hraníc.

Zároveň sa môžu vyskytnúť prerušenia a nekonzistencie s pripojením proxy, čo môže mať za následok nízku rýchlosť načítania stránky a oneskorenie. Používatelia sú tiež obmedzení na pripojenie iba na štyri servery z celkového počtu tridsaťšesť.

Poskytovateľ však okrem bezplatnej verzie ponúka aj záruku vrátenia peňazí na svoj platený program, takže pred vykonaním platenej verzie máte dostatok času na vyskúšanie služby..

Toto len poukazuje na dôveru, ktorú má BrowsecVPN k svojim službám. O vrátenie platby môžete požiadať do siedmich dní od zakúpenia prémiového plánu zaslaním e-mailu na adresu [email protected]

Až doteraz som nemal útočisko’t prečítať si všetky sťažnosti na poskytovateľa, ktorý neprechádza správne s vrátením platby, na akejkoľvek platforme, ako je Quora alebo Reddit, takže je možné povedať, že pravidlá pre vrátenie platby sú úplne platné.

Služba vráti sumu rovnakým spôsobom platby, aký ste pôvodne platili.

Browsec zadarmo recenzia

Zvuk okolo poskytovateľa je spôsobený hlavne poskytovateľom’je bezplatná verzia, ale podľa našej prehliadky VPN Browsec VPN, Browsec’Bezplatný plán VPN je úplne základný, pokiaľ ide o vlastnosti a možnosti.

To nie je žiadnym prekvapením, pretože bezplatné služby VPN sa často ponúkajú len preto, aby používateľovi poskytli bezplatnú skúšobnú službu s obmedzenými funkciami a je to len spôsob, ako prinútiť používateľov, aby kupovali prémiové predplatné. VPN Browsec zadarmo je k dispozícii na rovnaký účel.

Ale nechaj to’Najprv prejdite obmedzeniami bezplatného plánu.

Maximálna rýchlosť, ktorú budete môcť využívať bezplatnú službu, je obmedzená na 1 Mbps. Takže bez ohľadu na to, aké rýchle máte pripojenie, poskytovateľ bude vašu šírku pásma obmedzovať.

Zároveň sa môžu vyskytnúť prerušenia a nekonzistencie s vaším proxy pripojením, čo môže mať za následok nízku rýchlosť načítania stránky a oneskorenie.

Používatelia sa tiež obmedzujú na pripojenie iba na štyri servery z celkového počtu štyridsaťjeden.

Služba VPN VPN zadarmo Browsec je k dispozícii vo všetkých jej aplikáciách a rozšíreniach, ale odporúčame vám, aby ste bezplatnú verziu používali iba v prehliadačoch prostredníctvom kompatibilných doplnkov, pretože’s, kde služba funguje najlepšie.

Prieskum prémiového odberu Browsec

Spoločnosť Browsec prešla mimoriadnou míľou, pretože používateľom s prémiovým plánom ponúka lepšiu spoľahlivosť a pohodlie. Naše hodnotenie VPN VPN Browsec zistilo, že používatelia sa už nemusia starať o obmedzenie šírky pásma, čo znamená, že môžu využívať neobmedzenú rýchlosť prehliadania a sťahovania. V skutočnosti sa môžete tešiť na vyhradené dopravné pruhy, ktoré vám poskytujú pozoruhodné zrýchlenie pri skúmaní internetu.

Používatelia tiež získajú možnosť pripojenia sa k všetkým umiestneniam 30 serverov pomocou prémiového plánu. To znamená, že máte veľa možností na odblokovanie webových stránok s obmedzeným geografickým umiestnením v rôznych krajinách. Zároveň môžu užívatelia cítiť úľavu, že nebudú mať žiadne nezrovnalosti so svojimi pripojeniami VPN alebo proxy..

