Recenzia ExpressVPN 2020

jurisdikcie BVI
cena 6,67 $ / mesiac (99,95 $ na 1 rok)
servery 3000+
protokoly Žiadne záznamy
šifrovanie AES-256-CBC
Odblokuje Netflix Áno
torrenting Áno
Pracuje v Číne Áno
odporúča  Áno
webové stránky https://www.expressvpn.com/
kompatibilita Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox

ExpressVPN, ktorý začína ročným plánom s hodnotou 8,32 dolárov / mesiac, môže byť drahý, ale je to pozoruhodná univerzálna služba.. Je to perfektná voľba pre všetky vaše potreby VPN, a preto sa radí na 3. miesto v našich zoznamoch.

Poskytovateľ sa môže pochváliť aj rozsiahlou sieťou 3 000+ vysoko výkonných serverov na 160+ miestach po celom svete, ktoré poskytujú úžasnú priemernú rýchlosť sťahovania 85,29 Mb / s a ​​76,92 Mb / s pri odovzdávaní.

Pokiaľ ide o spoľahlivosť, sieť VPN nespadá pod jurisdikciu 5-9-14 a má sídlo na Britských Panenských ostrovoch. Je tiež kompatibilný so všetkými hlavnými zariadeniami, ako sú Windows, Mac, iOS, Android, Linux, smerovače, herné konzoly a inteligentné televízory..

celkovo, ExpressVPN je energeticky nabitý a efektívny poskytovateľ, ale pretože je to drahé, mnohí používatelia váhajú s jeho výberom.. Používatelia, ktorí hľadajú cenovo dostupné služby, sa zvyčajne rozhodnú pre Surfshark alebo PureVPN.

Analýza ExpressVPN’s Zabezpečenie

Na základe ExpressVPN’Pokiaľ ide o umiestnenie, bezpečnostný audit, záručný list a politiku zaznamenávania údajov, moja hĺbková analýza odhaľuje, že poskytovateľ je vhodnou možnosťou na ochranu súkromia. Nižšie je uvedený komplexnejší prehľad o ich bezpečnosti:

Nachádza sa na Britských Panenských ostrovoch (Bezpečná internetová jurisdikcia)

Je to malá krajina, ktorá napriek tomu, že patrí do kompetencie britskej monarchie, je pri riadení svojich vnútorných záležitostí úplne nezávislá; Britské Panenské ostrovy.

V tomto prípade má ExpressVPN svoje sídlo, ktoré funguje v prospech poskytovateľa, ako je miesto je bez invazívnych zákonov týkajúcich sa hromadného sledovania a uchovávania údajov.

Pre spoločnosť ExpressVPN to zvyšuje jej dôveryhodnosť a chráni jej službu pred neprimeraným pohrávaním zo strany iných právnych orgánov. Dokonca uverejnili úplné vysvetlenie týkajúce sa BVI a jeho zákonov o údajoch.

Ústredie ExpressVPN

Pravidlá protokolovania - môžete sledovať?

ExpressVPN sa vyhýba uchovávaniu denníkov, období. Žiadne metadáta, história prehliadania používateľa, používateľ’vlastná / skutočná IP alebo pripojená VPN server na, dotazy DNS atď. je poskytovateľom zaznamenávaný.

Dokonca to jasne uvádzajú na svojich webových stránkach, ako vidíte na obrázku nižšie. tiež, nechať’Nezabudnite na incident, keď turecké orgány zabavili servery ExpressVPN.

Toto bolo po incidente, keď bol ruský veľvyslanec v Turecku zavraždený a zodpovedný policajt mimo daňovej povinnosti vymazal svoje účty sociálnych médií pomocou ExpressVPN.

Pri zabavení serverov sa nenašli žiadne informácie o protokolovaní, overenie, či je ExpressVPN skutočne poskytovateľom bez protokolov (prečítajte si oficiálne vyhlásenie tu).

Jasné pravidlá zaznamenávania

Protokoly a informácie o šifrovaní

ExpressVPN podporuje všetky populárne protokoly VPN. Patria sem PPTP, SSTP, L2TP / IPSec (na zariadeniach iOS) a OpenVPN (TCP a UDP) na všetkých ostatných platformách / zariadeniach..

Pre protokol OpenVPN, používa šifry AES-256-CBC s overovaním údajov HMAC SHA-256 na dátovom kanáli, a AES-256-GCM šifry s RSA-384 handshake a HMAC SHA-256 aunthetication na riadiacom kanále.

