Recenzia TigerVPN 2019 – výkonná VPN, ktorá si vyžaduje malý tlak!

Spoločnosť TigerVPN, založená v roku 2011, je slovenským poskytovateľom zabezpečených služieb súkromnej siete. Je vo vlastníctve spoločnosti ‘Tiger pri práci’ - technologická spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie globálnych riešení na poskytovanie úplnej anonymity a súkromia na internete a zároveň obchádza geografické obmedzenia.

Recenzia TigerVPN

Táto služba získala v posledných niekoľkých rokoch humbuk, poskytovala používateľom obrovskú sieť možností výberu serverov a šifrovanie na vojenskej úrovni. TigerVPN dokonca daruje 2% svojich ziskov mimovládnym organizáciám zaoberajúcim sa starostlivosťou o zvieratá. Pomáhajú platiť za reklamy na adopciu, útulky pre zvieratá a financujú sterilizačné programy.

Vďaka tomu je TigerVPN snáď jedinou VPN na trhu, ktorá podporuje dobrú vec. Ak teda milujete zvieratá alebo hľadáte poskytovateľa spoločensky uvedomelého, máte šťastie! Ak chcete získať ďalšie informácie o nástroji na ochranu osobných údajov, prečítajte si podrobný prehľad TigerVPN od spoločnosti BestVPN.co!

Pros Zápory
1. Zásady nulových protokolov

2. Podpora live chatu

3. Aktívna prítomnosť na sociálnych médiách

4. Prijíma platby za bitcoíny

5.       Podporuje všetky populárne platformy

1. Dodatočné náklady na súčasné zariadenia

2. Záruka minimálnej náhrady

3. Nákladný mesačný plán

4. Nekonzistentné rýchlosti

Prehľad cien TigerVPN

Náš prehľad TigerVPN zistí, že poskytovateľ ponúka svojim zákazníkom tri rôzne plány. Ak sa rozhodnete pre Zen Tiger, budete musieť zaplatiť vysokú cenu 11,99 dolárov.

Toto je takmer dosiahnutie cien priemyselného lídra “ExpressVPN”, ale pre menšie funkcie. Napríklad používatelia môžu nadviazať súčasné pripojenie iba na dvoch zariadeniach.

Poskytovateľ určite potrebuje zlepšiť svoje mesačné ceny a zvýšiť počet prihlásení, ak chce prilákať viac zákazníkov. Samozrejme, môžete sa rozhodnúť pre lepšiu ponuku tým, že pôjdete na plán s dlhším trvaním. Ak pôjdete na Hero Tiger (12 mesačné predplatné), dostanete 58% zľavu.

To znamená, že za jednoročný prístup k sieti VPN platíte 79,99 dolárov. Získate tiež bezplatné účty pre StickyPassword Premium a Shimo VPN Manager a súčasne získate podporu pre päť zariadení.

Pre najlepšiu hodnotu však môžu používatelia zvážiť použitie trojročného predplatného. Získate tak obrovskú zľavu 77%! V dôsledku toho musíte zaplatiť iba 99 dolárov za každých 36 mesiacov. Pre mnohých to môže znieť draho, ale v skutočnosti je to dobrá ponuka na 3 roky!

Prehľad cien TigerVPN

Bezplatný odber StickyPassword Premium

Po prihlásení sa na odber 12-mesačného plánu dostanú zákazníci bezplatné predplatné služby StickyPassword Premium.

Ako už názov napovedá, tento nástroj je bezpečným správcom hesiel. Aj keď je to skutočne príjemná doplnková funkcia, máte desiatky bezplatných správcov hesiel, ako je napríklad Firefox’s vstavaným nástrojom alebo KeePass.

Shimo VPN Manager

Podobne ako softvér StickyPassword, aj server TigerVPN poskytuje ročným odberateľom bezplatný účet pre manažéra siete Shimo VPN Manager..

Táto aplikácia je klientom VPN pre Mac OS. Aj keď táto služba už ponúka špecializovanú aplikáciu pre používateľov počítačov Mac, táto aplikácia uľahčuje manipuláciu s viacerými sieťami VPN súčasne.

