Recenzia CyberGhost 2020

jurisdikcie Rumunsko
cena 2,75 USD / mesiac v trojročnom pláne
servery 6 100+ serverov vo viac ako 90 krajinách
protokoly Nie sú certifikované žiadne protokoly
šifrovanie AES-256-bitové
Odblokuje Netflix Áno
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  Áno
webové stránky https://www.cyberghostvpn.com/en_US/
kompatibilita Windows, Android, Apple, Chrome, Firefox, FireTV

So sídlom v Rumunsku, CyberGhost VPN je cenovo dostupná služba VPN za pouhých 2,75 dolárov mesačne o svojom trojročnom pláne.

Nedávno predstavila nové užívateľské rozhranie CyberGhost 6 vo svojich aplikáciách určených pre Mac a Windows spolu s novou aplikáciou Firestick, ktorá poskytovateľovi poskytla masívne zvýšenie, pokiaľ ide o zvýšenie užívateľskej prívetivosti, na rôznych platformách..

Prísna zásada nula protokolov, šifrovanie AES 256, prístup k viac ako 3400 serverom, vyhradené aplikácie pre platformy, to všetko robí to bezpečné miesto, kde môžete dôverovať svojmu pripojeniu na internet..

Poskytovateľ získal svoju najlepšiu úroveň výkonu vďaka pozoruhodnému zlepšeniu štandardov od jeho posledného preskúmania, takže by ste si mali určite prečítať tento podrobný prehľad CyberGhost Review do roku 2020, aby ste sa dozvedeli viac.

 • zabezpečenia
 • priehľadnosť
 • stanovenie ceny
 • servery
 • výkon
 • kompatibilita
 • podpora

Jeho sídlo v Rumunsku, bezpečné európske umiestnenie

Jeho jurisdikcia, t. J. Rumunsko, je zo svojej podstaty bezpečná, pretože nemá žiadne prísne zákony o uchovávaní údajov, ani nie je súčasťou žiadnej problematickej aliancie, napríklad 14 očí, ktoré by ju mohli požadovať, aby zdieľala informácie alebo požadovala informácie od poskytovateľov VPN so sídlom v jej mieste..

Mohli sme’nenájdeme nič zlé na tom, že máme sídlo v Rumunsku v našej štúdii týkajúcej sa nebezpečných jurisdikcií pre VPN, takže môžeme bezpečne predpokladať, že CyberGhost je z tohto hľadiska bezpečný.

Protokoly CyberGhost / Zásady ochrany osobných údajov

Na rozdiel od mnohých populárnych poskytovateľov VPN, ktorí tvrdia, že majú výslovne uvedenú politiku nulových protokolov, ale konajú proti nej tým, že odovzdajú údaje o autorite orgánom, CyberGhost je meno, ktoré má tendenciu vyniknúť. Poskytovateľ sa nezúčastňuje na činnostiach, ktoré ohrozujú používateľov’ identita.

Existuje ako jeden z najbezpečnejších poskytovateľov VPN na trhu, ktorý je ďaleko od trápnych škandálov, ktorým prešli iné služby. V našej štúdii sme sa podrobne venovali jej protokolovacím postupom v našej štúdii týkajúcej sa protokolovacích politík vyše 100 poskytovateľov na celom svete a nenašli sme nič, čo by malo vyvolať akýkoľvek alarm. Preto si môžete byť istí, že CyberGhost neuchováva žiadne protokoly, okrem vašich obmedzených osobných údajov (e-mailová adresa, meno používateľa a heslo), ktoré sú potrebné na správu účtu v službe..

Protokoly CyberGhost / Kontrola šifrovania

Podľa nášho prehľadu VPN CyberGhost VPN 2020 sú protokoly dostupné so službou obmedzené iba na tri, konkrétne na OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP, z čoho vyplýva, že je to jednoduchý poskytovateľ, ktorý vo svojich funkciách neposkytuje širokú škálu možností..

Ak však existujú zápory, existujú aj pozitíva. CyberGhost používa najlepší šifrovací štandard, AES-256 Bit, ktorý odporúča najvyššie vojenské a vládne úrady, aby bola vaša identita v bezpečí.