Recenzia registrácie Browsec

Podľa nášho preskúmania VPN VPN Browsec nie je registrácia v službe žiadna raketová veda. Jediné, čo musíte urobiť, je kliknúť na ikonu “Prihlásiť Se” na karte, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu stránky. Webové stránky vás presmerujú na nižšie uvedenú stránku. Tu budete musieť zadať svoju e-mailovú adresu a heslo. Po dokončení jednoducho kliknite na ikonu “Prihlásiť Se” tab. Dostanete potvrdzovací e-mail. Proces dokončíte kliknutím na odkaz.kontrola registrácie prehliadača browsecPo dokončení procesu registrácie získate prístup k dashboardu účtu dostupnému na webovej stránke. Stačí kliknúť na ikonu “Môj účet” Ak chcete zobraziť dátum vypršania platnosti, plán, ktorý ste zakúpili, a zaplatenú sumu.Prémiové hodnotenie browsec

Ak plánujete bezplatne, získate prístup k týmto 4 umiestneniam servera:

 • Holandsko
 • Singapore
 • Spojene kralovstvo
 • Spojené štáty

Ak však prejdete na prémiový plán zakúpením jeho predplatného, ​​odomknete týchto 32 ďalších umiestnení na serveri:

 • Austrália
 • Rakúsko
 • Belgicko
 • Bulharsko
 • Kanada
 • Česká republika
 • Dánsko
 • Fínsko
 • Francúzsko
 • Nemecko
 • Hong Kong
 • India
 • Írsko
 • Taliansko
 • Japonsko
 • Lotyšsko
 • Litva
 • Luxembursko
 • Mexiko
 • Nový Zéland
 • Nórsko
 • Poľsko
 • Rumunsko
 • Rusko
 • južná Afrika
 • Južná Kórea
 • španielsko
 • Švédsko
 • švajčiarsko
 • Turecko
 • Ukrajina
 • Spojené štáty (západ)

Zatiaľ čo počet serverov je pomerne nízky na 36 v porovnaní s poskytovateľmi, ako je ExpressVPN, ktorý v súčasnosti ponúka viac ako 3000 serverov, Browsec’Servery sú rozmiestnené po celom svete.

Existujú servery na miestach ako Turecko, Singapur, India a Južná Afrika, čo znamená, že používatelia z celého sveta sa môžu pripojiť k serverom, ktoré sú im fyzicky blízke..

Poskytovateľ však’Sieť serverov nemôže konkurovať väčším poskytovateľom služieb, ako sú Surfshark, NordVPN alebo PureVPN, ktorí ponúkajú tisíce serverov a dokonca aj jej rýchlosť je značne podpriemerná..

Kontrola rýchlosti VPNsec Browsec

Aby sme lepšie porozumeli spoľahlivosti a šírke pásma rozšírenia Browsec, vykonali sme rýchlostný test na našom pripojení 35 Mb / s:

Miestny poskytovateľ internetových služieb

Výsledky nižšie sú z nášho miestneho internetového pripojenia. Toto je len preto, aby ste lepšie porozumeli rozdielu medzi rýchlosťou primárnej siete a Browsec’s prémiovými servermi.Revízia rýchlostného testu Browsec

 Pripojené k serveru Browsec France

Naše testy serverov z USA do Francúzska preukázali nízku rýchlosť. Z 31,43 Mb / s sa rýchlosť sťahovania znížila na 12,28 Mb / s a ​​rýchlosť uploadu na 13,17 Mb / s, s latenciou až 142 ms.francúzsky francúzsky server browsec

 Pripojené k serveru Browsec Germany

Boli sme veľmi sklamaní, že sme spolu s ďalšími miestami otestovali nemecký server. Sieť VPN nedokázala na všetkých prémiových serveroch s výnimkou Francúzska urobiť lepšie ako sťahovanie 1 Mb / s a ​​5 Mb / s.nemecký server

Odblokovanie prehliadky Browsec Neflix

Neočakávali sme ani Browsec VPN’s prémiovou verziou, ktorá odblokuje Netflix na ktoromkoľvek z jeho serverov, ako to väčšina malých poskytovateľov VPN sietí na strednej úrovni nerobí’nerob to. Dôvodom je to, že spoločnosť Netflix presadila notoricky známy zákaz VPN,

Je neuveriteľne ťažké pristupovať na web pomocou pripojenia VPN, nehovoriac o geografických obmedzeniach a odblokovaní vašej obľúbenej knižnice krajín Netflix..