Perfect Forward Secrecy (PFS) sa poskytuje prostredníctvom výmeny kľúčov DH-2048 Diffie-Hellman. Doslova neexistuje žiadny spôsob, ako sa dostať cez túto dešifrovaciu formu a dešifrovať ju, dokonca aj pri najnáročnejších útokoch hrubou silou..

ExpressVPN Vojenské šifrovanie

WebRTC / DNS / IP adresa ExpressVPN Testy netesnosti

Aby som vám len pripomenul, prečo je ExpressVPN tak vysoko hodnotený v celom odvetví a používateľmi na celom svete, vykonal som test úniku adresy WebRTC / DNS / IP..

Výsledky, ako vždy, boli vynikajúce. Žiadny taký únik nebol zistený. Poskytovateľ je charakteristickým znakom veľkosti v odbore, takže ak sa chcete prihlásiť na jeho odber, urobte to bez akýchkoľvek obáv.

 1. https://ipx.ac/run - Prešiel
 2. https://ipleak.org/ - Prešiel
 3. https://ipleak.net/ - Prešiel
 4. https://browserleaks.com/webrtc - Prešiel

Test tesnosti ExpressRPN WebRTC

Umiestnenie servera ExpressVPN: 3 000+ serverov v 94 krajinách

ExpressVPN má teraz 3000+ serverov rozmiestnených po 94 krajinách a 160+ miestach po celom svete. Toto je jeden z najvyšších počtov serverov, na ktoré sa vzťahuje spor.

Taká veľká serverová sieť to zaistila Počas testovania streamovania, torrentovania, rýchlosti a úniku údajov som nemal žiadny problém so šírkou pásma alebo vytlačením na žiadnom serveri, ku ktorému je pripojený..

Pretože sieť je tiež dobre distribuovaná, server bude vždy blízko vás, či už ste v Luxemburgu, Kalkate alebo Hongkongu, na tom nezáleží!

Servery ExpressVPN a prehľad výkonu

Test rýchlosti na rôznych serveroch (USA, Veľká Británia, Austrália, Nemecko, Francúzsko)

V priemere poskytol ExpressVPN stiahnutý obsah 85,29 Mb / s a ​​76,92 Mb / s. Poskytovateľ dokáže vzdorovať všetkým kurzom a ponúka chvályhodné rýchlosti. Testovanie rôznych umiestnení servera na adrese speedtest.net odhalilo fenomenálne výsledky:

server US Spojené kráľovstvo Austrália Nemecko Francúzsko priemerný
Stiahnuť ▼ 95.23Mbps 79.43Mbps 85.18Mbps 76.89Mbps 81.55Mbps 85.29Mbps
Nahrať 69.21Mbps 60.49Mbps 70.99Mbps 60.72Mbps 59.27Mbps 76.92Mbps
ping 105 ms 111 ms 62 ms 79 ms 70 ms 85,4 ms

Servery ExpressVPN spolupracujú so spoločnosťou Netflix USA?

Budete to radi počuť ExpressVPN úspešne odblokuje Netflix a ďalšie VoD ako Amazon Prime, BBC iPlayer, HBO Now, čo z neho robí pozoruhodnú voľbu pre zábavu!

Pre tvoje pohodlie, Dokonca som si vytvoril blog a poskytol pracovný zoznam serverov pre Netflix uvedený nižšie, ktorá je pravidelne aktualizovaná, aby ste pri streamovaní nemali žiadne problémy.

5 pracovných serverov pre Netflix USA
 1. Los Angeles 5 (Ultra HD)
 2. New Jersey 3 (Ultra HD)
 3. Los Angeles 4 (Ultra HD)
 4. New Jersey 1 (Ultra HD)
 5. New York 2 (Ultra HD)
4 pracovné servery pre Netflix UK
 1. Berkshire - 2 (Ultra HD)
 2. Berkshire (Ultra HD)
 3. Londýn (Ultra HD)
 4. Kent (Ultra HD)
2 pracovné servery pre Netflix JP
 1. Tokio 1 (Ultra HD)
 2. Tokio 3 (Ultra HD)
2 pracovné servery pre Netflix DE
 1. Norimberg (Ultra HD)
 2. Frankfurt - 2 (Ultra HD) 

ExpressVPN Netflix

Ako sa pozerať na Netflix s ExpressVPN?

Ak Netflix nepracuje s ExpressVPN, môžu to byť dva dôvody: buď je pripojený server zablokovaný alebo ste použili nepodporovaný protokol. Pri odblokovaní Netflixu cez ExpressVPN postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. dostať príslušnú aplikáciu pre váš operačný systém / zariadenie
 2. go a uistite sa, že používate protokol OpenVPN
 3. pripojiť k čomukoľvek z vyššie uvedeného “pracovný” zoznam serverov
 4. Užite si to odblokovanie rôznych verzií Netflixu cez ExpressVPN!

