Recenzia CactusVPN – hviezdna služba – 4 hviezdičky

jurisdikcie Moldavsko
cena 3,25 dolárov mesačne
servery 26 serverov
protokoly Žiadne záznamy
šifrovanie 256-bitové
Odblokuje Netflix žiadny
torrenting Áno
Pracuje v Číne žiadny
odporúča  Áno
webové stránky https://www.cactusvpn.com/
kompatibilita Windows, Android, Apple, Desktop, Chrome, Firefox, FireTV

Spomedzi stoviek VPN, ktoré existujú, môže len veľmi málo vyniknúť z hľadiska poskytovania nielen najlepšej služby VPN, ale tiež ponúka pôsobivý užívateľský zážitok, pričom takmer všetky aspekty služby sú omnoho omračujúce ako posledná.


Musíme priznať, že sme to neurobili’Nemali sme veľa očakávaní, keď sme uvažovali o kontrole CactusVPN, ale boli sme prekvapení. CactusVPN je jednou z vizuálne najpríťažlivejších VPN, s ktorou sme sa stretli. Tvorcovia za ňou určite dávajú pozor na detaily. Nezostal žiadny kameň, či už pri vytváraní webovej stránky, akýchkoľvek jej funkcií VPN, preukazujúcich ich schopnosť vykonávať činnosť, klientskych aplikáciách VPN alebo iných aspektoch služby.

Musíme to uznať, sme predaní! CactusVPN je jednou z najlepších služieb, ktoré nájdete, najmä ak ste nováčik, ktorý nemá’neviem veľa o VPN. Na trhu sú väčšie a oveľa viac zavedené služby VPN, ale len málo z nich sa priblíži k prispôsobeniu sa životaschopnosti CactusVPN..

Takže, ak sa chcete dozvedieť viac, uvádzame podrobnú revíziu CactusVPN obsahujúcu kritiku jej cenových plánov, spôsobov platby, používateľského rozhrania webovej stránky. & UX, klientske aplikácie, výkon funkcií a ďalšie informácie od našich recenzentov.

Cenové plány CactusVPN

Sieť VPN sa stáva čoraz citlivejšou komoditou, pretože na trh vstupuje čoraz viac poskytovateľov, čím sa zvyšuje konkurencia a výrazne sa znižujú sadzby. Takže s toľko konkurencie v ťahaní, poskytovateľ v dnešnej dobe’svet potrebuje udržiavať svoje cenové plány v prijateľnom rozsahu a poskytnúť dostatok možností na uspokojenie čo najväčšieho počtu typov potrieb používateľov a spoločnosť CactusVPN robí práve to.

CactusVPN v súčasnosti ponúka 4 typy cenových plánov:

 • US VPN
 • UK VPN
 • VPN + SmartDNS
 • SmartDNS

Ročné ceny Cactus VPN

Štvrťročné ceny kaktusu VPN

Mesačná cena Cactus VPN

Musíme oceniť skutočnosť, že CactusVPN ponúka svojim používateľom špecializované plány pre USA a Veľkú Britániu, čo je zriedkavý pohľad na doménu VPN, kde sa väčšina poskytovateľov zameriava na poskytovanie jednotných plánov, pričom jediným rozdielom je trvanie predplatného. SmartDNS sa tu ponúka aj samostatne, čo je plus, pretože v posledných rokoch došlo k prudkému nárastu predaja špecializovaných zariadení, ako sú mediálne prúdy..

Vyhradený plán SmartDNS by bol dokonale vhodný pre zákazníkov s jedinečnými požiadavkami, aké by teraz mohli’nebudete nútení kupovať pripojenie VPN, ktoré je pre nich zbytočné, len preto, že chcú získať prístup k poskytovateľovi’s Funkcia SmartDNS.

Tieto plány sa ďalej ponúkajú v mesačných, štvrťročných a ročných predplatných. nechať’s preskúmajte každý zvlášť:

US VPN:

 • Mesačné predplatné: 4,99 $ mesačne, raz zaúčtované
 • Štvrťročné predplatné: 12,99 dolárov vyúčtovaných raz (4,33 $ mesačne)
 • Ročné predplatné: 38,99 $ vyúčtovaných raz (3,24 $ mesačne)

Tento plán zahŕňa prístup na 4 servery založené v USA a všetky ďalšie funkcie, ktoré ponúka CactusVPN, s výnimkou zdieľania P2P a služieb SmartDNS. CactusVPN’Cenové plány pre túto službu nie sú také zlé, ak sa tešíte na odblokovanie geograficky obmedzených amerických lokalít v USA, ako je Netflix, prostredníctvom tohto plánu. Ročný plán kladie veľmi dobré výsledky, ale veríme, že tento štvrťročný plán musí byť znížený na najmenej 10 dolárov, ak ho chce poskytovateľ urobiť atraktívnejším..