Aby to poskytovateľ zabezpečil, musí IP neustále nahrádzať tak, aby Netflix’s Zákaz VPN nie’t ich identifikovať ako VPN IP a zakázať im prístup na ich stránky. Vyžaduje si to, aby poskytovateľ poskytol veľa finančných a ľudských zdrojov, čo si poskytovateľ strednej úrovne so svojimi obmedzenými zdrojmi nemôže dovoliť, aby sa zaviazal často.

Kudos to Browsec, pretože sme zistili, že 2 z jeho serverov môžu odblokovať Netflix, pričom jeden z nich je serverom USA West, čím zasahuje zlatý štandard, pokiaľ ide o odblokovanie Netflixu..

Keby tam boli iba jeho rýchlosti, bolo by skvelou službou rozhodnúť sa, či by ste chceli získať prístup k Netflix USA.

Torrent Torrenting Review

Keďže poskytovateľ ponúka iba podporu založenú na prehľadávači a nemôže pokryť ani chrániť žiadne z vašich aplikácií, ktoré sú mimo vášho prehľadávača, poskytuje ho’nie je vhodný na Torrenting. Jeho ochranná deka sa nerozširuje na vaše aplikácie typu Torrenting, ako je UTorrent, vďaka čomu tento poskytovateľ stráca jednu z najdôležitejších funkcií, ktoré VPN majú ponúkať.

Torrenting však môžete stále používať na mobilných platformách, pretože BrowsecVPN tam ponúka špecializované aplikácie.

Recenzia kompatibility aplikácií Browsec

Podľa nášho preskúmania VPN VPN Browsec táto služba podporuje dobrú škálu zariadení a platforiem. Rozšírenie prehľadávača môžete použiť na akomkoľvek osobnom počítači s nainštalovaným prehliadačom Google Chrome, Opera Browser alebo Mozilla Firefox. Táto služba ponúka aj špecializovanú aplikáciu pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS. Určite by sme však radi videli prispôsobeného klienta VPN pre platformy Windows, Mac, Linux, Raspberry Pi a ďalšie platformy.

Kontrola rozšírenia VPN prehliadača Chrome Chromesec

Rozšírenie VPN VPN Browsec sa ukázalo byť neuveriteľne populárnou možnosťou pre používateľov prehliadača Google Chrome.

Z celkového počtu 24 827 hodnotení získa doplnok v Internetovom obchode Google pozoruhodné hodnotenie 4,54 hviezdičiek.

Najlepšia časť je, že rozšírenie Browsec VPN Chrome je ľahké a nemá’aby váš prehliadač nezažil žiadne závady alebo veľké výpady.

rozšírenie Chrome browsec

Ak používate Browsec VPN’je bezplatná verzia, potom nie’Počas používania rozšírenia neočakávate vysoké rýchlosti, pretože tento doplnok tiež podlieha obmedzeniu rýchlosti poskytovateľom v jeho bezplatnej verzii..

Rozšírenie pre prehliadač Chrome by Browsec je z hľadiska výkonu omnoho plynulejšie ako doplnok poskytovateľa Mozilla Firefox, čo je závada..

Takže ak chcete vedieť, v ktorom prehliadači poskytovateľ ponúkne najlepší výkon, potom vy’Odpoveď som dostal v rozšírení prehliadača Chrome.