Povoľuje program ExpressVPN torrentovanie?

Áno! ExpressVPN je rýchly, bez únikov a neprihlásený poskytovateľ, čo z neho robí solídnu možnosť sťahovania torrentov. Väčšina serverov je priateľská k p2p a má aplikácie pre všetky hlavné zariadenia.

Preto je torrentovanie s ExpressVPN neuveriteľne bezpečné a bezpečné. Pomocou ich aplikácií môžete sťahovať torrenty z ľubovoľného miesta a na akomkoľvek zariadení. Funkcie, ako je napríklad prepínač zabíjania a rozdelenie tunelov, zvyšujú zážitok.

ExpressVPN Obíde “Veľký Firewall” v Číne!

ExpressVPN ukazuje prostredný prst čínskej vláde a detekčné techniky Veľkého Firewallu využívaním zmätku, vďaka ktorému sa prevádzka VPN javí ako normálny prenos HTTPS presmerovaním cez port 443.

Najlepšia časť zo všetkých: poskytovateľ so sídlom v BVI je jedným z mála, ktorý ponúka obyvateľom krajiny špecializovanú čínsku stránku na stiahnutie ich aplikácií a využívanie internetu zadarmo:

 • http://exp4links4.net/

Kontrola zákazníckej podpory ExpressVPN

ExpressVPN ponúka najlepšiu zákaznícku podporu v celom odvetví VPN. Na každý dotaz alebo otázku odpovedajú veľmi dobre vyškolení vedúci pracovníci.

Zákaznícka podpora však nekončí iba podporou live chatu. Ak hľadáte okamžité riešenie, je k dispozícii aj stránka na riešenie problémov.

Preskúmanie podpory ExpressVPN

Tu nájdete všetky informácie o tom, ako začať so službou, o používaní rôznych funkcií a často kladených otázkach (FAQ) týkajúcich sa VPN.

Podpora riešenia problémov ExpressVPN

Ak vyššie uvedené možnosti nie sú dostatočne užitočné, môžete kedykoľvek navštíviť stránku s návodmi na nastavenie. Tu môžete získať manuálne príručky, ako nastaviť VPN na rôznych platformách.

Výukové príručky pre nastavenie ExpressVPN

ExpressVPN náklady, pokus, vrátenie platby a spôsoby platby

Cenové plány na ExpressVPN sú rozdelené do troch síl: mesačne (začínajúc na 12,95 USD), 6 mesiacov (9,99 USD / mesiac) a 1 rok na 8,32 USD / mesiac.) Dlhšie trvanie vám dáva možnosť využiť lepšie zľavy.

Mesačné predplatné je takmer 13 dolárov mesačne a výrazne prekračuje rozpočet, aj keď ide o najlepšiu sieť VPN na svete. To isté platí pre 6-mesačný plán: To’je príliš drahý za takmer 10 dolárov mesačne.

však, na 8,32 dolárov mesačne na rok’S predplatným je ExpressVPN skvelá voľba, najmä ak zvažujete jeho bezkonkurenčný záväzok v oblasti ochrany osobných údajov, streamovania / torrentovania a zabezpečenia.

kontrola expresných cien

Nie je k dispozícii bezplatná skúšobná verzia ExpressVPN? Áno, poskytovateľ tvrdí, že ponúka “bez rizika” Skúška VPN, ktorá trvá 30 dní, ale v skutočnosti klamajú zákazníkov, v skutočnosti je táto motivácia iba sú k dispozícii pre ich záruku vrátenia peňazí.

Bezplatná skúšobná verzia znamená, že sa môžete zaregistrovať na “účet zadarmo” a využívajte službu VPN na plný alebo obmedzený potenciál na testovanie, či vyhovuje vašim potrebám.

V prípade ExpressVPN kliknite na ikonu “získať bezplatnú skúšobnú verziu” CTA vás presmeruje na stránku prihlásenia na odber, kde sa budete musieť prihlásiť do programu a zadať svoje platobné údaje.

Pokiaľ ide o spôsoby platby, poskytovateľ podporuje obrovský zoznam možností. Medzi ne patria kreditné karty, priame platby a anonymný bitcoín.

Kontrola platobných metód ExpressVPN

Ako môžem prevziať program ExpressVPN?