UK VPN

 • Mesačné predplatné: 4,99 $ mesačne fakturované raz
 • Štvrťročné predplatné: 12,99 dolárov vyúčtovaných raz (4,33 $ mesačne)
 • Ročné predplatné: 38,99 $ vyúčtovaných raz (3,24 $ mesačne)

Pri presne identickom oceňovaní s plánom VPN v USA zostáva náš výrok pre cenový plán v Spojenom kráľovstve rovnaký ako v prípade plánu USA v USA. Cena štvrťročného plánu sa musí znížiť ešte viac, rovnako ako v prípade plánu USA VPN. V tomto pláne máte k dispozícii 4 britské servery a prístup k všetkým ďalším prémiovým funkciám.

VPN + Inteligentný plán DNS

 • Mesačné predplatné: 6,99 $ mesačne, raz zaúčtované
 • Štvrťročné predplatné: 17,99 dolárov vyúčtovaných raz (5,99 dolárov mesačne)
 • Ročné predplatné: 54,99 dolárov fakturovaných raz (4,58 $ mesačne)

Tento plán patrí medzi najkomplexnejšie spomedzi všetkých ponúkaných plánov. Plán VPN + Smart DNS zahŕňa prístup ku všetkým svojim prémiovým funkciám, ako aj úplný zoznam serverov pozostávajúci celkom z 23 serverov. Súčasťou tohto plánu je aj služba SmartDNS, čím sa tento plán stáva najlepším pre používateľov, ktorí majú potrebu VPN na rôznych zariadeniach vrátane mediálnych prúdov..

Pokiaľ ide o ceny tohto plánu, mesačná cena predplatného vo výške 6,99 dolárov je v porovnaní s inými zavedenými poskytovateľmi, ktorí ponúkajú svoje mesačné plány v rozmedzí od 8 do 10 dolárov, pomerne nízka. Pokiaľ ide o štvrťročné a ročné plány predplatného, ​​medzi nimi nie je veľký cenový rozdiel, čo je veľký faktor, pretože umožňuje užívateľovi zvoliť si krátkodobý štvrťročný plán bez toho, aby mu spôsobil veľa nepríjemností.

Plán SmartDNS:

 • Mesačné predplatné: 4,99 $ mesačne, raz zaúčtované
 • Štvrťročné predplatné: 12,99 dolárov vyúčtovaných raz (4,33 $ mesačne)
 • Ročné predplatné: 38,99 $ vyúčtovaných raz (3,24 $ mesačne)

Aj keď sa nám páčia iné plány, veríme, že ceny za plány SmartDNS sú príliš vysoké, najmä za štvrťročné plány. Ak CactusVPN v tomto pláne neponúka nič iné ako službu SmartDNS, musí znížiť ceny, aby sa tento plán zdal byť príťažlivejší. Stále je to dobrá iniciatíva, ktorú si vysoko vážime!

Spôsoby platby CactusVPN:

Množstvo platobných metód uľahčuje konečnému užívateľovi, pretože zvyšuje flexibilitu pri výbere spôsobu, akým chce užívateľ platiť za cenový plán. CactusVPN ponúka skvelý repertoár platobných možností, ktoré zahŕňajú:

 • PayPal
 • Kreditná / debetná karta
 • Bitcoiny a altcoíny
 • Qiwi
 • WebMoney
 • Boleto Bancario
 • Peniaze Yandex
 • Alipay

Platobné metódy Cactus VPN

Zoznam obsahuje takmer všetky populárne možnosti, ktoré moderný užívateľ požaduje od poskytovateľa VPN. Páči sa nám spôsob, akým spoločnosť CactusVPN ponúka bitcoíny ako platobnú možnosť, pretože umožňuje používateľovi vykonávať kontrolu nad jeho súkromím pri uskutočňovaní platby.

CactusVPN skúšobná verzia zdarma

Bezplatná skúšobná verzia sa rýchlo stáva raritou v doméne VPN, pretože mnohí poskytovatelia sa vracajú k starému školskému prístupu, keď používateľovi neponúkajú možnosť používať produkt skôr, ako zaplatia celý poplatok za cenový plán. Tento prístup môže viesť k vypnutiu mnohých používateľov. Aj keď to tak nie je, existuje veľká šanca, že používateľ bude mať po zlých skúsenostiach s vašou službou badmouths vašu službu na celom internete s takou divokosťou, že vaša služba bude veľkým hitom v z hľadiska imidžu značky na trhu.

Bezplatné skúšobné verzie s nulovými záväzkami sú najlepšie vyrovnávacie pamäte, ktoré môžu mať VPN proti tomuto problému, pretože umožňujú používateľovi plne otestovať službu a byť spokojní skôr, ako sa pohne vpred pri kúpe cenového plánu. S bezplatnou skúšobnou verziou, aj keď používateľ nie je šťastný, všetko, čo urobí, nie je nákup. Nedochádza k veľkým škodám na image značky.