Vďaka tomu je rozšírenie celkom pozoruhodnou voľbou na odblokovanie webových stránok s obmedzeným geografickým umiestnením.

Doplnok Browsec pre aplikáciu Firefox Review

Pre používateľov, ktorí chcú nasadiť prehliadač VPN Browsec pre prehliadač Firefox, je doplnok k dispozícii na bezplatné stiahnutie v obchode s aplikáciami Mozilla..

Aj keď je lepšie ich používať ako podobné doplnky poskytovateľmi, ako je Zenmate, don’Neočakávam od Browsec VPN vo Firefoxe príliš veľa, najmä ak ho používate prostredníctvom bezplatnej služby. Budete mať možnosť vykonať základné úrovne odblokovania a jednoducho obísť menej prísne obmedzenia a brány firewall, ako sú tie, ktoré sú umiestnené na pracoviskách na sociálnych sieťach, ako sú Facebook alebo Twitter. Ale nie viac ako to.

Doplnková aktualizácia prehliadača Firefox Mozilla Firefox

Bezplatná služba vás tiež obmedzí na prepínanie medzi iba 4 umiestneniami doplnku Firefox a tiež’nie je vôbec vhodné na Torrenting, pretože je to viac proxy ako VPN. Doplnok prehliadača VPN prehliadača Browsec pre prehliadač Firefox môže’• zaručiť rovnakú úroveň ochrany ako ochrana.

Celkovo sú recenzie a hodnotenie v obchode Firefox pozitívne, čo je dobré znamenie, pretože to ukazuje dôveru používateľov v doplnok ponúkaný poskytovateľom..

Ak chcete vyskúšať doplnok Browsec Firefox pre seba, môžete si ho nainštalovať tak, že navštívite stránku svojho poskytovateľa v obchode Mozilla tu.

Browsec pre prehliadku Opera

Rozšírenie siete VPN Browsec sa ukázalo byť obľúbenou voľbou aj pre používateľov Opery. Z celkového počtu 240 recenzií sa tejto službe podarilo dosiahnuť vysoké hodnotenie štyrmi hviezdičkami. Je to preto, že uľahčuje odblokovanie webových stránok s obmedzeným geografickým umiestnením a chráni vašu identitu pred sledovaním. Najlepšia časť zo všetkých: doplnok má veľkosť iba 5,0 MB a používa rovnaký dizajn a nevyužiteľnosť ako jeho náprotivky Mozilla a Chrome. Používatelia využívajú vynikajúcu spoľahlivosť a rovnaké intuitívne rozhranie.Opera Rozšírenie prehliadky Browsec

Browsec pre iOS Review

Podľa nášho preskúmania VPN VPN Browsec má aplikácia iOS krásne rozhranie a dizajn. Výhľad aplikácie je neuveriteľne užívateľsky príjemný. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať server a posuňte lištu na “na” na umožnenie bezpečného pripojenia. Všetka prevádzka prechádza protokolom IPSec, ktorý zaručuje dobrú anonymitu a súkromie.recenzia aplikácie browsec ios

Browsec pre Android Review

Naša prehliadka VPN VPNsecsec odhaľuje, že aplikácia pre Android zodpovedá rovnakej úrovni profesionality a užívateľskej prívetivosti ako na iných zariadeniach a prehliadačoch. Vzhľad a dojem sú veľmi hladké a nestretli sme sa so žiadnymi škytavkami alebo chrobákmi. Konektivita je tiež lepšia ako to, čo ponúkajú náprotivky prehliadača. browsec android recenziu

Môžete tiež použiť ktorúkoľvek z VPN VPN Browsec’s rozšíreniami pre prehliadače v systéme Android, ak aplikáciu nechcete používať, ale táto aplikácia vám poskytne oveľa jednoduchšie použitie ako nasadenie doplnku prehliadača VPN VPN Browsec pre mobil..

Ako používať Browsec?