Tento systém šifrovania ponúka najvyššiu mieru bezpečnosti a je takmer nemožné ho zakročiť. Dokonca aj najsilnejší hackeri by zistili, že ich pokusy sú zbytočné v porovnaní so štandardom šifrovania používaným CyberGhostVPN..

Získajte CyberGhost

Väčšina poskytovateľov VPN neodhaľuje základné informácie o svojej službe, chýba im transparentnosť potrebná na to, aby používatelia dôverovali svojmu produktu.

Vyhýbajú sa informovaniu používateľov o ich ústredí, majiteľoch, investoroch, predstavenstve, príkazoch na správu kanálov / správy o transparentnosti a procesoch auditu (ak existujú).

CyberGhost nie je toho istého plemena a keď sme sa na neho pýtali invazívnymi otázkami pre nášho sprievodcu transparentnosťou, v skutočnosti nám poskytli celkom podrobné odpovede:

Kde sídli vaša spoločnosť? Mohli by sme získať adresu?

my’v Bukurešti, Rumunsko, mimo 5 jurisdikcií Aliancie 5 očí, 9 očí a 14 očí. Naše podrobnosti nájdete tu: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/imprint

Uverejňujete správy o transparentnosti / oprávňujúce Kanárske ostrovy?

Áno, boli sme prví v odvetví VPN, ktorí v roku 2011 uverejnili správu o transparentnosti. To’Je to tradícia, ktorú máme drahá.

Ak áno, ako často? Užitočný by bol odkaz na adresu URL alebo súbor PDF!

Naša výročná správa o transparentnosti sa nachádza tu: https://www.cyberghostvpn.com/sk_SK/transparency-report

Čísla právnej žiadosti týkajúcej sa Q1 2019 budú čoskoro zverejnené v našom centre ochrany osobných údajov: https://www.cyberghostvpn.com/privacyhub/

Boli vaše žiadosti podrobené auditu nezávislej bezpečnostnej spoločnosti tretej strany?

žiadny.

Prečo ste ešte neboli auditovaní? Akékoľvek dôvody?

Doteraz sme sa zamerali na budovanie najlepšej VPN pre našich používateľov. Ale v budúcnosti plánujeme audit nášho VPN.

Mohli by sme získať nejaké informácie o majiteľoch spoločnosti?

V odvetví VPN to nie je bežné, ale všetky podrobnosti o nás sú verejné. Zoznámte sa s našim tímom a našimi kancelárskymi psami tu: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/team

Viac tu: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report/about-us a tu: https://www.instagram.com/cyberghost_private_life/?hl=sk

Máte nejakých investorov a informácie sú verejne dostupné pre používateľov?

my’súčasťou Kape. Viac informácií nájdete tu: http://www.kape.com/about-us.html

Kto sú predstavenstvami vašej spoločnosti?

Všetky podrobnosti nájdete tu: http://investors.kape.com/board-of-directors

Plány CyberGhost a prehľad cien

CyberGhost bol vždy cenovo dostupná služba VPN s nízkonákladovými zľavami že väčšina používateľov sa môže ľahko vyrovnať so svojím rozpočtom.

V súčasnosti poskytovateľ ponúka štyri rôzne typy plánov:

 • Mesačné predplatné: 12,99 $ mesačne
 • Ročné predplatné: 5,99 $ mesačne (71,88 $ účtované raz)
 • 2-ročné predplatné: 3,69 $ mesačne (88,56 $ účtované raz)
 • 3-ročné predplatné: 2,75 $ mesačne (99,00 dolárov účtovaných raz)

Mesačná dohoda a ročné predplatné sú drahé a určite nespadajú do dostupného rozsahu.

Dvojročný plán je dobrý, ale je to dobré’je stále trochu cez palubu a dotýka sa značky 4 $ mesačne.

cenové plány spoločnosti cyberghost

CyberGhost’najlepším plánom je trojročná dohoda, čo vás bude stáť iba 2,75 dolárov mesačne. Považujem to za najlepší obchod, pretože jeho cena je nižšia ako cena, ktorú ponúkajú spoločnosti NordVPN a PureVPN, dvaja vedúci poskytovatelia, v rámci svojich najlepších plánov..