CactusVPN v súčasnosti ponúka plán bezplatnej skúšobnej verzie, ktorý hovorí o dôvere, ktorú má poskytovateľ vo svoj produkt, koncepcii, ktorá zvyšuje mnohorakú dôveru používateľov..

Bezplatná skúšobná verzia kaktusu VPN

Skúšali sme bezplatnú skúšobnú verziu spoločnosti CactusVPN a rozhodli sme sa následne vykonať jej plnohodnotnú kontrolu. Viac ako polovica výkonnostných funkcií, ktoré sme v tomto prehľade kritizovali, bola testovaná počas bezplatnej skúšobnej verzie, pretože nedošlo k zásadným rozdielom v spôsobe vykonávania služby v bezplatnej a platenej verzii..

24-hodinová skúšobná verzia zdarma

Jediné, čo by sme chceli, aby sa CactusVPN zmenil, je trvanie bezplatnej skúšobnej verzie, pretože odteraz sa jej doba obmedzuje na 24 hodín, čo je dosť nízka hodnota. Odporúčame CactusVPN predĺžiť toto obdobie na najmenej 72 hodín rovnako ako NordVPN.

CactusVPN tiež ponúka sedemdňovú skúšobnú verziu svojej služby SmartDNS, takže môže dokonca sledovať svoje vlastné pravidlá a replikovať ich na skúšobnú verziu VPN zadarmo.

Zadarmo 7denná skúšobná verzia programu SmartDNS

CactusVPN však ponúka aj 30-dňovú zásadu vrátenia platby, aby sme mohli hodnotiť, či sú jej zásady bezplatnej skúšobnej verzie mimoriadne priateľské pre spotrebiteľa.

Recenzia kompatibility aplikácií CactusVPN:

Tento poskytovateľ opäť berie svoju funkciu do svojej funkcie, pretože ponúka špecializované klientske aplikácie pre nasledujúce OS a zariadenia:

 1. windows
 2. gumák
 3. iOS
 4. Android
 5. Android TV
 6. FireTV

Aj keď takmer každý iný poskytovateľ ponúka klientske aplikácie pre Windows, Mac, iOS a Android, špeciálne aplikácie pre Android TV a FireTV nie sú také bežné. Je to z toho dôvodu, že ide o veľmi špecializované zariadenia, takže zostavenie klientskej aplikácie pre nich vyžaduje veľa úsilia a predovšetkým záväzok zabezpečiť lepšiu používateľskú skúsenosť. CactusVPN prešiel ďalšou míľou pri zabezpečovaní toho, že má vo svojom repertoári viac ako len základné ponuky aplikácií pre klientov, takže v našej recenzii to dosahuje vysoké hodnotenie..

Aplikácie CactusVPN

Skutočne by sme chceli, aby tento poskytovateľ pridal rozšírenia prehľadávača do svojho repertoáru a zvýšil množstvo špecializovanej podpory, ktorú v súčasnosti poskytuje používateľom ešte viac..

Recenzia servera CactusVPN

Jedno miesto, kde veríme, že v CactusVPN existuje široký priestor na zlepšenie’s inak hviezdna služba je jej počet serverov. CactusVPN, ktorý v súčasnosti ponúka 23 VPN serverov v 17 lokalitách v sieti rozmiestnenej v 14 krajinách, potrebuje zlepšiť svoje výsledky, ak má konkurovať väčším sieťam VPN na trhu, ktorých počet serverov sa niekedy počíta v tisícoch, napríklad ExpressVPN a PureVPN..

Umiestnenie servera CactusVPN

Nie, že jej servery nie’Ak majú výkonnosť, sú vynikajúce vo všetkých metrikách. Prekvapivo nebol počas testov preplnený ani jeden z nich a rýchlosť bola tiež veľká.

Keď sme sa pripojili k serveru v Sydney v Austrálii z USA pomocou pripojenia 50 Mb / s, získali sme tieto výsledky z našich testov rýchlosti:

Test rýchlosti CactusVPN

Rýchlosť sťahovania ukázala zníženie takmer o 27%, zatiaľ čo rýchlosť nahrávania bola pozoruhodným časovaním pri 41,7 Mb / s, čo nie je zlé pre pripojenie na internet s pripojením na internet..

Servery sa tiež podarilo odblokovať geograficky obmedzený obsah na stránkach ako Netflix USA.

Vo výsledkoch nájdete sci-fi film Ex-Machina, ktorý nie je k dispozícii v iných krajinách ako v USA. A ak VPN odblokuje Netflix USA, musí to byť skvelé, pretože nielen obchádza geo-obmedzenia na webe, ale tiež dokáže obísť zákaz VPN na webe, čo je neuveriteľný výkon, ktorý ani niektorí Najlepšie siete VPN sa môžu zhodovať.

