Recenzia Trust.Zone – poskytovateľ VPN priateľský k rozpočtu

jurisdikcie Seychely
cena 3,33 dolárov mesačne
servery 127 serverov
protokoly Žiadne záznamy
šifrovanie Šifry AES-256-CBC
Odblokuje Netflix Áno
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  Áno
webové stránky https://trust.zone/
kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox

Kontrola dôveryhodnosti

Čo je Trust.Zone?

Vytvoril spoločnosť s názvom “Trust Solutions, LLC” a so sídlom na Seychelách, Trust.Zone je služba virtuálnej súkromnej siete (VPN), ktorá sa dostala na trh už v roku 2014. Celkovo najlepšia VPN ponúka celkom slušný produkt s dobrým počtom serverov, primeranou cenou a softvérové ​​funkcie. Ocenili by sme však väčšiu rozmanitosť v kompatibilite medzi platformami. Ak potrebujete ďalšie informácie o službe VPN, prečítajte si tento komplexný prehľad Trust.Zone Review.

Pros Zápory
1. Funkcia automatického zabíjania

2. Tri súčasné pripojenia

3. Cenové plány prijateľné pre rozpočet

4. 10-dňová záruka na vrátenie platby

5. Skúšobná verzia zdarma na testovanie

1. Chýba podpora živého chatu 24/7

2. Iba adresy IP určené pre Veľkú Britániu

3. Chýbajúce natívne aplikácie

Prehľad plánov a cien Trust.Zone

Podľa nášho prehľadu Trust.Zone poskytovateľ ponúka svojim rozumným cenotvorcom primeranú cenu, ktorá sa nachádza v zozname VPN priaznivého pre rozpočet. VPN zvyčajne ponúka jeden plán, ktorý je rozdelený do troch kategórií podľa trvania: 1 mesiac, 3 mesiace a 1 rok.

Ako vidíte nižšie, mesačný plán začína na 6,99 dolárov, čo je osviežujúca zmena, ktorá sa prejaví - v dôsledku vysokých cien väčšiny VPN. 3-mesačný plán je stanovený na 4,95 dolárov mesačne, čo vám umožní využiť zľavu 30% v celkovej výške iba 14,85 dolárov. Čo iného by ste mohli požiadať?

Ak však používatelia chcú získať najlepšiu hodnotu, choďte na ročný plán. Trust.Zone ide o kúsok ďalej tým, že dodáva lacný produkt len ​​za 3,33 dolárov mesačne. To znamená, že získate úžasnú zľavu 53%, čo predstavuje iba 39,95 dolárov za 12 mesiacov!

Prehľad plánov a cien Trust.Zone

Kontrola spôsobov platby Trust.Zone

Pokiaľ ide o registráciu u poskytovateľa, je nevyhnutné, aby používatelia mali k dispozícii množstvo možností platby. Koniec koncov, zákazníci sa zaregistrujú zo všetkých kútov sveta, ak je VPN dobrá. Lucky for Trust.Zone vyhliadky, máte k dispozícii veľké množstvo spôsobov platby, medzi ktoré patria PayPal a kreditné karty ako Visa MasterCard, American Express, Discover a UCB..

Trust.Zone dokonca nastaví PayPro Global, ktorý je bránou pre viac ako 70 spôsobov platby. Medzi ne patrí Qiwi, Union Pay, iDeal, WebMoney, AliPay, bankový prevod a ďalšie. Ak chcete zostať úplne anonymní pri registrácii a používaní služby VPN Trust.Zone, používatelia majú dokonca možnosť používať bitcoinovú kryptomenu (ktorá má zavedenú povesť za to, že sa nedá zistiť)..