Používanie Browsec nevyžaduje žiadne odborné znalosti alebo raketovú vedu. Môžete sa pripojiť k zabezpečenému miestu bez nutnosti registrácie. Musíte iba nainštalovať rozšírenie do príslušného prehľadávača, vybrať server a nadviazať spojenie. Táto služba vytvorí dočasný účet pre všetkých, ktorí sa pripájajú. K tomuto účtu môžete pripojiť e-mail alebo zakúpiť prémiové predplatné, aby ste získali prístup k celkovým 30 umiestneniam servera.

VPNsec Browsec Reddit

Podľa nášho preskúmania VPN VPN Browsec má táto služba aktívnu prítomnosť na serveri Reddit. Nájdete rôzne príspevky zákazníkov, ktorí kladú otázky a riešenia týkajúce sa ich mobilných aplikácií a doplnkov prehliadača. Mnoho užitočných členov komunity vedie používateľov o rôznych problémoch, s ktorými sa môžu stretnúť. Toto je vlákno zavádzajúce Browsec na Reddit a ďalšie vysvetľujúce rozdiel medzi VPN a rozšírením prehliadača. Môžete tiež skontrolovať nášho najlepšieho najlepšieho sprievodcu redakčným systémom pre alternatívy Browsec.

Recenzie skutočných používateľov Browsec

Aj keď služba VPN môže byť naozaj dobrá, mali by ste vedieť, že jej výkon sa môže medzi jej rôznymi aplikáciami a klientmi neuveriteľne líšiť. Dôvodom je skutočnosť, že nie každý klient sa pri VPN správa rovnakým spôsobom a na zabezpečenie toho, aby vaša služba na konkrétnej platforme fungovala dobre, potrebujete osobitný prístup..

Užívatelia don’• vo všeobecnosti kontrolujte, či nie sú k dispozícii recenzie iných služieb ako na platformách, ako sú Reddit, Quora, Facebook atď. Aj keď vám to dáva dobrý všeobecný prehľad o službe, pre konkrétnejšiu kontrolu VPN pre konkrétnu aplikáciu’s výkonnosťou, musíte skontrolovať recenzie aplikácie’s vlastnými obchodmi.

Tu sú niektoré z tých recenzií, ktoré sme utratili z rôznych obchodov s aplikáciami pre Browsec:

Recenzie používateľov prehliadača VPN Chrome Browsec

Tento poskytovateľ ponúka rozšírenie Chrome, ktoré je zvyčajne ľahkou možnosťou prevádzkovania siete VPN bez prílišného zaťaženia systému. Viete však, že obchod Chrome ponúka používateľom možnosť zadávať recenzie o rozšíreniach, ktoré sú tu hostené? Ak ste to urobili’Neviem, že doteraz by sme chceli povedať, že táto možnosť existuje a je skutočne veľmi užitočná pri kontrole celkových recenzií konkrétneho rozšírenia..

Browsec’Rozšírenie VPN malo v prehliadači Google Chrome Store nasledujúce recenzie:

recenzie prehliadača Chrome

Aj keď vždy existujú nejaké zlé recenzie služby, Browsec mal väčšinou kladné recenzie, ako je zrejmé z niektorých snímok obrazovky, ktoré máme’uverejnili tu.

užívateľské recenzie browsec chrome

Používatelia dokonca odmietli požiadať sieť VPN o svoje problémy alebo problémy s riešením problémov a my sme boli veľmi prekvapení, že sme videli Browsec’s tím podpory bol dosť aktívny na platforme!

stiahnuť prehliadač Chrome

Uľahčilo to každému používateľovi, ktorý si ho vyžiadal, a odpovede mali dokonca trochu sarkazmu, ako je vidieť na 4. snímke obrazovky.

hodnotenie prehliadača Chrome

Toto je vynikajúce zameranie na zákazníka, ktoré spoločnosť Browsec ukazuje, a dúfame, že ostatné siete VPN si toho všimnú a budú ho nasledovať.