Jediný najlepší poskytovateľ, ktorý’v súčasnosti lacnejšie ako CyberGhost Surfshark za $ 1,99 / mesiac, ale keďže tento server ponúka oveľa menej serverov ako CyberGhost, je to tak’nie je to dobrá alternatíva.

Ak sa chcete prihlásiť na odber CyberGhost, choďte na trojročný plán a nerobte to’netrápte sa investovaním takej vysokej sumy vopred, ako budete chránení 45-dňová politika vrátenia platby bez rizika na mieste CyberGhost, ktorý môžete použiť na získanie vašich peňazí späť, ak nemáte’nechcem pokračovať ďalej.

Táto služba tiež ponúka vyhradené adresy IP ako doplnok za pridanú cenu 5 dolárov mesačne.

Získajte CyberGhost

Kontrola platobných metód CyberGhost

Ak sa chystáte prihlásiť na odber niektorého z programov od spoločnosti CyberGhost VPN, radi by ste počuli, že poskytovateľ akceptuje dobrý výber spôsobov platby. Môžete platiť prostredníctvom všetkých hlavných služieb kreditných kariet vrátane kariet Visa, MasterCard a American Express, priamych platobných metód, ako je PayPal, a za maximálnu anonymitu, bitcoinov.

Medzi ďalšie menej populárne možnosti patria služby GiroPay, Sofort Banking, Inkaso a ďalšie. Ak však porovnáme zoznam platobných metód s inými službami VPN, CyberGhost určite chýba. Neexistuje žiadny AliPay a nie sú k dispozícii ani jeho možnosti z platobnej steny (ktorá akceptuje 150 spôsobov platby po celom svete).

V krypte chýbajú aj možnosti platenia prostredníctvom Ether alebo LiteCoin, čo nedokáže vytvoriť oveľa inkluzívnejší pocit. Pokiaľ ide o prispôsobenie väčšieho počtu platobných metód, CyberGhost nemá značnú rôznorodosť. Očakávame, že v tejto oblasti dôjde k inovácii a zlepšeniu služby.

Kontrola platobných metód CyberGhost

Recenzia serverov CyberGhost

Táto služba sa momentálne ponúka 3400+ serverov v 59 krajinách pokrývajúce hlavné miesta na celom svete. Jeho infraštruktúra je dostatočne dobrá na to, aby používateľom po celom svete poskytla spoľahlivý výkon.

Dve najväčšie aglomerácie umiestnenia serverov sa nachádzajú v Severnej Amerike a Európe.

výber servera cyberghost

CyberGhost’Servery sú bezpečné pretože sa zistilo, že žiadna z nich netesní naše skutočné adresy IP prostredníctvom únikov DNS alebo WebRTC. Rýchlosti boli vysoké s nízkymi frekvenciami pingov, čo nám umožňovalo streamovať HD na všetkých hlavných miestach bez akýchkoľvek problémov.

Táto služba ponúka špecializované servery na odblokovanie stránok s obmedzeným geografickým umiestnením a prostredníctvom nej môžete odblokovať viacero knižníc Netflix v USA, Francúzsku, Nemecku a ďalších. Môže sa tiež použiť na odblokovanie zariadení Hulu, BBC iPlayer a CrunchyRoll.

Funguje CyberGhost v Číne?

Zákaz VPN v celej Číne má výrazný vplyv na množstvo služieb vpn. Zoznamy VPN v Číne už v Obchodoch Google Play a iTunes nenájdete. Z tohto dôvodu nemôžete nainštalovať program CyberGhost v krajine, najmä bez upozornenia orgánov. Toto ponecháva iba jednu možnosť, ako CyberGhost pracovať v Číne. Môžete si buď stiahnuť súbor .apk ručne tak, že poviete niekomu mimo krajiny, aby vám poslal odkaz na stiahnutie. Expati môžu aplikáciu predinštalovať na použitie v Číne na odblokovanie obľúbených webových stránok / aplikácií.

Recenzia rýchlosti testu CyberGhost

Všetky VPN spomaľujú vaše internetové rýchlosti z dôvodu pridaného šifrovania, ktoré spôsobuje dlhšiu trasu dátových paketov. Ak však sieť VPN príliš spomaľuje rýchlosť, možno by bolo lepšie ju úplne vyhýbať.

