Recenzia Unlocator 2020

jurisdikcie Dánsko
cena 4,16 dolárov / mesiac na jednoročný plán
servery 42 Iba servery
protokoly Uloží denníky používania
šifrovanie AES-256-bitové
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting žiadny
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  žiadny
webové stránky https://unlocator.com/
kompatibilita Windows, Android, Apple

Čo je Unlocator?

Spoločnosť Unlocator, založená v roku 2012 a vytvorená spoločnosťou Linkwork ApS, je poskytovateľom inteligentných DNS a VPN so sídlom v Dánsku. Unlocator, ktorý bol predstavený ako riešenie na odblokovanie webových stránok s obmedzeným geografickým umiestnením, potrebuje stále veľa práce, aby sa stal robustným riešením ochrany osobných údajov a zabezpečenia online..

Ich inteligentný systém DNS často využíva bloky poskytovateľov internetových služieb alebo vlastníkov sietí a sieť VPN, ktorá funguje skôr ako zálohovanie, zlyhá pri poskytovaní primeranej anonymity online. Vôbec to nie je dobré riešenie, a to ani na jednoduché obídenie geografických obmedzení alebo na skrytie vašej identity.

 • zabezpečenia
 • priehľadnosť
 • stanovenie ceny
 • servery
 • výkon
 • kompatibilita
 • podpora

jurisdikcie

Je dosť zlé, že Unlocator má zlý výkon, že ich ústredie je v jurisdikcii Aliancie pre deväť očí. Dánsko nestanovuje normy ochrany súkromia GDPR, nie je nimi však oklamaný.

Krajina je označená za jednu z najfrekventovanejších jurisdikcií, ktorá nesprávne dezinformuje používateľov, keď sa v skutočnosti oddávajú hromadnému sledovaniu a zdieľaniu spravodajských informácií s ostatnými členmi aliancie..

Preto umiestnenie nemožno považovať za a “trezor” príslušnosť. Áno, Dánsko ešte nemá profil ONI, stále je však súčasťou regionálneho prehľadu škandinávskych krajín.

Používanie siete VPN je naďalej zákonné napriek tomu, že Dánsko má právnu právomoc obmedziť prístup online. Napriek tomu by som neveril Unlocatorovi, aby udržal svoju totožnosť a informácie v súkromí!

Odvolanie Unlocator

Zásady protokolovania

Ak sa do našej recenzie dostanete podrobnejšie, uvedomíte si, že Unlocator doslova nasáva zachovanie vašej identity. Neposkytujú žiadne súkromie pre spotrebiteľov, pretože používajú inteligentný systém DNS, ktorý nepridáva šifrovanie do vášho sieťového pripojenia.

Hybrid Unlocator, ktorý zahŕňa ponuku VPN, nezmierňuje tieto problémy týkajúce sa ochrany osobných údajov a najhoršie je, že poskytovateľ dokonca pripúšťa vedenie protokolov o používaní, ktoré sa podľa nich odstránia do 24 hodín od ukončenia relácie, ale ako môžeme niekedy viem?

Pravidlá protokolovania Unlocator

Netesnosti IP / DNS

Ak ty’znovu premýšľam; Je Unlocator bezpečný? Odpoveď znie nie! VPN nie je bezpečná voľba. V skutočnosti som to nemohol ani donútiť, aby fungoval na mojom operačnom systéme Windows. Som naozaj frustrovaný!

Chvíľu som to používal v systémoch Android a iOS, ale nepomyslel som na vykonanie testu, pretože ich zvyčajne vykonávam na svojom počítači. Musel som na obrazovke zaznamenať výkon klienta na Windows.

Ako vidíte nižšie, pred spustením Unlocator.exe fungovalo moje pripojenie k internetu v poriadku. Ihneď po spustení sa internet odpojí a po ukončení aplikácie sa znova pripojí.

Iste, služba funguje na smartfónoch, ale čo používatelia notebookov a stolných počítačov? Po zavedení tohto klienta spustím testy úniku adries IP / DNS!

priehľadnosť

Vždy je dobré vedieť o ústredí, majiteľoch, investoroch, predstavenstve, správach o zárukách / správach o transparentnosti a procesoch auditu (ak existujú) služby VPN.

Týmto spôsobom môžu používatelia určiť, či je Unlocator legálny alebo nie? Našťastie poskytujú informácie o svojej spoločnosti, ktorá je registrovanou ochrannou známkou spoločnosti Linkword ApS.

Samotný poskytovateľ sa nachádza v meste Kodaň. Poslal som e-mail spoločnosti Unlocator a položil som im INVASÍVNE otázky podobné iným poskytovateľom v mojej príručke transparentnosti.

Stále však čakám na odpovede na moje otázky od Unlocatora. Myslím, že to bol týždeň, čo som ich kontaktoval!

Ceny predplatného

Unlocator zvyčajne ponúka dva predplatné balíčky: Smart DNS a Smart DNS + VPN, ktoré sa ďalej delia podľa dĺžky kvôli využitiu zliav..

Balík Smart DNS začína na 4,95 dolárov mesačne. Ak sa rozhodnete pre šesťmesačnú transakciu, mesačné náklady klesnú na 4,58 dolárov, čo znamená, že zaplatíte 27,48 dolárov!

Cena predplatného Unlocatora

Ak pôjdete s ročným obchodom, náklady klesnú na 4,16 dolárov mesačne, čo predstavuje 12,9 mesačného prístupu na 49,92 dolárov. V prípade servera Smart DNS + VPN sa cena začína na 9,99 dolárov.