 1. go na https://www.expressvpn.com/ a cvaknutie na internete “Získajte ExpressVPN” gombík
 2. vybrať vhodný plán. (Odporúčam ísť na 12 mesačné predplatné).
 3. vstúpiť vašu e-mailovú adresu a vybrať preferovaný spôsob platby.
 4. kompletné proces platby a uložte všetky prihlasovacie informácie.
 5. cvaknutie na internete “Produkty” v hornej časti webovej stránky
 6. vybrať na zariadení, na ktorom chcete používať ExpressVPN
 7. Stiahnuť ▼ aplikáciu jednoduchým kliknutím!

Aplikáciu ExpressVPN nájdete pre takmer každé zariadenie, ktoré si viete predstaviť. Či už je to’s pre Windows, Mac, Android, iOS alebo Firestick, Poskytovateľ má vyhradenú kompatibilnú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť priamo z webovej stránky.

Aplikácie ExpressVPN

Tiež sme skontrolovali všetky ich aplikácie na VirusTotal.com pre vírusy, malware alebo motory. A všetky testy vyšli čisto čisté, čo naznačuje, že VPN je dobrá voľba.

Test vírusu ExpressVPN VirusTotal

Ako nainštalovať ExpressVPN na Amazon Firestick

 1. odpálenie “Obchod Google Play” na vašej Amazon Fire TV
 2. Vyhľadávanie pre “ExpressVPN” aplikácie
 3. cvaknutie “Stiahnuť ▼” a počkajte, kým sa proces dokončí
 4. Prihlásiť sa pomocou prihlasovacích poverení ExpressVPN

Ako nainštalovať ExpressVPN pre Kodi

 1. Prihlásiť Se s ExpressVPN získaním predplatného
 2. Stiahnuť ▼ aplikáciu VPN pre zariadenie, v ktorom používate Kodi
 3. pripojiť na ľubovoľné bezpečné miesto na aktiváciu VPN
 4. odpálenie Kodi a vychutnajte si streamovanie bezpečne na vašom zariadení!

Najlepšie alternatívy ExpressVPN

ExpressVPN je bezpochyby vynikajúca služba pre všetky vaše súkromie online, streamovanie, torrentovanie a prehliadanie. Keďže je to však trochu drahé, používatelia môžu hľadať vhodné alternatívy.

Medzi najlepšie patria Hongkongská spoločnosť PureVPN, ktorá začína na 2,91 dolárov / mesiac. na 5-ročný plán. Ak chcete získať cenovo prijateľnejšiu alternatívu, môžete zvážiť registráciu v programe Surfshark, ktorý je k dispozícii už od 1,99 USD / mesiac. na dvojročný plán.

Odporúčam ExpressVPN?

Áno, odporúčam ExpressVPN všetkým používateľom, ktorí hľadajú efektívnu všestrannú službu a nevadí vám zaplatiť vysokú cenu predplatného 8,32 dolárov / mesiac. to’Možnosti zabezpečenia, ochrany osobných údajov, torrentingu a streamovania sú bezkonkurenčné.

Máte obrovskú sieť 3 000+ serverov s vynikajúcou distribúciou. Umožňuje vám získať maximálny výkon pri sťahovaní torrentov a streamovaní / odblokovaní diskov VoD, ako sú Netflix, BBC iPlayer, Hulu a Amazon Prime..

VPN je tiež mimo jurisdikcie nepriateľov internetu a ponúka aplikácie pre všetky populárne platformy a zariadenia. Zahŕňa to aplikáciu smerovača, ktorú môžete použiť na ľubovoľných zariadeniach DD-WRT alebo Flashrouter tretích strán. Odtiaľto môžete získať plán na 8,32 dolárov.

Похожие статьи

 • Ivacy VPN Review 2020

  Jurisdikcia Singapur Cena 2,25 USD / mesiac (48 dolárov za dvojročný plán) Servery 1 000 a viac v 100+ Protokoly Bez protokolov Certifikované šifrovanie AES-256-GCM / AES-256-CBC...

 • PureVPN Review 2020

  Jurisdikcia Hongkong Cena 2,91 $ / mesiac na serveroch s dvojročným plánom 2 000+ vo viac ako 140 krajinách Protokoly Žiadne protokoly Certifikované šifrovanie AES-256-CBC odblokuje Netflix...

 • Surfshark Review 2020

  Právna zodpovednosť Britské Panenské ostrovy Cena 1,99 USD / mesiac (47,76 dolárov za 24 mesiacov) Servery 1040+ a viac ako 61 krajín Protokoly Žiadne protokoly Certifikované šifrovanie...

 • AVG Secure VPN Review 2020: Je AVG VPN k ničomu??

  Jurisdikcia Česká republika Cena 79,99 dolárov fakturovaná raz (1-ročný plán) Servery 50+ Denníky Áno Šifrovanie AES-256-CBC Odblokuje Netflix Áno Torrentovanie Áno Funguje...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me