Pri našej kontrole siete CyberGhost VPN sme zistili, že služba sa darí dobre, keď je pripojená k serverom vo vašej blízkosti alebo v blízkosti. Ale od minulého roka’Po páde služby výrazne zlepšili svoje štandardy.

Bol som schopný sledovať Netflix v HD cez CyberGhost, čo je dôkazom vyšších rýchlostí, ktoré teraz podporuje. Dokonca aj na vzdialených serveroch bol výkon vždy dobrý a sadzby ping boli nízke.

CyberGhost vs ExpressVPN

Tu je prehľad porovnávacích funkcií, cien a ďalších možností medzi CyberGhost VPN a ExpressVPN:

Vlastnosti ExpressVPN CyberGhostVPN
Ceny (ročne) 99,95 USD (1-ročný plán) 99,00 dolárov (trojročný plán)
servery 3000+ 3400+
protokoly OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec a SSTP Protokoly OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP
šifrovanie AES-256-CBC s 2048-bitovým DH kľúčom AES-256-CBC s 2048-bitovým DH kľúčom
protokoly žiadny žiadny
P2P povolené Áno Áno
So sídlom v Britské Panenské ostrovy Rumunsko
Proxy servery Áno Áno
Súčasní používatelia 3 5
Pridané funkcie Ochrana proti úniku DNS / IPv6, zabíjanie prepínačov a rozdelené tunelovanie Klient CyberGhost 6 pre Windows a Mac a Automatické zabíjanie

CyberGhost vs. NordVPN

V porovnaní s hlavami VPN NordVPN a CyberGhost VPN je uvedený prehľad zvýraznení funkcie:

Vlastnosti NordVPN CyberGhostVPN
Ceny (ročne) 107,55 USD (trojročný plán) 99,00 dolárov (trojročný plán)
servery 3200+ 3400+
protokoly IKEv2, OpenVPN, DoubleVPN a SSTP Protokoly OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP
šifrovanie AES-256-CBC s 2048-bitovým DH kľúčom AES-256-CBC s 2048-bitovým DH kľúčom
P2P povolené Áno Áno
So sídlom v Panama Rumunsko
protokoly žiadny žiadny
Proxy servery Áno Áno
Súčasní používatelia 6 5
Pridané funkcie SmartPlay, cibuľa cez VPN, CyberSec a automatické zabíjanie, ideálne pre Netflix Klient CyberGhost 6 pre Windows a Mac a Automatické zabíjanie

Získajte CyberGhost

Recenzia kompatibility zariadení CyberGhost

Rovnako ako všetky ostatné populárne siete VPN, aj CyberGhost zaisťuje, že používatelia môžu využívať svoje služby na všetkých populárnych platformách s neuveriteľnou ľahkosťou a pohodlím. Vďaka špecializovaným aplikáciám pre Windows, Mac, Android a IOS je služba vynikajúca pre priemerného užívateľa.

Ak však používate špecializovanú platformu, ako je Linux alebo FireStick, táto služba neponúka veľa kompatibility okrem poskytovania návodov na to, ako využíva túto službu prostredníctvom manuálneho nastavenia na takýchto výklenkoch..

Recenzia CyberGhost 6

Najlepšie na službe, ktorá na nás najviac zaujala, bolo užívateľské rozhranie CyberGhost 6 v aplikáciách Windows a Mac..

Recenzia CyberGhost

Vďaka rozhraniu CyberGhost 6, ktoré je vyznačené šiestimi režimami, pričom každý z nich je navrhnutý pre špeciálne prispôsobené prostredie na prehliadanie, výrazne uľahčuje prácu s VPN optimalizovaným spôsobom..

Od streamovania po bezpečné surfovanie je k dispozícii dlaždica pre čokoľvek, pre čo by ste mohli potrebovať VPN. Tu je spôsob, ako si ho môžete stiahnuť na Windows a Mac:

 1. Vyberte si cenový plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám
 2. Stiahnite si aplikáciu Windows alebo Mac, ktorá je k dispozícii na webovej stránke
 3. Vyberte si inštaláciu
 4. Aplikácia CyberGhost 6 je pripravená na využitie skvelého zážitku z prehliadania

Aplikácia CyberGhost VPN pre spoločnosť Firestick

Poskytovateľ teraz ponúka svoju vlastnú aplikáciu Firestick VPN a pripojí sa k elitnému klubu poskytovateľov, ktorí v súčasnosti tak robia, napríklad PureVPN a ExpressVPN..