Chceli by sme však povedať, že sme si všimli veľa sťažností týkajúcich sa toho, že Browsec je pomerne pomalý, takže sme si mysleli, že v rozšírení prehliadača Chrome môže byť problém s týmto problémom, takže sme ho sami otestovali. A na naše prekvapenie používatelia v skutočnosti hovorili pravdu, pretože rozšírenie prehliadača je skutočne dosť pomalé.

Odporúčame, aby ste si prečítali tieto recenzie pre konkrétne domény, pretože vám môžu poskytnúť niekoľko veľmi dôležitých informácií, ktoré by vám mohli chýbať!

Stiahnutie rozšírenia VPN prehliadača Chrome Browsec VPN

Stiahnutie rozšírenia prehliadača Chrome o Browsec je veľmi jednoduchý a jednoduchý proces a tu’ako to dokážete dosiahnuť za minútu!

 1. Ak chcete získať bezplatnú verziu, jednoducho choďte do obchodu Chrome a vyhľadajte ju “VPN VPN Browsec”
 2. Kliknite na “Pridať do prehliadača Chrome” a ste hotoví!
 3. Pre prémiovú verziu si vyberte cenový plán a zaplatte zaň
 4. Teraz získajte svoje e-mailové poverenia od Browsec VPN vo svojom e-maile a jednoducho choďte do obchodu Chrome a vyhľadajte ho pomocou jeho názvu “VPN VPN Browsec”
 5. A znova, stačí kliknúť na “Pridať do prehliadača Chrome”
 6. Raz rozšírenie’boli pridané do vášho prehliadača Chrome, zadajte svoje používateľské poverenia a pripojte sa k serveru podľa vlastného želania, aby ste s ním hneď mohli začať.!

VPNsec Browsec prasknutý

Pre všetkých používateľov, ktorí chcú sťahovať akýkoľvek prasknutý softvér VPN, jednoducho vám odporúčame, aby ste s ním vôbec nepostupovali. Pretože podľa nášho názoru, formovaného rokmi služieb v tomto odvetví, sme presvedčení, že NIE VPN je lepšia ako prasknutá VPN.

Je to preto, že prasknutý softvér VPN je často kladený online, aby nalákal netušiacich zákazníkov, a potom tento prasknutý softvér zamorí vírusom, ukradne údaje, vloží malware, zašifruje súbory, nainštaluje ransomware alebo slúži na podobný zlovestný účel..

Takže je to buď Browsec VPN Chrome Extension Crack alebo akákoľvek iná VPN alebo akýkoľvek iný nástroj, jednoducho don’nikdy sa k tomu nepribližovať. Platené siete VPN sú zvyčajne najbezpečnejšie stávky, pričom niektoré bezplatné služby tiež poskytujú používateľom možnosť zdať si súkromie, ale popraskaný softvér sietí VPN je väčšinou podvodom, ktorému sa treba za každú cenu vyhnúť..

VPN VPN Browsec pre recenzie používateľov systému Android

VPN aplikácie pre Android sa v dnešnej dobe stali čoraz obľúbenejšími vďaka rastúcemu množeniu lacnejších smartfónov s Androidom po celom svete. Android je zďaleka najobľúbenejší mobilný operačný systém, a preto je prirodzené, že ak sa používatelia prihlásia do siete VPN, vyhľadajú aj svoju aplikáciu pre Android..

A zatiaľ čo počet aplikácií VPN v oficiálnom obchode Google Play rastie exponenciálne každý deň, nie veľa z nich je dosť dobrých na použitie..

Browsec app’s nie je príliš dobrý, pretože jeho používateľské rozhranie a používateľské rozhranie sú príliš preplnené a lenivé pre náš vkus. Ich Android je podľa našej recenzie najslabším článkom, čo by mohlo v tejto VPN spôsobiť výpadok’s celkovo dobrým výkonom takmer vo všetkých metrikách.