Recenzia CactusVPN - hviezdna služba - 4 hviezdičky

Jedna vec, ktorú by sme s CactusVPN nikdy ocenili, je jej prirodzená čestnosť, ktorá dáva užívateľovi vedieť aktuálny stav VPN v tejto chvíli..

Keď sme sa prihlásili do klientskej oblasti na webe, uvideli sme poznámku pomenovanú ako “Stav služby” upozorňuje nás, že aplikáciu BBC iPlayer v súčasnosti nemožno odblokovať prostredníctvom CactusVPN. Toto nie je len zriedkavé, ale jedinečná črta, ktorá odlišuje CactusVPN od iných sietí VPN na trhu, ktoré neustále predávajú určitú črtu, aj keď ju nedokážu urobiť..

Aj keď BBC iPlayer nemá’Ak v súčasnosti pracujeme so spoločnosťou CactusVPN, nebudeme ju hodnotiť, pretože ak je poskytovateľ úprimný k svojim používateľom, nenechá ich dole a bude pracovať na čo najskoršom obnovení služby a jej prevádzke..

Recenzia CactusVPN - hviezdna služba - 4 hviezdičky

UI a UX webových stránok

Len málo sietí VPN má takú pozornosť na podrobnosti, pokiaľ ide o vytváranie webových stránok, ktoré’nie je to iba interaktívne, ale aj informatívne o všetkých aspektoch služby ako CactusVPN.

Ako bolo zrejmé zo spôsobu stanovenia cenových plánov, zobrazovania serverov a vytvorenia stránky, na ktorej sa zobrazili geograficky obmedzené webové stránky, ktoré môže CactusVPN odblokovať, CactusVPN stanovila meradlo, ako by mala byť webová stránka VPN dokonalým mixom medzi byť chytľavý a pritom to povedať všetkým.

Recenzia CactusVPN - hviezdna služba - 4 hviezdičky

Zabezpečenie CactusVPN a funkcia Live Chat

Z dôvodu náhleho nárastu popularity softvéru VPN spolu so zvýšením povedomia o tom, aké dôležité údaje sú a ako sa dajú použiť na nekalé účely, mnoho pochybných služieb preskočilo na trh a pokúsilo sa využiť svoju službu VPN ako fasádu na zhromažďujú údaje o používateľoch prostredníctvom svojich klientskych aplikácií. Tieto údaje sa potom odošlú inzerentom a dokončia celý začarovaný kruh.

Jedným z veľkých spôsobov, ako zistiť, či sa to VPN oddáva alebo nie, je prečítať si jej zásady ochrany osobných údajov, ktoré sa špecificky zmieňujú o spôsobe, akým zaznamenáva používateľské údaje. Tieto politické dokumenty môžu byť nudným čítaním, ale pre ich pochopenie je nevyhnutné porozumieť VPN’s pomocou našich údajov.

Zásady protokolov CactusVPN

Avšak CactusVPN nemá’Doprajte si akúkoľvek takúto pochybnú činnosť a politika ochrany osobných údajov celkom jasne uvádza, že sa tak nestane’• Protokolovať akékoľvek užívateľské dáta, a to ani pre množstvo spotrebovanej šírky pásma alebo dobu relácie používateľa. Je rovnako čisté, ako prichádzajú, a preto je možné jej spoľahlivo veriť.

Ponúka tiež podporu viacerých protokolov vrátane OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP a SoftEther, takže možnosti zabezpečenia a ochrany anonymity sú v CactusVPN dosť robustné..

Pokiaľ ide o podporné funkcie, CactusVPN’Funkcia podpory živého chatu bola veľmi citlivá na riešenie alebo odpovedanie na otázky, ktoré sme položili jej agentovi podpory.

Podpora živého chatu CactusVPN

Má tiež možnosť zvýšiť lístok, ak máte komplikovanejší problém, ktorý vyžaduje technické riešenie problémov odborníkom.

záver

Náš konečný rozsudok je veľmi naklonený CactusVPN, pretože ponúka komplexnú, dobre zaokrúhlenú službu VPN, ktorá pevne stála proti niektorým z našich pomerne silných testov. Má niektoré závady, ale sú dosť malé a dajú sa ľahko vyžehliť.

CactusVPN získava od nášho konca 4 hviezdičky ako dôrazne odporúčanú službu, z ktorej môže mať používateľ so všetkými druhmi potrieb úžitok. Od zabezpečenia po odblokovanie stránok je táto sieť VPN schopná vyriešiť všetky vaše problémy s ochranou osobných údajov a slobodou internetu! Vyskúšajte to a dajte nám vedieť, aký bol váš zážitok v komentároch nižšie!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me