Táto aplikácia je ľahko dostupná v obchode s aplikáciami Amazon FireTV a dá sa stiahnuť a nastaviť iba jednoduchým vyhľadaním.

Všetky hlavné streamingové servery vrátane Hulu, Netflix USA, Crunchyroll a Disney + boli prístupné na Firestick, z veľkej časti pre CyberGhost.’vynikajúca schopnosť vyhnúť sa dokonca najsilnejším zemepisným obmedzeniam a zákazom VPN na týchto stránkach.

Recenzia CyberGhost Kodi

Kodi existuje ako jedna z najlepších inovácií za posledné roky, čo nám umožňuje streamovať online obsah na všetkých našich zariadeniach bez dozoru. Multimediálna zábavná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom však nachádza obmedzenia zo všetkého geograficky obmedzeného obsahu.

Niekedy sa môže stať, že užívatelia si nebudú môcť naplno vychutnať obľúbený softvér na šírenie multimediálnych údajov bezplatne. Tu prichádza najlepší vpn pre kodi a CyberGhost je určite meno, ktoré by ste mali zvážiť, ak sa chcete k tomuto cieľu zaviazať.

Táto služba má dlhoročné meno v oblasti odblokovania geoobmedzeného obsahu a podľa nášho prehľadu VPN CyberGhost VPN môžu milovníci spoločnosti Kodi za to určite dôverovať službe. Ak chcete používať Kodi s CyberGhost VPN, postupujte takto:

 1. Stiahnuť ▼ Kodi z televízie a pokračovať s nastavením a inštaláciou.
 2. Registrovať pre účet s CyberGhost VPN.
 3. vybrať váš cenový plán.
 4. Zabezpečiť Používateľské poverenia.
 5. Stiahnuť ▼ a Inštalácia špecializovaný OS klient od CyberGhost’web.
 6. vybrať “Odblokujte streamovanie” ak ste si stiahli ich aplikáciu pre Windows alebo Mac.
 7. Užite si to Kodi bez obmedzenia!

Ak používate Kodi na vašom televízore, odporúčame vám nastaviť router CyberGhost VPN na smerovači, aby bol Kodi automaticky zúžený prostredníctvom zabezpečeného internetového pripojenia. tam’s tiež možnosť zdieľania VPN priamo z vášho PC.

Pre používateľov, ktorí chcú používať Kodi VPN s klientom OpenVPN, poskytuje CyberGhost podrobný návod, ako to urobiť..

Získajte CyberGhost

Ako nainštalovať / pripojiť CyberGhost na Windows

CyberGhost VPN poskytuje neuveriteľnú a špecializovanú aplikáciu pre Windows s názvom “CyberGhost 6”, ktorý obsahuje vzrušujúce nové používateľské rozhranie, čo uľahčuje interakciu s VPN. Tu je návod, ako to dosiahnuť:

 1. Prihlásiť Se s CyberGhost a vybrať cenový plán
 2. Teraz dostanete používateľské poverenia, t. J. Váš e-mail a heslo
 3. Stiahnuť ▼ a Inštalácia Aplikácia CyberGhost 6 pre Windows od CyberGhost’web
 4. vybrať z ktorejkoľvek zo 6 dostupných možností
 5. Užite si to zabezpečený prístup na internet pomocou CyberGhost VPN!

Ako nastaviť CyberGhost VPN pre Android

Aplikácia CyberGhost VPN pre Android bola uvedená v zozname aplikácií, ktoré boli napadnuté škodlivým softvérom a považované za rušivé, ale keď sme to skontrolovali, viem, že’je to úplne jasné a bezpečné pre používateľov, ktorí si ich môžu stiahnuť a nastaviť na svojich zariadeniach s Androidom.

CyberGhost’s Android aplikácia má tiež človeka s novým ohromujúcim a ľahko použiteľným dizajnovým rozhraním, priviazaným ku všetkým novým funkciám od poskytovateľa.