Kontrola spôsobov platby Trust.Zone

Trust.Zone Dedicated IPs Review

Vďaka službám VoD môžu byť chytré a integračné algoritmy, ktoré dokážu identifikovať dynamické adresy IP, odblokovanie stránok ako Netflix, BBC iPlayer a Amazon Prime niekedy náročné. Pridajte to k zlej bezpečnosti dynamických IP, najmä pri prístupe k bankovým informáciám, a možno budete chcieť vymyslieť lepšie riešenie. Tu sa dostanú určené adresy IP.

Náš prieskum Trust.Zone odhalil, že poskytovateľ ponúka ďalšie funkcie, ktoré zahŕňajú vyhradené adresy IP. Najlepšie na tom všetkom je, že v súčasnosti existuje 53% zľava na voliteľné doplnky. Tým sa znižuje cena statickej adresy IP zo 6,99 dolárov až na 3,33 dolárov mesačne. Je smutné, že vo Veľkej Británii máte prístup iba k statickým IP. Medzi ďalšie doplnky patrí viac prihlásení na 3 zariadeniach, ktoré stoja ďalších 1,91 dolárov mesačne.

Trust.Zone Dedicated IPs Review

Záruka vrátenia platby Trust.Zone

Po vykonaní dôkladnej kontroly spoločnosťou Trust.Zone sme sa dozvedeli, že VPN skutočne poskytuje záruku na vrátenie platby, aj keď v nej nie sú uvedené žiadne ďalšie miesta na webových stránkach. Dozvedeli sme sa viac o záruke vrátenia peňazí na internete “Podmienky služby” na ktorej je uvedené, že Trust.Zone môžete upovedomiť do prvých 10 dní od zmluvy o získaní 100% vrátenia.

Nie všetko je však také jednoduché a získanie náhrady prichádza so súborom pravidiel. Musíte sa ubezpečiť, že ste nevyužili viac ako 1 GB šírky pásma. Ak kvóta presiahne 1 GB, stále môžete požiadať o čiastočnú refundáciu. Za týmto účelom budete musieť odoslať lístok na podporný portál. Tento proces bude trvať až 20 dní po zrušení vašej zmluvy.

Trust.Zone VPN zadarmo

Okrem ponuky 10-dňovej záruky vrátenia platby, naša kontrola Trust.Zone zistí, že VPN dokonca ponúka spoľahlivý BEZPLATNÝ SKÚŠKA. Toto je iné ako úplne ZADARMO VPN, pretože máte neobmedzený prístup k službe VPN iba na celkom 3 dni, čo vám umožňuje prístup iba k 1 GB dát o šírke pásma, 1 simultánnemu pripojeniu a 111 umiestneniam servera..

Kompatibilita zariadení Trust.Zone

S novými platformami / OS, ktoré sa neustále dostávajú na trh, je rozumné, aby VPN diverzifikovala svoje služby tak, aby vyhovovali požiadavkám používateľov. Podľa nášho prehľadu Trust.Zone poskytovateľ ponúka iba natívnu aplikáciu pre operačný systém Windows, napriek tomu, že ukazuje, že podporuje iné platformy ako iOS, Android, Linux a MAC (pre ktoré by ste museli manuálne nastaviť VPN).

Kompatibilita zariadení Trust.Zone

Kontrola dostupnosti servera Trust.Zone

Pokiaľ ide o dostupnosť serverov, naša kontrola Trust.Zone zistí, že poskytovateľ ponúka primeraný zoznam 127 rýchlych serverov rozmiestnených na 79 miestach po celom svete - medzi ktoré patrí Južná Afrika, Japonsko, India, Hongkong, Singapur, Francúzsko, Spojené kráľovstvo. , Ukrajina, Bulharsko, Holandsko, Rusko, Nemecko, Poľsko, Fínsko, Spojené štáty, Kanada, Brazília, Švédsko, Taliansko, Španielsko, Švajčiarsko, Belgicko, Rumunsko a ďalšie!