TigerVPN skúšobná verzia zdarma

TigerVPN nenabízí zákazníkom bezplatnú skúšobnú verziu. Môžete však využiť 7-dňovú záruku vrátenia peňazí / vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní s VPN, môžete zrušiť svoj účet a využiť vrátenie prostriedkov.

Peniaze, ktoré dostanete, budú pochádzať z rovnakého spôsobu platby, aký ste pôvodne použili. Ak sa vám nedarí zrušiť do siedmich dní, nedostanete vrátenie peňazí.

Celoživotné hodnotenie TigerVPN

Samotná služba nenabízí svojim zákazníkom predplatné na celý život. Avšak stalo sa, že sme našli pozoruhodnú dohodu o XDA-Developers.

Táto dohoda vám umožňuje získať celoživotný prístup k službám TigerVPN za úžasných 25,99 dolárov! V porovnaní s pôvodnou cenou 780 dolárov môžete dosiahnuť úžasných 95% zľavu. Čo iného by ste mohli požiadať?

Proces registrácie

TigerVPN má veľmi jednoduchý a jednoduchý proces registrácie. Klikni na “oceňovanie” karta, ktorá sa nachádza v hornej časti stránky. Stránka vás presmeruje na stránku objednávky. Tu budete musieť vybrať plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám.

Celoživotné hodnotenie TigerVPN

K dispozícii sú tri možnosti: 1 mesiac, 12 mesiacov a 3 roky. Vyberte si spôsob platby a prejdite nadol. Za predplatné máte veľa možností. Vyberte si ten, ktorý pracuje pre vás a neobetuje vaše súkromie.

tigervpn bezplatná skúšobná recenzia

V tomto príklade použijeme možnosť Kreditná karta. V časti s podrobnosťami o platbe zadajte meno na karte, číslo, dátum skončenia platnosti a bezpečnostný kód. Vyberte menu, v ktorej chcete platiť, t. J. EUR, USD alebo GBP. Po dokončení kliknite na ikonu “Zaplatiť teraz” možnosť dokončenia platby.

registrácia na prihlásenie tigervpn

Po spracovaní platby webom dostanete registračný e-mail od TigerVPN. Dostanete tiež odkazy na stiahnutie pre klientov VPN rôznych platforiem / operačných systémov. Stiahnite a nainštalujte príslušný. Zadajte svoj e-mail a heslo. Vyberte server a kliknite na tlačidlo pripojenia!

Spôsoby akceptovaných platieb

Náš prehľad TigerVPN odhalil, že poskytovateľ ponúka obmedzené platobné možnosti na prihlásenie sa na odber plánu. Zákazníci môžu platiť iba prostredníctvom kreditných kariet ako Visa a MasterCard, elektronických peňaženiek ako PayPal a Bitcoin a priamych prevodov prostredníctvom platobných kariet, medzi ktoré patria Mobiamo a Mint.

Službu si môžete dokonca zaregistrovať pomocou licenčného kódu. Jednoducho zadajte e-mailovú adresu a heslo a potom licenčný kód na webe “objednať” str. Zaškrtnite “Súhlasím a súhlasím s TigerVPN’s Zásady a podmienky ochrany osobných údajov GDPR” možnosť a stlačte “vykúpiť”!

spôsoby platby tigervpn

Recenzia serverov TigerVPN

Podľa nášho preskúmania TigerVPN sa služba môže pochváliť dostatočne dobrou kolekciou dostupných serverov. Môžete voľne hrať hry s nízkou latenciou, sťahovať filmy vo vysokom rozlíšení a sledovať prúdy UHD. Všetky servery ponúkajú zákazníkom pozoruhodnú bezpečnosť, rýchlosť a anonymitu.

Zákazníci majú zvyčajne možnosť pripojiť sa k 300 serverom na 63 miestach v 43 krajinách. Aj keď sú tieto čísla menšie ako servery PureVPN, ktoré ponúkajú 300 000+ serverov IP a 2000 a viac, a server Surfshark VPN, ktorý ponúka 800+ serverov. Poskytovateľ kryje, pokiaľ ide o súkromie a odblokovanie.