Tu’ako môžete nastaviť CyberGhost VPN v systéme Android:

 1. Prejdite na stránku https://www.cyberghostvpn.com/en_US/
 2. Kliknite na cenový plán’je to pre vás najvhodnejšie
 3. Zaplaťte predplatné po zadaní požadovaných údajov
 4. Zabezpečené poverenia používateľa (meno používateľa & Password)
 5. Teraz choďte do Cyberghost’s aplikáciou na Google Play
 6. Klepnite na “Inštalácia”
 7. Po nainštalovaní aplikácie ju otvorte a zadajte svoje používateľské meno a heslo
 8. Vaša aplikácia bude teraz pripravená na použitie

Najväčším lákadlom bolo, že sme mohli sledovať Netflix USA vďaka aplikácii Android VPN od CyberGhost, ktorá je hlavným činiteľom poskytovateľa..

Ak chcete získať sieť VPN pre Android, CyberGhost môže byť pre ňu životaschopným kandidátom.

CyberGhost pre Chrome a Firefox

CyberGhost VPN neposkytuje vrozenú podporu prehliadačov ako Chrome alebo Firefox. Bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne určené rozšírenia. Ak ich napriek tomu chcete používať v týchto prehliadačoch, najlepšie je stiahnuť ich aplikácie na zabezpečenie zariadení, napr. inštalácia klienta Windows by zabezpečila, že všetky aktivity na internete vrátane činnosti vykonávanej v prehliadači zostanú súkromné!

CyberGhost pre Mac OS

Vďaka mimoriadne užívateľsky prívetivému rozhraniu a silnej integrácii funkcií získal Mac OS trh pre seba, ktorý medziročne rastie. Najlepšie vpn pre užívateľov Mac don’Nepáči sa mi príliš veľa krokov, pokiaľ ide o sťahovanie a inštaláciu čohokoľvek a siete CyberGhost VPN’Aplikácia Mac pre tento účet sa dokonale hodí:

 1. to’s neuveriteľne ľahkou inštaláciou a tu’ukázať’hotovo:
 2. Choďte do siete CyberGhost VPN’web a vyberte cenový plán
 3. Zaplaťte za službu a uistite sa, že máte poverovacie údaje
 4. Stiahnite si a nainštalujte vyhradeného klienta Mac OS z webových stránok alebo z obchodu Itunes
 5. Vychutnajte si digitálnu slobodu, spôsob CyberGhost!

CyberGhost pre iPhone a iPad

jablko’vreckové zariadenia ako iPhone a iPad inšpirovali svet vďaka ich špičkovému dizajnu a inováciám. Vaše zariadenie Apple sa však nezaobíde bez zabezpečenia online alebo vaše údaje zostanú zraniteľné. CyberGhost VPN je jedným z vynikajúcich riešení, pokiaľ ide o zabezpečenie takýchto zariadení holistickým spôsobom. Pri inštalácii postupujte podľa nasledujúcich krokov: (Ďalšie inštalačné príručky nájdete v našom najlepšom vpn pre blog iphone)

 1. Prihlásiť Se s CyberGhost VPN výberom cenového plánu a zaplatením
 2. Akonáhle budete mať poverenia používateľa, Stiahnuť ▼ špeciálna aplikácia IOS CyberGhost z obchodu iTunes
 3. Inštalácia a vychutnajte si bezpečné a plynulé prehliadanie na vašom zariadení Apple

Získajte CyberGhost

Recenzia zákazníckej podpory CyberGhost

Podľa nášho prehľadu VPN CyberGhost VPN do roku 2020, Jednou z najlepších vecí v službe je vysoký štandard podpory zákazníkov, ktorý máte k dispozícii, bez ohľadu na to, s čím sa stretnete. K dispozícii je funkcia živého rozhovoru, ktorá sa javí ako veľmi citlivá a poskytuje podrobné odpovede na všetky otázky, ktoré by mohol mať používateľ..

Recenzia zákazníckej podpory CyberGhost

Od odblokovania Netflixu po špecializované servery P2P vás môžu vedúci podpory sprevádzať akýmkoľvek problémom alebo problémom. Ďalšou skvelou vlastnosťou, s ktorou sme sa stretli, boli podrobní sprievodcovia, oddelení podľa jednotlivých operačných systémov, čo užívateľovi uľahčuje navigáciu v konkrétnych témach, ktoré sú predmetom záujmu.