Je to dosť drahé, pretože sieť VPN je v rastúcej fáze a vyžaduje si veľa vylepšení. Pre lepšiu hodnotu sa rozhodnite pre ročný balík, ktorý začína na 6,58 $ / mesiac, čo znamená, že za 12-mesačný prístup zaplatíte 78,95 $!

Prehľad serverov

Napriek tomu, že Unlocator je na trhu od roku 2012, nemá veľmi pôsobivý zoznam serverov. Čísla sa rozširujú iba na 42 serverov a väčšina z nich ponúka zlý výkon.

Prehľad serverov Unlocator

Testoval som VPN a jej servery, aby som zistil, či sú holé alebo virtuálne. Každá adresa servera, ktorú som pridal do CA Synthetic Monitor, vykázala stratu paketov 100%.

Unlocator Review

Nie je to môj prvý testovací server, takže viem, že tento problém je v súlade iba s Unlocatorom. Na získanie lepšieho nápadu som na ich serveri vo Veľkej Británii vykonal trasu.

Výsledky ukazujú nízku ms a RTT, čo naznačuje, že server je skutočne umiestnený tak, ako je inzerovaný, ale stále nechápem, prečo som prijímal chyby v pingovaní na server z viacerých miest..

Preskúmanie VPN unlocatora

výkon

V systémoch Android a iOS fungovali aplikácie hladko, ale rýchlosti, ktoré som dostal, boli naozaj nízke. Narazil som aj na časté odpojenia, ktoré bránili celej skúsenosti.

Klient Windows nepracoval vôbec, takže o tom nemám čo povedať. Pokúsil som sa odblokovať sieť USA Netflix prostredníctvom inteligentného servera DNS a VPN v systéme Android, ale nespočetné množstvo zlyhaní.

Aj napriek konfigurácii Unlocator’Pri nastavení DNS zostali výsledky konštantné. Pokiaľ ide o odblokovanie systému MLB.TV od Unlocatoru, fungovalo to, ale výkon bol opäť veľmi slabý!

Návrh a výkon aplikácie Unlocator

kompatibilita

Pokiaľ ide o kompatibilitu, Unlocator ponúka aplikácie pre všetky známe platformy / OS. Máte natívny softvér pre Windows, Mac, iOS a Android.

Chýbajú rozšírenia prehliadača Mozilla Firefox, Google Chrome a Opera. Neexistuje ani žiadna aplikácia Unlocator Apple TV a poskytovateľ pracuje na vydaní aplikácie pre Amazon Fire TV & tablety.

Pre iných technicky zdatnejších jednotlivcov ponúka spoločnosť Unlocator podrobné návody na nastavenie všetkých operačných systémov, prehrávačov médií, herných konzol, inteligentných televízorov, smerovačov a smartfónov (väčšinou však pre službu Smart DNS).

Kompatibilita odlokátora

Zákaznícka podpora

Unlocator skutočne ponúka celkom dobre podporu zákazníkom. Poskytujú množstvo možností, ako napríklad e-mail, live chat a stránka s informáciami.

V prípade e-mailu som dostal odpoveď do 2 3 hodín od odoslania dotazu. Živý rozhovor nebol k dispozícii po 12:00, ale hneď ako som bol k dispozícii, dostal som rýchlu odpoveď.

Znalostná základňa má spolu s sprievodcami nastavením pomerne veľa informácií týkajúcich sa problémov okolo klienta.

Unlocator starostlivosť o zákazníka

Na podporu máte dokonca 7 rôznych sekcií: Začíname, Unlocator VPN, Smart DNS, Váš účet, API a tipy & triky!

Unlocator VPN

Konečné rozhodnutie

Odporučil by som Unlocator?

Hm, peklo. Jurisdikcia pre deväť očí, problémy s pripojením, pomalé rýchlosti, nedostatočná dostupnosť serverov, žiadne rozšírenia prehľadávača a zoznam pokračuje.

Existuje príliš veľa negatív, aby ste Unlocator považovali za bezpečnú voľbu, či už ide o streaming alebo príjem anonymity online.

Jedinými pozitívami sú proaktívny podporný tím a veľa možností výberu cien, ale to je len o tom. Unlocator nie je spoľahlivý!

Похожие статьи

 • Windscribe VPN Review 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 49 dolárov za 1-ročný plán Servery 600+ servery v 60 krajinách Denníky Áno Šifrovanie AES-256 Bit odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno...

 • Surfshark Review 2020

  Právna zodpovednosť Britské Panenské ostrovy Cena 1,99 USD / mesiac (47,76 dolárov za 24 mesiacov) Servery 1040+ a viac ako 61 krajín Protokoly Žiadne protokoly Certifikované šifrovanie...

 • VPN Unlimited Review 2020

  Jurisdikcia USA Cena 2,78 Servery 400+ Protokoly Nie Šifrovanie OpenVPN, L2TP / IPSec a IKEv2 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Funguje v Číne Odporúča sa...

 • VyprVPN Review 2020

  Jurisdikcia Švajčiarsko (nebezpečné) Cena 6,67 dolárov / mesiac (80 dolárov za 1 rok) Servery 700 protokolov Žiadne protokoly Šifrovanie AES-256 odblokuje Netflix Áno Torrentovanie...

 • PureVPN Review 2020

  Jurisdikcia Hongkong Cena 2,91 $ / mesiac na serveroch s dvojročným plánom 2 000+ vo viac ako 140 krajinách Protokoly Žiadne protokoly Certifikované šifrovanie AES-256-CBC odblokuje Netflix...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me