Jediným negatívnym bodom TigerVPN je to, že si vyhradzuje 30% celkovej šírky pásma. To znamená, že ich servery môžu automaticky alokovať šírku pásma a prostriedky. Podrobnosti o možnostiach servera nájdete v tejto podrobnej tabuľke nižšie, ktorá zdôrazňuje miesta, ktoré sú k dispozícii na pripojenie:

Európa Ázie Severná Amerika Južná Amerika Afrika Oceania
- Kyjev

- Sofia

- Zürich

- Paríž

- Oslo

- Miláno

- Madrid

- Londýn

- Lisabon

- Varšava

- Viedeň

- Praha

- Dublin

- Mníchov

- Moskva

- Kolín nad Rýnom

- Frankfurt

- Palermo

- Ľubľana

- Budapešť

- Klagenfurt

- Štokholm

- Manchester

- Kodaň

- Amsterdam

- Luxembursko

- Tokio

- Taipei

- Soul

- Osaka

- Hongkong

- Hanoj

- Dubaj

- Dillí

- Jakarta

- Istanbul

- Ankara

- Bombaj

- Bangkok

- Singapur

- Miami

- Denver

- Chicago

- Seattle

- Atlanta

- Toronto

- New York

- Montreal

- Vancouver

- Mexico City

- Los Angeles

- Washington DC.

- Sao Paulo

- Santiago

- Buenos Aires

- Rio de Janeiro

- Johannesburg - Sydney

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

TigerVPN má overenú fyzickú polohu na Karadzičovej 8A, 821 08 Bratislava, Slovensko. To zaisťuje, že nejde o tienistú službu, ktorá sa snaží ukradnúť vaše peniaze alebo vás podvodom odhalí. VPN uvádza, že vysoko kvalifikovaní inžinieri napísali celý svoj kód.

Tým je zaručené, že nie je možné, aby bola vaša internetová aktivita vystopovateľná pre akýkoľvek subjekt. Pre ďalšiu istotu TigerVPN tiež uvádza, že je kompatibilný s PCI Level 1. To znamená, že všetky údaje používateľa (užívateľské mená, heslá a platobné údaje) sú uložené v mimoriadne bezpečnom hardvérovom zariadení.

Revízia protokolov TigerVPN

Poskytovateľ podporuje všetky populárne protokoly na zaručenie silného a bezpečného pripojenia. Máte k dispozícii protokoly PPTP, L2TP / IPSec a OpenVPN (TCP a UDP).

Pomocou dostupných sprievodcov nastavením môžete dokonca nastaviť manuálne pripojenia L2TP a PPTP na počítači so systémom Windows alebo telefónom s Androidom.

Najlepšie na tom všetkom je, že TigerVPN neohrozuje bezpečnosť používateľov a súkromie. Používa najvyššie vojenské šifrovacie šifry AES-256-CBC s vojenskou úrovňou s 2048-bitovou RSA na výmenu kľúčov..

To zaručuje, že služby tretích strán a vládne agentúry nemôžu špehovať vašu internetovú aktivitu, ktorá by vás mohla uviaznuť v situáciách, keď nezákonne sťahujete torrent..

TigerVPN Torrenting / P2P recenzia

Naša recenzia TigerVPN zistí, že poskytovateľ skutočne podporuje P2P / Torrenting. To znamená, že používatelia z celého sveta sa môžu tešiť na neobmedzené zdieľanie a sťahovanie súborov. Keďže sieť VPN obmedzuje šírku pásma, nemusíte nevyhnutne prijímať vysoké rýchlosti.

Môžete si však byť istí, že služba blokuje obchádzanie brán firewall a zaisťuje, že vaša činnosť torrentovania zostane súkromná.

Je TigerVPN bezpečný?

Počas nášho preskúmania TigerVPN sme dôkladne preskúmali stránku Zásady ochrany osobných údajov, aby sme zistili, či služba zaznamenáva aktivitu používateľov. K našej spokojnosti poskytovateľ skutočne skontroluje všetky správne políčka, aby zaručil súkromie a anonymitu. VPN nezaznamenáva prevádzkové údaje ani aktivitu prehliadania.