Protokoly CyberGhost / Kontrola šifrovania

Prihlásenie do programu CyberGhost

Používateľské poverenia sú vašou jedinečnou identitou, keď sa prihlásite na odber akejkoľvek služby a ich získanie na serveri CyberGhost nie je taká náročná úloha. Aj keď na 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu nepotrebujete účet, neskôr potrebujete na prístup do VPN používateľské meno a heslo’s vyhradenými aplikáciami alebo s nárokom na vrátenie platby neskôr.

Ak chcete získať poverenia používateľov, zadajte platnú e-mailovú adresu a vyberte cenový plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám ochrany osobných údajov a rozpočtovým požiadavkám. Vyplňte informácie o platbe a dokončite proces platby. Potom budete musieť nastaviť svoje heslo.

Odporúčame používateľom, aby nastavili silné heslá, ktoré pozostávajú z veľkých aj malých písmen, aspoň jedného čísla a jedného symbolu. Silné heslo to znamená’Pre hackerov a snoopers je ťažké uhádnuť ich na šťastie.

Po dokončení nastavovania hesla sa váš e-mail a heslo stanú platnými používateľskými povereniami a na ich vykonanie si musíte pamätať alebo použiť dôveryhodnú aplikáciu. Ak sa chcete prihlásiť, jednoducho zadajte prihlasovacie údaje na prihlasovacej stránke aplikácie alebo webu.

CyberGhost Crack Review

Aj keď vo vyhľadávačoch nájdete veľa výsledkov, ak sa pokúšate nájsť nastavenie Crack pre CyberGhost - odporúčame vám, aby ste ich nehľadali. Podľa nášho preskúmania VPN v CyberGhost VPN nie je pre službu k dispozícii online žiadna dôveryhodná crack a všetci, ktorí o tom tvrdia, že sú škodlivými, malwarom infikovanými odkazmi, ktoré môžu poškodiť váš počítač a súkromné ​​údaje.

Recenzia CyberGhost Reddit

Odborné recenzie sa väčšinou veľmi nelíšia v tom, čo si používatelia myslia o určitej službe a cítia sa o nej, pretože obidva názory sú nerešpektované a brutálne čestné názory. Reddit je hostiteľom širokej škály diskusných skupín o všetkých témach, najmä o recenziách VPN založených na používateľoch, vďaka čomu je skvelým miestom na pochopenie toho, ako používatelia vnímajú určitú službu. Získajte viac informácií o CyberGhoste, pretože je hodnotený ako najlepší reddit vpn v roku 2020.

Podľa nášho prehľadu VPN CyberGhost VPN narazíme na zmiešané komentáre k poskytovateľovi’s celková služba. Jeden používateľ, ktorý bol s poskytovateľom veľmi dlho, tvrdí, že nie všetky jeho servery sú dosť dobré na to, aby poskytovali chvályhodné používateľské prostredie..

V príspevku používateľ tiež poukázal na to, že ak chcete používať VPN čo najoptimálnejšie, uistite sa, že ste vybrali servery v blízkosti vašej polohy..

Recenzie CyberGhost VPN

Závažné obavy týkajúce sa CyberGhost VPN, na ktoré poukazujú aj používatelia, je jeho úbohá aplikácia pre Android, ktorá sa ukáže ako rušivá a vyžaduje reorganizáciu. Je to problematické už dlhší čas a používatelia sa zdali byť vypnutí od všetkého, čo sa týkalo aplikácie, od výkonu po prítomnosť škodlivého softvéru, a odporúčali vám, aby ste sa od neho vzdialili navždy..

Používatelia CyberGhost

Alternatívne hodnotenie CyberGhost

Aj keď je CyberGhost VPN dobrá, nie je najlepším poskytovateľom služieb. Táto služba zostáva celkom základná a nemá veľa nových funkcií. Iní súčasní poskytovatelia, ako sú PureVPN, ExpressVPN, IPVanish, ponúkajú väčšiu rozmanitosť v zozname pokročilých funkcií..