Užívateľské recenzie na Browsec boli v Obchode Google Play zmiešané a zatiaľ čo sieť VPN získala hodnotenie 4,5, používatelia sa sťažovali veľa na to, že aplikácia nefunguje podľa očakávaní.

browsec Recenzie aplikácií pre Android

Sťažnosti sa pohybovali okrem iného od častých odpojení až po úniky IP. Odporúčame preto Browsec vylepšiť svoju aplikáciu pre Android’s výkonom, aby sa odstránil najväčší brnenie v jeho brnení v súčasnej dobe.

browsec android aplikácie na stiahnutie

Nastavenie VPN VPN Browsec pre Android

Android of Browsec VPN sa dá nainštalovať podľa nasledujúceho postupu krok za krokom:

 1. Zaregistrujte sa pomocou VPN a platte za svoj cenový plán
 2. Zabezpečte svoje užívateľské meno a heslo VPN
 3. Stiahnite si aplikáciu Browsec Android z Obchodu Google Play
 4. Nainštalujte si ho do svojho smartfónu s Androidom a používajte ho podľa svojich požiadaviek!

Užívateľské recenzie na prehliadač VPN VPN VPN Browsec

Rovnako ako rozšírenie prehliadača Chrome, aj Browsec ponúka svoje vlastné vyhradené rozšírenie pre prehliadač Firefox.

Keď sme skontrolovali používateľské recenzie v obchode s doplnkami Mozilla, boli sme veľmi sklamaní, pretože tu sú väčšinou falošné alebo spamové správy a nie sú ani zďaleka užitočné, v porovnaní s tými, ktoré sme našli v zariadeniach Android alebo Chrome. rozšírenia obchodov.

Toto je všeobecný problém pre ukladací priestor Firefoxu’s rozšírením Browsec vôbec nebolo zaradené. Takmer pri každom rozšírení nájdete nezávažné recenzie, falošné príspevky, množstvo spamu, nepochopiteľné komentáre a ďalšie.

Tu je niekoľko príkladov:

Recenzie prehliadača Firefox

Sme vyhrali’t preskúmanie Browsec’Rozšírenie Firefoxu založené na týchto recenziách vôbec, pretože by sa to podobalo ponižovaniu dobrej služby. Naše vlastné hodnotenie rozšírenia je, že je’Rýchle a odblokované stránky s obmedzeným prístupom (Netflix a ďalšie hlavné streamingové stránky nezahrnuté), rýchle a bezplatné (pokiaľ si nevyberiete platenú verziu). Ak ho chcete použiť pre svoj Firefox, potom je’Je to určite jedna z lepších možností spomedzi tých, ktoré existujú pre túto platformu na ochranu vašej online identity.

stiahnuť firefox

Spätná väzba / podpora Browsec

Pri našej prehliadke VPN VPNsecsec sa zistí, že služba má priemerný systém podpory. Nemáte k dispozícii živé rozhovory, často kladené otázky, pokyny na riešenie problémov ani inštalačné príručky ani poskytovateľ neposkytol žiadne kontaktné údaje, ktoré by vám pomohli vyriešiť vaše problémy. Jedinou možnosťou, ktorú majú používatelia k dispozícii, je e-mailová podpora, ktorá ponúka primeranú dobu odozvy dve alebo tri hodiny. Nižšie nájdete službu’s jednoduchý kontaktný formulár.Recenzia podpory Browsec

Špičkoví poskytovatelia VPN ponúkajú podporu živého chatu, pretože je v dnešnej dobe neuveriteľne dôležitý’s dňom a vekom ponúknuť používateľom rýchly a spoľahlivý spôsob podpory’Je dostatočne technicky spôsobilý na riešenie viacerých druhov problémov s používateľmi.