Jediná informácia, ktorú zaznamená, je vaša e-mailová adresa a informácie o platbe, ktoré sú uložené vo vysoko zabezpečenom hardvérovom zariadení. TigerVPN si však vyhradzuje právo vyšetriť záležitosti, ak niektorý používateľ nedodrží Podmienky používania alebo sa služba dostane do právnych problémov.

Samotná sieť VPN neposkytne právnym orgánom žiadne informácie, ale iba analyzuje situáciu s cieľom zabrániť nesprávnemu materiálu prenášanému prostredníctvom služby a / alebo do vášho počítačového zariadenia. Doteraz nedošlo k žiadnym prípadom, keď by TigerVPN zradil dôveru svojich zákazníkov!

Recenzia TigerVPN Netflix

TigerVPN môžete ľahko použiť na pripojenie k americkému serveru a užiť si americkú verziu Netflix. Best VPN for netflix ponúka viac miest v USA, aby ste si mohli užiť najväčšiu a najobľúbenejšiu zbierku televíznych relácií a filmov.

Po zákaze sietí VPN je poskytovateľ jednou z mála služieb, ktoré vám poskytujú neobmedzený prístup k službe VoD, napriek tomu, že používateľom neponúkajú vyhradené adresy IP..

Recenzia podpory TigerVPN

Náš prehľad TigerVPN potvrdzuje, že služba má veľmi aktívne a užitočné oddelenie podpory. Po kliknutí na “Pomoc” karta vás presmeruje na navigačný panel. Tu môžete vyhľadať akýkoľvek problém, s ktorým sa môžete stretnúť pri VPN, a do niekoľkých sekúnd dostanete vhodné riešenie!

kontrola podpory tigervpn

Ak na stránke prejdete nadol, všimnete si ďalšie tri možnosti na získanie pomoci. Ak práve začínate s VPN, kliknite na “Všeobecné otázky” a naučiť sa používať všetky funkcie nástroja na ochranu osobných údajov. Ak chcete nastaviť TigerVPN, choďte smerom “Sprievodcovia manuálnym nastavením (bez aplikácií)”

Sprievodcovia nastavením tigervpn

Ak tam nenájdete vhodné riešenie svojho problému, kliknite na ikonu “Riešenie problémov” voľba. Táto webová stránka vás presmeruje na stránku vyplnenú sprievodcami nastavením a článkami na riešenie bežných problémov s cieľom stať sa guru TigerVPN. Na stránku môžete dokonca prispieť a pomôcť tak ostatným!

inštalačné príručky tigervpn

Ak sa potrebujete obrátiť priamo na tím podpory, získajte prístup k ich živému rozhovoru. Stačí kliknúť na modrú a bielu ikonu v pravom dolnom rohu stránky. Ak je zástupca podpory aktívny, môžete položiť dopyt a získať podporu. Ak nie, nechajte svoj e-mail a informácie o problémoch, ktoré sa vyskytli. Podporný tím sa k vám vráti v primeranej reakcii do 5 hodín alebo menej.

live chat na tigervpn

Ak všetky vyššie uvedené možnosti nefungujú pri získavaní správnej pomoci, spoločnosť TigerVPN má tiež veľmi aktívnu prítomnosť v sociálnych médiách pre svojich zákazníkov. Ak potrebujete ďalšiu podporu, môžete navštíviť poskytovateľov služieb Facebook, Twitter, Google+ a YouTube. Na platformy sociálnych médií celkom reagujú!

tigervpn sociálne

Kompatibilita aplikácií TigerVPN

Náš prehľad TigerVPN zistí, že služba je kompatibilná s takmer všetkými operačnými systémami a zariadeniami. Máte k dispozícii špeciálne aplikácie pre systémy Windows, Mac OS, iOS a Android. Zároveň máte k dispozícii manuály s nastavením na používanie VPN na Raspberry Pi a Linuxe.