Rozdelené tunelovanie, odblokovanie Netflixu, špecializované aplikácie pre špecializované platformy, napr. Firestick, cibuľa cez VPN, dvojitá VPN, sú bežnou súčasťou dohody u najlepších poskytovateľov VPN.

Ak teda hľadáte niečo lepšie ako CyberGhost, vyberte si poskytovateľov, ako sú NordVPN, ExpressVPN, PrivateVPN. PureVPN a IPVanish.

Najčastejšie otázky o kontrole CyberGhost

Je CyberGhost VPN bezpečný?

Vďaka štandardom šifrovania AES-256, nekompromisnej politike nulových protokolov, Kill Switch a množstvu ďalších špičkových bezpečnostných funkcií môžeme ručiť za to, že VPN CyberGhost VPN je vysoko bezpečná a bezpečná.

Čo robí CyberGhost zadarmo?

Popísať to jedným slovom, všetko. Získate úplný prístup k možnostiam VPN. Ak používatelia stále nie sú spokojní, CyberGhost VPN dokonca poskytuje 30-dňovú politiku vrátenia platby po zaplatení konkrétneho cenového plánu..

Čo je CyberGhost 6?

Šesť predstavuje šesť možností, ktoré sa používateľovi ponúkajú, čo predstavuje najobľúbenejšie účely použitia VPN vrátane anonymného surfovania, anonymného torrentingu, ochrany Wi-Fi, odblokovania streamovania, odblokovania základných webových stránok a výberu môjho servera. Po kliknutí na každú z týchto možností sa otvára rozhranie, ktoré má množstvo užívateľsky príjemných prispôsobených funkcií optimalizovaných pre najlepšiu obsluhu zamýšľaného účelu..

Je CyberGhost VPN odporúčaná?

Najpresnejšie, ÁNO!

CyberGhost VPN zaznamenala pokles štandardov, zatiaľ čo späť, ale to sa odrazilo úplne pozoruhodne.

Jeho hlavné problémy, ako je kolísanie rýchlosti, chyby aplikácií a pomalá podpora chatu, boli vyriešené a výkonnosť tejto VPN na všetkých účtoch je teraz na rovnakej úrovni ako v prípade špičkových poskytovateľov v tomto odvetví..

CyberGhost je vysoko bezpečná služba VPN, ktorá neuchováva protokoly a ich umiestnenie v Rumunsku, umožňuje jej používateľom ponúkať maximálnu anonymitu a bezpečnosť používateľov.

Po prihlásení na odber CyberGhost sa prihlásite na získanie najlepších skúseností. Neexistujú žiadne úniky IP, ktoré by umožňovali pracovať pre Netflix, Tor a dokonca aj torrent.

Stále je veľa nespokojných používateľov CyberGhost kvôli výpadku výkonu v minulosti, ale ak poskytnú službe obnovenú šancu, vyhrá’t sklamať.

Похожие статьи

 • IPVanish Review 2020

  Jurisdikcia USA Cena 6,49 dolárov / mesiac Servery 1 000 a viac protokolov Nie Šifrovanie AES-256 odblokuje Netflix Nie Torrenting Áno Pracuje v Číne Áno Odporúča sa...

 • Revízia IVPN 2020

  Jurisdikcia Gibraltár Cena 8,33 Servery 3152 Denníky Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Pracuje v Číne Áno Odporúča sa Áno Webová stránka...

 • Preskúmanie súkromného tunela 2020

  Právna zodpovednosť USA Cena 3 dolárov mesačne (36 dolárov na ročnom pláne) Servery 22 serverov v 12 krajinách Denníky Uchováva citlivé protokoly počas 14 dní šifrovania...

 • Preskúmanie siete Betternet VPN 2020

  Jurisdikcia Kanada Cena 2,99 $ / mesiac na 1-ročnom pláne Servery 10 serverov v 10 krajinách Denníky Denníky Protokoly užívateľských dát AES-256 (platené) | AES-CBC-128 bit...

 • SpyOff VPN Review 2020

  Jurisdikcia San Maríno Cena 9,99 Servery 300+ Záznamy Nie Šifrovanie AES-256 Odblokuje Netflix Áno Torrenting Áno Pracuje v Číne Áno Odporúča sa Áno Webová stránka...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me