Browsec stále nemá’neponúkam to a to’s malými poskytovateľmi sa to páči. To, že sa ráta medzi najlepších, nie je o počtoch, ale o ponúkaní štandardnej kvality služieb, ktorých živý chat je neoddeliteľnou možnosťou.

Podpora vstupeniek je pomalá a neosobná, takže Browsec to musí znova preskúmať a zabezpečiť, aby používatelia mohli získať druh podpory, ktorú začínajú očakávať od VPN.

Je použitie Browsec bezpečné alebo legálne?

Počas našej prehliadky Browsec sme naskenovali stránky stránok Podmienky používania a Zásady ochrany osobných údajov, aby sme získali lepšiu predstavu o najlepšom lacnom zabezpečení VPN. Je zrejmé, že Browsec nezaznamenáva žiadne dôležité údaje o pripojení / relácii, ktoré môžu zahŕňať využitie šírky pásma, požadovanú stránku, súbory cookie stránok atď. Služba však môže pri registrácii k účtu vyžadovať vašu e-mailovú adresu. K svojmu účtu môžete prepojiť aj ďalšie informácie, ako napríklad podrobnosti o platbe.

Keďže však väčšina transakcií kontroluje poskytovateľov tretích strán, môžete mať istotu, že vaša totožnosť zostáva tajná a bezpečná. Keďže ide o doplnok prehliadača, existuje neistota, že vaša aktivita sa dá sledovať späť k vám. Stránka však jasne odhalí, že vaše osobné údaje nezverejní, pokiaľ nedostanú žiadosti o vymáhanie práva.

Konečné rozhodnutie

Nemám’Neodporúčam BrowsecVPN a mám na to dobré dôvody.

BrowsecVPN a bezpečnosť mohli byť dobrým kombo pre výber, ak by poskytovateľ bol schopný vyžehliť niekoľko závad, ktoré existujú v jeho službách. Má v úmysle byť celkom užívateľsky prívetivým produktom tým, že ponúka doplnkové proxy proxy pre prehliadač a aplikácie VPN pre smartfóny s Androidom / iOS, ale nedosahuje to dosť..

Cena prémiového plánu je veľmi primeraná na 3,33 USD mesačne pri jeho ročnej transakcii, ale keď môžete získať oveľa lepšiu VPN ako Surfshark za oveľa nižšiu cenu za 1,99 USD mesačne vo svojom 24-mesačnom pláne predplatného, ​​vyhralo’Nebudete múdre platiť viac a získate menej tým, že sa rozhodnete pre BrowsecVPN.

Похожие статьи

 • Recenzia AirVPN 2019

  AirVPN má pravdepodobne najvýznamnejšiu značku v celom odvetví VPN. Definuje službu pomocou týchto slov “Vzduch dýchať skutočný...

 • Recenzia TigerVPN 2019 - výkonná VPN, ktorá si vyžaduje malý tlak!

  Spoločnosť TigerVPN, založená v roku 2011, je slovenským poskytovateľom zabezpečených služieb súkromnej siete. Je vo vlastníctve spoločnosti ‘Tiger pri práci’ - technologická spoločnosť...

 • VPNSecure Review 2019

  Spoločnosť VPNSecure.me bola založená na neobvyklom mieste pre službu VPN’Na prvý pohľad sa nejaví ako vhodná služba, ale táto služba má veľa aspektov...

 • Recenzia VPNBaron 2019

  Jurisdikcia Rumunsko Cena 5,54 dolárov Servery 13 Protokoly Žiadne protokoly Šifrovanie OpenVPN / L2TPIKEv2 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje v Číne Nie je odporúčané...

 • Hola VPN Review 2019 - Nebezpečné “zadarmo” VPN, ktorej sa treba vyhnúť!

  Hola VPN, ktorá bola založená v roku 2017 a ktorú založili Ofer Vilenski a Derry Shribman, je medzi freebies známym menom. Používa freemium model, čo znamená, že sú...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me