Kontrola dostupnosti servera Trust.Zone

Protokoly Trust.Zone / kontrola šifrovania

Pokiaľ ide o využitie vynikajúcej anonymity online, ktorá vás chráni pred zvedavými očami, najmä pri zapojení sa do činností P2P / Torrenting alebo pirátskeho streamingu, používatelia musia mať silnú šifrovanú sieť. To znamená, že VPN, ktorú používajú, by mala podporovať výkonné šifrovacie protokoly. Našťastie pre zákazníkov Trust.Zone máte prístup k šifrám OpenVPN AES-256-CBC v kombinácii s handshake RSA-2048 a autentifikáciou SHA256, aby ste zakryli svoju totožnosť.

Preskúmanie zásad ochrany osobných údajov Trust.Zone

Podľa nášho preskúmania Trust.Zone sa poskytovateľ môže pochváliť pomerne prísnymi zásadami bez protokolov. Jedinou informáciou, ktorú si stránka uchováva, je vaše meno, e-mailová adresa a ďalšie podrobnosti, ktoré sa používajú pri schvaľovaní vašej registrácie. Ak používate platobný procesor tretej strany, mohli by tiež ukladať konkrétne informácie o platbách. Okrem toho sú všetky heslá / účty VPN, verejné / súkromné ​​kľúče uložené v šifrovanom formáte pomocou kryptografických algoritmov.

Trust.Zone Torrenting

Často sa pýtame, prečo by niekto vytvoril službu VPN, ak jednoducho nemôže poskytnúť používateľom možnosť zapojiť sa do P2P / Torrentingu (príkladom je tunelové spojenie). Našťastie pre zákazníkov spoločnosti Trust.Zone sú veci iné a vy máte podporu pre zapojenie sa do aktivít v oblasti torrentingu. Klient VPN je dokonca vybavený automatickým prepínačom zabíjania a rôznymi portami VPN pre zabezpečenie pri sťahovaní torrentov.

Recenzie webových stránok Trust.Zone

Ak poskytovateľa porovnáme s inými poskytovateľmi na trhu, naša recenzia Trust.Zone odhalí, že webová stránka je úplne jedinečná v celom svojom vzhľade. Na svojich webových stránkach používa celkom chytľavé a jasné farby, čo je osviežujúca zmena. Napriek tomu, že by sme si želali viac informácií o funkciách / nástrojoch spolu s prístupom k živému rozhovoru, web sa aj naďalej darí celkom dobre!

Recenzie webových stránok Trust.Zone

Kontrola zákazníckej podpory Trust.Zone

Používanie siete VPN v tomto dni a veku, v ktorej každý podnik / vláda trvá na obmedzení prístupu k informáciám, sa môže skomplikovať. Pridajte toto k niektorým neočakávaným problémom / problémom, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku určitých chýb v natívnych aplikáciách alebo chyby samotného poskytovateľa, musíte mať prístup k zákazníckej podpore. Zatiaľ čo živý chat 24/7 nie je k dispozícii, máte možnosť odoslať lístok!

Trust.Zone Hodnotenie zákazníckej podpory (1)

Jednoducho zadajte svoju e-mailovú adresu, predmet, oddelenie, dôležitosť a správu. Môžete dokonca pridať obrázky, aby ste lepšie prezentovali problém / problém. Keď odošlete lístok, môžete očakávať, že dostanete odpoveď do 24 hodín. Ak potrebujete rýchlejšie riešenie problémov, máte tiež stránku FAQ, kde nájdete všetky podrobnosti týkajúce sa najčastejších chýb..

Kontrola zákazníckej podpory Trust.Zone 2

Konečné rozhodnutie

Náš prieskum Trust.Zone odhalil, že poskytovateľ ponúka celkovo dobré služby, ktoré si vyžadujú trochu práce. Mali by vyvíjať natívne aplikácie pre všetky platformy a špecificky zvyšovať počet funkcií klienta Windows. Rýchlosti boli celkom dobré a nedochádza k žiadnym problémom s odblokovaním webových stránok s obmedzeným geografickým umiestnením alebo s účasťou na P2P / Torrenting.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me