Môžete dokonca použiť VPN na smerovačoch alebo zariadeniach podporovaných firmvérom dd-wrt / paradajkami alebo zariadeniach ako Chromecast, Apple TV a Roku, čo je prinajmenšom pozoruhodné.!

Stiahnutie TigerVPN

Ak chcete nainštalovať príslušnú aplikáciu, jednoducho navštívte stránku “Stiahnuť ▼” str. Webové stránky automaticky zistia, ktorý operačný systém / zariadenie používate. V priebehu niekoľkých sekúnd sa aplikácia začne automaticky sťahovať. Po dokončení jednoducho nainštalujte súbor, aby ste sa mohli tešiť z používania TigerVPN.

Pri manuálnom sťahovaní môžu používatelia zvážiť smerovanie do svojich vyhradených obchodov Google Play alebo iTunes, ak používate smartfón!

Stiahnutie TigerVPN

Recenzia TigerVPN Reddit

TigerVPN sa môže pochváliť pomerne aktívnou prítomnosťou online. Na rozdiel od iných najlepších služieb predn reddit, ktoré jednoducho vytvárajú šablónu SaaS a zabudnú na pravidelnú aktualizáciu svojich webových stránok alebo vykonávanie akejkoľvek činnosti SM, služba sa s nadšením zúčastňuje na webových stránkach / fórach sociálnych médií..

Má dokonca svoju vlastnú stránku Reddit, ktorá pomáha zákazníkom pri riešení rôznych problémov. Používatelia TigerVPN sa tiež intenzívne podieľajú na riešení problémov s novými členmi.

Recenzia TigerVPN Reddit

VPN Unlimited vs TigerVPN

Vlastnosti VPN bez obmedzenia TigerVPN
Ceny (ročne) $ 39,99 $ 79,99
krajiny 70 43
servery 1200 300
protokoly OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
šifrovanie 128-bit Blowfish a AES-256 Vojenská známka AES-256-CBC
protokoly Áno žiadny
torrentov & P2P povolené Áno Áno
So sídlom v USA (All Eyes Alliance) Slovensko (bezpečná poloha)
Proxy servery Áno Áno
Súčasní používatelia 5+ 5 (Hero Tiger Plan)
Pridané funkcie žiadny Shimo VPN Manager

StickyPassword Premium

Konečné rozhodnutie

TigerVPN je dobrá voľba pre tých používateľov, ktorí chcú využívať dobrú kolekciu serverov, spolu s ďalšími funkciami, ako napríklad Shimo VPN Manager a StickyPassword Premium. Bezpečnosť a súkromie, ktoré ponúka VPN, je vynikajúce. Jediným problémom je jeho extrémne vysoká cena.

Pros

 1. So sídlom na Slovensku
 2. Podpora live chatu
 3. Poskytovateľ nulových protokolov
 4. Aktívna prítomnosť v sociálnych médiách
 5. Záruka vrátenia peňazí 7 dní
 6. Určené aplikácie pre všetky platformy
 7. AES-256-CBC vojenské šifrovanie
 8. Podporuje anonymné platby (bitcoíny)

Zápory

 1. K dispozícii nie je žiadna skúšobná verzia zdarma
 2. Celková drahá služba VPN
 3. Vyžaduje sa zlepšenie pre zdieľanie P2P / súborov
 4. Nekonzistentné rýchlosti a 30% rezervácia šírky pásma

Surfshark, NordVPN a PureVPN - hoci výraznejšie názvy, sa môžu pochváliť najlacnejšími cenami vpn. Zároveň ponúkajú množstvo pokročilých funkcií. TigerVPN má potenciál rásť ako líder na trhu, ale potrebuje tlačiť správnym smerom. Mali by zlepšiť dostupnosť svojho servera (pridať ďalšie umiestnenia a krajiny) a rýchlosť.

VPN musí tiež pridať špeciálne adresy IP do zoznamu svojich funkcií, najmä vzhľadom na to, že VoD sú v súčasnosti čoraz chytrejšie. TigerVPN bol schopný odblokovať Netflix až po testovaní viacerých amerických serverov. Statické adresy IP uľahčujú život poskytovateľom aj zákazníkom!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me